Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1273 Natalia wyznaje Frankowi, że niepokoi ją to, iż Majowie postanowili na stałe wrócić do Polski. Niedługo potem Darek po raz kolejny przyjeżdża w odwiedziny do córki. W czasie rozmowy z leśniczym daje wyraźnie do zrozumienia, że nie zamierza niszczyć rodziny, którą Mostowiakówna buduje dla Hani. Tuż przed wyjazdem ostrzega jednak Natalkę i Franka przed swoją matką, która nie pogodziła się jeszcze z "utratą" wnuczki. Deklaruje również, że założy dla córki fundusz powierniczy. Wkrótce przed sklepem Kisielowej wybucha awantura. Zofia widząc, że mężczyzna, który przed chwilą kupił u niej alkohol i go wypił, zamierza wsiąść do samochodu, próbuje go powstrzymać. Ponieważ kierowca nie reaguje na uwagi sklepowej, dochodzi do szarpaniny. Gdy przechodząca nieopodal Barbara zauważa przepychankę, wzywa policję. Kilka minut później, gdy Janek i Natalka zjawiają się pod sklepem, znajdują pobitego mężczyznę zamkniętego we własnym samochodzie.

odc. 1274 W czasie ślubu Marzenki i Andrzejka w kościele pojawia się Elżbieta. Kobieta przerywa uroczystość oznajmiając, że nadal jest żoną Lisieckiego. Zdruzgotana panna młoda wybiega ze świątyni i... zamyka się w swoim pokoju. Wśród zdezorientowanych weselnych gości jest Marcin, na którym spore wrażenie robi dawno niewidziana Ula. Dziewczyna przedstawia Chodakowskiemu swego chłopaka, Janka. Chwilę później policjant zostaje "porwany" przez kuzynki Marzenki - Darię i Iwonę. Marcin, widząc, że Mostowiakówna jest zazdrosna, proponuje, by dali Morawskiemu nauczkę. Ula chętnie na to przystaje i... zaczyna z nim flirtować. Janek szybko to zauważa, porzuca towarzystwo uroczych dam i zaczyna adorować swoją dziewczynę. Później zakochani, nauczeni przykrym doświadczeniem niedoszłych nowożeńców, postanawiają, że nie będą przed sobą niczego ukrywać. Tymczasem Marzenka atakuje Andrzejka weselnym tortem, a potem wyrzuca jego rzeczy przez okno.


Klan

odc. 3061 Zaniepokojona Monika wypytuje Daniela o jego książkę. Chce, żeby syn dał jej przeczytać chociaż fragment. Chłopak jednak się nie zgadza.

odc. 3062 Koziełło prosi Pawła o radę. Chciałby pożyczyć kuzynowi pieniądze, ale niepokoi go fakt, iż Witold prosił, by o całej sprawie nie mówił Annie. Lubicz przekonuje przyjaciela, że jednak powinien o wszystkim poinformować żonę.

odc. 3063 Zdesperowany Maciek rezygnuje z pójścia do pracy - chce w pełni poświęcić się nauce angielskiego. Leopold wpada na pomysł, by korepetycji chłopakowi udzieliła Urszula.

odc. 3064 Agnieszka z przyjaciółmi cieszy się, że udało im się zebrać pieniądze potrzebne na wadium w przetargu. Potem zasiada do pisania artykułu do "Brukowej".


Na Wspólnej

odc. 2418 W czasie widzenia Weronika udowadnia Robertowi, że ją okłamał mówiąc, iż nie kojarzy "Buldoga". Tadeusiak w końcu przyznaje się do znajomości z przestępcą, ale zaprzecza, że brał łapówki.

odc. 2419 Lekarz informuje Ilonę, że dotychczasowa terapia nie przyniosła rezultatu i mówi o konieczności wprowadzenie silniejszych leków. Zdybicka jest zdruzgotana - fatalnie zniosła dotychczasowe leczenie i nie wyobraża sobie, by je kontynuować.

odc. 2420 Aby zostać członkiem klubu golfowego, Darek potrzebuje 6 tys. złotych. Postanawia tę sumę wypłacić z... konta kancelarii Agnieszki.

odc. 2421 Propozycja, którą składa "Hebel", szokuje i nieco przeraża Bruna. Okazuje się, że ojciec Malwiny chce, żeby chłopak zaczął u niego pracować.

Barwy szczęścia

odc. 1588 Pieniądze wygrane w pokera Tolek wydaje na nowe ubrania. Okłamuje zaskoczoną Grażynę, że Małgorzata dała mu awans. Kobieta sugeruje mu, że chyba nadszedł już czas, by poważnie porozmawiali o tym, co ich łączy.

odc. 1589 Łukasz informuje Kaśkę, że zawarł z Bergiem "pakt o nieagresji". Przekonuje ukochaną, że w związku z tym może już wrócić do domu. Jednak Górka stwierdza, że poczuje się bezpiecznie dopiero wtedy, gdy gangster trafi za kratki. Tymczasem u Tomasza zjawia się Adrian. Lekarz chce porozmawiać z Wiśniewskim o swych zamiarach wobec Bożeny.

odc. 1590 Zaniepokojona Marta próbuje dowiedzieć się czegoś więcej o sytuacji w Himalajach. Ernest przynosi jej dramatyczne informacje - okazuje się, że na terenie, gdzie wspinał się Artur, zeszła lawina. Kajtek odwiedza Angelę i pyta, co skłoniło ją do pocałowania go w czasie przyjęcia urodzinowego.

odc. 1591 Sytuacja Tolka bardzo się komplikuje - Grażyna proponuje mu małżeństwo, a Małgorzata nie może doczekać się kolejnych randek. Koszykowi udaje się umiejętnie lawirować między zakochanymi kobietami. Natomiast Sadowski stara się zapomnieć o sprawie Berga. Niestety, Alicja wciąż prowadzi dziennikarskie śledztwo.

Pierwsza miłość

odc. 2428 Choć "Mikser" nie chce angażować się w związek z Martą, przyjmuje jej zaproszenie na bankiet. Natomiast w Wadlewie Emilka wpada na doskonały pomysł, jak wykorzystać pieniądze Anny.

odc. 2429 Na spotkaniu z mieszkańcami wsi Anna i Emilka tłumaczą zasady działania spółdzielni. Idea współfinansowania inicjatyw nie podoba się wadlewianom.

odc. 2430 Podekscytowana Marta szykuje się na bankiet. Natomiast "Mikser" spędza czas w towarzystwie Oli.

odc. 2431 Przejęty Radek postanawia wreszcie oświadczyć się Jowicie. Jednak ukochana krzyżuje jego plany.

Na dobre i na złe


odc.660 Sylwia próbuje odnaleźć Dębskiego. Chce nakłonić męża, by podczas procesu doktora Trettera zeznawał przeciwko Stanisławskiemu. Tymczasem nowy dyrektor ogłasza, że z powodu zadłużenia musi wprowadzić w szpitalu plan naprawczy. Do Leśnej Góry powracają dawni pacjenci Adama: Maciek, który zamierza zostać księdzem, oraz Tomek, wielki fan piłki nożnej, u którego lekarz wykrywa zmiany w płucach. Przemek zajmuje się przypadkiem starszego mężczyzny, który doznał poważnych urazów wewnętrznych po skoku ze spadochronem. Blanka w tajemnicy przed Wiktorią przygotowuje się do egzaminów na medycynę. Z kolei doktor Consalida próbuje pomóc nauczycielce córki, Weronice. Pacjentka ma powikłania po zabiegu chirurgii plastycznej.

Na sygnale

odc.127 Ekipa Góry walczy o życie mężczyzny, który stracił przytomność przed urzędem stanu cywilnego tuż przed swoim ślubem. Serce pacjenta nagle zatrzymało się, dlatego szef stacji podejmuje natychmiastową reanimację. Jeden ze świadków dramatycznej interwencji - doktor Szymon Borszowski - zapowiada, że złoży na niego skargę do Naczelnej Izby Lekarskiej. Wkrótce wychodzi na jaw, że wśród gości weselnych znajduje się Teresa, była ukochana Góry, z którą lekarz przed laty był związany, lecz ich drogi się rozeszły. W tym czasie Wiktor jedzie do himalaisty, który podczas treningu spadł ze ścianki wspinaczkowej. Na miejscu odkrywa, że pacjentem jest jego przyjaciel z czasów młodości. Kolega proponuje ratownikowi wspólną wyprawę w góry.

Rozdarte serca

odc.41 Gülseren i Cansu świetnie się ze sobą dogadują, a pomysł wspólnego zamieszkania okazał się strzałem w dziesiątkę. Matka i córka wreszcie mogą nadrobić stracony czas. Tymczasem Özkan zaczyna knuć wspólnie z Keriman intrygę, aby ponownie wprowadzić się do byłej żony. Ozan wyprawia przyjęcie z okazji osiemnastych urodzin. Dilara zaprasza na uroczystość Cansu, a nastolatka bierze to za dobrą monetę. Niestety na imprezie dochodzi do przykrego incydentu. Zazdrosna Hazal prowokuje dziewczynę, w wyniku czego dochodzi między nimi do sprzeczki. Alper i jego żona znajdują się w trudnej sytuacji finansowej. Solmaz błaga Dilarę, by wybaczyła jej mężowi i ponownie przyjęła go do pracy. W zamian obiecuje oddać dowód rzeczowy obciążający Rahmiego.

El Principe - dzielnica zła

odc.5 Sekcja wykazuje, że zwłoki znalezione na plaży należą do marokańskiego imigranta. Morey zauważa, że w aktach nie ma żadnych informacji na temat mężczyzny, mimo że przez pewien czas przebywał w areszcie za handel narkotykami. Komisarz żąda wyjaśnień od swojego zastępcy, którego podejrzewa o fałszowanie policyjnej dokumentacji. Żona Frana dowiaduje się, że z więzienia wyszedł młodociany przestępca, morderca ich syna. Kobieta bardzo to przeżywa, co odbija się na jej zdrowiu. Pojawiają się pierwsze oznaki choroby psychicznej. Morey prosi Fatimę, by z pomocą Sary zdobyła informacje o islamistach, u których ukrywa się jej młodszy brat Abdu. Niebawem dziewczyna trafia do szpitala z silnym krwotokiem wewnętrznym. Diagnoza lekarzy jest niepomyślna.

odc.168 Policjanci badają sprawę napaści na Andrzeja Wolskiego. Głównym podejrzanym jest przybrany syn ofiary. Chłopak niedawno wyszedł na przepustkę z poprawczaka. Stróże prawa przesłuchują dawnych znajomych nastolatka, braci Pawlickich.

Sposób na morderstwo

odc.7 Annalise przyjmuje sprawę człowieka podejrzanego o nękanie, które doprowadziło inną osobę do targnięcia się na swoje życie. Eve broni Nate’a oskarżonego o zabójstwo. Z kolei Bonnie odkrywa, co naprawdę wydarzyło się nad jeziorem Trotter.

Czarna lista

odc.3 Ekipa Reddingtona próbuje za wszelką cenę wyśledzić jednego ze współpracowników Alexandra Kirka. Jest nim Miles McGrath, który wspiera finansowo ich przestępczą działalność. Tymczasem Liz zdobywa ważne informacje dotyczące jej rodziny.

Skazany na śmierć

odc.8 Sara jest w niebezpieczeństwie. Po drugiej nieudanej próbie zamachu na swoje życie wie, że nikomu nie powinna ufać. Uciekinierzy odkopują pięć milionów dolarów ukryte przez D.B. Coopera. Okazuje się jednak, że ktoś ich przechytrzył.


Code Black

odc.18 Mario rozmawia z Angusem o maltretowanym chłopcu. Christa poznaje romantyczną historię związku Grace i Neala. Doktor Taylor pomaga Leanne znaleźć pieniądze na podreperowanie budżetu szpitala i podwyżki dla personelu.

Uwikłana

odc.5 Harlee i Tess przechwytują dostawę heroiny. Diler usiłuje szantażować Wozniaka, by odzyskać utracony towar. Santos obawia się Stahla. Uważa, że mężczyzna za bardzo interesuje się jej życiem prywatnym. Prosi kolegów, aby poszperali w przeszłości agenta.

Spartakus: Krew i piach

odc.9, 10 Licinia ma ochotę spędzić upojną noc w ramionach Spartakusa. Wcześniej jednak wysyła do niego niewolnicę. Wojownik ma wziąć udział w pokazowej walce z okazji urodzin Numeriousa. Wbrew ustaleniom jego przeciwnik, Crixus, dąży do rozlewu krwi.

Zemsta o jasnych oczach

odc.2 Olivia usiłuje dowiedzieć się czegoś więcej o osobach powiązanych ze śmiercią jej bliskich. Trop prowadzi ją do synów Etienne’a Chevaliera. Przy okazji kobieta ujawnia powiązania korupcyjne między prawnikiem Laffontem a sędzią Delattrem.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje