Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1327 Przerażona Ala nadal okłamuje męża, że jej złe samopoczucie spowodowane jest grypą żołądkową. Niebawem Zduńska dostaje SMS-a, w którym kochanek informuje ją, że przyleciał do Polski i zamierza spotkać się z Pawłem, by wyjaśnić mu całą sytuację. Ala stara się ze wszystkich sił odwieść Marka od tego zamiaru. Kilka godzin później spotyka się z nim i błaga, by dał jej trochę więcej czasu na przyznanie się mężowi do zdrady. Niedługo potem Zduńska z córką wylatuje do Anglii. Natomiast owładnięta zazdrością Aneta śledzi Magdę i Andrzeja, którzy wybierają się na wycieczkę rowerową. Gdy orientuje się, że zakochani spędzą w lesie kilka godzin, włamuje się do mieszkania Chodakowskiej i skrzętnie je demoluje. Zabiera także złotą bransoletkę, którą rywalka dostała od męża. Niebawem Magda, zaalarmowana przez sąsiadów, wraca do domu i natychmiast wzywa policję. Oceniając straty, zauważa, że zniknęła charakterystyczna biżuteria.

odc. 1328 Ku ogromnemu zaskoczeniu Pawła, Ala przylatuje do Polski. Ale dopiero to, co ma mu do powiedzenia, wytrąca całkowicie mężczyznę z równowagi. Gdy żona wyznaje, że nie tylko go zdradziła, ale na dodatek zaszła z kochankiem w ciążę, Zduński nie chce słuchać jej dalszych wyjaśnień. Odwraca się na pięcie i idzie do... baru, gdzie zaczyna topić swój smutek w alkoholu. Tymczasem Jakub sugeruje Marcinowi, by uważnie przyglądał się zachowaniu Agnieszki - zdaniem policjanta Olszewska nadal nie doszła do siebie po śmierci Tomka i wyraźnie odbija się to na jej pracy. Chodakowski odwiedza przyjaciółkę i po raz kolejny zapewnia ją, że zawsze może liczyć na jego pomoc i wsparcie. Agnieszka natomiast opowiada Marcinowi, że Asia jest w bardzo kiepskim stanie, ale ze względu na dzieci stara się sprawiać wrażenie spokojnej i opanowanej. Marcin spotyka się także ze swoją matką, która prosi go, by przemówił bratu do rozsądku. Zdaniem Aleksandry Aneta wykorzystuje jej syna i dla swojego dobra Olek powinien się z nią natychmiast rozstać.

Klan

odc. 3196 Gdy Rafał wpada do Agnieszki, bo zapomniał kluczy do domu, Lubiczówna zwraca mu uwagę, że ostatnio mocno zaniedbuje jej siostrę.

odc. 3197 W czasie spaceru Elżbieta opowiada Widze o propozycji wyjazdu, jaką dostała. Żona Pawła przekonuje szwagierkę, że powinna pojechać do Chin.

odc. 3198 Ku swojemu zaskoczeniu Monika i Feliks zastają w Rosso Gabrielę. Wilczyńska twierdzi, że świetnie się czuje i chętnie wróci do pracy. Nowak ostrzega żonę, że szykują się kłopoty.

odc. 3199 Decyzja Elżbiety wytrąca Jerzego z równowagi. Zarzuca żonie, że decydując się na wyprawę do Azji, wykazuje się brakiem rozsądku i skrajnym egoizmem. Kobieta jest zupełnie innego zdania.

Na Wspólnej

odc. 2576 Dziwne zachowanie Antoniego coraz bardziej niepokoi Honoratę. Kobieta próbuje uświadomić Romanowi, że właściwie nic nie widzą o Ukraińcu. Hoffer bagatelizuje słowa żony.

odc. 2577 Odtrącona przez Daniela Dominika postanawia się na nim zemścić. Najpierw w obecności chłopaka uwodzi nowego dziennikarza, a po kilku godzinach, pijana, dzwoni do Brzozowskiego i żąda, by natychmiast do niej przyjechał.

odc. 2578 Stosunki między Darią a Dominikiem są coraz bardziej napięte. Zaniepokojony Sławek prosi chłopaka o wyjaśnienie tej dziwnej sytuacji.

odc. 2579 Zaniepokojona Weronika zauważa, że jest śledzona. Tymczasem szef wzywa Roberta i daje mu do zrozumienia, że ma zostawić w spokoju sprawę garbarni.

Barwy szczęścia

odc. 1734 Wyznanie Anny dotyczące jej fascynacji Jakubem nie robi na Jerzym zbyt wielkiego wrażenia. Nie mogąc tego znieść, Marczakowa decyduje się postawić wszystko na jedną kartę... Natomiast Sebastian zjawia się u córki z niezapowiedzianą wizytą.

odc. 1735 Wezwana przez Angelę Magda wraca wcześniej z Zakrzewia. Po przyjeździe do domu doprowadza do spotkania Kowalskiego z córką. Niestety, między bliskimi nie dochodzi do porozumienia. Kobieta jest zszokowana, gdy dowiaduje się, że Sebastian założył podsłuch w telefonie córki.

odc. 1736 Maciej zawozi Natalię na szkolenie. Gdy na miejscu okazuje się, że uczestnikiem warsztatów ma być także Oliwier, zazdrosny Wilk również zostaje w hotelu. W czasie imprezy integracyjnej między mężczyznami dochodzi do bójki.

odc. 1737 Dla dobra swojego podopiecznego Darek zamierza znaleźć mu jakąś porządną dziewczynę. Nie jest zadowolony, że Julita nadal interesuje się Józkiem. Tymczasem przed Sałatką pojawia się szansa na atrakcyjny transfer - na meczu ma się zjawić trener z niemieckiego klubu.


Pierwsza miłość

odc. 2562 Gdy Aśka dochodzi do siebie, dowiaduje się, że Bogumił trafił do niemieckiego aresztu. Jednak radość Dworzak nie trwa długo - mężczyźnie udaje się po raz kolejny uciec.

odc. 2563 Po rozstaniu z Wiktorią, Olek traci chęć do życia. Seweryn i jego żona decydują się pomóc chłopakowi.

odc. 2564 Zdenerwowana Marzena robi "Kaśce" awanturę o to, że powiedział Kubie, iż jest jego ojcem. Dziewczyna chce, by Saniewski wszystko "odkręcił".

odc. 2565 Pierwszego dnia pracy u Sylwii Tymek sugeruje, że zna dobrego informatyka. W firmie pojawia się Radek.

Na dobre i na złe

odc.684 Adam przeprowadza badania genetyczne, by mieć pewność, że mały Józio jest jego biologicznym synem. Wkrótce dowiaduje się, że Falkowicz również zażądał wykonania testu. Nie kryje oburzenia zachowaniem brata. Blance nie udało się dostać do wymarzonej Akademii Medycznej w Warszawie. Postanawia studiować w Bydgoszczy. Wiktoria zamierza wyjechać z córką, by rozpocząć nowy etap życia. Do szpitala w Leśnej Górze trafiają dwaj ranni mężczyźni - pieszy i rowerzysta, którzy niefortunnie zderzyli się na ulicy. Jeden z nich okazuje się znajomym profesora Barta. Falkowicz kolejny raz podważa autorytet Artura. Kwestią sporną jest operacja pacjentki z guzem mózgu. Kobietę wcześniej poddano protonoterapii.

Druga szansaodc.9 Monika jest rozczarowana zachowaniem Piotra, którego przyłapała na potajemnej rozmowie z Tokarkiem. Postanawia opowiedzieć o wszystkim Borysowi. Policjant radzi jej zerwać wszelkie kontakty z mężczyzną. Zapewnia, że właściciel Bazy jest pod ciągłą obserwacją. Niebawem między Borecką a Marczakiem dochodzi do kłótni. Reżyser namawia Sarę, by zachowywała się bardziej śmiało. Aktorka robi więc Kamilowi scenę zazdrości. Odcinek ma dużą oglądalność, lecz spotyka się też z falą krytyki, która dotyczy głównie zachowania Daymer. Wzburzona kobieta grozi Starczyńskiej zerwaniem kontraktu. Dziadek próbuje nawiązać kontakt z Justyną. Dziewczyna znów go odtrąca. Zrozpaczony, radzi córce zapytać ciotkę o wydarzenia z przeszłości.

Diagnoza

10 Jan odbywa w Berlinie zawodową rozmowę. Anna otrzymuje wezwanie z sądu rodzinnego. Tymczasem do szpitala trafia bezdomny z objawami zatrucia czadem. Wymaga natychmiastowej operacji. Pacjent skrywa tajemnicę.

Przyjaciółki


odc.120 Jasiek jest zachwycony, że zostanie ojcem. Tymczasem Zuza nie wie, z kim zaszła w ciążę. Inga gubi się w swoich kłamstwach. Znów spotyka się z fotografem. Julka odkrywa zdradę Czarka. Dowiaduje się, że Anka wiedziała o romansie.

odc.236 Na plebanii zjawia się młody Bogdan Janota, który pobiera nauki w seminarium. Mężczyzna opowiada Mateuszowi o swojej rodzinie, relacjach z przyjaciółmi i planach ojca wobec niego. Nagle dostaje tajemniczą wiadomość. W pośpiechu opuszcza wszystkich zgromadzonych. Niebawem odwiedza siostrę Aldonę Pukiel, by pożyczyć od niej pieniądze. Proboszcz niepokoi się, gdy Bogdan nie wraca na noc. Od aspiranta Nocula dowiaduje się, że znaleziono go nieprzytomnego nad Wisłą. Duchowny udaje się do szpitala. Zauważa atrakcyjną dziewczynę, która pyta lekarzy o stan zdrowia poszkodowanego. Okazuje się, że kleryk otrzymywał SMS-y z pogróżkami oraz spotykał się z pewną prostytutką, niejaką Dianą.


Lekarze na start

odc.44-48 Koledzy martwią się o Zuzę. Dziewczyna, mimo tragicznych przeżyć, wraca do pracy. Łukasz i Piotr wychodzą z klubu nocnego. Są świadkami gwałtu. W szpitalu Dagmara rozpoznaje w ofierze swoją dawną sąsiadkę, Weronikę.


Ultraviolet


odc.3 W biurze posła Brodzkiego dochodzi do wybuchu gazu. Polityk zasłynął w mediach niepochlebnymi wypowiedziami na temat uchodźców. Policja namierza Syryjczyka Farata, który był widziany w pobliżu zdarzenia. Śledczy odnajdują również zwęglone zwłoki.

Miasto skarbów


odc.9 Zdort szantażuje Lenę zdjęciami z młodym mężczyzną, z którym ma romans. Wciąż domaga się klucza do skrytki 303. Zastraszona Lena prosi o pomoc kochanka. Wkrótce z bankowego schowka zostaje zabrany cenny zielony diament.
swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje