Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1287 Ślub Joasi i Tomka zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem na drodze do szczęścia zakochanych pojawiają się coraz to nowe problemy. Najpierw Wojtek błaga tatę, by mógł zaprosić na wesele dodatkowego gościa - swoją nową dziewczynę, Monikę. Potem Asia odkrywa, że buty, które kupiła, nie pasują do ślubnej sukni. A do tego jeszcze szef Tomka wysyła go tuż przed ceremonią w delegację do Zielonej Góry. Jakby tego wszystkiego było mało, okazuje się, że w siedlisku, które ma gościć weselnych biesiadników, zepsuło się ogrzewanie. Ostatecznie więc uroczystość zostaje przesunięta o tydzień. Na pomoc Uli, przerażonej awarią, do siedliska przybywa Andrzejek. Lisiecki nie tylko wspiera Mostowiaczkę, ale również wykorzystuje okazję i przedstawia Marzence swoje dokumenty rozwodowe. Początkowo dziewczyna udaje, że nie zrobiło to na niej wrażenia, ale w końcu zaczyna uśmiechać się do ukochanego i wybacza mu wszystkie wpadki.

odc. 1288 Ostatnich dni Kinga nie może zaliczyć do najbardziej udanych. Jej ukochany laptop nagle odmawia posłuszeństwa, dach domu na Deszczowej przecieka, a tuż przed imprezą dla dzieci zorganizowaną w bistro animator stwierdza, że nie będzie mógł się pojawić. Okazuje się także, że Piotrek nie może wesprzeć żony - Werner zobowiązał go do udziału w spotkaniu z klientami z Francji. Wściekła Zduńska zostawia bistro pod opieką Olgi oraz Radka i jedzie do domu, by dopilnować dekarzy. A tam czeka ją kolejny problem. Fachowcy zamiast naprawiać dach, suto raczą się alkoholem. Załamana dziewczyna zostawia ukochanemu list i jedzie do matki. Gdy kilka godzin później Piotrek zjawia się w domu Marszałka, by zabrać żonę do domu, Kinga najpierw robi mu awanturę, ale potem spuszcza z tonu i para dochodzi do porozumienia. Natomiast Marcin odnajduje Izę w małym hoteliku pod Warszawą. Chodakowski deklaruje byłej dziewczynie, że zależy mu na kontakcie z nią i chciałby, żeby zostali przyjaciółmi. Lewińska stwierdza, że nie wyobraża sobie takiego układu.

Klan

odc. 3093 Paulina, w asyście Jaśka i Ramony, zabiera rzeczy z mieszkania siostry. Diana stara się być dla wszystkich miła, ale Szymańska czuje, że to tylko gra.

odc. 3094 Rozżalona Ola żali się siostrze, że obawia się fascynacji Rafała nowym projektem zawodowym. Boi się, że ukochany zainteresował się szefową fundacji.

odc. 3095 Przed wyjściem z pracy Pauliny i Ramony, w biurze zjawia się policja. Stróże prawa zostali zawiadomieni, że dziecko sekretarki jest zaniedbywane.

odc. 3096 Do chorej Kamy zagląda Borys. Przynosi kilka płyt dvd, by się nie nudziła. Dziewczyna zaprasza go na seans filmowy.


Na Wspólnej

odc. 2445 Nadszedł dzień wylotu Elżbiety do Irlandii. Marta jeszcze raz próbuje przekonać ją, by została, ale Marcinkowa jest zdesperowana. Tymczasem Olaf zdradza Igorowi, że Ela jest w ciąży...

odc. 2446 Gdy Maks przychodzi do Ilony, okazuje się, że Zdybicką odwiedził notariusz. Ukochana tłumaczy przygnębionemu Brzozowskiemu, że musi uporządkować swoje sprawy. A on... oświadcza się jej.

odc. 2447 Zadowolony Darek odwozi Agnieszkę na terapię odwykową. Kobieta prosi Żbika, by spróbował dogadać się z Weroniką i dbał o kancelarię.

odc. 2448 Po przyjściu do pracy Ostrowski zostaje wezwany do gabinetu nowej dyrektorki. Rozmowa ze zwierzchniczką wytrąca ordynatora z równowagi i sprawia, że znowu sięga po "magiczne" tabletki.

Barwy szczęścia

odc. 1623 Zdesperowana Marta próbuje pogodzić pracę w dwóch firmach z wychowaniem córeczki. Niestety, doba ma tylko dwadzieścia cztery godziny... Nieoczekiwanie pomoc Walawskiej deklaruje jej były mąż. W tym samym czasie Angela dostrzega, że Kajtek bardzo angażuje się w sprawy swojej byłej dziewczyny. Kowalska czuje mocne ukłucie zazdrości.

odc. 1624 Po wyjściu ze szpitala Tolek wraca do formy. Czuje się już na tyle dobrze, że zgadza się towarzyszyć Małgorzacie na ślubie jej córki. Grażynie tłumaczy, że to jedynie drobna przysługa dla szefowej.

odc. 1625 Alicja, coraz mocniej zainteresowana Łukaszem, ucieka się do podstępu, by spędzić z Sadowskim kilka godzin sam na sam. Dzwoni do niego w weekend i sugeruje, iż powinien natychmiast pojawić się w redakcji. Tymczasem Borys po raz kolejny kłóci się z Aleksem.

odc. 1626 Po pokonaniu wielu przeszkód Aldona i Borys wreszcie otwierają swój sklep z ekologiczną żywnością. Jednym z ich pierwszych klientów jest ksiądz Tadeusz. Wkrótce wychodzi na jaw, że duchowny niespecjalnie jest zainteresowany produktami bio. Zajrzał do sklepu, bo chce porozmawiać z Aldoną o pewnych trudnych wydarzeniach z przeszłości.

Pierwsza miłość

odc. 2463 Ola spotyka się z Kingą, by omówić szczegóły swojego zatrudnienia. Okazuje się, że Żukowska ma jednak poważne wątpliwości, czy powinna dać pracę Królównie.

odc. 2464 Pracownicy Barbariana organizują imprezę pożegnalną dla Kingi. Natomiast Anna odwiedza "Kaśkę".

odc. 2465 Gdy Karol zastaje u Sabiny Aleksandra, robi córce awanturę. Upiera się, by dziewczyna poinformowała Artura o swoim nowym związku.

odc. 2466 Na Olka czekają wyzwania związane z prowadzeniem klubu - organizacja zajęć i zdobycie koncesji na alkohol.

Belle Epoque

odc.6 Do szpitala zostaje przywieziony śmiertelnie ranny mężczyzna. Dzięki pomocy Jana i Henryka udaje się ustalić, że zabójca działa na terenie targu. Okazuje się, że wcześniej doszło tam do wielu zaginięć. Policyjną akcją kieruje komisarz Jelinek.

Druga szansa

odc.6 Monika boryka się z problemami w związku z Marcinem. Ktoś też dręczy ją telefonami z niemoralnymi propozycjami. Kobieta zgłasza sprawę na policję. Adam zjawia się w mieszkaniu Boreckiej z wizytą. Chce zobaczyć córkę. Kiedy spotyka Kryńskiego, który pod nieobecność partnerki przyjechał po swoje rzeczy, dochodzi do konfrontacji. Problemy osobiste nie pozwalają Monice skupić się na pracy. Nowy kanał niedługo rozpocznie działalność, a programy nie są gotowe. Ksawery spędza noc w izbie wytrzeźwień. Borecka wyciąga go z kłopotów. Grzegorz zostawia Brandonka z nianią. Kobieta porzuca dziecko w mieszkaniu. Jego płacz słyszy sąsiadka. Relacje Sary i Dominika zaczynają się poprawiać. Aktorka żąda od Starczyńskiej wyemitowania wywiadu, w którym mówi o swoim synu.

Na dobre i na złe


odc.667 Adam odkrywa, że Stanisławski nie przedłużył OC i w Leśnej Górze są wykonywane operacje bez ubezpieczenia. Gdy informuje o tym kolegów, w szpitalu wybucha bunt. Lekarze postanawiają jasno dać do zrozumienia, że tego już za wiele. W tym czasie wychodzi na jaw, że pacjent, którego operował Krajewski, jest zakażony HIV. Chirurg podczas zabiegu zranił się w rękę, dlatego za radą doktor Krzemińskiej poddaje się specjalistycznej terapii. Do szpitala trafiają też dwie kolejne pacjentki. Seniorka Helena twierdzi, że umie przewidywać przyszłość. Jest pewna, że umrze w trakcie operacji. Z kolei Dagmara, młoda kobieta bez dokumentów, krwawi z przewodu pokarmowego. Latoszek ma problem z postawieniem właściwej diagnozy. Prosi o pomoc doktora Trettera.

Na sygnale

odc.134 Lidka zaczyna pracę w stacji pogotowia w Leśnej Górze. Podczas pierwszej akcji ratowniczka pomaga staruszce chorej na cukrzycę. Tymczasem antykwariusz informuje Piotra, że znalazł kupca na znaczki. Strzelecki może sprzedać kolekcję ojca.

Przyjaciółki

odc.102 Patrycja jest już pewna, że Michał zdradził ją z Edytą. Rywalka nie kłamała. Ela po części wini synową o to, co się stało, która jej zdaniem wepchnęła męża w ramiona innej. Koleżanki namawiają Patrycję, by się upewniła, czy Michał naprawdę przekazał gabinet kochance. W trakcie spotkania Edyta pokazuje Zuzie i Patrycji akt notarialny poświadczający, że to ona jest teraz właścicielką lokalu. Tymczasem synowie Anki w trakcie śniadania poruszają temat ponownego ślubu rodziców. Ich siostra Julka, znudzona życiem małżeńskim z Czarkiem, wykrzykuje mu w twarz, że jest rozczarowana ich związkiem. Rozgoryczony mężczyzna wyprowadza się z domu. Zuza postanawia pojechać do Nowego Jorku, aby wesprzeć Ingę. Przyjaciółki podejrzewają, że tak naprawdę chce się spotkać z Jerzym.

odc.216 Natalia i ksiądz Mateusz razem wybierają się do sandomierskiego muzeum, w którym właśnie udostępniono nową wystawę. W tym samym czasie do placówki zostaje przywieziony sarkofag z XVIII wieku. Kustosz jest zaskoczony przesyłką z Krakowa, gdyż nie zwracał się z prośbą o nowe eksponaty. Zabytkowa trumna zostaje więc złożona w podziemiach budynku do czasu wyjaśnienia sprawy. Wkrótce strażnik zawiadamia policję o kradzieży klejnotów w muzeum, a kierowca ciężarówki, tłumacząc się pomyłką, upiera się, by zabrać kłopotliwy eksponat. Inspektor Możejko przytomnie nie wydaje jednak na to zgody. Policjanci otwierają sarkofag i znajdują w nim zwłoki. Dyrektor muzeum i pozostali pracownicy zostają przesłuchani.

Niania w wielkim mieście

odc.3 Do drzwi Dany puka Mariusz. Po raz kolejny próbuje tłumaczyć sprawę pozostawionej na kanapie damskiej bielizny i zainstalowanej aplikacji szpiegowskiej. W mieszkaniu pani Popławskiej zjawia się Jacek, by pomówić o zwolnieniu Dany. Iwo właśnie usiłuje namówić mamę, by przywróciła opiekunkę do pracy. Kobieta przystaje na żądania syna. Jacek informuje o wszystkim Monikę, która jest mu niezmiernie wdzięczna. Z kolei Dana zostaje przydzielona do następnego projektu razem z Kubą. Ich klientka, Anita, chce urządzić przyjęcie urodzinowe dla córki. Niania zajmuje się organizacją. Kuba tymczasem po raz kolejny namawia Monikę na wspólne wyjście. Dana odbiera Iwa spod szkoły. Okazuje się, że mama wypisała go z zajęć futbolu. Opiekunka zabiera chłopca na boisko za domem.

Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem

odc.105-109 Ilyas pasza zostaje wysłany do Damaszku. Faria jest w ciąży. Zazdrosna o księżniczkę Ajsze planuje kolejną intrygę. Sułtan zamyka Kasyma w odosobnionej komnacie, w której od lat przebywa jego szalony wuj Mustafa. Kösem próbuje uwolnić syna.


El Príncipe – dzielnica zła

odc.11 López podejrzewa Fatimę o współpracę z dżihadystami. Ostrzega przed dziewczyną Moreya. Fran odnajduje komputery skradzione z ośrodka kultury. Agenci przeglądają zawartość dysków i instalują program szpiegowski.

Cena miłości

odc.3-7 Jasemin odkrywa, że jej przelotny romans zakończył się ciążą. W pracy kobietą zaczyna się interesować szef. Sawasz staje na czele klanu. Zgodnie z tradycją bierze też za żonę wdowę po zmarłym bracie. Orientuje się, że rodzinna fortuna pochodzi z handlu narkotykami.

The Walking Dead

odc.14 Ocaleni wciąż prowadzą dramatyczną walkę o przetrwanie. Wybawcy bez zapowiedzi zjawiają się w Hilltop. Mieszkańcy kolonii są zaskoczeni tą wizytą. Okazuje się, że tym razem ich goście zamierzają zabrać ze sobą nie tylko zapasy.

Kryminalne zagadki Las Vegas

odc.3 Sara Sidle i Greg Sanders muszą zostać poddani natychmiastowej kwarantannie. Oboje byli obecni na miejscu zbrodni, które okazało się skażone śmiercionośnym patogenem. Istnieje niebezpieczeństwo, że śledczy stali się nosicielami wirusa.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje