Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1305 Mimo upływającego czasu, stan Tomka się nie poprawia. Policjant nadal leży pod respiratorem, a próba wybudzenia go ze śpiączki zakończyła się niepowodzeniem. Barbara i Lucjan zastanawiają się, czy o ciężkim stanie Chodakowskiego powinni zawiadomić Małgosię. Tymczasem Budzyński pokazuje Marcinowi list, który jakiś czas temu zdeponował u niego Tomek. Z jego treści wynika, że policjant nie chciałby, aby rodzina utrzymywała go przy życiu za wszelką cenę... Natomiast Ewa, na prośbę proboszcza, włącza się w zbiórkę pieniędzy dla dzieci z najuboższych rodzin. Gdy pojawia się w pustym kościele, by z kapłanem ustalić szczegóły swojej pracy, na jednej z ławek znajduje... noworodka. Do kocyka, w który zawinięte jest maleństwo, dołączono list. Wynika z niego, że dziewczynka ma na imię Ewa. Mostowiakowa, niewiele myśląc, zabiera dziecko do Grabiny. Zaskoczeni Barbara i Marek nie wiedzą, co powinni zrobić w tej sytuacji.

odc. 1306 Przez kilka godzin Joanna jest najszczęśliwszą osobą na świecie - stan Tomka wyraźnie się poprawia. Niestety, wkrótce nadchodzi kolejny kryzys, w czasie którego dochodzi do niewydolności nerek. Lekarze zaczynają przygotowywać Chodakowską na najgorsze. A Agnieszka wręcza jej list policjanta, który zostawił w kancelarii Budzyńskiego... Kilka godzin później Andrzej opowiada Magdzie o dramacie Tomka. Dziewczyna jest bardzo poruszona tą tragiczną sytuacją i zaczyna mówić o swoich zmarnowanych szansach. Prawnik przerywa jej opowieść namiętnym pocałunkiem. W tym czasie Mostowiakowie odwiedzają małą Ewę w ośrodku preadopcyjnym. Marek jest zaskoczony i przerażony, widząc, że żona zdążyła już bardzo przywiązać się do dziewczynki. Kobieta w końcu wyznaje mu, iż bardzo by chciała, aby zostali rodzicami adopcyjnymi znalezionego dziecka. Do dyskusji włącza się Natalia i uświadamia Mostowiakom, że dopóki nie zostanie odnaleziona matka Ewuni, adopcja będzie niemożliwa. Wkrótce pojawia się ważny trop.

Klan

odc. 3137 Zniecierpliwiony Koziełło postanawia sam odwiedzić kuzyna. Niestety, nie zastaje go w firmie. Ale pojawia się właściciel lokalu i wpuszcza Tadeusza do środka...

odc. 3138 Informacja, czym zajmuje się ojciec Julity, szokuje Pawła. Lubicz nie może się nadziwić, iż kardiochirurg jest fanem muzyki rockowej i ma swój zespół. Wiga uświadamia mężowi, że mężczyzna jest od niego sporo młodszy.

odc. 3139 Wściekły na Natalię Rafał skarży się Januszowi. Sokołowski radzi mu, by założył wreszcie własną firmę.

odc. 3140 Zaskoczony propozycją matki Jasiek zastanawia się, czy dobrze czułby się w roli aptekarza. Ramona przekonuje ukochanego, że to zapewni im stabilizację.

Na Wspólnej

odc. 2484 Ponieważ Norbert musi być sprawny w pracy, zdejmuje gips. Gdy odwiedza go Agata, pokrętnie tłumaczy, jak udało mu się tak szybko dojść do zdrowia. Spotkanie kończy się pocałunkiem.

odc. 2485 Modlitwy Marty zostają wysłuchane i Olaf odzyskuje przytomność. Niestety, nadal nie ma czucia w nogach, a na dodatek podczas przesłuchania dowiaduje się, że to on jest oskarżony o napad.

odc. 2486 Rozgoryczony Włodek decyduje się na wynajęcie mieszkania. Jednak już po kilku godzinach dociera do niego, że czuje się bardzo samotny. Wieczorem pojawia się w barze i... dzwoni do Marii.

odc. 2487 Mężczyzna, który wypchnął Olafa z pociągu, umiera. Kubicki zostaje oficjalnie oskarżony o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Barwy szczęścia

odc. 1670 Zgodnie z obietnicą, Ula z pełnym zaangażowaniem opiekuje się Marysią. Doskonale dogadują się z Hubertem i zgodnie dzielą między sobą obowiązki. W tym samym czasie Klara decyduje się na powrót do domu. Ale gdy przyjaciółka podwozi ją w okolice Zacisznej, dziewczyna dostrzega męża spacerującego z wózkiem w towarzystwie uroczej blondynki. Natychmiast postanawia się wycofać.

odc. 1671 Gdy Łukasz wraca po urlopie do pracy, odkrywa, iż Alicja zatrudniła nowego prowadzącego. W czasie rozmowy Umińska deklaruje, że tylko od postawy Sadowskiego zależy, kiedy wróci na wizję i... próbuje chłopaka pocałować.

odc. 1672 Przygnębiona Natalia czuje się oszukana przez Wilka. I to zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Niebawem biznesmen odwiedza ja w domu i próbuje wyjaśnić całą mocno skomplikowaną sytuację. W tym czasie księdza Tadeusza odwiedza jego ojciec. Mężczyzna wyznaje, że jest śmiertelnie chory.

odc. 1673 W czasie wspólnej pracy w kawiarni Kajtek, Oliwka, Angela i Eryk znajdują czas, by wreszcie wyjaśnić sobie wszystkie nieporozumienia. Natomiast zwolniona z pracy Umińska oficjalnie oskarża Łukasza o molestowanie. Dziennikarz zostaje zawieszony.

Pierwsza miłość

odc. 2509 W czasie swojego śledztwa Asia i Tymek wpadają na ślad Gosi. Proszą ją, by zeznawała przeciwko Bogumiłowi. Niebawem dziewczyna zostaje porwana.

odc. 2510 Nowo poznana koleżanka wyraźnie zabiega o przyjaźń Marysi. Ale już wkrótce wychodzi na jaw, że nie chodzi jej o zainteresowanie Domańskiej...

odc. 2511 Mimo trwającego w Wadlewie konfliktu, Karolina i Seweryn w końcu biorą ślub. Ale Krojewicz nie potrafi ukryć niechęci wobec Śmiałka.

odc. 2512 Od początku kursu przygotowującego do pracy w policji, Melka jest adorowana przez jednego z instruktorów.


Na sygnaleodc.143, 144 Doktor Banach i jego ekipa dostają wezwanie do wypadku drogowego z udziałem dwóch aut. Poszkodowany zostaje jeden z pasażerów - chłopiec chory na hemofilię, który doznaje urazu śledziony i obficie krwawi. Obecny na miejscu zdarzenia Strzelecki podejrzewa, że kierowca drugiego samochodu celowo doprowadził do kolizji, by wyłudzić wysokie odszkodowanie od ubezpieczyciela. 

Tymczasem doktor Góra znów współpracuje z Lidką i Adamem. Lekarze dostają tym razem wezwanie do kobiety w podeszłym wieku, która przeszła już przez trzy zawały serca. Na miejscu ratownicy stwierdzają, że pacjentka nie żyje już od kilku godzin. Niespodziewanie wnuk zmarłej wpada w szał i z siekierą w ręku żąda od sanitariuszy, by uratowali jego babcię.


odc.225 Lucjan i Gienek zjawiają się w kolekturze lotto, aby sprawdzić wyniki ostatniego losowania. Okazuje się, że szczęście znów im nie dopisało. Gienek rezygnuje z dalszej gry. Lucjan zaś kupuje jedną zdrapkę i w tajemnicy jedzie do Rzeszowa. Niebawem w rozlewni wina, gdzie pracuje, zostaje napadnięty. Pobitego mężczyznę znajduje jego przyjaciółka Wiesia. 

Lucjan w ciężkim stanie trafia do szpitala. Policjanci rozpoczynają dochodzenie w sprawie napaści. Dziubak przesłuchuje właściciela rozlewni i dowiaduje się, że pracownik był uzależniony od gier liczbowych. Znajoma ofiary zostaje zatrzymana, ale w obronie kobiety staje proboszcz Mateusz. Śledczy ustalają, że Lucjan kupił dom za gotówkę, ale nie zdążył odebrać kluczy. Wkrótce wpadają na ważny trop. W sprawie następuje przełom.


Kości

odc.9 Brennan i Booth działają pod przykrywką, by namierzyć przestępcę. Angażują się w konkurs strzelecki utrzymany w stylistyce Dzikiego Zachodu. Relacje Cam i Kohla zacieśniają się. Z kolei Angela i Hodgins próbują przewidzieć przyszłość swojej rodziny.

Rozdarte serca

odc.53 Wszystkie media publikują zdjęcie przedstawiające Cihana z Alev. Skandal wisi w powietrzu. Dilara domyśla się, że za wszystkim stoi Rahmi. Ozan nie może znieść kolejnej kompromitacji. Ma za złe ojcu, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem przynosi wstyd sobie i rodzinie. Nie chce mieć z nim nic wspólnego. Cihan chce wytłumaczyć wszystko Gülseren. Udaje mu się przekonać kobietę, że został oszukany i wyznaje ukochanej miłość. 

Tymczasem Özkan spędza upojną noc u Candan. Rano na miejscu nakrywa go Dilara, która nie kryje niezadowolenia. Z kolei Osman udaje się na randkę z Keriman. Alev żąda od Yildirima odszkodowania za zniesławienie. Rahmi dowiaduje się, że Hazal nie mogła poparzyć się wodą z czajnika, ponieważ do wypadku doszło poza domem.

El Príncipe – dzielnica zła

odc.19 Hakim ukrywa się przed policją. Potajemnie spotyka się z Mati. Nie wie, że dziewczyna jest śledzona. Trwają przygotowania do ślubu Fatimy z Khalidem. Przyszła panna młoda zamierza uciec z Moreyem. Jej brat Abdu podejmuje się misji samobójczej.

Kryminalne zagadki Las Vegas

odc.11 Na środku ulicy zostaje znalezione ciało pokryte odłamkami szkła. Śledczy identyfikują ofiarę jako księgowego. Dowody odkryte na miejscu zbrodni każą ekipie podejrzewać, że nie było to samobójstwo. Trop prowadzi do tajemniczego mężczyzny.


Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje