Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

ReklamaKlan

odc. 3232 Zdenerwowana Grażynka ciągle nie może dojść do siebie po tym, czego dowiedziała się o biologicznym ojcu Maćka. Leopold tłumaczy żonie, że nie powinna wierzyć we wszystko, co jej przekazał mężczyzna, którego żona odeszła do Staszka. Jednak kobieta postanawia zażądać od Kowalika wyjaśnienia tej sytuacji. Tymczasem Daniel czeka na Martę przed budynkiem telewizji. Gdy dziennikarka się pojawia, prosi ją o numer telefonu Karlickiego.

odc. 3233 W Elmedzie zjawia się Bogna. W czasie rozmowy pyta Pawła, czy istnieje szansa, by mogła wrócić do pracy w klinice. Lubicz z uśmiechem przyznaje, że nawet niedawno myślał o tym, by zadzwonić do niej i zaproponować współpracę. Po chwili obydwoje odwiedzają gabinet doktora Górzyńskiego. Okazuje się, że lekarze chcą otworzyć gabinet rehabilitacji blizn pooperacyjnych i chętnie widzieliby Bognę w nowym zespole.

odc. 3234 Wiadomość o śmierci Karlickiego jest wstrząsem dla Feliksa. Gdy mężczyzna dzieli się z żoną swoim niepokojem, do rozmowy nieoczekiwanie włącza się Daniel, który stwierdza, iż zupełnie nie obchodzi go śmierć producenta. Chwali się za to, że ma nowy pomysł na książkę. Kilka godzin później Feliks wchodzi do pokoju Rossa, by podlać kwiatki. Widząc, że chłopaka nie ma, a jego laptop jest włączony, z zaciekawieniem przygląda się temu, co wyświetla się na ekranie. Jest zszokowany tematem nowej książki Daniela. Wieczorem, gdy policja podaje okoliczności śmierci Karlickiego, wpada w panikę.

odc. 3235 W gmachu sądu Sandra i Norbert odbierają pismo informujące, że ich sprawa została zawieszona. Wygląda więc na to, iż to wniosek złożony przez Michała zostanie rozpatrzony jako pierwszy. Ta sytuacja mocno przygnębia Piątkowskich. Natomiast Grażynka zabiera Maćka do lekarza, bo poprzedniego wieczoru chłopak miał lekką gorączkę. Specjalista uspokaja Kwapiszową, że podwyższona temperatura syna może być związana z emocjami, jakie towarzyszą mu ze względu na zbliżającą się podróż do Kanady.

Na Wspólnej

odc. 2606 W mieszkaniu Łukasza Daniel w asyście policjantów znajduje ogłuszonego detektywa Paprockiego. Na szczęście wkrótce funkcjonariusz odzyskuje przytomność. Kilka minut później do Brzozowskiego dzwoni... Łukasz. Chłopak sugeruje, że wie, gdzie jest Dominika. W tym samym czasie Michał otrzymuje ze szpitala informację o terminie biopsji. Wyniki badania dadzą odpowiedź na pytanie, czy guz, który wykryto w jego mózgu, jest łagodny czy złośliwy.

odc. 2607 Po wysłuchaniu opowieści na temat przeszłości Anastazji i Beaty, Tomek czuje się zagubiony. Prosi o pomoc brata, ale Igor nie potrafi odpowiedzieć mu na pytanie, co powinien zrobić w tej sytuacji. W końcu Tomek decyduje się na spotkanie z Beatą. Wroniec stara się przekonać ukochanego, że zawsze pragnęła tylko jego szczęścia. Nagle Nowak dostaje wiadomość, z której wynika, że Anastazja za godzinę wsiądzie do autobusu jadącego do Londynu. Bez chwili wahania chłopak puszcza się biegiem w stronę dworca.

odc. 2608 Zaniepokojona Renata zamierza zadzwonić do Dominika, który przestał się z nimi kontaktować. Jednak Sławek stanowczo jej tego zabrania. Uważa, że podopieczny nadużył ich zaufania i nie chce go widzieć w swoim domu. Tymczasem Kamiński odwiedza Kasię. Wyznaje jej, że Daria usunęła ciążę i błaga o przebaczenie. Bergówna wyrzuca go za drzwi. Załamany chłopak umawia się z kolegą w barze. Dochodzi tam do awantury, a potem przyjaciel przyprowadza kompletnie pijanego Dominika do mieszkania Renaty i Sławka. Natomiast Cieślikowie i Ziębowie, zmuszeni przez Kajetana, organizują uroczysty pogrzeb... chomika!

Barwy szczęścia

odc. 1771 Propozycja złożona przez Anitę nie daje Kasi spokoju. Górka, mimo protestów ukochanego, zaczyna coraz poważniej myśleć o wyjeździe na rok do Dubaju i prowadzeniu zajęć fitness w ekskluzywnym hotelu. Natomiast w gabinecie Dylskiej niespodziewanie zjawia się Krystyna.

odc. 1772 To wielki dzień dla Zuzi - ukazuje się magazyn, którego okładkę zdobi zdjęcie nastolatki. Szczęśliwa dziewczyna wykupuje z kiosku wszystkie egzemplarze pisma. W tym czasie w innej części miasta ktoś bardzo intensywnie przygląda się okładce, z której uśmiecha się Zuzia... Z kolei Anita przekazuje Kasi, że menedżer hotelu w Dubaju jest zachwycony jej kandydaturą i zaprasza je obie na rekonesans. Stefan zaś zaczyna się martwić, że szejkowie mogą mieć niecne plany względem jego córki.

odc. 1773 Stosunki między Angelą a Sebastianem wyraźnie się ociepliły. Dziewczyna troszczy się o ojca i deklaruje, że może u niej mieszkać tak długo, jak będzie chciał. Zupełnie inaczej reaguje na obecność Kowalskiego Robert. Nauczyciel na każdym kroku okazuje niechęć ojcu ukochanej. Waleria, Róża i Basia postanawiają wybrać się na pielgrzymkę do Francji. Ich mężowie nie są zachwyceni tym pomysłem.

odc. 1774 W mieszkaniu Władka niespodziewanie zjawia się matka Beaty. Przygnębiona kobieta próbuje wręczyć Cieślakowi łapówkę w zamian za zmianę zeznań w procesie przeciwko jej córce. Jednak mężczyzna jest nieugięty i następnego dnia w sądzie podtrzymuje to, co zeznał w czasie przesłuchania. Nie znaczy to jednak, że cała sytuacja nie kosztuje go wiele emocji. W pewnym momencie na sali rozpraw Władek zaczyna mieć bardzo poważne problemy z oddychaniem. 


Pierwsza miłość

odc. 2599 Po wyjaśnieniu wszystkich nieporozumień Melka i Paweł zastanawiają się, jak wybrnąć z sytuacji, w której się znaleźli. Nagle zjawia się Robert.

odc. 2600 Na wieść o tym, że Jowita chce się spotkać z Sylwią, Radek wpada w panikę. Jest przekonany, że ukochana dowie się, iż całował się z szefową.

odc. 2601 Matka Cezarego uważa, że Beata nie nadaje się na żonę dla jej jedynaka. Dlatego też sprowadza do Barbariana byłą narzeczoną Gruzika, Helenkę.

odc. 2602 Wściekły Artur nie może pogodzić się z tym, że Kinga jest w ciąży. Próbuje ustalić, kto jest ojcem dziecka, którego spodziewa się jego żona.

odc. 2603 W czasie zakupów Karol bierze Ewę za ekspedientkę. Po chwili dochodzi między nimi do zabawnej utarczki.

Korona królów

odc.1 Kraków, 1326 rok. Łokietek zawiera sojusz z Litwą dzięki małżeństwu księcia Kazimierza z córką Giedymina, Aldoną. Na chrzcie dziewczyna otrzymuje imię Anna.

odc.2 Mija 7 lat. Królowa Jadwiga wciąż pozostaje nieufna wobec synowej. Tymczasem jej mąż wraca z kolejnej wojny jako zwycięzca. Traci jednak siły i zapada na zdrowiu.

odc.3 Władysław jest bliski śmierci. Anna dostaje tajną wiadomość. Wymyka się z zamku. Kazimierz podejrzewa żonę o zdradę.

odc.4 Przekupiony przez nieznajomego wieśniak ma podrzucić do dworskiej spiżarni truciznę. Na Wawelu trwa walka o tron.

odc.5 Po śmierci króla Kraków pogrążony jest w żałobie. Nie wiadomo, czy Kazimierz przejmie koronę. Nagle sytuacja się komplikuje.

Uwięzione

odc.1/16 Macarena Ferreiro zakochuje się bez pamięci w swoim szefie. Ten, widząc zaangażowanie pracownicy, umiejętnie nią manipuluje. Opowiada naiwnej podwładnej o złej kondycji finansowej firmy. Bez skrupułów prosi, żeby złożyła podpis na kilku ważnych dokumentach. Szybko okazuje się, że cyniczny mężczyzna ratował tylko siebie, a Macarena nieświadomie dopuściła się poważnych przestępstw. Niebawem kobieta zostaje postawiona w stan oskarżenia. Sąd wydaje nakaz aresztowania. Skazana zgłasza się do zakładu karnego Cruz del Sur. Uświadamia sobie, że w więzieniu panują bezwzględne reguły. Jeżeli chce przeżyć, musi zmienić nastawienie do otoczenia. Wciąż jednak pragnie wolności. Próbuje udowodnić swoją niewinność.


Na sygnale

odc.170 W sylwestrową noc ratownicy nie próżnują. Doktor Góra trafia na desperata, który wygraża mu bronią. Udziela też medycznej pomocy dziewczynie z silnym bólem brzucha. Pacjentka wyznaje lekarzowi, że spodziewa się dziecka. Tymczasem ekipa doktora Banacha odpowiada na wezwanie do osoby pod wpływem alkoholu. Martyna przez przypadek znajduje w pobliżu kobietę, która straciła przytomność podczas spaceru.

odc.171 Zespół Artura musi powstrzymać mężczyznę, który właśnie przeżył zawód miłosny, przed skokiem z dachu. Z kolei Wiktor opatruje rannego chłopca, któremu w rękach wybuchła petarda. Ratownicy usiłują odnaleźć kolegę poszkodowanego, zanim zdoła odpalić skonstruowany przez siebie ładunek. Rozpoczyna się walka z czasem.


Niewierni


odc.9 Grace jest zdziwiona faktem, że Neil wie o romansie z Simonem. W dodatku kochanek niespodziewanie pojawia się w jej domu. Po przemyśleniu swojej sytuacji postanawia rozpocząć nowy etap życia u boku Simona. Bliscy próbują odwieść ją od tego pomysłu.


Oszuści

odc.9 Max informuje Maddie, że Ezra, Richard i Jules nie wywiązują się z umowy. Kobieta interweniuje. W tym czasie Patrick wciąż przesłuchuje Ezrę. Po wyjściu z aresztu mężczyzna włamuje się do mieszkania byłej żony. Zmusza Maddie do zwierzeń.

odc.191 Aspirant Antoni Dziubak zostaje przydzielony do służby w sandomierskiej komendzie. Zdziwiony Możejko pragnie wyjaśnić sprawę. Wkrótce jednak jego myśli pochłania nowe śledztwo. Musi odnaleźć sprawcę napadu na jubilera Oskara Kurkę.

The Good Doctor

odc.4 Woda kapiąca z kranu nie pozwala Shaunowi zasnąć. Kiedy mężczyzna nie znajduje śrubokrętu, wpada w panikę. W akcie desperacji przetrząsa mieszkanie. Z opresji ratuje go doktor Glassman. Nazajutrz niewyspany Murphy naraża się Melendezowi. Przełożony w odwecie zleca młodemu lekarzowi i Claire wykonanie niezbyt skomplikowanego zabiegu przecięcia czyraka. Wkrótce okazuje się, że zwykły ropień jest znacznie poważniejszym przypadkiem. Do szpitala św. Bonawentury trafia ciężko chora ciężarna, która - kosztem swojego zdrowia i życia - pragnie urodzić dziecko. Mąż jest przeciwny jej decyzji. Boi się, że po śmierci żony nie poradzi sobie w roli samotnego ojca. Sytuacja rodzi kontrowersje prawne i etyczne nawet wśród personelu medycznego.


Z Archiwum X

odc.1/10 Tajne stowarzyszenie przygotowuje Ziemię na inwazję kosmitów. Ludzkości grozi zagłada. Agenci Scully i Mulder muszą zapobiec tragedii. Dana pragnie także odnaleźć syna Williama, którego przed laty oddała w trosce o jego bezpieczeństwo.
Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje