Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1277 Do Grabiny przyjeżdża Katarzyna i oznajmia Natalii oraz Frankowi, że chce odtąd co tydzień widywać wnuczkę. W tym celu przeniosła nawet swoją firmę do Warszawy. Mostowiakówna jest mocno zirytowana postępowaniem Majowej i przez telefon prosi Darka o interwencję. Chłopak obiecuje, że niebawem pojawi się u policjantki i ustalą jakiś plan działania. Niestety, nie dociera do Grabiny. Tymczasem Ula umawia się na randkę z Jankiem - ma nadzieję, że urocze popołudnie skończy się namiętną nocą. Wkrótce w restauracji, w której siedzą zakochani, pojawia się Justyna. Chwilę później nauczycielka zostaje zaatakowana przez złodzieja, który wyrwa jej torebkę. Janek wkracza do akcji i po krótkim pościgu zatrzymuje rabusia. Górska udaje, że cały incydent wytrącił ją z równowagi i nakłania Morawskiego, by towarzyszył jej w drodze do domu. Ula jest wściekła, ale gdy kilka godzin później ukochany do niej wraca, daje się namówić na wizytę w jego mieszkaniu.

odc. 1278 Gdy Asia i Tomek wybierają się z dziećmi na zakupy, niespodziewanie zaczepia ich Jacek. Skruszony biznesmen prosi o chwilę rozmowy. Tłumaczy przyjaciołom, że to przez problemy w interesach i wypity alkohol tak nieodpowiedzialnie zachował się w czasie imienin Agnieszki. Na zakończenie spotkania oznajmia, iż na dłużej wyjeżdża do Austrii. Natomiast niepokój bliskich Darka rośnie z każdą godziną - chłopak od dwóch dni nie daje znaku życia. Barbara wspomina o tej sprawie Tomkowi, a Natalia o całym wydarzeniu dyskutuje z Jankiem, Frankiem oraz Ulą. W Grabinie pojawia się załamana Katarzyna. Jedzie bezpośrednio do leśniczówki i zdenerwowana oznajmia Zarzyckiej, że jej syn miał tylko jednego wroga... Początkowo Teresa stara się zachować spokój, ale gdy Majowa zaczyna wykrzykiwać w stronę Natalii swoje bezpodstawne oskarżenia, kobieta wyrzuca matkę Darka za drzwi. W tym czasie Ula także znajdzie się w trudnej sytuacji. Będzie musiała sprawić, by Marzenka i Andrzejek dogadali się na tyle, żeby móc nadal razem pracować w siedlisku. W końcu, po długich negocjacjach, Mostowiakówna doprowadza do "zawieszenia broni".

Klan

odc. 3071 Korzystając z nieobecności rodziny, Jasiek proponuje Ramonie wspólny wieczór. Prezentuje się ukochanej w garniturze kupionym na studniówkę.

odc. 3072 U Chojnickich zjawia się ich sąsiad. Krzysztof ma ogromną prośbę do Jerzego - ponieważ nie uda mu się zabrać wszystkich rzeczy jednym transportem, prosi o użyczenie części garażu, w której mógłby przechować resztę.

odc. 3073 Od rana Ola jest mocno spięta - czeka ją kolejne podejście do egzaminu na prawo jazdy. Wieczorem okazuje się, że wreszcie udało jej się zaliczyć test.

odc. 3074 Niewyspany Feliks wyznaje Danielowi, że przeczytał jego książkę. Jest wstrząśniętym tym, czego się dowiedział.

Na Wspólnej

odc. 2425 Brak zastępstwa za nauczycielkę fizyki spędza Dance sen z powiek. Z pomocą przychodzi Bednarczuk która podsuwa kandydaturę swojego siostrzeńca.

odc. 2426 Gdy Kamil dowiaduje się, że Ostrowski od rana przyjmuje pacjentów, jest kompletnie zaskoczony. Przecież poprzedniego dnia ordynator wyglądał na śmiertelnie chorego! Hoffer jedzie do szpitala.

odc. 2427 Zakochany Tomek radzi się Włodka i Igora, jak zdobyć serce Anastazji. Potem, pełen dobrych przeczuć, rusza na spotkanie z ukochaną. To, co zastaje na umówionym miejscu, wprawia go w osłupienie.

odc. 2428 Zbiórka pieniędzy na operację Mani trwa. Niestety wciąż sporo brakuje. Monika wpada na pomysł, który może przyspieszyć zdobycie całej potrzebnej kwoty. Cieślik nie podziela jej entuzjazmu.


Barwy szczęścia

odc. 1598 Prezes Bimeru stawia przed Władkiem nie lada wyzwanie - jego zespół ma tylko trzy miesiące na dokończenie badań. Tymczasem w biurze zjawia się Brygida. Wykorzystuje nieuwagę byłych współpracowników i kopiuje dane z firmowego komputera.

odc. 1599 Chwilę przed własnym ślubem Aldona i Borys ostro się kłócą. Wygląda nawet na to, że uroczystość zostanie odwołana. Na szczęście po dłuższej chwili młoda para dochodzi do porozumienia i obejmując się, idzie do kościoła.

odc. 1600 Pogarszający się stan psychiczny Klary bardzo niepokoi Huberta. Chłopak postanawia interweniować i zaprasza do domu Grażynę. Liczy na to, że lekarka znajdzie sposób, który pomoże jego ukochanej uporać się z depresją. W tym czasie Kajtek spędza z Angelą każdą wolną chwilę. W końcu oświadcza rodzicom, że też chce zrezygnować z chodzenia do szkoły i uczyć się w domu.

odc. 1601 Po kilku dniach spokoju Kasia i Łukasz dochodzą do wniosku, że ich kłopoty wreszcie się skończyły, a sprawa Berga to już przeszłość. Tymczasem w studiu telewizyjnym zjawia się Franczeska Leoni - była żona Romana i matka Jacka Madejskiego. Umińska zamierza przeprowadzić z nią wywiad...

Pierwsza miłość

odc. 2438 Po długich dyskusjach Kinga i Artur postanawiają sprzedać Barbariana. Nieświadomi tego pracownicy knajpy organizują imprezę na cześć szefowej.

odc. 2439 Krystian proponuje Marcie wyjazd na wycieczkę. Gdy dziewczyna wymawia się pracą, namawia ją, by skłamała, usprawiedliwiając swoją nieobecność.

odc. 2440 Mimo sprzeciwu Malwiny, Wojtek wyjeżdża do Egiptu. Dziewczyna bezskutecznie próbuje się z nim skontaktować.

odc. 2441 Do Barbariana przychodzi potencjalny klient, by obejrzeć lokal. Tymczasem na konto Kingi niespodziewanie trafia spora suma pieniędzy.

Na dobre i na złe


odc.662 Przemek i Falkowicz zajmują się mężczyzną, który spadł z wysokości kilku metrów i doznał licznych urazów wewnętrznych. Jego stan jest ciężki. Praca personelu medycznego jest utrudniona, gdyż z powodu długów szpitala komornik zajął niemal cały sprzęt diagnostyczny, włącznie z tomografem. Sara przyjmuje etat w szpitalu w Leśnej Górze. Oficjalnie ma zastępować w klinice Radwana. Kobieta wspólnie z Bartem kolejny raz z powodzeniem operuje dziecko w łonie matki - mały pacjent ma rozszczep kręgosłupa. W życiu prywatnym jednak jej koledze zupełnie się nie wiedzie. Despotyczna matka wciąż wtrąca się w życie lekarza i Julki. Profesor stara się postawić na swoim. Wkrótce chirurg wręcza ukochanej pierścionek zaręczynowy.

Na sygnale

odc.129 Zespół doktora Góry jedzie do hotelu, w którym zatrzymali się zagraniczni goście. Jeden z cudzoziemców twierdzi, że... podczas pobytu w Polsce nielegalnie wycięto mu nerkę. Pacjent jest przekonany, że w sprawę handlu narządami zamieszana jest pewna atrakcyjna dziewczyna, którą poznał dzień wcześniej w restauracji. Ratownicy odkrywają, że prawda jest jednak dużo bardziej skomplikowana. Z powodu poważnych zarzutów muszą zawiadomić funkcjonariuszy policji. W tym samym czasie ekipa doktora Banacha udziela pomocy kobiecie, która skarży się na problemy z sercem. Ratownicy stają się świadkami kłótni pacjentki z zięciem. Rodzinna awantura o mały włos nie kończy się tragedią, gdy starsza pani nagle słabnie.

Belle Epoque

odc.1/10 Kraków, 1908 rok. W związku z tragiczną śmiercią matki do miasta wraca Jan Edigey-Korycki. Kilka lat temu musiał opuścić rodzinne strony w dramatycznych okolicznościach, po pojedynku, w którym zginął brat jego ukochanej Konstancji, Lucjan. Jan odszedł w niesławie, oskarżony o zabójstwo. Teraz chce pożegnać bliską mu osobę i poznać szczegóły dotyczące jej zabójstwa. W rozwiązaniu zagadki pomaga mu rodzeństwo, Henryk i Weronika Skarżyńscy, którzy pasjonują się medycyną sądową i posługują innowacyjnymi, jak na ówczesne czasy, metodami prowadzenia śledztwa. Ważnym tropem okazuje się liść palmy wycięty na twarzy zamordowanej Aleksandry. Okazuje się, że identyczny symbol odkryto również na ciele innej ofiary.

Druga szansa

odc.1/13 Monika jest w zaawansowanej ciąży. Podczas zajęć w szkole rodzenia zaczyna odczuwać pierwsze skurcze. Wcześniak ma problemy z sercem i płucami. Trafia na OIOM, gdzie spędza następne trzy miesiące. Gdy mała Basia w końcu wraca bezpiecznie do domu, Marcin prosi Monikę o rękę. Tymczasem do Polski przylatuje Adam. Borecka postanawia nie mówić mu o córeczce. Prawda wychodzi jednak na jaw, gdy Swensson sam dostrzega Basię, obserwując Monikę i Marcina podczas spaceru. Później próbuje się dowiedzieć, czy dziecko jest jego. Lidka zwraca Igorowi pieniądze. Właściciel lokalu, widząc jej zaangażowanie, odstępuje od zamiaru sprzedaży. Ksawery został gwiazdą. Proponuje Justynie, która mieszka w Niemczech, wspólny występ.

Sposób na morderstwoodc.9 Prokurator Sinclair doprowadza do przełomu w sprawie rodzeństwa Hapstallów. Na jaw wychodzą nowe szczegóły dotyczące wydarzeń poprzedzających postrzelenie profesor Keating. Ujawniona też zostaje tożsamość sprawcy ataku.

Czarna lista

odc.5 Red podejmuje ryzykowne działania mające na celu schwytanie Alexandra Kirka. Tym samym wystawia na próbę lojalność Liz. Pozostała część ekipy próbuje ująć mordercę, który chce zlikwidować wynalazców rewolucyjnych technologii. Trwa walka z czasem.


American Horror Story: Sabat

odc.7 Przywróceni do życia ludzie usiłują przywyknąć do nowej sytuacji. Queenie zaczyna kwestionować swoją rolę w Sabacie. Postanawia poszukać dla siebie innego miejsca. Tymczasem Cordelia podejmuje decyzję w sprawie matki. Zatrudnia Zoe do pomocy.

Zemsta o jasnych oczach

odc.4 Olivia odkrywa zamiary Etienne’a. Wie, że jeśli zrealizuje on swój plan, będzie miała poważne kłopoty. Przyjmuje więc oświadczyny Chevaliera i planuje zabójstwo w noc poślubną. Intrygę rujnuje Joris, który zamierza pozbyć się macochy.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje