Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Na Wspólnej

Reklama

odc.2520 Tomek podstępem nakłania Włodka do udziału w teleturnieju "Milionerzy". Za sprawą Łucji Daniel dostaje posadę u Smolnego. Młody Brzozowski od razu rozwiązuje poważny problem w redakcji.

odc.2521 Kinga musi zastąpić szefa, którego czeka operacja. Wojtek bezskutecznie szuka pracy. Zdesperowany Szulc w końcu decyduje się przyjąć przypadkową ofertę.

odc.2522 Życie dziecka Gosi jest zagrożone. Lekarz decyduje, że konieczne jest cesarskie cięcie. Siostra błaga Olę, żeby zawiadomiła Błażeja. Zięba z pomocą rodziny przygotowuje się do występu w telewizji.

odc.2523 Kamil wchodzi w konflikt z protegowanym Kolendy. W rewanżu lekarz próbuje podważyć jego autorytet. Bogdan otrzymuje wezwanie do szkoły w sprawie Franka.

Komisja morderstw

odc.8 Funkcjonariusze znajdują zwłoki młodej kobiety, na ciele której wycięto znaki runiczne. Komisja prosi o pomoc księdza z ośrodka przeciwdziałania sektom. Duchownemu udaje się rozszyfrować tajemniczy napis. Okazuje się, że morderstwa mogła dokonać nielegalna organizacja wyznaniowa działająca na terenie Wrocławia w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Po analizie dowodów śledczy odkrywają kolejne fakty. Trafiają na trop mitologii germańskiej, do której odwoływali się naziści. Wyznawcy kultu praktykowali krwawe rytuały, podczas których składano ludzi w ofierze. Jeśli współcześni naśladowcy czarnych mszy będą chcieli je odtworzyć, mogą zginąć kolejne osoby. Zaczyna się gorączkowy wyścig z czasem, żeby zapobiec nowym zbrodniom.

Rozdarte serca

odc.69 Trwają przygotowania do przeprowadzki obu nastolatek do kobiet, które je wychowały. Cansu ma przenieść się do Dilary, z kolei Hazal do Gülseren. Özkan, pewny wygranej w sądzie, szykuje pokój dla córki. Dziewczyna rozpacza z powodu rozstania z Gülseren. Natomiast Hazal nie jest w stanie opanować wściekłości, gdy dowiaduje się, że musi opuścić luksusową willę nad Bosforem. Zaraz po powrocie do domu urządza awanturę. Tymczasem Gülseren oświadcza Cihanowi, że nie mają prawa zabiegać o własne szczęście. Keriman, która nagrała próbę samopodpalenia Özkana, zaczyna go szantażować. Candan uświadamia mężczyźnie, że za wszelką cenę trzeba usunąć filmik z telefonu jego siostry, by nie stanowił obciążającego dowodu.

El Príncipe – dzielnica zła

odc.28 Morey i Serra mają powody podejrzewać, że w centrali wywiadu jest szpieg, który utrudnia im skuteczną walkę z terrorystami i sabotuje ich działania. Tymczasem Nasser, wysłannik przywódcy fundamentalistów, ma przyjechać do Khaleda i odebrać pieniądze zarobione na nielegalnym procederze, m.in. handlu narkotykami. Fatima postanawia pomóc agentom w śledztwie przeciwko dżihadystom. Chce podłożyć w gabinecie męża dyktafon, by nagrać jego rozmowę z Nasserem. Wciąż trwają gorączkowe poszukiwania porwanej córki podkomisarza Frana. Nadal nie wiadomo, gdzie jest przetrzymywana dziewczynka. Ojciec robi wszystko, by ją ocalić. Z kolei Boss narkotykowy Lagartijo, szef Faruqa, zamierza się wycofać z interesu. Obawia się o swoje życie.

Kryminalne zagadki Las Vegas

odc.15, 16 Sara jest oskarżona o morderstwo. Koledzy z zespołu nie wierzą w jej winę i próbują wyjaśnić sprawę. W Las Vegas w ciągu kilku dni dochodzi do dwóch zbrodni. Śledczy podejrzewają, że zabójca znów uderzy. Rozpoczyna się wyścig z czasem.

odc.182 Wieczorem wracający do domu Nocul zauważa źle zaparkowany samochód. W środku jest nieprzytomne dziecko. Stróże prawa zabezpieczają pojazd i rozpoczynają poszukiwania właściciela. Ślad wiedzie na plebanię. Po rozmowie z Mateuszem i Natalią funkcjonariusze wpadają na trop Patrycji Świerc, która wcześniej odwiedziła ich z półtorarocznym synem. Bilingi telefoniczne wskazują, że kobieta ostatnio kontaktowała się z mężem Natanem oraz znaną adwokat. Niedługo później w parku zostają znalezione zwłoki Patrycji. Policjanci przesłuchują prawniczkę. Okazuje się, że w skomplikowaną sprawę zamieszany jest też były partner zamordowanej, prowadzący warsztat samochodowy Igor. Wychodzi na jaw, że synem ofiary jest również nastoletni Bruno.

Lista klientów

odc.1/15 Riley odkrywa, że policjanci nie byli zainteresowani jej osobą, a Kylem, któremu grozi więzienie. Z The Rub odeszły niemal wszystkie dziewczyny. Parks zastanawia się nad zakupem salonu. Jej relacje z Evanem stają się coraz bliższe.

Kościodc.17 Przeziębiona Brennan musi zostać w domu. W tym czasie reszta zespołu bada okoliczności zabójstwa agenta Secret Service. Nie wiadomo, czy motywem zbrodni były pobudki osobiste, czy też doszło do nieudanej próby zamachu na prezydenta.

Uwikłani

odc.5 Maciej ma wyrok w zawieszeniu. Pewnego wieczoru rusza na ratunek kobiecie wzywającej pomocy. Mocno odpycha napastnika, który uderza się w głowę. Po fakcie mężczyzna uświadamia sobie, że może zostać oskarżony o zabójstwo. Gdy zauważa radiowóz, ucieka.

Częstotliwość

odc.1/13 Detektyw Raimy Sullivan z nowojorskiej policji odkrywa, że przez radio może skontaktować się ze zmarłym ponad dwadzieścia lat temu ojcem. Przestrzega go przed rychłą śmiercią, przez co ingeruje nie tylko w przeszłość, lecz także w obecne wydarzenia.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje