Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1297 Między Lenką a Polą znowu dochodzi do konfliktu. Koleżanka Zduńskiej buntuje przeciwko niej koleżanki, a potem wyrzuca buty dziewczynki przez okno. Gdy w szkole zjawia się Kinga, próbuje dowiedzieć się, o co poszło i zażegnać konflikt. W czasie rozmowy z małą Majewską, kobieta zauważa na jej ramieniu rozległy siniak i pyta o okoliczności kontuzji. To samo pytanie zadaje wkrótce jej matce - okazuje się, że podaje zupełnie inną wersję wydarzeń niż córka. Zduńska zaczyna zastanawiać się, czy dziewczynka nie jest bita. O swoich podejrzeniach opowiada spotkanym w bistro Agnieszce i Tomkowi. Olszewska radzi przyjaciółce, by zgłosiła sprawę szkolnemu psychologowi. Kinga jednak zaczyna od rozmowy z wychowawczynią dziewczynek. Kilka godzin później u Zduńskich zjawia się matka Poli. Wściekła kobieta oświadcza, że nie życzy sobie, by rodzice Lenki mieszali się w jej prywatne sprawy. A na odchodne grozi obojgu procesem o zniesławienie.

odc. 1298 Chcąc spędzić z ukochaną kilka dni sam na sam, Janek proponuje Uli wspólny wyjazd nad morze. Jednak spłoszona dziewczyna natychmiast znajduje wymówkę - stwierdza, że nie może zostawić siedliska bez nadzoru. Morawski nie zamierza odpuszczać i otwarcie pyta Mostowiaczkę, dlaczego nie chce mu zaufać. Przyparta do muru dziewczyna decyduje się w końcu opowiedzieć ukochanemu o swoim trudnym dzieciństwie, które spędziła w domu dziecka. Ta szczera opowieść wyraźnie wstrząsa policjantem, ale ma także terapeutyczne znaczenie dla Uli. Dziewczyna uznaje, że skoro opowiedziała Jankowi o najtrudniejszych doświadczeniach, to już nic nie stoi na przeszkodzie, by się do niego naprawdę zbliżyła. Oświadcza więc, że chętnie gdzieś z nim wyjedzie. Tymczasem Marek, zaniepokojony fatalnym nastrojem żony, stara się namówić ją na wspólny spacer. Początkowo Ewa nie chce o tym słyszeć, ale w końcu ulega. Wkrótce okazuje się, że kilka godzin spędzonych na lodowisku czyni cuda - kobieta znów się uśmiecha.

Klan

odc. 3115 W Elmedzie zjawia się Jacek. Paweł obiecuje mu pomoc w znalezieniu szpitala dla Agaty. Sugeruje też, by Borecki jak najszybciej przywiózł żonę do Polski.

odc. 3116 Proces przeciwko Danielowi wreszcie dobiega końca. Monika jest szczęśliwa, bo wprawdzie syn został ukarany, ale dostał wyrok w zawieszeniu.

odc. 3117 W czasie wizyty w gabinecie Wigi, Anna opowiada przyjaciółce o otwarciu boiska w Zakąskach i inauguracji działalności kliniki założonej przez Barbarę. Okazuje się, że Milecka była bardzo zawiedziona nieobecnością Pawła.

odc. 3118 Wydawca książki Daniela bardzo żałuje, że proces Rossa tak szybko się skończył. Zupełnie inaczej całą sytuację postrzega syn Moniki.

Na Wspólnej

odc. 2464 W czasie wizyty u rodziców Bogdan informuje ich, że mają jeszcze jedną wnuczkę. Ziębowie najpierw są mocno zaskoczeni, ale później zapraszają syna i Zosię na rodzinny obiad.

odc. 2465 Lekarz prowadzący Ilony uświadamia jej, że przeszczep, który ją czeka, wiąże się ze sporym ryzykiem. Szpik dawcy może jej uratować życie, ale także zaatakować organizm Zdybickiej.

odc. 2466 Nadchodząca kontrola urzędnika z NFZ sprawia, że Ostrowski jest w stresie. Ewa z niepokojem obserwuje ukochanego. Tymczasem Kamil znajduje na biurku ordynatora recepty na psychotropy!

odc. 2467 Pierwsze zlecenie, jakie otrzymuje Krzysztof jako świeżo upieczony agent gwiazd, wyraźnie go nie zachwyca. Ale z pomocą przyjacielowi przychodzi Tymon.

Barwy szczęścia

odc. 1647 Po raz kolejny, bez wcześniejszej zapowiedzi, Olgierd próbuje odwiedzić wnuczkę. Na jego drodze staje Agata, która oświadcza, że nie wpuści go do domu. Wściekły mężczyzna idzie do Feel Good i robi karczemną awanturę Hubertowi. Oskarża Pyrkę, że zamiast zajmować się córeczką, romansuje z Ulą.

odc. 1648 Po wyczerpującym dyżurze Świderski nagle traci przytomność. Zaalarmowana Bożena jedzie natychmiast do szpitala. Gdy Adrian dochodzi do siebie, jest szczęśliwy - stwierdza, że postępowanie ukochanej świadczy o tym, że nie jest jej obojętny.

odc. 1649 Po pierwszym intensywnym treningu Józef jest obolały. Władek namawia Darka, by załatwił chłopakowi profesjonalny masaż u Julity. Gdy dziewczyna dowiaduje się, że jej nowy klient ma szansę zostać gwiazdą futbolu, zaczyna go uwodzić.

odc. 1650 Józef jest zachwycony, że masażystka zgodziła się zostać jego dziewczyną. A Julita zastanawia się, jak szybko zwróci się jej "inwestycja". W tym samym czasie Kasia wyjeżdża na szkolenie. Gdy Alicja się o tym dowiaduje, od razu jedzie do Łukasza.

Pierwsza miłość

odc. 2487 Przyparty do muru Aleksander przysięga Królównie, że nie miał nic wspólnego z kradzieżą danych Kulczycki Corporation. Dziewczyna chce mu wierzyć.

odc. 2488 Ponieważ Marek nie jest zadowolony, że Aneta zatrudniła Aśkę, ciągle daje dziewczynie do zrozumienia, iż nie nadaje się do pracy w galerii.

odc. 2489 Olek organizuje nietypowy konkurs dla mieszkańców Wadlewa. Klubokawiarnia pęka w szwach.

odc. 2490 Po wernisażu Aśka zaprasza Anetę do swojego ulubionego klubu. Nagle Dworzak dostrzega tam Marka w towarzystwie młodej kobiety.

Na dobre i na złe

odc.671 Przemek i Ola wracają do hotelu rezydentów, z którego usunął ich poprzedni dyrektor Leśnej Góry. Tymczasem Van Graaf wciela w życie kolejne śmiałe pomysły. Planuje zatrudnienie w szpitalu nowych stażystów i spore zmiany na kilku oddziałach. W pracy doktora Zapałę czeka niespodzianka. Na chirurgię trafia bowiem staruszka z urazem kręgosłupa, w której Przemek rozpoznaje swoją ulubioną nauczycielkę z liceum. Tymczasem Sara zajmuje się nową pacjentką - Sonią, u której opóźnia się poród. Nadal też prowadzi terapię czterdziestoletniej Ewy, która po szalonym romansie zaszła w ciążę z żonatym mężczyzną. Chora przechodzi intensywną chemioterapię. Niestety, pojawiają się kolejne problemy, gdyż doktor Mandel wykrywa u dziecka wadę serca.

Na sygnale

odc.139 Na ulicy dochodzi do wypadku. Rozpędzone auto uderza w idącą poboczem kobietę. Sprawca ucieka z miejsca zdarzenia. Piotr Strzelecki, który przypadkowo był świadkiem tej sceny, śpieszy na pomoc poszkodowanej. W reanimacji pomaga ratownikowi dwunastoletnia córka ofiary, Małgosia. Dziewczynka jest przerażona, boi się, że mama nie odzyska przytomności. Tymczasem ekipa Banacha, która dostała wezwanie na miejsce wypadku, zmaga się niespodziewanymi problemami. Pracownicy pogotowia nie mogą dołączyć do prowadzonej przez Strzeleckiego akcji ratunkowej, gdyż zatrzymuje ich pacjent, który symuluje zawał. Mężczyzna nie przyjmuje do wiadomości, że nie potrzebuje hospitalizacji i upiera się, by zabrano go do Leśnej Góry.

Przyjaciółki

odc.107 Anka, Patrycja i Zuza odbierają Ingę z lotniska. Dorota spotyka się z Marcinem, aby sfinalizować wynajem mieszkania. Jeleński nalega na kolejne spotkanie z Patrycją. Kobieta nie jest pewna, czy taki układ jej odpowiada, ale w końcu się zgadza.

odc.221 Kustoszka regionalnego muzeum z siostrą Leokadią, policjantami i księdzem Mateuszem stoją przed jedną z gablot. W środku podziwiają cenny mały relikwiarz. Z niewielkiej kasetowej ramy zwisa zdobiona kamieniami zawieszka. Nagle rozlega się alarm. Ochrona zatrzymuje zagubionego Marczaka. W hotelu policjanci relaksują się przy bilardzie. Nagle dobiega ich krzyk pokojówki, która znalazła zwłoki doktora Błażeja Bastygi, szefa delegatury wojewódzkiego konserwatora zabytków. Proboszcz informuje Nocula, że wieczorem ofiara niemal staranowała go rowerem. W pokoju Marczaka policjanci zabezpieczają przedmiot skradziony z muzeum. Mężczyzna zostaje aresztowany. Konserwatorzy stwierdzają, że eksponat z wystawy jest kopią.

Niania w wielkim mieście

odc.8 Monika opowiada Kubie, że jest szczęśliwa dzięki opiece Jacka. Chłopak jest rozczarowany jej wyznaniem. Nie ujawnia, że darzy ją uczuciem. Gdy Rychter znajduje swoje zdjęcie z noworodkiem, dostaje ataku duszności. Kuba ponownie pomaga Izie, która ma problemy z synem. Lilka daje mu odczuć, że nie jest niezastąpiony. Chłopak myśli o szukaniu innej posady. Nowa szefowa chce zmienić profil firmy. Podstępnie zdobywa zgodę Moniki na realizację swoich planów. Dana odbiera syna państwa Popławskich z gabinetu dyrektorki szkoły, gdzie trafił, ponieważ źle potraktował kolegę. Iwo żąda od opiekunki, by zawiozła go do ojca w nadziei, że ten potraktuje go łagodnie. Po rozmowie z dyrektorką Popławski funduje stypendium dla poszkodowanego chłopca i zmusza syna, by go przeprosił.

El Príncipe – dzielnica zła

odc.16 Faruq chce zmusić Moreya do zakończenia romansu z Fatimą. Z depozytu w komisariacie znika kolejny pistolet. Hakim podejrzewa, że broń zabrał Quilez. Zwerbowany przez dżihadystów Driss poznaje Fouada, szefa komórki terrorystycznej.

Rozdarte serca

odc.50 Cansu i jej koleżanki, które dostały się do reprezentacji w jeździectwie, biorą udział w przyjęciu na swoją cześć. Cihan przychodzi na imprezę z Gülseren, która jest już po rozwodzie z Özkanem. Hazal z zazdrości o sukces dziewczyny podpala stajnię.

Cena miłości

odc.26-30 Nazan mówi Cziczek, że kocha się w Borze. Sawasz obiecuje Jasemin, że się z nią ożeni. W rejonie Wanu po obfitych opadach deszczu wzbierają rzeki. Powódź zalewa okoliczne miejscowości. Baldar organizuje pomoc dla poszkodowanych.

Kryminalne zagadki Las Vegas


odc.8 Ekipa specjalistów medycyny sądowej zostaje wezwana do zbadania sprawy zabójstwa, do którego doszło w jednym z zaułków. Śledczy wpadają na trop ekscentrycznej subkultury, do której należą mężczyźni przebierający się za lalki.

Chance


odc.1 Psychiatra Eldon Chance próbuje uporać się z traumą rozwodu i utrzymać dobre stosunki z córką. Zmęczony pracą z chorymi pacjentami, postanawia zaangażować się w coś innego. Skupia się na pomocy nieznajomej, która nie potrafi wyrwać się spod wpływu męża tyrana.

Kości

odc.4 W celi śmierci na egzekucję oczekuje były woźny Howard Epps, skazany za zamordowanie siedemnastoletniej April. Booth chce jeszcze raz sprawdzić wszystkie dowody. Musi się spieszyć, gdyż do egzekucji pozostało zaledwie trzydzieści godzin.

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje