Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1291 Wcześnie rano do Marka dzwoni Ewa. Kobieta jest przerażona - fatalnie się czuje i ma złe przeczucia. Gdy Mostowiak dociera do szpitala, okazuje się, że niestety, intuicja nie zwiodła jego żony i doszło do poronienia. Ze wszystkich sił stara się pocieszyć Ewę, ale jego próby spełzają na niczym. Niebawem mężczyzna wraca do Grabiny i przekazuje tragiczne wieści rodzinie. Jednocześnie zwierza się bliskim, że bardzo martwi się o żonę. Tymczasem Ewa kilka godzin później wypisuje się ze szpitala i wraca do domu, ale nie chce z nikim rozmawiać. Natomiast Paweł zauważa, że jego asystentka, Julka, jest ostatnio bardzo przygnębiona. Okazuje się, że dziewczyna nie potrafi zmusić swojego byłego chłopaka do opuszczenia jej mieszkania. Zduński wkracza do akcji i wyraźnie daje Kacprowi do zrozumienia, iż Kryszakówna nie życzy sobie jego obecności zarówno w życiu, jak i w swoim mieszkaniu. Oszust jest wściekły i próbuje zastraszyć Pawła.

odc. 1292 Zaniepokojona Iza robi sobie test ciążowy i z przerażeniem odkrywa, że spodziewa się dziecka. Długo waha się, czy poinformować o tym Marcina. W końcu dochodzi do wniosku, iż lepiej będzie, jeśli powie mu o tym osobiście, a nie przez telefon. Ale gdy zjawia się przed domem Chodakowskiego, dostrzega ukochanego w towarzystwie pięknej brunetki i rezygnuje z rozmowy. W tym samym czasie Olek spotyka się z Anetą - chce ostatecznie zakończyć ich romans. Okazuje się jednak, że kochanka nie zamierza zrezygnować. Zrozpaczony Chodakowski odwiedza brata, przyznaje się do zdrady i prosi Marcina o pomoc. Ale zamiast słów pociechy lub pomysłu na wybrnięcie z kłopotów, słyszy tylko ostrą krytykę swojego postępowania. Natomiast Magda zwierza się Budzyńskiemu, że coś bardzo ją niepokoi w zachowaniu męża. Andrzej doradza przyjaciółce, by spróbowała porozmawiać z ukochanym. Kilka godzin później kobieta usiłuje zmusić Olka do szczerości. Ten jednak idzie w zaparte, a niedługo potem wraca do Kuwejtu.Klan

odc. 3103 Do Elmedu zagląda uśmiechnięta Barbara. Z dumą wręcza Pawłowi zaproszenie na otwarcie swojej nowej kliniki. Lubicz nie jest tym zachwycony.

odc. 3104 Podekscytowana Wanda szykuje się do przeprowadzki. Niestety, sierżant Mrugała ma dla niej złe informacje.

odc. 3105 Dręczona wątpliwościami Kamila postanawia porozmawiać z Bożenką. Zapomina jednak, że przyjaciółka jest w pracy. W tej sytuacji to Miłosz jest zmuszony wysłuchać, dlaczego dziewczyna nie jest przekonana do związku z Borysem.

odc. 3106 Po spędzeniu pierwszej nocy w nowym domu Wanda wygląda fatalnie. Okazuje się, że opary świeżo położonej farby bardzo mocno uczulają matkę Zyty.

Na Wspólnej

odc. 2453 Między Kingą a Romą dochodzi do spięć. Stażystka, przekonana o swojej bezkarności, zachowuje się arogancko i protekcjonalnie. Zdesperowana Brzozowska proponuje jej pakt o nieagresji.

odc. 2454 Julka wyraźnie daje ojcu do zrozumienia, że powinni z Elżbietą się pobrać. Gdy Igor mówi o tym ukochanej, ta reaguje nerwowo. W chwilę później kobieta odczuwa ogromny ból w podbrzuszu. Nowak natychmiast zawozi ją do szpitala.

odc. 2455 Wściekła Monika nie może zrozumieć, dlaczego Damian teraz, gdy ona zaczyna nową pracę, zdecydował się na wyjazd na obóz. Dochodzi do awantury.

odc. 2456 Z prasowych doniesień Tomek dowiaduje się, że obcokrajowiec pobity przez jego kolegów walczy o życie. Igor sugeruje bratu, by zgłosił się na policję.

Barwy szczęścia

odc. 1633 O poranku Tolek wymyka się z mieszkania Małgorzaty. Gdy Zwoleńska się budzi, jest bardzo rozczarowana postępowaniem ukochanego. Natomiast Koszyk idzie do Grażyny. Przed drzwiami mieszkania lekarki znajduje torby ze swoimi rzeczami. W tym samym czasie nowożeńcy szykują się do poprawin. A Angela postanawia porozmawiać z Kajtkiem.

odc. 1634 Po zdanym egzaminie menadżerskim Darek nie wraca na noc do domu. Władek szaleje z niepokoju. W końcu nad ranem Janicki pojawia się w towarzystwie... Jerzego Dudka.

odc. 1635 Przygnębiona Małgorzata decyduje się opowiedzieć córce, jak naprawdę wygląda jej "związek" z Tolkiem. Siostry Zwoleńskie zastanawiają się, jak zapobiec kolejnej katastrofie w życiu matki. Na pierwszym spotkaniu sąsiedzkim w Feel Good zjawia się Aneta Dylska. Amelia jest nią oczarowana.

odc. 1636 Maciej próbuje przeprosić Natalię, jednak dziewczyna jest nadal na niego zła. Nie może zrozumieć, dlaczego nie powiedział jej, że ma córkę. W tym czasie Artur decyduje się na powrót do pracy. Gdy dostrzega, jakim zaufaniem pracownicy obdarzyli Martę, proponuje jej, by została jego wspólnikiem.

Pierwsza miłość

odc. 2473 Ku zaskoczeniu wszystkich Cezary zwalnia z pracy Melkę, a na jej miejsce zatrudnia Mariannę. Jak łatwo się domyśleć, koledzy nie przyjmują córki Anny z otwartymi ramionami.

odc. 2474 W wadlewskiej klubokawiarni mężczyźni tworzą system rozgrywek w rzutki. Stawki są coraz wyższe...

odc. 2475 Mimo wyrzutów sumienia, Aleksander nadal działa na niekorzyść firmy Artura. Stara się namówić Kulczyckiego do coraz bardziej ryzykownych posunięć.

odc. 2476 Zdesperowana Anna prosi "Kaśkę", by dał jeszcze jedną szansę jej córce. Chłopak w końcu na to przystaje.

Belle Epoque

odc.8 Para zakochanych odkrywa na skałkach pod Krakowem zmasakrowane zwłoki. Zespół śledczych, do którego należą Jan i Henryk, musi dowiedzieć się, czy był to wypadek, samobójstwo, a może doszło do zbrodni. Stara się też ustalić tożsamość ofiary.


Druga szansa

odc.8 Monika podejrzewa, że ktoś włamał się nocą do jej mieszkania. Po spotkaniu służbowym, które odbywa się na mieście, Borecka wraca do samochodu. Przy aucie zastaje tajemniczego mężczyznę. Zdenerwowana wzywa policję. Napięta atmosfera panuje również w pracy. Nowy kanał dla kobiet odniósł sukces mimo wielu problemów związanych z jego powstaniem. Monika odrzuca jednak projekt kontrowersyjnego reality show, który nie pasuje do profilu stacji. Nie ma pojęcia, że Jacek przedstawił już pomysł prezesowi telewizji, a on postanowił kupić nowy program. Tymczasem Marcin informuje Justynę o poważnych problemach zdrowotnych Ksawerego. Teraz mężczyzna ma za zadanie przekazać synowi druzgocącą diagnozę.


Na dobre i na złe


odc.669 Julka coraz częściej kłóci się z matką profesora Barta. Jest już na skraju wyczerpania i rozważa wyprowadzkę z Tymkiem z domu. Blanka cieszy się, gdy Maciek, poznany w klinice młody kleryk, w końcu wychodzi do domu. Do Leśnej Góry przyjeżdżają rodzice przyszłego księdza, Bogusia i Andrzej, którzy mają zapewnić mu transport. Rodzina nie może jednak świętować, gdyż okazuje się, że ojciec chłopaka jest ciężko chory. Mężczyzna ma tętniaka mózgu, który w każdej chwili może pęknąć. Tymczasem Adam, który ma problemy zdrowotne od czasu feralnej operacji, martwi się, że będzie musiał przerwać terapię. Niestety wyniki jego badań wciąż się pogarszają. Z kolei Sara zajmuje się kolejną ciężarną pacjentką. Tym razem ma pomóc 40-letniej kobiecie, która dostała krwotoku.

Na sygnale

odc.136 Pracownicy pogotowia jadą do staruszki, która ma problemy z sercem. Okazuje się, że kobieta została napadnięta. Anna odbiera tragiczną wiadomość z Nepalu. Na Mount Evereście nastąpiło załamanie pogody, a Banach nie wrócił do obozu.

Przyjaciółki

odc.104 Zośka nocuje u Pawła i Anki. Strzelecki mówi dzieciom, że dziewczyna jest jego córką. Żonie zaś opowiada o jej matce i tym, jak się poznali. Przytłoczona sytuacją kobieta postanawia poradzić się koleżanek. Zośka coraz lepiej dogaduje się z ojcem i chłopcami. Zostaje u nich na kolejną noc. Wkrótce Anka dowiaduje się, że matka Pawła wiedziała, że ma on nieślubną córkę. Tymczasem teściowa namawia Patrycję na wizytę u Wiktora, który jest prawnikiem. Udaje się na nią wraz z Ewą, która opisuje mu przebieg wydarzeń. Z kolei Dagmar odwiedza Kate. Idą na wspólny spacer z Mikołajem. Między Dorotą a Łukaszem dochodzi do kłótni przy kolacji. Jerzy, Inga i Hania spotykają Zuzę i Andrzeja. Markiewicz sugeruje Ginterowi że wie, co zamierza zrobić.

odc.218 Lucyna i Mateusz znajdują na poboczu porzucony furgon. W pobliskim rowie zauważają nieprzytomną Teresę Norską. Szczekanie psa kieruje ich uwagę na zagajnik, gdzie z kolei znajdują zwłoki Marka Jarosza - mężczyzna został zastrzelony. Norska trafia do szpitala. Tymczasem funkcjonariusze ustalają, że została potrącona przez kierowcę porzuconego pojazdu. Możejko jedzie do firmy Jarosza, w której zatrudniani są więźniowie. Jeden z pracowników zdradza policjantowi, że jego szef odwoził często do więzienia niejaką Monikę Niewiadomską. Ksiądz również odwiedza firmę Jarosza. Tam staje się świadkiem kłótni dwóch pracownic. Niebawem Możejko i jego koledzy po fachu wpadają na niezwykle istotny trop, który umożliwi schwytanie sprawcy.


Niania w wielkim mieście

odc.5 Monika nadal przebywa w szpitalu po niedawnym zawale. Aby nie dopuścić do powikłań, lekarze zalecają, by w żaden sposób nie narażać jej na stres. Z tego powodu Jacek postanawia nie mówić chorej o swoim uczuciu do Dany. Tymczasem w agencji wiadomość o kłopotach Rychter wywołuje szok. Najszybciej otrząsa się z niego Lilka, która w samozwańczy sposób przejmuje obowiązki kierownicze. Celina i Anka czują się bezradne, ponieważ nie mogą podzielić się z Moniką wiadomościami o trudnej sytuacji w firmie. Nowa szefowa złośliwie wykorzystuje swoją pozycję, by ograniczyć zlecenia Danie. Z pomocą przyjaciółek kontaktuje się z nią jednak kolejny klient, Antoni Korc. Mężczyzna potrzebuje fachowej opieki, ponieważ choruje na alzheimera.


El Príncipe – dzielnica zła

odc.13 Morey wraca do Ceuty i mimo zakazu próbuje włączyć się do akcji. Przekonuje kolegów, że tylko on może nakłonić Fatimę do współpracy z wywiadem. Wkrótce z placówki w Stambule dociera informacja, gdzie dojdzie do kolejnego zamachu.

Złote serce

odc.69-73 Beatriz odkrywa, że Pedro ma iść na kolację z ojcem do domu Joany. Zamierza wystąpić do sądu o pełną opiekę nad synem. Sofia namawia Catarinę, by wyjechała na studia za granicę. Dziewczyna chce wcześniej zmusić Henrique, by uznał ją za córkę.


The Walking Dead

odc.16 Ocaleni nadal prowadzą wyczerpującą walkę o przetrwanie i podejmują kolejne wyzwania. Gra toczy się o coraz wyższą stawkę. Tymczasem dochodzi do spotkania kolejnych osób, które uniknęły zarażenia wirusem. Grupa powoli realizuje swój plan.

Kryminalne zagadki Las Vegas

odc.5 Morgan, Sara i Julie uczestniczą w konferencji z zakresu medycyny sądowej. Przy okazji postanawiają się nieco zrelaksować i poleżeć na plaży. Ich spokój zakłóca strzelanina, do której dochodzi w okolicy. Sprawcą okazuje się ich dawny kolega.

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje