Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1329 Nad ranem Mostowiaków budzi dźwięk telefonu. Lekarz przekazuje im straszną wiadomość - Lucjan nie żyje! Przygnębieni Barbara, Ewa i Marek kontaktują się z Marią, która dzwoni do Marty i pisze wiadomość do Małgosi. Gdy kilka godzin później seniorka dociera do szpitala, pielęgniarka oddaje jej list, który zostawił dla niej zmarły mąż. Niebawem w Grabinie pojawiają się zdruzgotane Ula i Natalia. A niedługo po nich Paweł, Piotrek i Kinga. Nie może zabraknąć także Kisielowej. Gdy tylko Zofia dowiaduje się o dramacie, który spotkał przyjaciółkę, natychmiast zjawia się w domu Mostowiaków i stara się wesprzeć zdruzgotaną Barbarę. Do Grabiny przyjeżdża także Maria, której towarzyszy Artur. Rogowska odbywa poważną rozmowę z Pawłem, w czasie której syn wyznaje jej, iż Ala związała się z kimś innym i raczej już nigdy nie wróci do Polski. Kilka godzin później Barbara idzie na samotny spacer po sadzie. Siada pod jednym z drzew owocowych i zaczyna czytać list od Lucjana. Słowa, które zostawił dla niej mąż, przynoszą jej ukojenie... W tym samym czasie Iza i Artur zjawiają się w Warszawie. Okazuje się, że musieli wrócić do Polski, bo zachorowała ciotka Lewińskiej. W czasie odwiedzin w szpitalu, dziewczyna nagle zaczyna odczuwać skurcze porodowe. Trafia na oddział położniczy. Cały czas towarzyszy jej Artur. Po trwającym kilka godzin porodzie, na świat przychodzi dziewczynka. Stan Mai jest dość dobry. Noworodek wymaga jedynie obserwacji. Zmęczona, ale bardzo szczęśliwa Iza mówi Skalskiemu, że wolałaby, by to on był ojcem dziewczynki. A mężczyzna sugeruje ukochanej, że gdy tylko opuści szpital z dzieckiem, powinni jak najszybciej wyjechać z Warszawy. Niezwykłym zbiegiem okoliczności do kliniki, w której leży Iza, trafia także Marcin. Przywozi syna, ponieważ chłopiec dość poważnie skaleczył się w rękę potłuczoną bombką. Nie dochodzi jednak do spotkania Lewińskiej i Chodakowskiego, choć Marcin wpada na Artura. Skalski jednak znów okłamuje rywala, twierdząc, że nie ma pojęcia, co dzieje się z Izą.

Klan

odc. 3201 Zdenerwowana Dominika opowiada Jaśkowi o swoich kłopotach. Studenci, którzy wynajmowali jej szczecińskie mieszkanie, kompletnie je zdemolowali.

odc. 3202 Ola jest nadal wściekła na Rafała. Każdy pretekst prowokuje ją do robienia partnerowi kolejnej awantury. Woźniacki żali się Januszowi, że nie wie, co robić.

odc. 3203 Po raz kolejny Grażynka zaczyna wątpić w dobre intencje Kowalika. A wszystko przez sen, w którym zobaczyła płaczącą Ewę, biologiczną matkę Maćka. Tymczasem Kowalik dzwoni do Leopolda.

odc. 3204 Po nocy spędzonej w domu rodzinnym Ola jest w doskonałym nastroju. Gdy jednak przypomina sobie o kłótni z Rafałem, mina jej rzednie. Wiga stara się ją przekonać, że niebawem wszystko się ułoży.

Na Wspólnej

odc. 2580 Przygnębiona Weronika nie może pogodzić się z tym, że działkowicze dali się przekupić właścicielom garbarni. Jedzie na spotkanie z nimi, by oświadczyć, iż się poddaje. Na terenie działek zauważa karetkę.

odc. 2581 Romans Marka z Natalią kwitnie w najlepsze. Zimiński okłamuje żonę i razem z kochanką wyjeżdża nad jezioro. Kilka godzin później Danka zaczyna się fatalnie czuć. Próbuje dodzwonić się do męża, ale on nie odbiera.

odc. 2582 Po firmowej imprezie Dominika nie pojawia się w pracy. Nie ma z nią też żadnego kontaktu. Smolny jest wściekły, bo dziewczyna miała napisać główny tekst.

odc. 2583 W redakcji "Viplotek" zjawia się policja. Śledczy przesłuchują dziennikarzy w sprawie zniknięcia Dominiki. Daniel postanawia skłamać.

Barwy szczęścia

odc. 1739 Wyrzuty sumienia spowodowane śmiercią Jareckiego nadal gnębią Iwonę. Nastroju nie poprawia jej fakt, że pacjenci szerokim łukiem omijają jej gabinet. Pyrka zaczyna bardzo poważnie myśleć o zmianie zawodu. Tymczasem załamany Jerzy nie wyobraża sobie życia bez Anny.

odc. 1740 Zakochana Angela myśli tylko o Robercie. Nie dość, że nie ma czasu dla przyjaciół, to jeszcze jest gotowa zrezygnować z wymarzonej podróży dookoła świata, bo ukochany nie może z nią jechać. W czasie jednego z romantycznych wieczorów dziewczyna deklaruje Milewiczowi, że chce mieć z nim dziecko.

odc. 1741 Po aresztowaniu Krzepińskiego policjanci proszą Ewunię o udział w okazaniu. Dziewczynka wskazuje go jako porywacza. Gdy policjanci wyprowadzają mężczyznę, z krzesła zrywa się Artur. Funkcjonariusze nie dopuszczają do konfrontacji.

odc. 1742 W czasie wizji lokalnej Krzepiński twierdzi, że Marta sama wpadła do rzeki, a on próbował ją ratować. W tym czasie Darek dostaje informację, że przedstawiciele niemieckiej ligi nadal są zainteresowani sprowadzeniem Sałatki. Jednak Józek nie chce opuszczać Julity.

Pierwsza miłość

odc. 2567 W czasie grilla zorganizowanego przez Miedzianowskich, Emilka uświadamia Kindze, że Artur tak naprawdę nie chce po raz kolejny zostać ojcem. Żukowska robi mężowi awanturę.

odc. 2568 Michał trafia do szpitala. Marysia nie zgadza się z diagnozą lekarzy. Podejrzewa, że mąż ma krwiaka mózgu.

odc. 2569 W firmie Sylwii zjawia się Paweł, którego polecili jej Tymek i Radek. Między Nowogrodzkim a nową szefową dochodzi do scysji.

odc. 2570 W King’s Fitness Paweł wpada na trop handlarzy sterydów. Wkrótce sytuacja robi się bardzo poważna.

Na dobre i na złe

odc.685 Szefową pielęgniarek na oddziale chorób wewnętrznych zostaje Karolina Szałapak - matka Stasia, który musi przejść operację przetoki. Kobieta przyłapuje Lenę w objęciach Latoszka w szpitalnym magazynie. Tymczasem w Leśnej Górze kolejny raz pojawia się komornik Błażej - pacjent Witka. Mężczyzna wciąż skarży się na nowe dolegliwości, chociaż kolejne badania wskazują, że jest zupełnie zdrowy. Tymczasem pod opiekę Agaty i Szczepana trafia podróżnik Tomasz, który planuje charytatywną wyprawę do Azji. Przyświeca mu szczytny cel. Zamierza bowiem zebrać pieniądze na egzoszkielet dla sparaliżowanej nastolatki. Mężczyzna chciał się tylko zaszczepić, jednak tuż po zastrzyku traci przytomność. Sprawa jest dużo poważniejsza.

Druga szansaodc.10 Piotr trafia do szpitala po brutalnym pobiciu. Jego stan jest bardzo ciężki. Na oddział ratunkowy przyjeżdża Monika. Borys mówi jej, czemu Marczak został zaatakowany. Starczyńska przygotowuje się do starcia z Adamem. Nagle w jej gabinecie zjawia się piesek, który przynosi niezwykły prezent. Okazuje się, że pomysłodawcą niespodzianki jest prezes telewizji. Grzegorz i Brandonek bawią się na dworze. Przez chwilę nieuwagi ojciec traci dziecko z oczu. Dziadek prosi Ninę, by wyjawiła Justynie prawdę o wydarzeniach sprzed 20 lat. Zniechęcony, decyduje się wyjechać. Następnego dnia spotyka się z Ksawerym. Zostawia mu piosenkę napisaną specjalnie dla córki. Kryński postanawia przekonać ukochaną, by dała ojcu jeszcze jedną szansę.

Diagnoza

odc.11 Podczas rutynowej operacji anestezjolog Olga Bujak traci przytomność. Jan ma duże szanse na posadę w Berlinie. Anna i Michał jadą do Gdańska. Chcą porozmawiać z radiologiem Wiśniewskim na temat przelewów, które otrzymuje od Artmana.

Przyjaciółki


odc.121 Marek chce, by Zuza zrobiła badania genetyczne. Podejrzewa, że może być ojcem dziecka. Inga nie potrafi przyznać się do zdrady. Robert niczego nie podejrzewa. Patrycja przenosi się z Mikołajem do Ewy. Przyjaciółki dbają o to, by miała pracę.

odc.237 Pod szkołą Emilki pojawia się młody piłkarz Michał Wieczorek. Chłopak publicznie kłóci się ze swoją matką Urszulą. Niebawem nieprzytomna kobieta zostaje znaleziona w pensjonacie. Policjanci rozpoczynają śledztwo. Zabezpieczają starą fotografię, która może być ważnym tropem. Niebawem zostaje zatrzymany syn poszkodowanej. Możejko i Kobylicka przesłuchują aresztowanego sportowca, któremu towarzyszy Patryk Jeżewski, prawnik i menadżer. Okazuje się, że podpisanie kontraktu z zagranicznym klubem wymaga zgody rodziców, którzy oddali go na wychowanie krewnym. Teraz matka zażądała pieniędzy. Tymczasem do Sandomierza przyjeżdża brat podejrzanego, Karol. Prosi księdza Mateusza o spowiedź.


Lekarze na start

odc.49-52 Konarska i Kilian walczą o życie Łukasza, który po ciosie w brzuch ma uszkodzone jelito i wątrobę. Tola wraca do pracy, co nie podoba się Zamojskiemu. Wkrótce na SOR trafia jego ojciec z objawami udaru. Konarska ma dla stażystów złą wiadomość.


Ultraviolet


odc.4 Na komisariacie pojawia się mężczyzna z 8-letnią dziewczynką, którą znalazł na drodze w środku lasu. Zmarznięte dziecko w ręce trzymało zakrwawiony nóż. Beata Misiak we wskazanym miejscu znajduje zwłoki. W sprawę angażuje się grupa Ultraviolet.

Miasto skarbów


odc.10 Moryc fałszuje obraz Andrzeja Wróblewskiego. Szatner mówi Alicji, że Lekki dostaje listy z pogróżkami, które wysyłane są z więzienia. Zespół odwiedza zastraszanego prokuratora w biurze. Ich rozmówca lekceważy jednak zagrożenie.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje