Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1271 Niespodziewanie Joanna odkrywa, że jej koleżanka z pracy została zwolniona. Szefowa zdradza Tarnowskiej, że nowy właściciel uparł się, by to właśnie ona zajęła się współpracą z Włochami i w związku z tym Beata musiała odejść. Asia wyraźnie się waha, czy przyjąć awans - boi się, że ze względu na chorobę ojca może nie podołać nowym obowiązkom. Po południu Tarnowska jeszcze raz odwiedza biuro i... zastaje w nim Jacka. Zaskoczona kobieta domaga się wyjaśnień i gdy w końcu je uzyskuje, roztrzęsiona wybiega z firmy. Biznesmen rusza za nią i próbuje jej wytłumaczyć swoje postępowanie, ale przyjaciółka nie chce go słuchać. Tymczasem w bistro zjawia się nowy kurator Radka, Leszek. Mężczyzna zaczyna swą wizytę od rozmowy z Kingą. Sugeruje Zduńskiej, by donosiła mu o wszystkich ewentualnych problemach związanych z jego podopiecznym. Potem Leszek zaczyna przepytywać Radka. Po jego wyjściu chłopak jest bardzo zdenerwowany.

odc. 1272 Chłopak Julki, sekretarki Pawła, postanawia wykorzystać dowód skradziony Zduńskiemu i bierze na niego pożyczkę. Kilka godzin później oznajmia ukochanej, że wreszcie uśmiechnęło się do niego szczęście w interesach i wręcza jej prezent - drogi zegarek. Natomiast Magda po raz kolejny czuje się bardzo rozczarowana postępowaniem swojego męża. Olek oznajmia jej bowiem, że jednak nie spędzą sylwestra w górach, bo on ma zobowiązania zawodowe. Maciek szybko dostrzega przygnębienie Chodakowskiej i... dzwoni do Budzyńskiego. Zaprasza prawnika na swój mecz koszykówki i proponuje mu, by na kilka godzin został trenerem jego drużyny. Andrzej skwapliwie się zgadza i dzięki temu spędza całe popołudnie w towarzystwie Magdy i jej syna. U Rogowskiego pojawia się Paweł. Zduński przynosi Arturowi ostatnią ratę pożyczki, którą u niego zaciągnął. Lekarz wykorzystuje sytuację i pyta pasierba, czy Marię nadal coś łączy z Bilskim. Zduński odmawia odpowiedzi na to pytanie - nie chce być nielojalny wobec matki i rozmawiać o niej za jej plecami. Artur jest wyraźnie rozczarowany.


Klan

odc. 3056 Wściekli bliźniacy narzekają na ojca, że zapisał ich na kurs przygotowawczy przed egzaminem gimnazjalnym. Natomiast Kinga i Mariusz są niezwykle wdzięczni Michałowi za ten pomysł - uważają, że chłopcom bardzo dobrze zrobi intensywna nauka.

odc. 3057 Maciek jest nadal obrażony, że skrytykowano jego pomysł wyjazdu do Australii. Leopold dochodzi do wniosku, że należałoby wreszcie jakoś rozwiązać tę napiętą sytuację. Proponuje, by zwołać rodzinną naradę, w której udział by wzięli również Leokadia i Bronisław.

odc. 3058 Pracę przy organizowaniu bali charytatywnych Agnieszka przypłaca poważnym przeziębieniem. Ola sugeruje jej, że powinna odwiedzić lekarza, ale starsza siostra nie chce o tym słyszeć.

odc. 3059 Uśmiechnięta Leokadia oświadcza zaskoczonej rodzinie, że zaręczyła się z Bronisławem. Zanim najbliżsi są w stanie to skomentować, kobieta zaprasza ich na uroczysty obiad.

Na Wspólnej

odc. 2414 Miśka namawia ukochanego na wyjazd do Berlina. Maks uświadamia jej, że nie mają z kim zostawić Wiktorka. Kilka godzin później zirytowany całą sytuacją Brzozowski jedzie do firmy Ilony.

odc. 2415 W czasie spotkania z Irkiem, Kuba proponuje koledze, że odda mu pieniądze, które ten musiał zapłacić za nieuzasadnioną akcję służb ratowniczych. Ich rozmowę przerywa Krakers...

odc. 2416 Przerażona Żaneta sprzeciwia się pomysłowi męża, który chce, by Mania poddała się operacji. Kobieta zwierza się z obaw Marii. Okazuje się, że Ziębowa wcale nie jest przeciwna takiemu rozwiązaniu.

odc. 2417 W kancelarii Agnieszki zjawia się Ola. Darek bardzo chętnie podejmuje się wprowadzenia jej w nowe obowiązki. Ta sytuacja mocno niepokoi Olszewską.

Barwy szczęścia

odc. 1583 W trakcie oględzin domu, którego sprzedaż zlecono jej agencji, Małgorzata odkrywa, że w budynku mieszkają dzicy lokatorzy. Wszystko wskazuje na to, że Agata i Paweł wkrótce stracą dach nad głową. Natomiast Stefan znowu wpada w hazardowy ciąg.

odc. 1584 Podczas pierwszego treningu prowadzonego przez Darka dochodzi do nieprzyjemnej sytuacji - ojciec jednego z chłopców ma pretensję, że zajęcia prowadzi gej! Także Władek ma problemy w pracy. Brygida informuje pracowników, że w związku z błędem, który popełnili, ktoś straci pracę.

odc. 1585 Zaniepokojony Tomasz zwierza się Amelii, że martwi się o córkę. Kobieta, widząc, że Bożena nie ma apetytu i często wymiotuje, domyśla się, że dziewczyna jest w ciąży. Po szczerej rozmowie z macochą Wiśniewska wyznaje ojcu, że spodziewa się dziecka. Kilka godzin później Amelia odwiedza w szpitalu Świderskiego.

odc. 1586 Iwona czeka w napięciu na wyniki egzaminu specjalistycznego. W końcu okazuje się, że go zdała, ale wynik jej nie zadowala. Dziewczyna jest załamana. Nie ma jednak czasu, żeby użalać się nad sobą, bo w jej pokoju zjawia się przerażony Hubert. Klara czuje pierwsze skurcze porodowe i trzeba ją jak najszybciej przewieźć do szpitala.

Pierwsza miłość

odc. 2423 Michał robi wszystko, by Marysia i Melka poczuły się w jego domu jak u siebie. Jednak Paweł nie jest zadowolony, że ukochana mieszka pod jednym dachem z Krystianem.

odc. 2424 Wyznanie Marysi nieco uspokaja Pawła - okazuje się, że Radosz zamierza podarować Melce swoje mieszkanie. Chłopak obiecuje pomóc przy remoncie.

odc. 2425 Wieść o pieniądzach, które dostała Anna, szybko rozchodzi się po Wadlewie. Każdy liczy na jakąś pomoc z jej strony.

odc. 2426 Wynajęty przez Krystiana detektyw przekazuje mu informacje, które uzyskał w Kubińcu na temat Pawła.

Na dobre i na złe


odc.659 Robert i doktor Radwan mają wypadek. Jeden z mężczyzn w ciężkim stanie i ze zmasakrowaną twarzą trafia do szpitala pod opiekę Wiktorii i Gawryły, a drugi zdołał uciec z miejsca zdarzenia. Sylwia rozpoznaje w rannym ukochanego Krzysztofa. Przebywający w areszcie doktor Tretter spotyka dwóch bandytów - Artura i Walusia. Sytuacja wymyka się spod kontroli i lekarz o mało co nie wdaje się w bójkę. Adwokatem chirurga zostaje Katarzyna Smuda. W tym czasie Wiktoria, Adam oraz Falkowicz robią wszystko, by ich przyjaciel odzyskał wolność. Pod opiekę Julki trafia nastoletni grzybiarz, u którego zdiagnozowano ciężkie zatrucie. Chłopak musi jak najszybciej przejść przeszczep wątroby. Z kolei Przemek zajmuje się przypadkiem ciężko rannego motocyklisty.

Na sygnale

odc.126 Po wypadku ciężko ranna Renata zostaje przewieziona do Leśnej Góry, gdzie przechodzi drenaż krwiaka i zostaje wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Lekarka zaryzykowała życie, by ocalić dziecko pacjentki. W ostatniej chwili uratowała malca spod kół rozpędzonego auta, sama jednak już nie zdążyła uciec. Między lekarzami dochodzi do konfliktu. Potocki oskarża Górę o to, że popełnił poważny w skutkach błąd - nie skierował koleżanki z urazem głowy na tomografię. W stacji pogotowia zjawia się chora na białaczkę Kaja. Nastolatka za sprawą fundacji "Czyń marzenia" na jeden dzień ma zostać ratowniczką. Członkowie zespołu chcą pokazać dziewczynie, jak wygląda ich codzienna praca oraz z jakimi wyzwaniami muszą się borykać.

Rozdarte serca

odc.40 Alper zostaje przesłuchany przez policję. Gdy opuszcza komisariat, wciela w życie swoją misterną intrygę i usiłuje szantażować Cihana. Candan próbuje za wszelką cenę przekonać Durmua, adwokata, któremu Gülseren zleciła prowadzenie sprawy o rozwód, aby działał na sali sądowej na niekorzyść swojej klientki. Na szczęście dzięki czujności Cihana i skutecznej pomocy Yildirima jej plan nie dochodzi do skutku. Dilara nadal jest pogrążona w rozpaczy i nie może zaakceptować decyzji córki. Rozpamiętuje niedawne wydarzenia i zastanawia się, gdzie popełniła błąd. Nie potrafi pogodzić się z utratą ukochanej Cansu. Tymczasem dziewczyna wreszcie znajduje szczęście i upragniony spokój w domu swojej biologicznej matki Gülseren.

El Principe - dzielnica zła

odc.4 Trwają przygotowania do pogrzebu Abdu, brata Fatimy. Jakiś czas temu morze wyrzuciło na brzeg ciało zastrzelonego chłopaka. Dzięki dokumentom znalezionym przy zwłokach udało się ustalić dane ofiary. Fatima jest załamana, zwłaszcza że zgłosiła zaginięcie krewnego, ale policja ją zignorowała. Nieoczekiwanie jednak sekcja zwłok wykazuje, że nie należą one do Abdessalama. Funkcjonariusze muszą ustalić tożsamość denata. Komisarz Morey jest przekonany, że to dżihadyści upozorowali śmierć chłopaka, którego zwerbowali do organizacji terrorystycznej. Do śledztwa włącza się młoda policjantka Mati, która romansuje z Hakimem. Tymczasem Sara próbuje na własną rękę dotrzeć do islamistów. Chce spotkać się z Abdu, z którym jest w ciąży.

odc.167 Policjanci znajdują nieprzytomną dziewczynę na bocznicy kolejowej. Okazuje się, że to córka biznesmena Romana Sądeckiego. Możejko przesłuchuje ojca ofiary, a także jej kolegę, Pawła. Chłopak prosi o pomoc w śledztwie księdza Mateusza.

Sposób na morderstwo

odc.6 Annalise ma reprezentować przed sądem interesy kobiety oskarżonej o zamordowanie męża. W tym samym czasie najzdolniejsi studenci profesor Keating przejmują sprawę rodzeństwa Hapstallów. Krąg podejrzanych obejmuje coraz więcej osób.

Czarna lista

odc.2 Reddington rozdziela zadania. Tom i członkowie ekipy mają mu pomóc w odnalezieniu łowcy nagród, który może dysponować informacjami dotyczącymi Alexandra Kirka. Mężczyzna podaje się za ojca Liz, ale mimo to agentka nie potrafi mu zaufać.

Skazany na śmierć

odc.7 Uciekinierzy są coraz bliżej odkrycia skarbu. Pojawiają się jednak komplikacje. W domu Jeanette zjawia się dociekliwa policjantka. W obawie przed zdemaskowaniem obie kobiety zostają uwięzione. Michael zleca Sucre’owi pilnowanie zakładniczek.

Pitbull

odc.5 Gebels łamie swoje zasady i przyjmuje łapówkę od Zoro Szembeki. Metyl trafia do aresztu. Kryśka zeznaje, że sama postrzeliła się z jego broni służbowej. Despero jest bliski zakończenia sprawy z Saidem. Podczas akcji Benek dostaje drugiego zawału.

Code Black

odc.17 Christa musi odłożyć na bok prywatne spory i współpracować z Grace przy leczeniu małego pacjenta, Brody’ego. Chłopiec twierdzi, że był wykorzystywany podczas obozu dla trudnej młodzieży. Campbell proponuje zaskoczonej Grace wspólne wyjście.

Uwikłana

odc.4 Loman ma zweryfikować lojalność kolegów z zespołu. Harlee odkrywa, że jej szef Wozniak ma zakonspirowanego wspólnika, a Donnie tuszuje w aktach niewygodne dane. Policjantka unika współpracy ze Stahlem, ale i tak naprowadza FBI na pewien trop.

Spartakus: Krew i piach

odc.7, 8 Spartakus zostaje zmuszony przez Batatiusa do wcielenia się na arenie w rolę rzymskiego wojownika i zmierzenia się z grupą trackich przeciwników. Tymczasem w okolicy rozchodzą się pogłoski na temat uwolnienia Barca. Pietros próbuje z nimi walczyć.

Zemsta o jasnych oczach

odc.1/4 Dziesięć lat po tragicznym wypadku, do którego doszło w pobliżu Nicei, w mieście zjawia się prawniczka Olivia. Kobieta przeszła operację plastyczną i posługuje się fałszywą tożsamością. Wszystko po to, by dopaść winnych śmierci swoich bliskich.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje