Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1340 Po złożeniu zeznań Mateusz trafia do policyjnej izby dziecka. Gdy dowiadują się o tym Barbara i Maria, wpadają w panikę. Natychmiast kontaktują się z rodzicami chłopca, którzy decydują się przerwać wakacje i jak najszybciej wrócić do Grabiny. Na wieść o aresztowaniu brata Natalia jedzie na komisariat i próbuje przekonać Staszka, iż Mateusz kłamie. Po wysłuchaniu podwładnej policjant prosi ją, by nie angażowała się w śledztwo. W tym samym czasie Rogowska zawiadamia o całej sytuacji Piotrka, który deklaruje, iż za kilka godzin zjawi się w Grabinie i pomoże kuzynowi. Następnego dnia Mostowiakowie i Zduński starają się przekonać Mateusza, by wyznał prawdę o tym, co zdarzyło się feralnego wieczoru. Chłopak uparcie milczy. W końcu, za zgodą Staszka, z nastolatkiem rozmawia Franek. Leśniczy stara się mu wyjaśnić, że nie powinien chronić Justyny, która nie jest dobrą osobą i manipuluje wszystkimi dookoła.

odc. 1341 W siedlisku Ania nadal pracuje nad reportażem o dziewczynach, które były porywane i zmuszane do prostytucji. Niespodziewanie do dziennikarki dzwoni jedna z bohaterek artykułu i podaje jej telefon do swojego oprawcy. Kilka minut później Ania odbiera kolejny telefon - tym razem od swojej matki. Kobieta jest wyraźnie przestraszona, bo jej mieszkanie odwiedziło dwóch osiłków. Dziewczyna prosi mamę, by dla bezpieczeństwa wyjechała z miasta, ale sama nie zamierza rezygnować z dalszego śledztwa. Umawia się z gangsterem i jedzie do Warszawy. W podróży towarzyszy jej Andrzejek, który wybrał się w odwiedziny do bratowej. Lisiecki orientuje się, że Ania pakuje się w kłopoty i zawiadamia o tym Marcina... Natomiast Iza, która razem z córką i Arturem zamieszkała w domu odziedziczonym po ciotce, nie może przestać myśleć o Marcinie. Trudno jej uwierzyć w to, że nie chce on utrzymywać kontaktów ze swoim dzieckiem. Tymczasem Skalski zaczyna traktować Maję jak własną córkę.Klan

odc. 3237 W gmachu telewizji Daniel spotyka się z Orłowską. Wypytuje dziennikarkę, czy to ona poinformowała policję o jego konflikcie z Karlickim.

odc. 3238 Po tygodniu pracy we Wrocławiu Miłosz próbuje odpocząć. Niestety, Bożenka mu na to nie pozwala.

odc. 3239 Do gabinetu Bogny zagląda Paweł. Lubicz chce się dowiedzieć od żony Leszka, jak się jej pracuje. Kobieta jest bardzo zadowolona ze swojego nowego zajęcia, ale ma inny kłopot - z mężem. Lekarz obiecuje porozmawiać z Jakubowskim.

odc. 3240 Do Koziełłów dzwoni Ilona. Kobieta mówi Annie, że postanowiła przyjąć ich propozycję. Surmaczowa jest zachwycona i rozpoczyna wielkie przygotowania.

Na Wspólnej

odc. 2609 Ciągła obecność teściów bardzo męczy Żanetę. Tym bardziej że całodobowa opieka nad malutkim synkiem także mocno nadwyręża jej siły. Zdesperowana Szulcowa prosi męża, by zasugerował rodzicom powrót do domu. W chwili gdy Wojtek zamierza spełnić jej życzenie, rozlega się dzwonek do drzwi - przyjechali rodzice Żanety!

odc. 2610 Mimo pewnych obaw, Tomek decyduje się przyprowadzić Anastazję na Wspólną. O ile Włodek spokojnie reaguje na widok dziewczyny, o tyle Maria... ma jej dużo do powiedzenia. Po południu zakochani odwiedzają Igora i Elżbietę.

odc. 2611 Mimo przerażenia Iza zgadza się towarzyszyć Jakubowi na spotkaniu z gangsterami, którym mężczyzna jest winny pieniądze. Brzozowska proponuje szefowi rozłożenie długu Warskiego na raty. Bandyta jest tym szczerze rozbawiony.

Barwy szczęścia

odc. 1776 Po powrocie z Dubaju rozentuzjazmowana Kasia opowiada bliskim, że w Zjednoczonych Emiratach Arabskich czeka ją nie tylko fascynująca praca, ale także luksusowe warunki życia. Tymczasem Zenek odbiera telefon z informacją, że na Okęciu czeka na niego wnuczek Basi.

odc. 1777 Zaskoczeni Grzelakowie starają się dowiedzieć od Johna, dlaczego przyleciał do Polski sam. Jednak smutny chłopiec uparcie milczy. W tym czasie Magda spotyka się z Luizą i Markiem. Przy okazji dowiaduje się, że dzieci boją się, iż trafią pod opiekę ojca, który niebawem ma wyjść z więzienia.

odc. 1778 Powrót Basi z pielgrzymki do Francji opóźnia się ze względu na wypadek Róży. Zenek nie potrafi poradzić sobie z Johnem, który cały czas tęskni za rodzicami i odmawia jedzenia. Natomiast Gawron wpada na pomysł kandydowania na prezesa zarządu wspólnoty mieszkaniowej.

odc. 1779 Przed wyjazdem w podróż dookoła świata Angela postanawia pożegnać się z przyjaciółmi. W czasie rozmowy z Erykiem dziewczyna uświadamia sobie, że chłopak nadal nie jest jej obojętny. Basia wreszcie wraca do Warszawy. Niestety, widok babci nie cieszy Johna.


Pierwsza miłość

odc. 2605 Z Londynu wraca Sabina. Ojciec zabiera ją na wystawny obiad. W czasie wizyty w restauracji Karol po raz drugi wpada na Ewę... Stęsknieni przyjaciele organizują Wekslerównie huczne powitanie.

odc. 2606 W Wadlewie Śmiałek i Seweryn wynajmują koparkę, by pogłębić staw. Choć nie mają doświadczenia w prowadzeniu maszyny, zabierają się do pracy.

odc. 2607 Radek postanawia zabawić się w swatkę i połączyć Sylwię z Błażejem. Sugeruje szefowej, by dała Królowi pracę.

odc. 2608 Po ostatnich wydarzeniach Melka dochodzi do wniosku, że nie może ufać Darkowi. Paweł zaczyna go śledzić.

Korona królów

odc.6 Na Wawelu panuje poruszenie. Wzmacniane są straże, a w kuchni nakazuje się ostrożność. Kazimierz i jego matka nie wierzą w spisek Węgrów. Olgierd namawia siostrę do powrotu.

odc.7 Podczas uczty krewni podważają ostatnią wolę zmarłego Łokietka. Tymczasem strażnicy odnajdują Charcika, dworskiego truciciela. Życie monarchów jest zagrożone.

odc.8 Krzyżacy chcą przedłużenia pokoju. Jeśli ich żądania nie zostaną spełnione, zerwą sojusz z Litwą. Kazimierz pozostaje wierny swoim założeniom. Na zamku dochodzi do kolejnej próby otrucia.

odc.9 Anna obawia się o bezpieczeństwo bliskich. Kazimierz, w podzięce za uratowanie córek, zaprasza Olgierda na koronację. Jadwiga opiekuje się chorą Kunegundą.

Słowo na A

odc.1 Malownicze okolice Lake District w północnej Anglii. Trwa coroczny zjazd wielopokoleniowej rodziny Hughesów. Okazją do spotkania w licznym gronie są piąte urodziny Joego, synka Alison i Paula. Bliscy jednoznacznie stwierdzają, że mały jubilat jest wyobcowany i nie potrafi nawiązać kontaktu z otoczeniem, co irytuje rodziców chłopca oraz jego dziadka, Maurice’a.

odc.2 Joe poddawany jest wyczerpującym badaniom. Lekarze diagnozują autyzm. Rodzice spierają się o jego przyszłość. Martwią się, że nie podoła obowiązkom szkolnym. Innego zdania jest Rebecca, siostra 5-latka. Tymczasem wuj Eddie usiłuje zapomnieć o zdradzie żony, a dziadek zaczyna unikać swojej nauczycielki śpiewu Louise, która złożyła mu niecodzienną propozycję.

Uwięzione

odc.2 Zostaje wyznaczona kaucja za wolność Macareny. Dilerka Anabel zmusza ją do współpracy w przemycie narkotyków na terenie więzienia. Rodzice Ferreiro dowiadują się o aresztowaniu córki. Pojawiają się nowe fakty w sprawie śmierci Yolandy.


Na sygnale

odc.172 Wiktor nie może opędzić się od adoratorek. W jego imieniu zamieszczono bowiem anons na portalu randkowym. Poznaje policjantkę, Monikę Zawadzką. Tymczasem ratownicy otrzymują wezwanie do nastolatka, który zemdlał po zatruciu pokarmowym. Doktor Banach podejrzewa, że pacjent cierpi na padaczkę. Ojciec chłopca nie wyraża jednak zgody na hospitalizację.

odc.173 Zespół doktora Banacha jedzie do domu dziecka prowadzonego przez zakonnice. Jeden z wychowanków jest ciężko chory, lecz opiekunka twierdzi, że został opętany przez szatana. Niebawem wychodzi na jaw, że zaginął jego brat. Z kolei Artur zajmuje się biznesmenem, który nagle zasłabł na ulicy. Pomocy potrzebuje również kobieta potrącona przez samochód.

Jak zostałem Rosjaninem

odc.1-3 Alex Wilson, dziennikarz "American Post", zostaje przeniesiony do Rosji, by uniknąć zemsty wpływowego senatora. W nowym kraju może liczyć na wsparcie swojego kierowcy, Romy. Niestety, podczas podróży gubi prezent zakupiony dla nowej szefowej.

Nie z tego świata

odc.16 Łowcy zastawiają zasadzkę na Winchesterów. Śmiertelnie postrzeleni bracia trafiają do nieba. Castiel ostrzega ich przed żądnym zemsty Zachariaszem. Sam i Dean poszukują schronienia u anioła Joshui. Spotykają też dawnych członków rodziny.


Niewierni


odc.10 Grace zwierza się specjaliście z kłopotów małżeńskich. Martwi się, że jest już za późno, by ocalić swój związek. Nie chce jednak rezygnować z podwójnego życia. Neil także uczęszcza na terapię. Adriana zachęca go do wyjazdu tylko we dwoje.


Oszuści

odc.10 Nadchodzi dzień ślubu Patricka i Maddie. Tuż przed uroczystością weselną byli partnerzy panny młodej włamują się do aut agentów FBI. Teraz oszuści wygrywają w nierównej rozgrywce. Nikt nie zna jednak zamiarów Maddie.

odc.192 Proboszcz odprowadza Emilkę do koleżanki. Przed domem dziewczynki dochodzi do ostrej wymiany zdań między Marceliną i Kornelią - matką i macochą Róży. Niebawem policjanci otrzymują wezwanie do magazynu budowlanego. Na miejscu zastają przerażoną Kornelię z pistoletem w ręku oraz ciało Mirka Fabisiaka. Podczas przesłuchania kobieta zeznaje, że otrzymała tajemniczy telefon. Nieznajomy poinformował, by niezwłocznie udała się do magazynu, gdzie miała przyłapać partnera na zdradzie. Jej pasierbica trafia do izby dziecka. Wkrótce stróże prawa wpadają na trop właściciela kancelarii notarialnej, Damiana Szyndlarka. Odkrywają na koncie mężczyzny pokaźną sumę pieniędzy. Sprawdzają też alibi synów prawnika.

The Good Doctor

odc.5 Melendez diagnozuje mężczyznę z bólem brzucha. Claire i Jared podejrzewają alkoholowe zatrucie trzustki, lecz tomografia nie potwierdza ich przypuszczeń. Okazuje się, że chory ma kulistą zmianę w narządzie. Podczas biopsji dostaje kolejnego napadu. Jego życie jest zagrożone. Z umierającym ojcem próbuje skontaktować się syn, który właśnie wrócił z Tajlandii. Shaun zajmuje się małym pacjentem ze złamaną ręką. Evan przypomina medykowi jego zmarłego brata. Poddaje malca wyczerpującym badaniom. Tak wykrywa guz wewnątrz czaszki. Krewni potwierdzają, że dziecko jest śmiertelnie chore, lecz Murphy uważa, że chłopiec może wkrótce wyzdrowieć. Melendez nie chce, by lekarz rozbudzał nadzieje w zrozpaczonych rodzicach.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje