Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1303 Po strzelaninie, w której śmiertelnie postrzelony został Arek, Tomek i Jakub nadal zajmują się sprawą grupy przestępczej kierowanej przez Głowackich. Wkrótce okazuje się, że ciągle pozostający na wolności Mariusz jest znacznie bardziej niebezpieczny niż jego zmarły brat. Chodakowski nie zdaje sobie sprawy, że żądny zemsty mężczyzna uważnie go obserwuje. Wkrótce przestępca dostaje od losu szansę na wyrównanie rachunków. Tomek, wracając do domu, zauważa, iż grupka pijanych mężczyzn napastuje chłopaka i stającą w jego obronie kobietę. Policjant wkracza do akcji i wdaje się w bójkę z napastnikami. Obserwujący całe zajście Mariusz wykorzystuje moment nieuwagi Tomka skupionego na agresywnych wyrostkach i ciężko rani go nożem. Policjant trafia do szpitala, gdzie okazuje się, iż potrzebna jest natychmiastowa operacja. Do kliniki przyjeżdżają przerażone Asia i Agnieszka. Po zabiegu lekarz informuje je, że stan Tomka jest krytyczny.

odc. 1304 W Warszawie zjawia się Teresa, dawna ukochana Pawła. Poszukuje swojej córki, studiującej w stolicy dziennikarstwo, której adres zgubiła. Jakby tego było mało, Jakubczyk gubi też torebkę, a wraz z nią pieniądze, dokumenty i telefon. Na szczęście Zduński zauważa przyjaciółkę na ulicy. Kobieta wyjaśnia Pawłowi cel swojej wyprawy i przyznaje, iż jakiś czas temu, po ostrej kłótni, straciła kontakt z córką. Mężczyzna natychmiast kupuje Teresie nowy telefon, pożycza pieniądze i opłaca hotel. Jednocześnie deklaruje, że pomoże Jakubczyk odnaleźć "zgubę". Przy okazji wspólnych poszukiwań dowiaduje się, że mąż Teresy to despota i brutal. Tymczasem Joanna nadal czuwa w szpitalu. W pewnym momencie lekarze przekazują jej złą wiadomość - choć operacja się udała, to nie przebiegła bez komplikacji. U Chodakowskiego doszło do tamponady serca i kilka razy trzeba było go reanimować. Przerwy w pracy serca spowodowały niedotlenienie mózgu, co mogło spowodować nieodwracalne uszkodzenia tego narządu.Klan

odc. 3132 Informacja o tym, że Dominika jest jego córką, przeraża Jerzego. Nie wie, jak o wszystkim powie rodzinie. Tymczasem dziewczyna wybiera się do stolicy.

odc. 3133 Rozentuzjazmowana Agnieszka mówi siostrze, że już we wrześniu zamierza otworzyć swoją szkołę jogi. Ola jest pod wrażeniem jej przedsiębiorczości.

odc. 3134 W Rosso niespodziewanie zjawia się Gabriela. Tłumaczy Monice, że wróciła do Polski, bo teraz Agatą opiekuje się Jacek. Prosi przyjaciółkę, by scedowała na nią jak najwięcej zajęć, bo chce przestać myśleć o złym stanie zdrowia córki.

odc. 3135 Dominika prosi Jerzego o rozmowę w cztery oczy. Okazuje się, że chce go prosić o finansowe wsparcie - jej matka jest ciężko chora.


Na Wspólnej

odc. 2480 Ordynator Ostrowski, za sprawą dyrektor Kolendy, zostaje wezwany przed komisję dyscyplinarną. Lekarz jest mocno zdenerwowany, a bliscy obawiają się, że znowu sięgnie po leki.

odc. 2481 Zakochany Norbert nie odpuszcza i regularnie pojawia się na zajęciach judo. Niestety, wkrótce, w czasie sparingu z Agatą, doznaje kontuzji. Chłopak jest niepocieszony, że musi zawiesić treningi.

odc. 2482 Świętowanie rocznicy Marty i Olafa kończy się tragedią - Kubicki wchodzi w konflikt z pewnym narkomanem i zostaje... wypchnięty z pociągu. Jego życie wisi na włosku.

odc. 2483 Po zakończeniu terapii Agnieszka wraca do pracy w kancelarii. Darek udaje, że cieszy się z powrotu Olszewskiej, ale wkrótce mina mu rzednie.


Barwy szczęścia

odc. 1665 Zaskoczony Kajtek nie może uwierzyć, że Zuzia spotyka się potajemnie z... ojcem Oliwki. Zaczyna podejrzewać, że Zbrowski ma wobec niej niecne zamiary. W związku z tym informuje o wszystkim swojego ojca. Tymczasem okazuje się, że Oliwier ma prawdziwe informacje na temat kłopotów firmy Wilka. Małgorzata i Natalia zaczynają się niepokoić.

odc. 1666 Do Pawła dzwoni Szuman. Staruszek jest ciężko chory i wiele wskazuje na to, że zostało mu mało czasu. Prosi chłopaka, by razem z Agatą, jak najszybciej go odwiedził. Młodzi postanawiają lecieć do Izraela. W związku z tym Ula oferuje pomoc w opiece nad Marysią.

odc. 1667 Podejrzany o pedofilię Szczepan przebywa w areszcie. Zuzia trafiła pod opiekę psychologa, a Róża i Zdzisio nie mogą sobie wybaczyć, że zawiedli jako opiekunowie. W tym samym czasie również w domu Zbrowskich rozgrywa się tragedia - Klaudia próbuje się zabić.

odc. 1668 Cieślakowie razem z Zuzią chodzą na terapię rodzinną. Jola wpada na pomysł, by podopieczna Róży i Zdzisia zaczęła pomagać w psim hotelu. Natomiast Władek i jego koledzy mają powód do radości - Brygida doszła do porozumienia z Biomerem.

Pierwsza miłość

odc. 2504 W galerii Anety trwają ostatnie przygotowania do planowanego wernisażu. Kilka minut po rozpoczęciu wystawy niespodziewanie wkracza policja...

odc. 2505 Zaniepokojona Marysia próbuje odradzić Melce udział w kursie przygotowawczym do służby w policji. Długosz jednak jest nieugięta.

odc. 2506 Wiktoria prosi Emilkę, by została świadkiem na jej ślubie. Ta się zgadza i organizuje wieczór panieński.

odc. 2507 Zdenerwowany Olek bezskutecznie próbuje skontaktować się z narzeczoną. Złośliwe uwagi Malwiny tylko potęgują zazdrość chłopaka.

Druga szansa

odc.13 Stalkerem Moniki okazuje się jej były asystent Jacek. Niczego nieświadoma kobieta jedzie z nim do Berlina. Tam musi walczyć o życie. Marcin i Adam próbują jej pomóc. Boreckiej szuka też Borys. Policja wydaje za Jackiem list gończy.

Na dobre i na złe

odc.674 Lena szykuje się do ślubu ze Staszkiem, ale swój wieczór panieński spędza z Witkiem. Jej narzeczony w końcu traci cierpliwość. Zazdrosny o rywala poważnie rozważa odwołanie ceremonii. Ola spotyka się z profesorem Stanisławskim, który chce jej przekazać pamiątki po zmarłym Janku. W trakcie wizyty doktor Pietrzak zaczyna niepokoić zachowanie byłego dyrektora. Kobieta podejrzewa, że może on próbować odebrać sobie życie. Wkrótce rzeczywiście dochodzi do tragedii. Nowym pacjentem Barta zostaje Antek, chłopak, który ma guz nadnerczy i naczyniaka w mózgu. Poza tym do szpitala trafia Olga, która służyła w wojsku. Doktor Latoszek poznał ją na misji. Kobieta zawdzięcza mu życie. Teraz lekarz znów musi jej pomóc.


Na sygnale

odc.142 Ratownicy nie mają chwili wytchnienia i odpowiadają na kolejne wezwania. Tym razem jadą do szkoły, w której doszło bo bójki uczniów. Muszą także pomóc kobiecie, która panicznie boi się jakiegokolwiek kontaktu z zarazkami. Anna i Wiktor wciąż borykają się z kryzysem w swoim związku. Tymczasem w szpitalu zjawia się pacjent, któremu doktor Reiter jakiś czas temu ocaliła życie. Teraz wdzięczny mężczyzna chciałby zaprosić atrakcyjną lekarkę na randkę. Kobieta musi podjąć decyzję, która może zaważyć na jej przyszłości. Z kolei Adam ma problemy przez despotycznego doktora Potockiego. Lekarz jest wyjątkowo niemiły dla jego żony Basi. Robi on wszystko, by doprowadzić do zwolnienia pielęgniarki z pracy.

Twin Peaks

odc.1, 2 25 lat po tym, jak mieszkańcami Twin Peaks wstrząsnęła wiadomość o tragicznej śmierci Laury Palmer, w okolicy dochodzi do kolejnej zbrodni. Podczas lokalnego święta ginie miejscowa królowa piękności. Rozpoczyna się skomplikowane śledztwo.

Masters of sex

odc.1 USA, 1956 r. Ginekolog William Masters rozpoczyna badania nad seksualnością. Jego asystentką zostaje Virginia Johnson, rozwódka z dwojgiem dzieci. Razem prowadzą obserwacje m.in. w domach publicznych. Ich projekt inicjuje seksualną rewolucję w kraju.

Lista klientów

odc.1/10 Riley Parks po rozstaniu z mężem musi utrzymać dwoje dzieci. Zostaje masażystką w spa. Szybko przekonuje się, że w salonie świadczone są też inne usługi. Szansa na szybki zarobek okazuje się bardzo kusząca. Kobieta zaczyna prowadzić podwójne życie.


odc.224 Dorian i Kuba dają do zrozumienia Jarkowi, że kończy mu się termin spłaty pożyczki. Świadkiem ich spotkania jest Emilka. Wkrótce w szkole dochodzi do bójki między Jarkiem a Dorianem. W tym czasie policjanci dostają zgłoszenie o napadzie na listonosza, który właśnie roznosił emerytury. Dziubak przesłuchuje Doriana i Kubę. Chłopcy, którzy szantażują Jarka, nie mówią policji, że widzieli listonosza w towarzystwie jego ojca. Ludwik Mieszko jest na warunkowym zwolnieniu. Mógłby więc stać się głównym podejrzanym w tej sprawie. Ksiądz Mateusz rozmawia z Jarkiem. Liczy, że chłopak naprowadzi go na jakiś nowy trop. Tymczasem w szkole zostaje znaleziona spora suma pieniędzy. Nastolatki znajdują się w poważnych tarapatach.

Niania w wielkim mieście

odc.12 Adaś przyjeżdża z rodzicami na operację do Warszawy. Jest niepełnosprawny od wypadku, do którego doszło, gdy samochód prowadziła Dana. Siostra obwinia siebie o tę tragedię. Do agencji wraca Monika. Daje Lilce reprymendę. Rychter jest zszokowana wyznaniem Kuby, który oświadcza, że od dawna ją kocha. Kobieta dowiaduje się także o bliskich relacjach łączących Jacka z Daną. Popławski składa niani propozycję opieki nad synem w Berlinie. Iwo przeżywa rozwód rodziców i nie chce opuszczać mamy, z którą łączą go silne więzi. Danka czuje, że go zawiodła i zamierza zrezygnować z pracy w agencji. Za dziewczyną wybiega Jacek, który prosi ją o rękę. Monika w telewizyjnym wywiadzie opowiada o pracy z dziećmi i swoim synu, którego oddała do adopcji.

Kości

odc.8 Zostają znalezione zwłoki autora niedawno opublikowanego artykułu dotyczącego korupcji w NSA. Hodgins jest przekonany, że toczące się śledztwo jest ustawione. Postanawia zbadać sprawę. Tymczasem cały zespół celebruje Święto Dziękczynienia.

Rozdarte serca

odc.52 Hazal przyznaje się Cihanowi do podpalenia stajni. Rahmi próbuje go rozdzielić z Gülseren. Ozan i Müge coraz bardziej zbliżają się do siebie. Özkan dostaje rozwód. Alev celowo doprowadza do dwuznacznej sytuacji z Cihanem. Ktoś w tym czasie robi im zdjęcia.

El Príncipe – dzielnica zła

odc.18 Mati przyjmuje wyjaśnienia Hakima. Ukrywa przed szefami nagranie, na którym widać go w towarzystwie terrorystów. Niebawem znika on z komisariatu, zabierając ważny dowód. Morey rusza za nim w pościg. Hakima szukają też oba gangi i Mati.

Kryminalne zagadki Las Vegas

odc.10 Były przestępca, którego wspólnicy próbowali się pozbyć, zakopująć go żywcem na pustyni, zostaje zabity w wyniku potrącenia przez samochód. Aby wyjaśnić sprawę, śledczy muszą wkroczyć do świata prostytucji oraz przekrętów na dużą skalę.


Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje