Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Reklama


Na Wspólnej


odc.2492 Monika i Żaneta poruszają temat rozwodu Ziębów. Łukasz słyszy część rozmowy. Wyciąga błędny wniosek, że to Cieślikowa chce porzucić męża. Tomek musi zrezygnować z pracy w barze Marii i Włodka.

odc.2493 W kancelarii Żbik podrywa Olę. Widzi to Olszewska, która robi pracownicy awanturę. Ziębowie obchodzą rocznicę ślubu. Dzieci fundują rodzicom wyjazd do Paryża.

odc.2494 Ola składa wymówienie. Mówi szefowej, że nie ma romansu z Darkiem. Agnieszka postanawia więc śledzić ukochanego. Ela odwiedza Igora w pracy. Zarzuca mu, że unika tematu surogatki.

odc.2495 Łukasz wyznaje miłość Monice. Cieślikowa próbuje protestować. Mikołaj grał całą noc w karty. Zmęczony przysypia za kierownicą, przez co powoduje stłuczkę.

Komisja morderstw

odc.1/12 Losy policjantów z wydziału spraw niewyjaśnionych, na którego czele stoi inspektor Alicja Grześkowiak. Pierwsze śledztwo dotyczy makabrycznego znaleziska, którego dokonano w podziemnych magazynach przedwojennej Poczty Głównej we Wrocławiu.

Na sygnale

odc.123, 124 Ekipa Reiter próbuje pomóc pacjentce z chorym sercem. Zespół Góry jedzie do lasu, gdzie mężczyznę zaatakował dzik. Kolejne dwie interwencje mają miejsce w tej samej kamienicy. Poszkodowanymi są fan piłki nożnej i mężczyzna rażony prądem.

Rozdarte serca


odc.55, 56 Rahmi dzieli się z Hazal swoimi podejrzeniami dotyczącymi pożaru w stajni. Gülseren jest przekonana, że została zdradzona, i stara się unikać Cihana. Dilara i Hazal wyjeżdżają na weekend. W tym czasie Rahmi, by udostępnić wnukowi dom, daje wolne pracownikom i sam wyjeżdża. Ozan zaprasza do rezydencji Müge, która odurza go narkotykami. Następnie dziewczyna okrada rezydencję i znika, zostawiwszy liścik. Gdy Hazal i Dilara wracają, zastają w rezydencji policjantów. W lokalu Gülseren zjawia się dwóch mężczyzn, którzy żądają haraczu. Candan odbywa trudną rozmowę z Özkanem. Ozan wraz z dziadkiem Rahmim szukają Müge. Dilara wyznaje miłość byłemu mężowi i prosi go, by wrócił do domu. Tymczasem do internetu trafia nagranie z Cihanem i Alev.

El Príncipe – dzielnica zła

odc.21 Mija pół roku od śmierci młodszego brata Fatimy, Abdu. Kobieta jest żoną Khaleda, który staje się najważniejszą osobą w El Principe, zaskarbia sobie sympatię miejscowych, pomagając młodzieży. W tym czasie wywiadowcy odkrywają, że w rzeczywistości szanowany obywatel jest jednym z przywódców organizacji terrorystycznej. Javier wbrew swoim przełożonym wraca więc do Ceuty, by śledzić Khaleda. Zwraca się o pomoc do Frana, ale ten odmawia, ponieważ ma zbyt dużo pracy z utrzymaniem porządku w El Principe. W dzielnicy trwa bowiem wojna gangów. Każdego dnia do miasta przybywają tłumy imigrantów, wśród których mogą być potencjalni terroryści. Pełniącym obowiązki komendanta zostaje Nabil, z którym Fran jest w ostrym konflikcie.

Kryminalne zagadki Las Vegas

odc.13 W Gig Harbor grasuje seryjny morderca. Agenci CSI rozpoczynają dochodzenie. By rozwiązać zagadkę, D.B. Russell podejmuje ryzykowną decyzję. Postanawia wykorzystać swoją córkę jako przynętę. Kiedy poznaje tożsamość partnera mordercy, jest zszokowany.

odc.175 Nieznany sprawca napada na syna biznesmena. Ranny chłopak trafia do szpitala. Policjanci szukają napastnika. Próbują też ustalić, kto rozprowadza w Sandomierzu fałszywe banknoty. Organizują prowokację na miejscowym bazarku.

The Following

odc.1/15 Mija rok od nielegalnie prowadzonego śledztwa, przez które Joe został aresztowany. Były agent FBI Ryan Hardy wraca do dawnych obowiązków zawodowych. Postanawia zapomnieć o bolesnej przeszłości i spróbować szczęścia w nowym związku.

odc.1-4 Carrie Mathison zapobiegła zamachowi terrorystycznemu w Niemczech. Teraz powraca do USA. Zostaje uwikłana w intrygi związane z okresem przejściowym, który wiąże się z przejęciem władzy przez nowo wybraną prezydent i jej administrację.

Lista klientów

odc.4 W trakcie jednego z lokalnych wydarzeń Linette obejmuje rolę przewodniczącej. Tymczasem Riley mimo swoich starań nie jest w stanie uniknąć plotek na temat Kyle’a. W The Rub przedstawia atrakcyjną propozycję studentowi prawa.

Wersal. Prawo krwi

odc.9, 10 Louis chce, żeby Phillipe zbliżył się do szpiega, co wzbudza zazdrość Chevaliera. Montespan pragnie za wszelką cenę odzyskać miłość króla. Agathe zostaje aresztowana. Thomas wraz z Sophie planują ucieczkę. Philippe chce ich powstrzymać, ryzykuje własnym życiem.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje