Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1311 Przypuszczenia, że Głowacki może obserwować rodzinę Tomka, skłaniają Jakuba do wydania decyzji o objęciu ochroną policyjną Chodakowskiego i jego najbliższych. Bandyta szybko orientuje się, że musi na pewien czas odstąpić od swoich morderczych zamiarów. Następnego dnia Tomka w szpitalu odwiedzają kolejni goście. Oprócz Joanny, która codziennie spędza w klinice wiele godzin, pojawiają się także Grzegorz i Aleksandra oraz Agnieszka z Jackiem. W pewnym momencie Chodakowski odzyskuje przytomność i otwiera oczy. Policjant chwilę rozmawia z Olszewską, a potem całą uwagę koncentruje na ukochanej. Wydaje się, że najgorsze wreszcie minęło... Uspokojona Asia idzie odpocząć do domu. Gdy wieczorem wraca do szpitala, czeka na nią tragiczna wiadomość - organizm Tomka się zbuntował, doszło do komorowego zaburzenia rytmu serca... Przez kilkanaście sekund dziewczyna nie może uwierzyć w śmierć ukochanego. Potem osuwa się na ziemię.

odc. 1312 Przed blokiem Chodakowskich czatują żądni sensacji dziennikarze i fotoreporterzy. Gdy tylko dostrzegają w drzwiach budynku Joannę i jej bliskich, natychmiast zaczynają robić zdjęcia i zadawać pytania. Wściekły Jacek rzuca się na jednego z fotografów, a ponieważ koledzy mężczyzny stają w jego obronie, dochodzi do ostrej bójki, którą kończy interwencja policji. W tym samym czasie Jakub aresztuje w Rzeszowie mężczyznę powiązanego z Głowackim. Podczas przesłuchania przestępca zdradza mu, że Mariusz jest osobą zawziętą, a śmierć brata bardzo nim wstrząsnęła. Karski dochodzi więc do wniosku, którym niebawem dzieli się z Agnieszką, że bandyta nawet po śmierci policjanta nie zrezygnuje z zemsty i nadal będzie próbował skrzywdzić kogoś z jego najbliższych. Jakub podejmuje męską decyzję. Chcąc chronić członków rodziny Chodakowskich, wysyła do Głowackiego SMS-a, w którym przyznaje się, że to on zastrzelił jego brata, Arkadiusza. Teraz wystarczy już tylko czekać na kolejny ruch bandyty.

Klan

odc. 3156 Do drzwi mieszkania Koziełłów pukają ochroniarze, którzy przyjechali po kolekcję lekarza. Zaskoczony Tadeusz wyjaśnia im, że już wczoraj oddał monety...

odc. 3157 W Elmedzie Paweł próbuje pocieszyć przyjaciela przygnębionego kradzieżą cennych numizmatów. Tadeusz jednak jest strasznie przygnębiony.

odc. 3158 Przy śniadaniu Michał informuje ojca, że dał ogłoszenie w sprawie odrestaurowanego auta. Jurek proponuje mu pomoc w poszukiwaniu kupca.

odc. 3159 Przestraszona Paulina informuje Jacka, że następnego dnia musi iść z synkiem do lekarza. Borecki uspokaja ją, że taka nieobecność nie będzie miała wpływu na jej ewentualne zwolnienie.

odc. 3160 Okazuje się, że ojciec Borysa ma dla Kamili prywatne zlecenie - chce zatrudnić w reklamie syna i dać sobie w ten sposób szansę na rozmowę z jedynakiem. Chojnicka jest sceptyczna.

Na Wspólnej

odc. 2544 W szczerej rozmowie Anastazja wyznaje Marii, że nawet cieszy się, iż poroniła. Teraz już Tomek nie musi się z nią żenić... Nowak rzeczywiście prosi ją o zwrot pierścionka zaręczynowego.

odc. 2545 Przez przypadek Kamil czyta korespondencję Tosi i orientuje się, iż dziewczynka skłamała w sprawie wisiorka. Wściekły Hoffer postanawia spotkać się z tajemniczym wielbicielem nastolatki.

odc. 2546 Ku zaskoczeniu Daniela, Łucja informuje go, że jednak zdecydowała się na zagraniczny staż. Chłopak jest przygnębiony, a koleżanka z pracy, Dominika, tylko na to czeka, by go pocieszyć.

odc. 2547 Gdy Elżbieta odwiedza teściową, przy jej łóżku zastaje podejrzanego mężczyznę. Okazuje się, że wypytywał on Marcinkową o jakieś dokumenty...

Barwy szczęścia

odc. 1694 Po namyśle Tomasz i Amelia proponują dzieciom zorganizowanie podwójnego ślubu - Bruna z Agatą i Bożeny z Adrianem. Wiśniewska i Stański niebawem spotykają się w Feel Good, by ustalić weselne menu. Okazuje się, że bardzo wiele ich łączy...

odc. 1695 Darek z determinacją stara się nakłonić rodzinę Władka, by zgodzili się na przeniesienie go do specjalistycznej kliniki oparzeń. Sabina jest temu przeciwna.

odc. 1696 Po kilku dniach Bruno w końcu zdobywa się na odwagę i zrywa zaręczyny z Anetą. Niestety, nie robi tego osobiście. W tym samym czasie Bożena oddaje Adrianowi pierścionek zaręczynowy.

odc. 1697 By mieć pieniądze na dalsze leczenie Władka, Darek sprzedaje swoje mieszkanie Maciejowi. Natomiast Jerzy stara się udobruchać Annę i decyduje się towarzyszyć jej w zajęciach jogi.

odc. 1698 Po szczerej rozmowie Julita ma nadzieję, że Józek wybaczy jej kłamstwo i nadal będą razem. Jednak Sałatka żąda, by natychmiast się wyprowadziła. Dziewczyna jest kompletnie załamana.

Pierwsza miłość

odc. 2522 Niestety, stan Sabiny z dnia na dzień się pogarsza. Załamany Karol zastanawia się nad przeniesieniem córki do prywatnej kliniki. Natomiast przyjaciele nagrywają wspierający filmik dla Wekslerówny. W tym samym czasie między Zuzą a Krystianem dochodzi do kolejnego konfliktu.

odc. 2523 Mimo upływu czasu Artur nadal się zastanawia, czy Aleksander rzeczywiście jest jego bratem. W związku z tym spotyka się z Izabelą i prosi, by zdradziła mu sekrety jego ojca. Tymczasem Krystian jest załamany rozstaniem z Zuzą. Michał i Marysia bardzo martwią się jego przygnębieniem. Zaczynają nawet zastanawiać się, czy chłopak nie zrobi sobie krzywdy. Kilkanaście minut później Domańscy mają stłuczkę samochodową.

odc. 2524 W końcu Kulczycki podejmuje decyzję - zdobędzie DNA Aleksa i wyśle je do badania porównawczego ze swoim! A w Barbarianie Beata nadal ma pretensje do Cezarego, że przez fikcyjny ślub wpędził ją w poważne kłopoty. Mężczyzna niemal staje na głowie, by ukochana mu wybaczyła. Natomiast Michał uskarża się na coraz silniejsze bóle głowy.

odc. 2525 Dzięki pomocy mieszkańców Wadlewa, Sewerynowi w końcu udaje się nakłonić Karolinę do ślubu. Uroczystość odbywa się w cudownej scenerii polany położonej nad brzegiem jeziora. A we Wrocławiu w mieszkaniu Melki zjawia się sierżant policji. Informuje mocno zaskoczoną dziewczynę, że ma dla niej ciekawą propozycję - wyjazd na policyjne szkolenie za granicę. Długosz zastanawia się, jak na tę sytuację zareaguje Paweł.

rodzinka.pl


odc.209, 210 Paula i Kuba prowadzą dyskusję o dzieciach. Kacper dostrzega, że jego rodzice się postarzeli. Ciekawski chłopiec wypytuje ojca, czy nie żałuje decyzji o małżeństwie. Romantyczny wieczór Natalii i Ludwika zakłóca wizyta Tomka oraz Bola w asyście funkcjonariuszy policji. Zapłakana Paula nagle wybiega z domu. W ten sposób Boska dowiaduje się, o co w dzisiejszych czasach kłócą się nastolatki. Natalia po raz kolejny przyłapuje Agatę i swojego męża w dwuznacznej sytuacji. Nie rezygnuje jednak z uroczystej kolacji tylko we dwoje w drogiej restauracji. Następnie Maria zarzuca przyjaciółce nadopiekuńczość wobec synów. Sama zaś kłóci się z Markiem. Wieczór kończy się niewybrednymi żartami na temat jego butów.

Dziewczyny ze Lwowa


odc.15 Mecenas informuje Swietę, że jego znajomy adwokat ciągle o nią wypytuje. Uljana dowiaduje się, że jakiś czas temu w jej domu we Lwowie pojawił się Denis w towarzystwie kuratora. Mężczyzna zażądał oddania córeczki. Polina dostaje dramatyczną wiadomość - Oleh został aresztowany podczas demonstracji. Postanawia interweniować w tej sprawie u swojego byłego ukochanego. Olya pokazuje panu Henrykowi zdjęcia znalezione u Nowakowej. Pyta, czy rozpoznaje siebie na fotografiach. Ten jednak zaprzecza, ale jego uwagę przykuwa coś innego. Zaintrygowany mężczyzna prosi, by opowiedziała mu o Nowakowej i jej mężu. Niebawem dziewczyna dostaje zaskakującą propozycję od gangstera i jego żony Matyldy.

W rytmie serca


odc.1/13, 2 Doktor Adam Żmuda po udanej operacji wdaje się w konflikt z przełożonym. Awantura kończy się bójką. Młody chirurg zwalnia się z pracy w warszawskim szpitalu. Zamierza wyjechać na misję do Afryki z organizacją Lekarze bez Granic. Wcześniej jednak postanawia udać się na urlop do Kazimierza Dolnego, gdzie się wychowywał. W czasie podróży udziela pomocy młodej policjantce Weronice, która miała wypadek na motocyklu. Ratuje również psa, który był przyczyną kolizji. W rodzinnym mieście natomiast spotyka swoją miłość sprzed lat, pielęgniarkę Marię, która związała się z doktorem Robertem Nowakowskim. Ich pierwsza rozmowa nie należy do udanych. Żmuda poznaje również Michała Zycha, który prowadzi lokalną przychodnię.

Druga szansa

odc.1/13 Przyjaciele przygotowują dla Moniki przyjęcie niespodziankę. Ola wręcza jej kolorową sukienkę, by zakończyła żałobę po śmierci ukochanego. Kobieta nie jest jeszcze gotowa na zmiany. Odmawia też powrotu do pracy w telewizji. Pewnego dnia na ulicy spotyka 12-letnią Zośkę. Dziewczyna tańczy dla przechodniów. Borecka, śledząc młodą artystkę, trafia do pewnego miejsca na Pradze, gdzie poznaje Piotra. Ksawery namawia Justynę na przeprowadzkę do mieszkania Marcina. Ponadto postanawia pójść w ślady ojca i zająć się medycyną. Anna Starczyńska i Jakub Zeit otrzymują od lekarza zaskakujące wiadomości. Tymczasem Grzegorz umawia się na randkę z Jagodą, która wróciła właśnie z Indii. Kobieta zaangażowała się w ochronę środowiska.

Diagnoza

odc.2 Anna przebywa w szpitalu, gdzie dochodzi do siebie po operacji. Rozpoczyna terapię, dzięki której ma odzyskać pamięć. Jedyne informacje o wydarzeniach sprzed wypadku pochodzą od innej pacjentki, która także podróżowała pechowym autobusem.

O mnie się nie martw

odc.1/13 Iga bardzo dobrze znosi ciążę. Marcin pragnie zostać idealnym ojcem. Odpowiednio szykuje się do nowej roli. Filip zostaje zatrzymany przez policję. Dzwoni do Krzyśka z prośbą o pomoc. Marcinowi udaje się wyciągnąć Bonneta z aresztu.

Na dobre i na złe


odc.677 Julka znów walczy z matką profesora Barta, lecz ten po kolejnej kłótni ma ochotę uciec z domu. Adam nadal próbuje odzyskać serce Wiktorii. Ukrywa jednak przed ukochaną, że Oliwia przeniosła się do Leśnej Góry. Nie wie, że kochanka tuż po przeprowadzce zatrudniła się w bufecie. Doktor Consalida podczas joggingu wpada przypadkiem na Bartka, znajomego studenta medycyny. Pacjentem szpitala zostaje Marek. Mężczyzna ma rany na całym ciele po tym, jak żona popchnęła go na szklane drzwi. Partnerka przyłapała go z prostytutką. Na oddział trafia również Staszka, projektantka mody cierpiąca na demencję. Do kliniki przywozi ją córka, która traci nagle władzę w nogach. Kobietą zajmuje się Bart.

Na sygnale

odc.154 Doktor Góra i Adam zapisują się na szkolenie antyprzemocowe, by dorównać Lidce. Ich kolejnymi pacjentami zostają kibice dwóch wrogich drużyn, między którymi doszło do bójki. Jeden z poszkodowanych doznał ciężkiego urazu głowy.

Przyjaciółki

odc.112 Zuza spotyka w pracy Marka, który zachowuje się jakby ich rozmowa na weselu nie miała miejsca. Robert znajduje w gazecie zdjęcie Ingi. Nie kryje złości, że wzięła udział w kampanii. Paweł oprowadza po domu potencjalnych kupców.

odc.228 Piotr Celestyn zaprasza proboszcza i Natalię na swój wieczór poetycki. Niebawem jego siostra, dziennikarka śledcza Małgorzata, zostaje znaleziona martwa w pobliżu lasu. Możejko prosi Justynę o dostęp do wszystkich spraw, którymi ofiara się zajmowała. Na komendzie zjawia się Dorota Straba, pracownica firmy transportowej. Wyjawia, że zamordowana odkryła coś podejrzanego w przedsiębiorstwie. W toku śledztwa Justyna znajduje nagranie stanowiące dowód afery pedofilskiej z udziałem wpływowego polityka, senatora Kowalczuka. Z kolei ksiądz Mateusz przegląda w internecie stronę z wierszami napisanymi przez Piotra. Natrafia na ciekawy komentarz. Kluczem do wyjaśnienia zagadki okazuje się usunięty utwór literata.

El Príncipe – dzielnica zła

odc.37 Raquel postanawia wnieść oskarżenie przeciwko Quilezowi. Za ukrywanie dowodów grozi mu zwolnienie ze służby. Morey nakazuje śledzić i podsłuchiwać Nayat. Tymczasem do Ceuty przybywa agentka Hidalgo, która ma zlikwidować komisarza.

Miasto skarbów

odc.1/13 Alicja Wakar, ekspertka z ministerstwa kultury, opiniuje projekt zakupu obrazu Paula Cezanne’a. Szefowa ABW, która spodziewa się kradzieży, zleca jej misję. Specjalistka dołącza do zespołu inspektora Szatnera, walczącego z przemytnikami dzieł sztuki.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje