Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

ReklamaKlan

odc. 3230 Smutny Jasiek informuje rodziców, że Dominika musi zostać w Szczecinie kilka tygodni, by pomóc swojej ciotce. Ta wiadomość wyraźnie poprawia humor Beacie. W tym samym czasie Bożenka decyduje się na czas nieobecności Miłosza wrócić do rodzinnego domu.

odc. 3231 Po nocy spędzonej u ojca, Małgosia wraca do domu. Zaskoczona obserwuje mamę i brata, którzy wesoło ze sobą rozmawiają. Okazuje się, że Beata i Jasiek długo dyskutowali poprzedniego wieczora i wyjaśnili sobie wiele ważnych spraw. Natomiast Paweł zaprasza Tadeusza i Annę na sylwestra. Przy okazji Koziełło informuje Lubicza, że mają z żoną pewien plan.

Na Wspólnej

odc. 2604 Z wyników badań jednoznacznie wynika, że Michał ma guza mózgu! Zmiana jest sporych rozmiarów i neurochirurdzy obawiają się, iż w trakcie usuwania jej może dojść do poważnych powikłań. Przygnębiony Brzozowski prosi lekarza, by o jego stanie nie informował Kingi. W tym czasie Daniel wraca do pracy. Niebawem odbiera telefon od osoby, która twierdzi, że w noc zniknięcia Dominiki widziała jej kłótnię z jakimś mężczyzną.

odc. 2605 Szczęśliwi Tomek i Beata przygotowują się do wyjazdu na Mazury. Gdy mają już wyruszyć, spotykają Anastazję, która niespodziewanie pojawia się na Wspólnej. Zdenerwowana Wroniec próbuje przekonać ukochanego, by nie rozmawiał z byłą dziewczyną. Jednak Trzcińska nie ustępuje. Informuje Nowaka, że uciekła sprzed ołtarza, bo Beata ją szantażowała. Niebawem Anastazja i Tomek spotykają się w parku. Dziewczyna wyznaje całą prawdę o swojej przeszłości.

Barwy szczęścia

odc. 1769 Po spotkaniu z Sadowskim Umińska zaczyna zastanawiać się nad wycofaniem pozwu przeciwko byłemu współpracownikowi. Dociera do niej również, że Łukasz nadal nie jest jej obojętny... Jednak mecenas Paszkowska cały czas namawia swoją klientkę, by zemściła się na Sadowskim. Tymczasem Aneta wciąż szuka miłości. Tym razem postanawia w tym celu wykorzystać aplikację randkową. Wiele wskazuje na to, że już wkrótce spotka się z Radkiem. Ale zanim dentystka wyruszy na randkę, musi sobie poradzić z bardzo poważnym wyzwaniem. W jej gabinecie zjawia się bowiem Krystyna, która panicznie boi się borowania, a właśnie ukruszył jej się ząb.

odc. 1770 Do Eryka dociera wreszcie, jakie konsekwencje przyjdzie mu ponieść za wywołanie alarmu na lotnisku. Przerażony chłopak ucieka z sądu tuż przed rozprawą. Nieobecność kolegi błyskawicznie zauważa Kajtek i postanawia wkroczyć do akcji - każe koleżankom wymyślić jakąś wymówkę dla sądu, a sam rusza na poszukiwania uciekiniera. W mieszkaniu Kasi pojawia się... Alicja. Dziennikarka prosi Górkę o wybaczenie, ale narzeczona Łukasza nie wierzy w przemianę Umińskiej i żąda, by opuściła jej dom. Po raz drugi Kasia traci cierpliwość, gdy okazuje się, że jej ukochany jest w stałym kontakcie ze swoją niedawną prześladowczynią.

Pierwsza miłość

odc. 2597 Zadowolony z lojalności Melki Robert postanawia wprowadzić ją w tajemnice prowadzonego przez siebie gangsterskiego imperium. Długosz ze zdumieniem odkrywa, że w podziemiach klubu organizowane są walki w klatce. Ale widok jednego z "wojowników" zaskakuje ją jeszcze bardziej.

odc. 2598 Wyjazd integracyjny redakcji "YOLO" okazuje się totalną klapą. Na domiar złego urażona Sylwia postanawia się zemścić na Radku za to, że ją odrzucił i... oskarża go o napaść seksualną. Natomiast Wiktorii, Olkowi i towarzyszącemu im księdzu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.


Na sygnale

odc.168 Wiktor ze względu na dyżur nie może spędzić świąt z Zosią. W Wigilię ratownicy jadą do mężczyzny, który nadużył alkoholu. Doktor Banach w trakcie interwencji spotyka ciężarną. Szybko orientuje się, że przyszła mama potrzebuje pomocy. Badania wykazują wysokie ciśnienie. Kilka minut później kobieta traci przytomność. Rozpoczyna się walka o życie pacjentki i jej dziecka.

odc.169 Mimo bożonarodzeniowej atmosfery zespół Góry nie próżnuje. Załoga karetki odpowiada na wezwanie do kobiety, która źle się poczuła podczas wigilijnej wieczerzy. Niespodziewanie Artur rozpoznaje w niej swoją pierwszą miłość. Następnie pomocy potrzebują dwaj pracownicy call center oraz mężczyzna, który doznał udaru mózgu w trakcie ubierania choinki.


Egzorcysta

odc.3 Pogarsza się sytuacja w rodzinie zastępczej. Adam próbuje pomóc Grace pokonać agorafobię. Marcus i Tomas udają się do Seattle, gdzie dochodzi do kolejnego opętania. Ojciec Bennett namierza Mysz, agentkę kościoła, która toczy samotną walkę z siłami zła.

Świat według Kiepskich

odc.483 Helena wpada w pułapkę nieustannego dążenia do piękna. Pod jej wpływem na kosztowne zabiegi kosmetyczne decyduje się też Halina. Ferdek i Marian, zrozpaczeni perspektywą dużych wydatków, zaczynają prawić żonom komplementy.

Niewierniodc.7 Awantura Lawrence’a z Renee prowadzi do kłótni Neila z Grace. W dodatku Truman oświadcza, że nie może się wybrać w odwiedziny do Aniki. Tymczasem Grace odwiedza swój uniwersytet. Na miejscu spotyka profesora, który służy jej radą przy nowym projekcie. 60


Oszuści

odc.8 Ezra, Richard i Jules informują Maddie, że jej partner jest agentem FBI. W drodze na lotnisko intrygantka zastanawia się nad swoim związkiem z Patrickiem. W końcu prosi, żeby został jej mężem. Następnie z sejfu usytuowanego za obrazem wyjmuje okazały pierścionek. Max wraz ze wspólniczką opracowuje nowy plan. Potrzebuje pomocy do jego realizacji. Gdy Maddie, Patrick i Gina wybierają się na obiad do restauracji, Max w asyście Richarda przeszukuje skrytkę szpiega. Niestety, niczego nie znajduje. Ezra, przechadzając się po ulicy, nagle zostaje zatrzymany przez policję. W pokoju przesłuchań Patrick przedstawia mu dowody świadczące o jego ostatnich oszustwach. Zmusza aresztanta do podjęcia współpracy.

odc.190 Naczelnik Morus wysyła Możejkę na przymusowy urlop. Świadkiem zdarzenia jest dziennikarz lokalnej gazety, Mirek Burski. Gdy Justyna dowiaduje się o sytuacji Oresta, zabrania podwładnemu zajmować się sprawą. Tymczasem policjant przypuszcza, że przełożony chce się go pozbyć. Mateusz przypadkowo zostaje obrzucony jajkami przed kancelarią Bogusława Kłodnickiego. Kiedy wraca z łazienki, słyszy przeraźliwy krzyk Joanny, córki prawnika. Mimo natychmiastowej reanimacji adwokat umiera. Morus pod nieobecność Możejki przejmuje śledztwo. Wkrótce ustala, że nazwisko denata widniało na liście płac jednego z największych dilerów narkotykowych w kraju. Stróżom prawa z pomocą przychodzi proboszcz, który wpada na ważny trop.

The Good Doctor

odc.3 Pracownicy szpitala św. Bonawentury szukają dawcy dla oczekującego na przeszczep wątroby pacjenta. Stan chorego się pogarsza. Wkrótce znajdują odpowiedni organ w San Francisco. Doktorzy Murphy i Browne zostają wysłani śmigłowcem po zdrowy narząd do transplantacji. Niestety, z powodu silnej mgły nie mogą wrócić drogą powietrzną. Ruszają radiowozem. Na autostradzie młodzi medycy przeprowadzają skomplikowany zabieg z uwagi na skrzep powstały w wątrobie. Tymczasem pojawiają się wątpliwości dotyczące zasadności transplantacji u czekającego biorcy. Gremium lekarskie staje przed trudną decyzją, czy pomóc pacjentowi, tym samym narażając się na konflikt z Centralnym Rejestrem Przeszczepów.

Mr Robot

odc.9, 10 Alderson odwiedza Tyrella. W jego domu zjawia się również Price, który przekazuje najnowsze informacje. Darlene uwodzi Doma. Zostaje przyłapana na próbie kradzieży jego odznaki. Mr. Robot celowo wprowadza w błąd byłego sojusznika.
Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje