Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Reklama


Na Wspólnej


odc.2496 Olaf opuszcza szpital. Pada ofiarą medialnej nagonki. Igor i Darek próbują mu pomóc. Stan Oliwii bardzo się pogarsza. Jedynym ratunkiem jest dla niej przeszczep serca. Monika składa wymówienie.

odc.2497 Kinga i Maciek spotykają się z nową klientką. Podczas rozmowy mężczyzna traci przytomność. Ratownicy, wezwani na miejsce zdarzenia, stwierdzają zawał.

odc.2498 Anastazja odwiedza brata w więzieniu. Zapewnia, że nie kontaktuje się z Tomkiem. Nowak wypytuje o nią Marię. Ziębowa przy okazji wspomina o zbliżającej się sprawie rozwodowej jej i Włodka.

odc.2499 Mikołaj wygrywa dużą sumę w pokera. Przeciwnik zarzuca Leśniewskiemu oszustwo i uderza go w twarz. Honorata i Roman domagają się, by porzucił hazard.

Komisja morderstw

odc.2 Poszukiwacze skarbów odkrywają w postsowieckim bunkrze w Krzywej trzy metalowe trumny. W jednej z nich są zwłoki amerykańskiego generała. Odkrywca, który oderwał na pamiątkę dystynkcje z munduru, rani się przy tym w palec. Następnego dnia mężczyzna zgłasza się do szpitala z niepokojącymi objawami i niestety wkrótce umiera. W czasie gdy pracownicy ambasady Rosji wywożą odnalezione trumny, zespół Alicji Grześkowiak bada zagadkę śmierci żołnierza. Stasiński przesłuchuje byłego oficera PRL-owskiego kontrwywiadu. Jego zeznania ujawniają tajną operację z czasów kryzysu kubańskiego z 1962 roku. Niebawem umiera kierowca konwoju transportującego trumny. Ma takie same symptomy jak zmarły poszukiwacz skarbów.


Rozdarte serca


odc.57, 58 Özkan zamierza pozwać szpital, w którym przed laty zamieniono noworodki. Ozan zastanawia się, czy powinien skorzystać z zaproszenia Cansu na kolację u Gülseren. Sabri żąda od Rahmiego spłaty długu. Cansu otrzymuje konia w prezencie od ojca. Podczas treningu w klubie jeździeckim zjawia się Özkan, który wręcza Cihanowi kopię pozwu. W lokalu Gülseren ponownie zjawiają się mężczyźni, którzy domagają się zapłaty haraczu. Cihan odkrywa, że Özkana reprezentuje w sądzie Candan. Próbuje nakłonić ją, by zrezygnowała ze sprawy. Gülseren pojawia się w warsztacie Engina. Między nią a jej byłym mężem wybucha awantura. Alper musi sprzedać dom, by mieć pieniądze na spłatę długów. Rahmi mówi Dilarze, kto spowodował pożar w klubie jeździeckim.

El Príncipe – dzielnica zła

odc.22 Agenci podsłuchują rozmowę Khalida z przywódcami dżihadystów. Wynika z niej, że w ciągu trzech dni terroryści planują przeprowadzić zamach bombowy. Ich celem są... mieszkańcy El Principe. Wcześniej jednak Khalid musi zdobyć pieniądze na zakup materiałów wybuchowych od rosyjskiej mafii. W tym celu próbuje przejąć handel narkotykami od dwóch rywalizujących bossów: Anibala i Faruqa. Zabija współpracujących z nimi dilerów. Na miejscu każdej ze zbrodni zostawia ślady sugerujące, że za wszystkim stoi konkurencja. Agent Morey próbuje odgadnąć plany szajki. Przekonuje dowództwo wywiadu, że musi wrócić do El Principe jako komisarz policji, aby zniweczyć zbrodnicze plany terrorystów. Prosi Fatimę o potajemne spotkanie - pierwsze od czasu ich rozstania.

Kryminalne zagadki Las Vegas

odc.14 Podczas giełdy, w której uczestniczą osoby zbierające pamiątki z miejsc zbrodni, dochodzi do morderstwa. Ofiarą jest organizator wydarzenia. Agenci podejrzewają, że sprawcą jest jeden z uczestników imprezy. Rozpoczynają przesłuchania.

odc.176 Do szpitala trafia ciężko ranna Marcelina Cichosz, którą znalazł na łące za miastem pewien rolnik. Okazuje się, że kobieta została postrzelona z broni sportowej. Policjanci rozpoczynają dochodzenie. Przesłuchują męża ofiary, Oskara, który zgłosił jej zaginięcie. Ksiądz Mateusz informuje Nocula, że rozmawiał wcześniej z poszkodowaną, która przyznała się mu do romansu. W tym czasie funkcjonariusz wraz ze współpracownikami sprawdza wszystkie okoliczne strzelnice. Trop wiedzie ich do właściciela jednej z nich i kochanka Marceliny, Leszka. Jednocześnie własne śledztwo prowadzi proboszcz. Po rozmowie z Oskarem Mateusz decyduje się zawiadomić o nowych faktach Możejkę. Tymczasem Marcelina odzyskuje przytomność w szpitalu...


Ojciec Brown

odc.29-31 W winnicy w pobliżu miasteczka dochodzi do zbrodni. Śledztwo utrudniają sprzeczne zeznania świadków. Następnie duchowny musi uporać się z intrygą mistrza złodziei Flambeau i zbadać okoliczności zbrodni popełnionej z użyciem... machiny czasu.

Złote serce

odc.119-122 Laura próbuje przeprosić córkę za to, że zapomniała o jej urodzinach. Ines wyznaje Sofii i Henrique, że Catarina ją szantażowała, dlatego musiała zerwać z Joao. Luis denerwuje się przed wizytą amerykańskiego ambasadora. Sięga po alkohol.

Blindspot: Mapa zbrodni


odc.13, 14 Śledczy odkrywają, że Kurt Weller może pracować jako podwójny agent. Jeden z tatuaży Jane doprowadza funkcjonariuszy do tajnego studenckiego koła. Absolwent uczelni, a zarazem były członek stowarzyszenia pomaga im przeniknąć do organizacji.

Egzorcysta

odc.1/10 W domu Rance’ów dzieje się coś niepokojącego. Angela, podejrzewając, że mogą mieć do czynienia z opętaniem, wzywa na pomoc dwóch księży: Tomasa Ortegę i Marcusa Keane’a. Wszyscy uczestniczą w przerażających wydarzeniach.

Chance

odc.9 Eldon postanawia wreszcie skonfrontować się z Blackstone’em. Psychiatra ma nadzieję, że mężczyzna zwróci wolność Jacky w zamian za dokumenty, którymi dysponuje. D udziela lekarzowi szybkiego kursu samoobrony. Wręcza mu także broń.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje