Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1313 Dzień pogrzebu jest bardzo ciężkim czasem dla całej rodziny. Zarówno Chodakowscy, jak i Mostowiakowie starają się wspierać Joannę, Zosię i Wojtka. Po zakończeniu uroczystości żałobnych Marek wyznaje Natalii, że właśnie dotarło do niego, jak niebezpieczna jest profesja, którą zajmuje się jego córka. Prosi Natalkę, by mu przyrzekła, iż zawsze będzie na siebie uważać. Tymczasem Magda zwierza się Andrzejowi, że kochanka Olka nęka ją obraźliwymi, pełnymi gróźb mailami. Nawet w czasie pogrzebu Aneta stara się sprowokować Chodakowską - kpi z jej wieku i choroby serca. Wściekły Budzyński staje w obronie przyjaciółki i zdecydowanie pozbywa się Kryńskiej. Kilka godzin później, po rozmowie z matką, Olek upija się i postanawia po raz kolejny spróbować przekonać Magdę, by dała mu jeszcze jedną szansę. Niestety, w mieszkaniu żony wpada na Andrzeja. Między mężczyznami dochodzi do przepychanki.

odc. 1314 Nadchodzi dzień rozprawy rozwodowej Chodakowskich. Przed rozpoczęciem posiedzenia sądu Piotrek radzi przyjaciółce, by zgodziła się przyjąć mieszkanie od męża. Po uzyskaniu rozwodu Magda od razu jedzie do Kingi. Wkrótce w bistro odnajduje ją Budzyński i ponawia zaproszenie na kolację. Po paru minutach dziewczyna w końcu zgadza się na randkę. Wspólny wieczór kończy się namiętnym pocałunkiem. Natomiast Barbara przywozi Joasi i dzieciom wiejskie specjały z Grabiny. Później Mostowiakowa zagląda do restauracyjki prowadzonej przez Kingę. Spotyka tam Marię, a niebawem zjawia się również Marta. Kobieta wyjaśnia bliskim, że nie uczestniczyła w pogrzebie Tomka, ponieważ poleciała do Stanów Zjednoczonych, by odwiedzić Małgosię. Okazuje się, że Wojciechowska nie przywiozła zbyt dobrych wieści. Najmłodsza z rodzeństwa Mostowiaków nadal praktycznie nie ma kontaktu z rzeczywistością. Pocieszający może być tylko fakt, że swój pokój w ośrodku ozdobiła rodzinnym zdjęciem.

Klan

odc. 3162 Zdenerwowany Koziełło czeka na telefon od mężczyzny, który ukradł jego kolekcję monet. Do gabinetu Tadeusza zagląda Paweł. Pyta, czy przyjaciel zmienił zdanie i chce zgłosić sprawę policji.

odc. 3163 Po śmierci matki Dominika postanawia przenieść się na studia do Warszawy. Ma w planach załatwianie akademika. Ela zaprasza ją na rodzinny obiad.

odc. 3164 Gdy złodziej wreszcie dzwoni, Tadeusz próbuje z nim pertraktować. Niestety, cena wykupu monet się nie zmienia.

odc. 3165 Z niezapowiedzianą wizytą do Jacka wpada Gabriela. Borecki proponuje jej wspólny wyjazd na grób Agaty. Wzburzona kobieta wybiega z mieszkania.

Na Wspólnej

odc. 2548 Po rozważeniu wszystkich za i przeciw Izabela decyduje się podpisać umowę z Warskim. Ilona jest zirytowana takim obrotem spraw. Między kobietami dochodzi do ostrej kłótni.

odc. 2549 Tosia spędza noc pod drzwiami mieszkania Jaśka. Rano znajduje ją tam dwudziestolatek, który przedstawia się jako brat ukochanego dziewczynki. Mężczyzna zaprasza ją do środka.

odc. 2550 Gdy Heblowski wpada w odwiedziny do Bruna, w mieszkaniu odbywa się próba Sandry i Michela. Były gangster jest zachwycony piosenką małżeństwa i proponuje im nagranie płyty.

odc. 2551 W związku ze zniknięciem Jakuba, policja zakłada w telefonie Eli podsłuch. Wkrótce Igor z ukochaną znajdują w mieszkaniu Marcinkowej tajemnicze klucze.

Barwy szczęścia

odc. 1700 Dzięki podstępowi Oliwierowi udaje się spotkać z Natalią. Jakubczak naciska na dziewczynę, by obejrzała nagranie, którego główną bohaterką jest żona Macieja opowiadająca o swoim związku z Wilkiem. Natomiast Kasia czuje się bardzo zmęczona nadmiarem obowiązków i napiętą sytuacją w związku z Łukaszem. Marek postanawia znaleźć sposób na rozluźnienie szefowej.

odc. 1701 Gdy Sadowski wyjawia ukochanej, że spotkał się z Alicją, Górka wpada we wściekłość. Łukasz próbuje szukać ratunku u Stefana i Walerii. W tym czasie Hubert uważnie obserwuje Klarę i dostrzega, że żona stara się odbudować więź z córką.

odc. 1702 Chcąc udowodnić, że żona skłamała, Maciej przyprowadza do Natalii córkę. Jednak opowieść Weroniki nie przekonuje Zwoleńskiej. Tymczasem Kasia ma już dość - nie chce słuchać dobrych rad Walerii, pakuje rzeczy Łukasza i wystawia jego walizki za drzwi.

odc. 1703 Niespodziewanie Gawron prosi Wiśniewskich o przysługę. Chce, by sąsiedzi przechowali mu walizkę. Wkrótce w kamienicy zjawia się policja... W tym czasie Julita po raz kolejny spotyka się z księdzem Tadeuszem. Duchowny pomaga jej zrozumieć, że popełniła błąd.


Pierwsza miłość

odc. 2522 Niestety, stan Sabiny z dnia na dzień się pogarsza. Załamany Karol zastanawia się nad przeniesieniem córki do prywatnej kliniki. Natomiast przyjaciele nagrywają wspierający filmik dla Wekslerówny. W tym samym czasie między Zuzą a Krystianem dochodzi do kolejnego konfliktu.

odc. 2523 Mimo upływu czasu Artur nadal się zastanawia, czy Aleksander rzeczywiście jest jego bratem. W związku z tym spotyka się z Izabelą i prosi, by zdradziła mu sekrety jego ojca. Tymczasem Krystian jest załamany rozstaniem z Zuzą. Michał i Marysia bardzo martwią się jego przygnębieniem. Zaczynają nawet zastanawiać się, czy chłopak nie zrobi sobie krzywdy. Kilkanaście minut później Domańscy mają stłuczkę samochodową.

odc. 2524 W końcu Kulczycki podejmuje decyzję - zdobędzie DNA Aleksa i wyśle je do badania porównawczego ze swoim! A w Barbarianie Beata nadal ma pretensje do Cezarego, że przez fikcyjny ślub wpędził ją w poważne kłopoty. Mężczyzna niemal staje na głowie, by ukochana mu wybaczyła. Natomiast Michał uskarża się na coraz silniejsze bóle głowy.

odc. 2525 Dzięki pomocy mieszkańców Wadlewa, Sewerynowi w końcu udaje się nakłonić Karolinę do ślubu. Uroczystość odbywa się w cudownej scenerii polany położonej nad brzegiem jeziora. A we Wrocławiu w mieszkaniu Melki zjawia się sierżant policji. Informuje mocno zaskoczoną dziewczynę, że ma dla niej ciekawą propozycję - wyjazd na policyjne szkolenie za granicę. Długosz zastanawia się, jak na tę sytuację zareaguje Paweł.

Pierwsza miłość

odc. 2528 Po spotkaniu z bardzo wymagającym klientem Michał jest mocno zestresowany. Po powrocie do domu złość i frustrację wyładowuje na Marysi. Tymczasem Aśka dostaje anonim.

odc. 2529 Stan Sabiny ponownie ulega pogorszeniu. Opinia lekarzy jest druzgocąca - śmierć mózgu! Natomiast Marianna organizuje "Mikserowi" randkę.

odc. 2530 Zażenowany Mikołaj budzi się w łóżku obok Miłosza. Musi chłopakowi powiedzieć prawdę, zanim sprawy zabrną za daleko.

odc. 2531 Przestraszony Michał prosi Kingę, by nie mówiła Marysi o tym, że próbował ją pocałować.

Druga szansa

odc.2 Monika kończy okres żałoby. Idzie do restauracji z Borysem. Odrzuca też swoje obawy wobec Piotra i angażuje się w przygotowania do imprezy charytatywnej na rzecz Bazy. Do pomocy zaprasza zaprzyjaźnione gwiazdy. Wsparcie medialne oferuje Adam, szef stacji Aktywna TV. Tabloidy znajdują jednak informacje, które stawiają w złym świetle zarówno Piotra, jak i Bazę. Jakub jedzie do swojego brata na wieś. Za radą Darka spotyka się z licealnymi kolegami. Na imprezie Jakub dostrzega swoją dawną miłość, Kaśkę. Ksawery poważnie rozważa rozpoczęcie studiów medycznych, co nie podoba się Justynie. Monika namawia Artura, by pomógł synowi Marcina w tym trudnym czasie. Okazuje się, że mężczyzna ma wobec chłopaka własne plany.

Diagnoza

odc.3 Anna wciąż nie odzyskała pamięci. Szuka w klinice pozostałych pasażerów autobusu, by dowiedzieć się o sobie czegoś więcej. Co gorsza, ktoś zabrał ze szpitalnego depozytu telefon Nowak. Na prośbę pacjentki doktor Wolski odnajduje jej męża.

O mnie się nie martw

odc.1/13 Iga bardzo dobrze znosi ciążę. Marcin pragnie zostać idealnym ojcem. Odpowiednio szykuje się do nowej roli. Filip zostaje zatrzymany przez policję. Dzwoni do Krzyśka z prośbą o pomoc. Marcinowi udaje się wyciągnąć Bonneta z aresztu.

Na dobre i na złe


odc.678 Tretter i Van Graaf robią wszystko, by ratować szpital. Zakładają fundację "Przyjaciele Leśnej Góry". Falkowicz postanawia walczyć z Holendrem o posadę dyrektora. Z kolei profesor Bart nadal nie umie porozumieć się z Borysem. Ich konflikt przybiera na sile, aż w końcu doktor Jakubek zatrudnia mecenas Smudę i oficjalnie oskarża szefa o mobbing. Tymczasem do szpitala trafia Juliusz Korkosz - słynny kompozytor, który ma halucynacje i jest szaleńczo zakochany w swojej żonie Marioli. Ku zaskoczeniu lekarzy okazuje się, że jego wybranka nie istnieje. Kaśka i Góral przywożą do szpitala w Leśnej Górze ciężko rannego rolnika Macieja, który w trakcie prac w polu nabił się na kolce brony. Konieczna jest natychmiastowa operacja, gdyż pacjent bardzo krwawi.

Na sygnale

odc.155 Doktor Banach jedzie do ciężarnej, która miała wypadek na rowerze. Na miejscu odkrywa, że jego pacjentka tylko udaje ciążę. Okazuje się, że w jej domu mieszka surogatka, która właśnie zaczęła rodzić. Kobieta musi jak najszybciej tam dotrzeć.

Przyjaciółki

odc.113 Anka idzie do nowej pracy. W kancelarii panuje atmosfera rywalizacji. Zuza doszukuje się u siebie objawów menopauzy. Jest załamana. Inga spotyka się z Jackiem w pubie. Załatwia formalności związane z wykorzystaniem jej wizerunku w kampanii.

odc.229 Ginie Małgorzata Wojnicz. Jej ciało sprawca przykrył czerwonym tiulem. Sandomierscy funkcjonariusze dowiadują się od rodziców ofiary, że chłopak córki, Cezary Horecki, niedawno z nią zerwał. W toku dochodzenia okazuje się, że Małgorzata miała romans z szefem i zamierzała związać się z nim na stałe. Na komendzie zjawia się psycholog śledczy, Grzegorz Marcel, który przedstawia profil psychologiczny seryjnego zabójcy. Niebawem znów dochodzi do tragedii - kolejna kobieta pada ofiarą szaleńca. Okazuje się, że nie był to jedyny taki atak, do którego ostatnio doszło w okolicy. Tymczasem Natalia jest oczarowana swoim nowym znajomym Winklerem. Niestety wszystko się zmienia, gdy mężczyzna prosi ją o pomoc w przygotowaniu posiłku.

Świat według Kiepskich

ODC.519 Bliscy zapominają o urodzinach Haliny. Obrażona Kiepska oświadcza mężowi, że ich pożycie małżeńskie w jej odczuciu właśnie dobiegło końca. Kiepski staje na głowie, aby się zrehabilitować i znaleźć prezent dla żony. Nie jest to łatwe.

Lekarze na start

10-14 Piotrek nadal dorabia jako kierowca. W trakcie trudnego zabiegu traci przytomność. Na SOR trafia mężczyzna, który po nocy z kochanką doznał urazu. Szpital kontaktuje się z jego żoną. Stażyści organizują spotkanie innego chorego z prostytutką. Przyłapuje ich dyrektor.

Lombard. Życie pod zastaw

ODC.10-14 Tomik poezji Marty nie sprzedaje się najlepiej. Kazimierz w tajemnicy wykupuje setki egzemplarzy książeczki i trzyma je w ukryciu. Do lombardu przychodzi młoda mężatka Ewa, która wpada w oko Adkowi. Mężczyzna umawia się z klientką na lunch.

El Príncipe – dzielnica zła

odc.38 Po ucieczce Nayat Faruq jedzie do obozu dżihadystów w Maroku. Zmusza Khaleda, by pomógł mu uwolnić siostrę. Morey, który uniknął śmierci z ręki Hidalgo, tropi szpiega w centrali wywiadu. Podejrzewa, że zdrajcą jest jego przełożony, Serra.

Miasto skarbów

odc.2 Na zlecenie tajemniczego Millera były agent służb PRL-u, Starka, kradnie z krakowskiej galerii zdjęcie Marilyn Monroe z kolekcji Miltona Greene’a. Zespół Szatnera rozpoczyna śledztwo. Selena i Harny przesłuchują strażnika, którym jest... syn Starki.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje