Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1263 Przygnębiony Marcin wyznaje Andrzejkowi, że nie wie, co powinien dalej zrobić. Przyjaciel postanawia pomóc Chodakowskiemu i organizuje tajne spotkanie zbiega z Budzyńskim. Prawnik sugeruje Marcinowi, by mimo wszystko nie zgłaszał się na policję i spokojnie czekał na rozwój wypadków. Chłopak wyznaje Andrzejowi, że włamał się do mieszkania Naomi, bo liczył, iż znajdzie tam dowody na swoją niewinność. Niestety, nie udało mu się - laptop dziewczyny i bransoletka z dedykacją od Mariusza zniknęły. Wkrótce okazuje się, że również policja nie zabezpieczyła tych przedmiotów... Tymczasem Jacek znów zagląda do firmy, w której pracuje Joanna. Chce porozmawiać z szefową biura, ale ze wszystkich sił unika spotkania z Tarnowską. Kilka godzin później okazuje się, że biznesmen, który jest już pełnoprawnym właścicielem firmy, załatwił przyjaciółce awans na zastępczynię szefowej. Ale Asia nie ma głowy, by się z tego cieszyć. Bardzo niepokoi ją stan zdrowia ojca.

odc. 1264 Zachowanie Antka mocno niepokoi Marka i Ewę. Odkąd rodzice zgodzili się na jego wyjazd w góry, chłopak odsunął się od rodziny - mieszka u dziadka i wyraźnie unika kontaktów z Mostowiakami. Kolęda, który cały czas jest przeciwny kontaktom wnuka z biologicznym ojcem, postanawia z nim poważnie porozmawiać. Opowiada chłopcu, że urodził się jako wcześniak i przez wiele miesięcy potrzebował specjalistycznej rehabilitacji. Zdrowie odzyskał tylko dzięki poświęceniu i determinacji swojej matki, bo gdy okazało się, że wymaga stałej opieki, Krzysztof przestraszył się odpowiedzialności i porzucił Ewę. Ta opowieść wyraźnie wstrząsa Antkiem. Gdy w końcu pojawia się Szefler, by zabrać syna na wyprawę w góry, ten zaczyna zadawać mu bardzo niewygodne pytania. I ostatecznie chłopak zostaje w domu... Natomiast Marcin cały czas ukrywa się u Joli. Ale ma już tego dosyć i decyduje się na szalony krok. Kupuję pizzę, kradnie czapeczkę dostawcy i jedzie do willi Mariusza. Tam błaga jego żonę, by z nim porozmawiała. Zszokowana kobieta zgadza się, ale kilka minut później nagle do domu wraca Korczyński. Gdy orientuje się w sytuacji, sięga po broń i karze żonie dzwonić po policję...

Klan

odc. 3039 Beata nie może wybaczyć Rafalskiemu, że ukrył przed nią sprawę funduszu. Psycholog stara się ją przekonać, że po prostu o tym zapomniał.

odc. 3040 Mimo niechęci Kamili, Borys nie daje za wygraną. Zaprasza dziewczynę na kawę i pyta o wrażenia z pokazu mody. Chojnicka w końcu obiecuje mu pomóc.

odc. 3041 Zdenerwowana Ola szykuje się do egzaminu na prawo jazdy. Przez moment nawet chce zrezygnować...

odc. 3042 Zaciekawiony Leopold wypytuje mamę o przygotowania do świąt z udziałem pana Bronka. Kobieta jest wyraźnie zirytowana nagłym zainteresowaniem syna.

Na Wspólnej

odc. 2396 W gabinecie naczelnego zjawia się Marta. Dziewczyna tłumaczy byłemu szefowi, że nie chce prosić go o przywrócenie do pracy. Zależy jej tylko, by honorowo pożegnać się z firmą.

odc. 2397 Po nocy z Iloną Paweł proponuje jej wspólny wyjazd. Kobieta się zgadza. Później do Zdybickiej dzwoni Maks i prosi o odebranie z lotniska. W czasie podróży na Okęcie Ilona prawie traci przytomność.

odc. 2398 Zdesperowana Kasia próbuje przekonać ojca do swojego wyjazdu na studia do Hiszpanii. Bogdan jednak jest nieprzejednany. Dochodzi do kolejnej karczemnej awantury. Padają przykre słowa.

odc. 2399 Mimo rad pielęgniarki, Gosia jedzie sama na zabieg usunięcia ciąży. Po południu Marek odbiera rozpaczliwy telefon od córki i natychmiast rusza do kliniki.

Barwy szczęścia

odc. 1560 W czasie gdy Artur pakuje sprzęt na wyprawę w Himalaje, Marta nadal stara się go przekonać, by zrezygnował z wyjazdu. W końcu stawia sprawę na ostrzu noża - jeśli Chowański pojedzie do Nepalu, może już z niego nie wracać.

odc. 1561 Po kolejnych awanturach Agata i Paweł decydują się zamieszkać z dala od rodziny dziewczyny. Ponieważ nie mają pieniędzy, postanawiają przeprowadzić się do pustostanu. Pyrka zostawia rodzeństwu list, w którym prosi, by jej nie szukali. W tym czasie Elżbieta uświadamia córce, że Artur wyjechał, bo nie mógł znieść jej zaangażowania w sprawy Piotra.

odc. 1562 Bliscy bardzo martwią się o Agatę. Hubert nawet zaczyna myśleć o zgłoszeniu na policję zaginięcia siostry. A Paweł kręci w nowym domu film o ascetycznym życiu z ukochaną. Tymczasem Waleria chce wypełnić obietnicę, którą złożyła modląc się o wyzdrowienie Eli. Stefan nie chce słyszeć o pielgrzymce żony.

odc. 1563 Aby przekonać Stefana do wyprawy do Santiago de Compostela, Waleria proponuje, żeby towarzyszył jej w pielgrzymce. Gdy Górka stanowczo odmawia, Leon natychmiast zgłasza swój akces. Natomiast Władek i Darek przeprowadzają się do nowego mieszkania i organizują rodzinną parapetówkę.

Pierwsza miłość

odc. 2399 Przestraszony Radek spotyka się z prawnikiem, a w tym czasie Ingrid kompromituje Jowitę przed pielęgniarką środowiskową. Natomiast Tymoteusz zaprasza Aśkę na ostatnią randkę.

odc. 2400 Artur przygotowuje prezentację dla potencjalnego sponsora kawy. Pracę przerywa mu Sabina. Między współpracownikami dochodzi do kłótni.

odc. 2401 Na polecenie Teda Wereszko znów zastrasza pracownika kliniki i każe mu sfałszować wyniki testu na ojcostwo.

odc. 2402 Zazdrosny Krystian brnie w kolejne kłamstwo. Matka radzi mu, by zawiadomił policję. Melka jest załamana.

Na dobre i na złe

odc.657 Do Polski przylatuje z Bostonu doktor Sara Mandel - siostra Hany - która ma operować nienarodzone jeszcze dziecko Oli. W drodze z lotniska lekarka pomaga taksówkarzowi odebrać poród. Wszystko przebiega bez zarzutu. Gdy świeżo upieczona matka trafia do szpitala, pojawiają się komplikacje. Pacjentka nagle traci wzrok. Doktor Gawryło znajduje zapłakaną Matyldę przed szpitalem. Wygląda na to, że dziewczynka w tajemnicy przed rodziną spotkała się z poznanym w sieci Rafałem. W pracy zespół chirurgów pod kierunkiem Piotra zajmuje się kolejnym przeszczepem nerki. Dawcą ma być dorosła córka, a biorcą - ojciec. Tuż przed operacją w rodzinie pacjenta wybucha jednak konflikt. Zaplanowany zabieg staje pod znakiem zapytania.

Jedyna szansa

odc.5 Detektywi zyskują dowód na to, że Tara wciąż żyje. Do laboratorium trafiają włosy zaginionej dziewczynki, a technicy potwierdzają zgodność materiału z DNA córeczki Alice. Tessier podejrzewa, że rozwiązanie zagadki kryje się w przeszłości rodziny Lambertów.

Rozdarte serca

odc.35 Dilara dowiaduje się od Cihana o pobiciu Alpera. Podejrzewa, że stoi za tym Rahmi. Keriman troszczy się o Gülseren. Özkan wciąż jest poszukiwany przez policję. Ozan umawia się na spotkanie z Szeydą. Kobieta stara się ukryć to przed Hazal.

Komisja morderstw

odc.12 Policja od pewnego czasu bada powiązania polskich ośrodków medycznych z międzynarodową siecią zajmującą się handlem organami. Trop prowadzi do kliniki w Kliczkowie, na której czele stoi doktor Frejncz, główny przeciwnik Alicji Grześkowiak i jej zespołu. Stróże prawa udają się z nakazem do siedziby ośrodka, gdzie potwierdzają rozmiary zbrodniczego procederu. W ostatniej chwili podejrzanemu udaje się jednak uciec. Co więcej, lekarz uprowadza Polę Nowak i wraz z nią przepada jak kamień w wodę. Śledczy usiłują możliwie szybko namierzyć jego kryjówkę. W toku dochodzenia starają się zrekonstruować biografię poszukiwanego w nadziei, że w ten sposób go dopadną. Przy okazji wychodzi na jaw, że pewne fakty z życiorysu specjalisty zostały zmyślone.

Na sygnale

odc.120 Ojciec Piotra ma problemy z nerkami. Ratownik wiezie go na konsultację do nefrologa. Renata trafia do mieszkania, w którym doszło do zatrucia tlenkiem węgla. Już po kilku krokach sama traci przytomność. Doktor Góra rusza jej na ratunek.

PitBull

odc.2 Despero dowiaduje się od Wora, jak dotrzeć do Saida. Jedyną osobą, dla której mafioso wyjdzie z ukrycia, jest jego córka. Policjanci organizują więc zasadzkę na ochroniarza Dżemmy. Akcja nieomal kończy się fiaskiem z winy Nielata.

Skazany na śmierć

odc.3 Michael i Lincoln tracą dokumenty, które miały zapewnić im nową tożsamość i pomóc w ucieczce. Scofield przystępuje więc do realizacji planu awaryjnego. Ścigający ich agent Mahone odkrywa na dnie rzeki spaloną furgonetkę. W środku natrafia na zwęglone zwłoki.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje