Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1289 Między Magdą i Olkiem znowu dochodzi do kłótni. Kobieta jest wściekła na męża, bo ten nie chce jej obiecać, że wróci do Polski na święta. Rozżalona Chodakowska po raz kolejny opowiada Andrzejowi o swoich małżeńskich problemach. W tym samym czasie do Olka dzwoni jego kochanka. Aneta czuje się oszukana, bo Chodakowski od dawna obiecywał jej, że poprosi żonę o rozwód. Ponieważ do tej pory tego nie zrobił, dziewczyna uprzedza go, iż bierze sprawy w swoje ręce. Lekarz wpada w panikę. Tymczasem Ewa źle się czuje - jest osłabiona i boli ją brzuch. Ze swych dolegliwości zwierza się Lucjanowi, ale od razu próbuje uspokoić siebie i Mostowiaka, twierdząc, że to pewnie tylko niestrawność. Gdy jednak Marek dowiaduje się o złym stanie żony, od razu zabiera ją do lekarza. Po badaniu specjalista kieruje przestraszoną Ewę do szpitala. Do kobiety zaczyna docierać straszna myśl, że może stracić dziecko. Mąż stara się ją wspierać.

odc. 1290 Na ślubie Joasi i Tomka Maryli towarzyszy nowy kolega z pracy, Kuba. Gdy Marysia go dostrzega, natychmiast wpada w przygnębienie. Bo to przecież właśnie Karski kilka dni wcześniej przyłapał Rogowską na kłamstwie w czasie przesłuchania. Ostatecznie kobieta po zakończeniu ceremonii zaślubin wyjeżdża z siedliska. Przy weselnym stole brakuje również Ewy i Marka. Kobieta nadal leży w szpitalu na obserwacji, a mąż stara się z nią spędzać jak najwięcej czasu. W klinice zjawiają się także na chwilę Mateusz i Antek. Niestety, nawet czuła opieka najbliższych nie jest w stanie uchronić Mostowiakowej od strasznej prawdy, którą przekazuje jej lekarz - jej ciąża nie rozwija się prawidłowo i bardzo możliwe jest poronienie. Tymczasem w siedlisku zabawa trwa w najlepsze. W pewnym momencie Agnieszka wręcza Tomkowi kopertę z voucherem na wyjazd do Włoch. Choć Olszewska twierdzi, że to prezent od niej, pan młody szybko domyśla się, kto naprawdę zapłacił za romantyczną podróż...


Klan

odc. 3098 Wyjazd Shilli wytrącił Agatę z równowagi. Kobieta nie potrafi się niczym zająć i cały czas czeka na telefon od dziewczynki. Jacek prosi żonę, by zaczęła wreszcie myśleć o ich dziecku.

odc. 3099 U Pauliny w mieszkaniu zjawia się Rafał. Ponieważ siostra sekretarki doniosła, że dziewczyna niewłaściwie zajmuje się synem, kurator musi to sprawdzić.

odc. 3100 Zaciekawiona Elżbieta stara się wypytać Kamilę, czy coś ją łączy z Borysem. Okazuje się, że siostra Jerzego zmieniła zdanie na temat modela!

odc. 3101 W czasie rozmowy Grażynka chwali się Czesi, że Leopold dostał nagrodę i niebawem jadą na wycieczkę do Grecji.

Na Wspólnej

odc. 2449 Przez przypadek Weronika dostrzega Darka wysiadającego z samochodu, który należy do Anety. Wyraźnie widać, że parę łączy jakaś zażyłość. Wieczorem Roztocka jedzie w odwiedziny do Olszewskiej.

odc. 2450 Po kłótni z nową dyrektor szpitala Ostrowski jest roztrzęsiony. Gdy po wyjściu z kliniki wsiada do samochodu, ciągle nie potrafi się na niczym skupić. Dlatego też ruszając, nie zauważa rowerzysty...

odc. 2451 Obserwując gorsze samopoczucie Elżbiety, Julka zaczyna się domyślać, że kobieta jest w ciąży. Igor szykuje się na poważną rozmowę z córeczką.

odc. 2452 Matka Zosi, opiekunki Michalinki, ma za złe córce, że nadal pracuje u Bergów. Żąda, żeby dziewczyna jak najszybciej się zwolniła. Ona jednak kategorycznie odmawia.


Barwy szczęścia

odc. 1628 Po odnalezieniu młodzieńczej miłości Jan prosi Agatę i Pawła, by towarzyszyli mu na spotkaniu, które wyznaczyła Bella. Gdy docierają na umówione miejsce, okazuje się, że dawna ukochana Szumana jest siostrą zakonną. W tym samym czasie w domu Marka trwa cicha wojna między Sylwią i Witkiem. Po kolejnej awanturze chłopak nie wraca do domu.

odc. 1629 Gdy okazuje się, że kandydatka na synową, którą wybrała Amelia, nie przypadła Brunonowi do gustu, Wiśniewska zmienia front. W związku z tym zwraca się o pomoc do Walerii.

odc. 1630 Alkohol, który Agata znajduje w sypialni brata sprawia, że dziewczyna postanawia poważnie porozmawiać z Hubertem. Niestety, wygląda na to, że argumenty, które przedstawia chłopakowi, zupełnie go nie przekonują do zrezygnowania z kolejnej butelki piwa.

odc. 1631 Siostry Zwoleńskie wybierają się na święta do rodzinnego Zakrzewia. Obydwie są w doskonałych nastrojach - Magda, ponieważ dostała pracę w Fundacji Rodziny Modrzejewskich, natomiast Natalia cały czas wspomina uroczą, choć niezapowiedzianą wizytę Macieja Wilka w stroju świętego Mikołaja...

Pierwsza miłość

odc. 2468 Rodzina Krystiana jest bardzo przejęta chorobą jego dziewczyny. Wszyscy, poza Melką, proponują Marcie pomoc. Natomiast Długosz dzieli się swoimi podejrzeniami z przyjacielem.

odc. 2469 Związek łączący Sabinę i Aleksandra irytuje Artura. Kulczycki obawia się braku lojalności współpracowników.

odc. 2470 Zbliża się dzień wznowienia procesu Toli. Bartek zamierza w trakcie przesłuchania powiedzieć, czego dowiedział się o niecnych czynach Kaniewskiej.

odc. 2471 Zaniepokojona Emilka próbuje bezskutecznie skontaktować się z mężem. Wkrótce dostaje tragiczną wiadomość.

Belle Epoque

odc.7 Porwany zostaje syn gwiazdy boksu Wiktora Pronobisa. Wkrótce pojawia się żądanie okupu. Jelinek, dzięki namowom rodzeństwa Skarżyńskich, zgadza się skorzystać z pomocy psa tropiącego. Zwierzak dokonuje makabrycznego odkrycia.

Druga szansa

odc.7 Ktoś zostawił na drzwiach mieszkania Moniki kartkę z napisem "Widzę cię". Zaniepokojona kobieta wzywa policję. Początkowo Borys nie traktuje sprawy poważnie, jednak po rozmowie z poszkodowaną zmienia zdanie. Funkcjonariusz przesłuchuje m.in. Adama. Zbliża się moment uruchomienia kanału dla kobiet, któremu szefuje Borecka. Nieznanej osobie z jej otoczenia bardzo zależy, by poniosła porażkę. Podczas imprezy promującej projekt niespodziewanie zostaje zatrzymany Zeit. Okazuje się, że fanpage Moniki powstał na jego komputerze. Starczyńska idzie do ginekologa. Lekarz ma dla niej dobre wieści. Ksawery i Justyna znów pracują razem. Zmieniają to problemy zdrowotne chłopaka. W nocy ktoś wchodzi do mieszkania Boreckiej...

Na dobre i na złe


odc.668 Adam wyjątkowo źle reaguje na terapię, która ma go ochronić przed HIV. Traci siły, a leki uszkadzają jego wątrobę. Van Graaf przejmuje obowiązki dyrektora szpitala. Wprowadza plan naprawczy i próbuje zmusić Lipskiego, by zgodził się na umorzenie części długu. Ratownicy przywożą nastoletnią Asię. Cierpi ona na chorobę Leśniowskiego- -Crohna i musi być natychmiast operowana. To dla niej ostatnia szansa na normalne życie. Tego samego dnia do szpitala zgłasza się też Janek, który podczas bójki został kopnięty w krocze i skarży się na silny ból. Latoszek odkrywa, że jego problem nie ma nic wspólnego z kontuzją. Lekarz zajmuje się też Tomaszem, który próbował się zabić, gdyż od miesięcy słyszy dziwne szumy. Przez to życie pacjenta zamieniło się w koszmar.

Na sygnale

odc.135 Piotr trafia do aresztu. Zespół Góry jedzie do akademika, w którym podobno zasłabł mężczyzna. Ekipa nie znajduje jednak nikogo, kto potrzebowałby pomocy. Następnie ratownicy udają się na miejsce wypadku. W samochodzie są uwięzione dwie osoby.

Przyjaciółki

odc.103 Dorota wścieka się na Łukasza, który nie zwraca uwagi na jej umizgi. Stwierdza, że mąż jej nie rozumie i postanawia zmobilizować koleżanki do stworzenia wspólnoty kobiet. Początkowo wydaje się, że nowo powstała grupa nie ma przed sobą żadnej przyszłości, jednak spotkanie dziewczyn okazuje się udane. Ku radości Anki Patrycja odzyskuje równowagę po śmierci męża. Zuza przylatuje do Nowego Jorku. Próbuje przekonać Ingę, że zrobiła to specjalnie dla niej. Gruszewska jednak czuje, że tu chodzi o mężczyznę. Przyjaciółki idą na lunch z Jerzym i Agatą. Podczas spotkania Zuza wspomina o wyjeździe do Kanady. Agata wyczuwa, że nie do końca została wtajemniczona we wspólną przeszłość swojego kochanka i Zuzy. Upokorzona wychodzi z restauracji.

odc.217 Natalia szykuje się na przyjazd ekipy telewizyjnej. W tej sytuacji prosi księdza Mateusza o przysługę. Tymczasem w jednym z okolicznych pubów trwa impreza firmowa. Jan Kreczkowski, właściciel kancelarii adwokackiej, dziękuje swoim pracownikom za zaangażowanie. Nieoczekiwanie podczas przyjęcia Maja Strocka informuje szefa, że odchodzi z pracy. Wkrótce kobieta znika. Norbert Kowacz zawiadamia policję o zaginięciu przyjaciółki. Niebawem zwłoki Strockiej zostają znalezione w parku. Nieopodal ciała denatki policjanci zauważają należący do niej pierścionek zaręczynowy. Podczas śledztwa okazuje się, że kancelaria Kreczkowskiego współpracuje z szajką lichwiarzy. Wychodzi również na jaw, że ofiara miała konto na portalu randkowym.

Niania w wielkim mieście

odc.4 Jacek jest gotów powiedzieć Monice o swoich uczuciach do Dany, coś jednak zawsze staje mu na przeszkodzie. Wszyscy w agencji żyją brawurową akcją ratunkową, którą przeprowadziła młoda opiekunka przy wsparciu Kuby. Dziewczyna zbiera gratulacje i kwiaty. Tymczasem okazuje się, że Lilka założyła własną agencję niań i próbuje podbierać Monice klientów. Ku zdziwieniu wszystkich kobieta przyjmuje ją z powrotem do pracy. Niespodziewanie w Warszawie pojawia się mama Dany. Jest ona przekonana, że córka pracuje w korporacji, a jej związek z Mariuszem kwitnie. Dziewczyna nie jest w stanie powiedzieć jej prawdy. Tego dnia ma zaopiekować się dwuletnią córeczką Mileny i Emila. Mężczyzna, odkąd stracił pracę, sam wychowuje dziecko. Żona uważa, że jest nadopiekuńczy.

Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem

odc.110-114 Faria cierpi po stracie dziecka. Sułtan każe odnaleźć wszystkich, którzy byli obecni na targu w dniu ataku na księżniczkę. Następnie żeni się z Farią. Kösem opiekuje się rodzinami mężczyzn straconych za udział w zamieszkach. Ajsze spodziewa się dziecka.

Jesteś fanem tureckich produkcji? Sprawdź nasz fanpage: Newsy, wywiady i opisy odcinków seriali „Wspaniałe stulecie”, Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem”, „Tylko z tobą”, „Grzech Fatmagul”, „Królowa jednej nocy” i innych.


El Príncipe – dzielnica zła

odc.12 Agenci ustalają, że łącznikiem dżihadystów w miejskim domu kultury jest nauczyciel Omar. Fran odwiedza w szpitalu zabójcę syna. Rodzina Ben Bareków otrzymuje wiadomość od zaginionego Abdu. Chłopak zamierza dokonać samobójczego zamachu.

Złote serce

odc.64-67 Catarina zeznaje, że Maria zmusiła Antonia do zmiany testamentu. Kobieta traci spadek i wyrzuca córkę z domu. Luis oskarża Catarinę o zdradę. Leandro odkrywa, że dziewczyna nim manipulowała. Opowiada Marii o innych jej występkach.


The Walking Dead

odc.15 Ocalali wciąż walczą o życie w świecie opanowanym przez zombi. Wybawcy bez zapowiedzi zjawiają się w Hilltop. Mieszkańcy kolonii są zaskoczeni tą wizytą. Okazuje się, że tym razem ich goście zamierzają zabrać ze sobą nie tylko zapasy...

Kryminalne zagadki Las Vegas

odc.4 W liceum zostaje zamordowany nauczyciel chemii. Nazajutrz zostają znalezione zwłoki najlepszego futbolisty szkolnej drużyny. Okazuje się, że pedagog produkował sterydy. Niebawem wychodzi na jaw, że za morderstwami mogą stać wyznawcy pogańskiego kultu.

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje