Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

odc. 1266 Mimo długiej rozłąki z rodziną, po przyjeździe do domu Olek zamiast poświęcać czas Magdzie i Maćkowi, koncentruje się na pracy. Jest nią tak pochłonięty, iż traci zdrowy rozsądek - kupuje żonie kwiaty, które są trujące i śmiertelnie niebezpieczne dla zwierząt. Pech chce, że Fryga zjada kawałek rośliny i... Magda musi zabrać ją do weterynarza. A ponieważ taksówkarz odmawia przewiezienia kotki, Chodakowska po raz kolejny korzysta z uprzejmości Budzyńskiego. Przed przychodnią weterynaryjną dochodzi do niezręcznego spotkania Olka i Andrzeja... Natomiast Werner mówi Andrzejkowi, że niestety najprawdopodobniej nie pojawi się na jego ślubie. A to dlatego, że prawnik wybiera się na dłuższy wyjazd służbowy do Nicei. Jest tylko jedno "ale", Anna nic nie wie o planach ukochanego, a Adam boi się jej o tym powiedzieć. Ostatecznie jednak Gruszyńska zgadza się towarzyszyć Wernerowi w wyjeździe na Lazurowe Wybrzeże. Powierza Uli nadzór nad siedliskiem.

Reklama

odc. 1267 Mimo że ojca Joanny czeka bardzo poważna operacja, kobieta decyduje się na powrót do Polski. Razem z nią przyjeżdża Jacek. Gdy para żegna się przed domem Tarnowskiej, biznesmen jeszcze raz przeprasza ją za "głupotę", którą powiedział jej, będąc pod wpływem alkoholu. Natomiast Tomek, gdy przez przypadek dowiaduje się od Agnieszki, że jego przyjaciel znów towarzyszył Asi w Salzburgu, czuje wyraźne ukłucie zazdrości. Postanawia więc po męsku rozmówić się z Jackiem. W tym samym czasie Iza błaga Aleksandrę, by wstawiła się za nią u syna. Ale matka Chodakowskiego zdecydowanie odmawia. Ona również nie może wybaczyć dziewczynie, iż zwątpiła w niewinność Marcina. Zdesperowana Lewińska jedzie do ukochanego i prosi, by dał jej jeszcze jedną szansę. Ale Marcin, mimo że Agnieszka staje w obronie dziewczyny, jest nieugięty. Zrozpaczona Iza postanawia na zawsze opuścić Warszawę i składa w pracy wymówienie. Później Olszewska spotyka na swoim ulubionym bazarku Karola. Okazuje się, że pediatra nieprzypadkowo tam trafił. Agnieszka, widząc zaangażowanie lekarza, w końcu zaprasza go na kawę.

Klan

odc. 3044 Po powrocie z pracy Jacek wypytuje żonę, jak spędziła przedpołudnie z Shillą. Agata niechętnie opowiada mu o tym, że matki, które spotkała na osiedlowej górce, wypytywały ją o ojca dziewczynki. W tym czasie Czesia i Grażynka dzielą się wrażeniami z sylwestra.

odc. 3045 Pełna nadziei Agnieszka spotyka się z potencjalnym sponsorem akcji wykupienia gruntów pod centrum edukacji. Niestety, okazuje się, że biznesmen jest zainteresowany tylko przyszłymi zyskami. Natomiast Bożenka informuje męża, że myśli o powrocie do pracy.

odc. 3046 Zachwycona Małgosia opowiada Beacie i Piotrowi, że dzięki jej staraniom Shilla już zna kilka polskich słów. Rafalski chwali dziewczynę za cierpliwość i pełne zaangażowanie.

odc. 3047 Leopold nie może pogodzić się z odważną decyzją swojej matki. W głowie mu się nie mieści, że starsza pani zdecydowała się na podróż do Australii. Grażynka próbuje uspokoić męża.

Na Wspólnej

odc. 2403 Nad ranem barman wyrzuca kompletnie pijaną Agnieszkę z pubu. Kobieta z trudem łapie taksówkę, a gdy dojeżdża do domu, okazuje się, że nie ma pieniędzy. Oddaje kierowcy swój drogi zegarek.

odc. 2404 Korzystając z nieobecności Oli, Zimińscy zapraszają Gosię i Błażeja na rozmowę. Marek od razu zaznacza, że zgodził się na to spotkanie tylko ze względu na żonę. Potem oświadcza, iż nie wierzy w stałość uczuć Rybińskiego.

odc. 2405 Kuba symuluje ból nogi i dzięki temu nie idzie do szkoły. Po wyjściu Smolnych w ich mieszkaniu zjawiają się koledzy chłopaka. Wpadają na idiotyczny pomysł.

odc. 2406 Zdybicka zwierza się Pawłowi, że ukrywa swą chorobę, bo nie chce litości. Ale gdy Michał odmawia jej wsparcia, Ilona wyznaje prawdę Kindze.

Barwy szczęścia

odc. 1569 U Marty zjawia się Zosia i informuje ją, że Rafał odwołał ślub. Walawska postanawia ustalić przyczyny tej rezygnacji. Wkrótce odkrywa, że człowiek, któremu uratowała życie, nie jest tym, za kogo się podaje. Tymczasem Natalia jest zrozpaczona po wyroku sądu w sprawie OIliwiera - Zwoleńska do końca wierzyła w niewinność swojego ukochanego.

odc. 1570 Po raz kolejny Marek odwiedza Agatę i Pawła. Obserwując ich zachowanie, dochodzi do wniosku, iż młodzi mimo trudnych warunków nieźle sobie radzą. Wkrótce dochodzi do spotkania zwaśnionego rodzeństwa. Po rozmowie z siostrą Hubert ma pewność, że dziewczyna jest manipulowana przez ukochanego.

odc. 1571 Z wizytą do Grzelaków przyjeżdżają Borys z Aldoną. Zakochani przywożą zaproszenie na ślub. W czasie rozmowy Zenek nieopatrznie wspomina bratankowi, że Tolek zamieszkał u Grażyny. Borys natychmiast traci humor, co nie uchodzi uwadze Aldony. Natomiast Marta informuje Zosię, że Rafał jest wynajętym przez Ernesta aktorem. Kobieta jest zdruzgotana kłamstwem narzeczonego. Niedługo później syn Chowańskiego stara się nakłonić Walawską na powrót do radia.

odc. 1572 Mimo starań Klemensa, Natalia nadal traktuje go jedynie jak przyjaciela. Chłopak postanawia się nie poddawać i proponuje Zwoleńskiej spędzenie wspólnego wieczoru. Tymczasem Łukasz informuje Kasię, że Madejski jest pasierbem Berga. Górka jest przerażona i zaczyna dostrzegać, że sytuacja, w której się znalazła, jest niebezpieczna. A w redakcji "Pytania na śniadanie" zjawia się Liliana.

Pierwsza miłość

odc. 2407 Wściekła Ewa obwinia Marysię, że to przez nią Michał i Krystian wyjechali, nie zostawiając nikomu swojego nowego adresu.

odc. 2408 Na imprezie zorganizowanej przez Sabinę Marta wciąż próbuje wkupić się w łaski Pawła. Obserwująca sytuację Weksler ostro zwraca dziewczynie uwagę. Dochodzi miedzy nimi do kłótni.

odc. 2409 Przyjazd Maurycego wyraźnie psuje humor członkom rodziny Śmiałka. Na domiar złego w Wadlewie dochodzi do kolejnych kradzieży.

odc. 2410 Sabina próbuje pomóc Pawłowi znaleźć pracę we Wrocławiu. Prosi Artura, by przyjął chłopaka do swojej firmy.

odc. 2411 Stan zdrowia małej Dagi gwałtownie się pogarsza. Jowita i Radek rozpaczliwie poszukują dawcy...

Rozdarte serca

odc.37 Hazal zostaje zawieszona w prawach ucznia. Podsłuchuje rozmowę, podczas której Dilara domaga się, aby dziewczyna opuściła ich rodzinną rezydencję. Zrozpaczona nastolatka usiłuje popełnić samobójstwo. Na szczęście próba okazuje się nieudana. O wszystkim dowiaduje się Gülseren, która nie może wybaczyć Gürpinarom, że dopuścili do takiej sytuacji. Chce natychmiast zabrać córkę do siebie, ale ona, mimo że Dilara była dla niej bez serca, nie zamierza wracać. Z kolei Cansu, widząc cierpienie Gülseren, upiera się, by z nią zamieszkać. Dilara jest temu przeciwna, ale Cihan daje dziewczynie wolną rękę. Decyzja nastolatki zaskakuje rodziców. Zrozpaczona Dilara robi mężowi wymówki, że pozwolił jej odejść odejść. Na koniec żąda, aby wyprowadził się z domu.

Ojciec Mateusz

odc.164 Grupa zamaskowanych przestępców napada na jadącą samochodem parę i porywa kierowcę. Niebawem policjanci otrzymują informację o zwłokach znalezionych w lesie. Jadą na miejsce i rozmawiają z grzybiarzami, którzy natrafili na ciało. Udaje im się ustalić, że zamordowany to Kornel. Nocul i jego współpracownicy udają się do mieszkania ofiary. Okazuje się, że ktoś je splądrował. Policjanci zabezpieczają album ze zdjęciami. Gibalski na jednej z fotografii rozpoznaje fryzjerkę Magdę. Kobieta zostaje przesłuchana. Wychodzi na jaw, że była jedną z wielu kochanek Kornela. Funkcjonariusze sprawdzają jej narzeczonego, który wiedział o zdradzie. Mimo to śledztwo utyka w martwym punkcie. W tym czasie dwie kobiety naprowadzają proboszcza na właściwy trop.

Sposób na morderstwo


odc.3 Profesor Keating reprezentuje nowego klienta. Jej ekipa poszukuje dowodów w ekskluzywnym seksklubie. Sprawa rodzeństwa oskarżonego o zamordowanie rodziców komplikuje się, kiedy na światło dzienne wychodzą nowe dowody.

Code Black

odc.14 Leanne składa wizytę w więzieniu kierowcy, który odpowiada za śmierć jej bliskich. W chwili wypadku był pod wpływem alkoholu. Malaya czuje się bardzo niekomfortowo w towarzystwie jednego z pacjentów, którym musi się zajmować.

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy