Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1334 Do bistro zagląda Teresa, która chce zamienić parę słów z córką. Niestety, kilka minut później w knajpce zjawia się także były mąż kobiety. Mariusz jest agresywny, ubliża żonie i próbuje ją zastraszyć. Ale robi to w tak dyskretny sposób, że nikt z gości bistro nie orientuje się, co się dzieje przy stoliku zajmowanym przez Jakubczyków. Jednak w pewnym momencie, gdy mężczyzna chce żonę siłą wyprowadzić z lokalu, Kinga i Aga interweniują. Równocześnie córka Teresy oświadcza ojczymowi, że ma nagranie jednej z awantur, które urządził. Mężczyzna próbuje odebrać jej telefon, ale wtedy Kinga oświadcza, że ma jego kopię. Po wyjściu Jakubczyka Zduńska namawia Teresę, by skorzystała z prawnej pomocy Piotrka. Kobieta w końcu daje się przekonać i odwiedza kancelarię, w której pracuje Zduński. Poznaje tam Adama i... robi na mężczyźnie piorunujące wrażenie. Po spotkaniu Werner proponuje kobiecie, że odwiezie ją do domu.

odc. 1335 Do Warszawy wraca Joanna w towarzystwie Jacka. Gdy Agnieszka dowiaduje się o tym, zaprasza przyjaciół na kolację. Ostatecznie jednak Chodakowska nie dociera do Olszewskiej. W trakcie rozmowy Mrozowski niespodziewanie zaczyna całować przyjaciółkę. Kobieta jest zaskoczona, ale nie protestuje. Kilka minut później biznesmen znika, zostawiając jedynie list z przeprosinami. Tymczasem Olga, załamana po zniknięciu Radka, szuka ukojenia w całonocnych imprezach. Ta sytuacja mocno niepokoi zarówno Góreckiego, jak i Kingę, która czuje się w jakiś sposób odpowiedzialna za dziewczynę. Natomiast opiekunce Szymka, Paulinie, grozi tajemniczy mężczyzna. Niania jest zdenerwowana i kompletnie rozkojarzona. Dlatego też w czasie spaceru spuszcza na chwilę z oka syna Chodakowskiego, a malec natychmiast to skrzętnie wykorzystuje i ucieka. Kilkanaście minut później odnajdują go policjanci zaalarmowani przez Agnieszkę. Gdy Marcin dowiaduje się o całym zajściu, wpada we wściekłość i wyrzuca opiekunkę z pracy.

Klan

odc. 3215 Gdy Rafał wyjeżdża w kolejną służbową podróż, Ola decyduje się umówić z doktorem Górzyńskim. Lekarz chwali się Pawłowi, że umówił się z jego córką. Lubicz nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy i zastanawia się, czy nie powinien porozmawiać z Olą.

odc. 3216 Czesia skarży się Grażynce, że w jej przedszkolu ubyło podopiecznych. Martwi ją także, że Darek coraz gorzej zarabia. Zdradza kuzynce, że nawet namówiła męża na rozmowę z szefem o podwyżce. Niestety, Kurzawski dowiaduje się, że firma jest na skraju bankructwa.

odc. 3217 Zażenowana Ramona opowiada Paulinie o propozycji, którą złożyła jej Beata. Okazuje się, że sekretarka nie ma dobrego zdania o Rafalskich. Tymczasem w czasie przerwy w zajęciach Dominika wręcza Jaśkowi prezent mikołajkowy.

odc. 3218 Jerzy i Krzysztof czekają na powrót żon. Nagle Chojnicki przypomina sobie, że obiecał zabezpieczyć róże na zimę. Panowie natychmiast ruszają do ogrodu.

Na Wspólnej

odc. 2592 Szczęśliwy Dominik przygotowuje się do wyjazdu na wakacje z Kasią. Daria jest przygnębiona takim obrotem spraw i oświadcza chłopakowi, że... spodziewa się jego dziecka.

odc. 2593 Po ustaleniu, że martwa dziewczyna znaleziona nad Wisłą to nie jest Dominika, Daniel zostaje zwolniony z aresztu. Przed więzieniem na chłopaka czekają rodzice. Gdy Brzozowscy wsiadają do samochodu, ktoś ich fotografuje z ukrycia.

odc. 2594 Chcąc zaimponować Małeckiej świetną kondycją, Michał zaprasza ją na wspólny trening do siłowni Olafa. W czasie ćwiczeń Brzozowski traci przytomność.

odc. 2595 Do baru Ziębów zagląda Żaneta. Między nią a Marią dochodzi do ostrej wymiany zdań. Chwilę później Szulcowa nagle zaczyna rodzić.

Barwy szczęścia

odc. 1754 Wideoblog Kasi cieszy się coraz większym powodzeniem. Gdy do Górki zgłasza się nastolatka z otyłością i problemami psychicznymi, do trenerki dociera, jak duża odpowiedzialność spoczywa na jej barkach.

odc. 1755 Niespodziewanie w wiejskim domu Jakuba zjawia się Malwina. W czasie poważnej rozmowy prosi, by Anna zrezygnowała z romansu. Natomiast Angela nie może doczekać się powrotu ukochanego z wycieczki. Ale Robert zamiast jechać prosto do dziewczyny, idzie na kawę z Kingą.

odc. 1756 Do Natalii przychodzi skruszony Maciej i stara się przeprosić ukochaną za swoje zachowanie. Jednak Zwoleńska nie chce słuchać tłumaczeń Wilka i wyprasza go z domu. Kilkanaście minut później nagle zaczyna źle się czuć i bardzo zdenerwowana Małgorzata zawozi ją do szpitala.

odc. 1757 Wiadomość o tym, że jest w ciąży, przygnębia Natalię. Gdy w szpitalu odwiedza ją Magda, Zwoleńska wyznaje siostrze, że nie chce tego dziecka. W tym czasie Tolek namawia Stefana do wspólnego wyjścia. Mężczyźni idą w okolice dawnego domu Górki i obserwują, jak budynek zostaje zburzony.

Pierwsza miłość

odc. 2582 Po pierwszej walce w klubie Roberta Paweł jest bardzo mocno poobijany i obolały. Dociera do niego, że nie ma najmniejszych szans na to, by przetrwać dziesięć walk w klatce.

odc. 2583 Podczas "akcji dywersyjnej" policja zatrzymuje Łazanka. Przestraszony Zenon zdradza Ksaweremu, że za wszystkimi "przestępstwami" stała Malwina.

odc. 2584 Aby poprawić humor przyjaciółkom, Emilka urządza seans hipnozy. Bartek zostaje wprowadzony w trans.

odc. 2585 Wspólnie z Darkiem Melka opracowuje plan wrobienia "Hiszpana". Sprawy jednak się komplikują.

Na dobre i na złe

odc.688 Piotr wciąż nie potrafi porozumieć się z Sarą. Zmęczony ciągłymi awanturami, prosi szwagierkę, by opuściła jego mieszkanie. Kwitnie uczucie Leny i Latoszka. Byli małżonkowie udają się na romantyczną wycieczkę za miasto. Niestety, po drodze zostają zaatakowani przez motocyklistów. Do Leśnej Góry trafia Maciek, młody mężczyzna pogryziony przez psa. Chłopak obawia się, że zwierzę mogło być chore na wściekliznę. Rannemu towarzyszy jego ukochana, Patrycja. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna także wymaga pilnej konsultacji lekarskiej. Sara i Adam wspólnie leczą ciężarną Ewę. Chorująca na raka pacjentka pragnie, by po jej śmierci opiekę nad dzieckiem przejęła siostra, Maria. Sytuacja się jednak komplikuje.

Druga szansa


odc.13 Piotr wychodzi ze szpitala. Podczas wizyty w Bazie dowiaduje się, że Monika, jako samotna matka, ma niewielkie szanse na adopcję Zośki. Ośrodek optuje za kandydaturą Mokrzyckich. Sara przebywa w placówce medycznej po tym, jak straciła przytomność podczas uroczystej premiery filmowej. Przy chorej nieustannie czuwają rodzice i Kamil. Wkrótce dochodzi do awantury, gdy ekipa reality show próbuje naruszyć prywatność aktorki. Kłótnię przerywa lekarz, który informuje bliskich Daymer o stanie jej zdrowia. Artur zostaje oskarżony o przyjmowanie łapówek. Traci posadę. Nie zamierza się jednak poddawać. Pragnie odzyskać dobre imię. Nie pamięta jednak nazwiska pacjenta, który podłożył mu pieniądze. Prosi o pomoc Ksawerego.

Ultravioletodc.7 Z Londynu do Łodzi przyjeżdża Kamil, mąż Oli, by ratować ich związek. Tymczasem członkowie grupy próbują ustalić tożsamość młodocianych samobójców. Piast odnajduje pewien trop w internecie. Wkrótce sprawa poważnie się komplikuje.

Miasto skarbów


odc.13 Maks, Ewa i Moryc jadą do Nowego Wiśnicza, by namierzyć kryjówkę Milera. Wkrótce Werner zauważa podejrzany samochód. Zaniepokojony, spisuje numery auta. Następnie prosi Harnego o namierzenie właściciela pojazdu. W tajemnicy przed towarzyszami wyrusza pod wskazany przez funkcjonariusza adres. Tej samej nocy Moryc samotnie udaje się do Wiednia. Zakrada się do Aviego z nadzieją, że w końcu wyrównają rachunki. Podczas szamotaniny zabija gangstera i kradnie cennych "Graczy" Cezanne’a. Tymczasem Alicja i Szatner jadą do Warszawy. Komisarz niepostrzeżenie wchodzi do gabinetu dyrektora podejrzanego o nielegalny handel dziełami sztuki. Maks odwozi Ewę i Moryca w bezpieczne miejsce, a sam wraca do domu Milera.

Niewierni

odc.5 W związku z atakiem hakerskim na serwery firmowe Neil obawia się, że informacje o jego podwójnym życiu ujrzą światło dzienne. Projekt Grace zostaje doceniony przez wpływowego klienta. Mężczyzna umieszcza pochlebny wpis na swoim blogu.


Oszuści

odc.5 Byli partnerzy Maddie - Ezra, Richard i Jules - są coraz bliżej jej odnalezienia. Wspólnie odkrywają uroki nowego życia. Tymczasem Lenny Cohen postanawia zatrzeć ślady zbrodni dokonanej przez lekkomyślną Sally. Zabiera zwłoki Gary’ego Hellera.

odc.187 Wierzbicki i Paruzel stają się świadkami włamania do willi. Ruszają w pościg za zbiegłym przestępcą. Zatrzymany Bieruń zostaje eskortowany do więzienia w Kielcach. Wkrótce dochodzi do wypadku. Złodziej, korzystając z okazji, ucieka do lasu.
swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje