Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Reklama


Klan

odc. 3120 Perspektywa dłuższej wizyty znajomego Agnieszki nie przypada do gustu Januszowi. Ukochana tłumaczy mu, że jogin przyjeżdża na warsztaty medycyny ajurwedyjskiej i w związku z tym będzie przez cały dzień zajęty. U nich tylko kilka razy przenocuje. Natomiast Monika cały czas zastanawia się nad postępowaniem swojego brata. Nie może zrozumieć, dlaczego Paweł jest taki nieprzejednany i chce narazić jej syna na kolejne trudne przeżycia związane z procesem sądowym. Kilka godzin później w jej restauracji zjawia się Daniel. Chłopak z dumą oświadcza matce, że jego książka już trafiła do księgarń, a on przygotowuje się do cyklu spotkań autorskich. Niestety, Monika nie podziela entuzjazmu syna. Zaczyna się poważnie zastanawiać, czy chłopak nie powinien mieć ochrony. Wspólnicy Jerzego pytają go, czy już skontaktował się z dziewczyną podającą sią za jego córkę. Chojnicki w końcu decyduje się do niej zadzwonić.

Na Wspólnej

odc. 2468 Do Hofferów wpada podekscytowany sąsiad. Relacjonuje, że właśnie usłyszał w radio, iż deweloper zajmujący się budową domu Mikołaja i Nicole ogłosił bankructwo. Przerażeni Leśniewscy natychmiast biegną do banku, by spróbować zablokować przelew przygotowany dla firmy budowlanej. W tym samym czasie Bogdan wpada na dość karkołomny pomysł - chce zorganizować obiad, w czasie którego przy jednym stole zasiądzie jego rodzina oraz Krystyna i Zosia.

odc. 2469 Rano Monika budzi się w nie najlepszym humorze. A wszystko dlatego, że śniło jej się, iż Damian zdradza ją ze swoją trenerką. Na domiar złego Cieślik wkrótce dzwoni do żony i powiadamia ją, że postanowił przedłużyć swój pobyt na obozie sportowym. Łukasz szybko orientuje się, że Monika jest wściekła i... wprasza się do niej na obiad. Natomiast Olaf znajduje idealną kawalerkę dla pana Mirka. Niestety, staruszek nie pojawia się na spotkaniu z Kubickim.

odc. 2470 Agnieszka, zdenerwowana postępowaniem Darka, decyduje się przerwać terapię i niespodziewanie zjawia się w kancelarii. Żąda od osłupiałego Żbika kluczy do swojego mieszkania, bo chce szybko wrócić do domu. Mężczyzna uświadamia sobie, że Olszewska natknie się w domu na rzeczy należące do Anety.

odc. 2471 Przez przypadek Kinga dostrzega szefa całującego się z... Romą. Maciek uspokaja Brzozowską, że jego romans z pracownicą nie wpłynie na ich relacje zawodowe. Później w agencji zjawia się Różalski. Biznesmen dowiaduje się, że Kinga już nie pracuje dla jego firmy.

Barwy szczęścia

odc. 1652 Odtrącona przez Łukasza Alicja wpada w furię i zaczyna się mścić. Publicznie żąda, by Sadowski jak najszybciej oddał jej pożyczone pieniądze. Natomiast dawny znajomy Aldony, ksiądz Tadeusz, coraz częściej zagląda do sklepu Grzelaków. Borys zaczyna podejrzewać, że jego żona miała romans z duchownym i to właśnie on jest ojcem Aleksa. Także Natalia ma sporo powodów do zmartwień - Oliwier odbiera jej kolejne zlecenie. Wściekła kobieta postanawia tym razem nie odpuszczać i wreszcie przeciwstawić się byłemu ukochanemu. A w życie Małgorzaty, po trudnym rozstaniu z Tolkiem, wkracza nowy adorator.

odc. 1653 Przyparta do muru Aldona w końcu zdradza Borysowi całą prawdę o swoim związku z ojcem Aleksa. Następnego dnia zdenerwowany Grzelak idzie do księdza Tadeusza i urządza mu karczemną awanturę. W przychodni, w której pracują Iwona i Aleksander, zjawia się młoda kobieta z ostrym bólem głowy. Okazuje się, że pacjentka cierpi na nowotwór mózgu. Alek wpada w przygnębienie - wracają do niego trudne wspomnienia związane z chorobą żony.

Pierwsza miłość

odc. 2492 Oskarżenia, które Kulczycki wysuwa przeciwko Aleksandrowi, stają się powodem kłótni miedzy nim a Sabiną. Dziewczyna, chcąc dowieść niewinności swojego wybranka, zgadza się wykraść jego komputer i dostarczyć go Radkowi do sprawdzenia. Także między Kingą a Marysią dochodzi do ostrej słownej utarczki. Żukowskiej nie podobają się innowacyjne pomysły Radosz na zarządzanie jej klubem.

Przyjaciółkiodc.108 Zuza wyznaje, że kocha Jerzego. Teraz Inga lepiej rozumie to, co wydarzyło się w Nowym Jorku. Szczerze współczuje koleżance. Przygnębiona Markiewicz wybiera się do Stefy, aby postawiła jej karty. Niespodziewanie zjawiają się Bożena z Jaśkiem i Beatą. Mają szokującą wiadomość. Inga spotyka się z Dorotą. Ta, poznawszy tajemnicę Marcina, wszędzie dopatruje się oznak zdrady. Postanawia śledzić Łukasza. Dziewczyny idą na strzelnicę. Zuza ma nadzieję spotkać tam Marka. Nie zawodzi się, ale czeka na nią również niespodzianka - na miejscu poznaje jego córkę, Adę. Anka po raz kolejny przyłapuje Mirkę na piciu. Wiktor odwozi Patrycję do pracy. Ich czułe pożegnanie widzi Teresa. Opowiada Patrycji o romansach Jeleńskiego, o których słyszała od jego zmarłej żony.

odc.222 Pracownik marketu Jan Popielak wykłada towar na półki. Gdy obok piramidy zbudowanej z puszek przechodzi Jerzy Małecki, zwany Pingwinem, nogą specjalnie burzy chwiejną konstrukcję. Produkty z hukiem spadają na ziemię. Winę bierze na siebie pracownica, Marzena Jaworska. Wkrótce po tym incydencie Małecki zostaje ciężko pobity. Poszkodowanego znalazł ochroniarz lokalu. Nocul przesłuchuje kierownika marketu. Okazuje się, że ze sklepu nic nie zginęło. Roztrzęsiona Marzena zawiadamia Mateusza, że Pingwin wybierał się na plebanię. W telefonie ofiary policjanci zabezpieczają SMS-y z pogróżkami. Ich nadawcą jest niedawno zwolniony Roman Kaziuk. Duchowny ustala, że Pingwin miał haki na ochroniarza i kierownika sklepu.

Niania w wielkim mieście

odc.9 Do mieszkania Dany wchodzi Iwo, który postanowił uciec z domu. Chłopiec boi się, że jego rodzice się rozwiodą. Niania odprowadza podopiecznego do mamy. W pracy przyjmuje nowe zlecenie. Podejmuje się pomocy w opiece nad niemowlęciem. Matka dziecka, Kasia, nie radzi sobie z obowiązkami, a jej mąż i nastoletnia córka nie kwapią się, by ją odciążyć. Popławska, nie doczekawszy się męża w restauracji, gdzie mieli zjeść obiad we troje z synem, wypija za dużo wina. Dana odwozi chłopca i jego mamę do domu. Tymczasem na plaży Monika całuje Jacka, licząc na więcej, ale Zaremba ją odtrąca. Kuba zaprasza Mazurek na piwo. Chce opowiedzieć jej o nowo odkrytym powołaniu. Podczas powrotu z pubu spotykają Jacka. Między mężczyznami dochodzi do bójki.

Odzyskać honor

odc.1-3 Były policjant André Câmara wychodzi na wolność po trzech latach spędzonych w więzieniu. Jego celem jest znalezienie ludzi, którzy go wrobili. Bliscy i przyjaciele odwrócili się od niego. Polityk Lopes sugeruje Câmarze, by został łowcą nagród.

Chance

odc.2 Psychiatra doktor Chance angażuje się w pomoc cierpiącej na osobowość mnogą Jacylyn. Specjalista decyduje się na nieoficjalne spotkanie z kobietą, poza gabinetem lekarskim. Przerywa je nagłe pojawienie się agresywnego męża pacjentki.


Kości

odc.5 Antropolog sądowa doktor Brennan i agent Booth rozpoczynają śledztwo w sprawie makabrycznego zabójstwa. W trakcie dochodzenia natrafiają na Ichaboda Crane’a oraz Abbie Mills, którzy również próbują rozwikłać tę zagadkę.

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje