Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Reklama


M jak miłość

odc. 1259 Podejrzany o zabójstwo Naomi Marcin nadal przebywa w areszcie. W tym czasie Iza spotyka się z Budzyńskim i wyznaje mu, że tak naprawdę nie wie, co łączyło ukochanego z zamordowaną. Niedługo później Chodakowski zostaje przewieziony do szpitala, gdzie ma opatrywaną zranioną rękę. Chłopak wykorzystuje nieuwagę pilnujących go policjantów, wyskakuje przez okno i ucieka. Udaje mu się zgubić ogon i wyjechać z Warszawy. Tymczasem Joasia, która właśnie wróciła z Tomkiem i dziećmi z urlopu, spotyka się ze swoją byłą szefową. Ku zaskoczeniu Tarnowskiej, kobieta proponuje jej nową umowę i... podwyżkę. Ale jest jeden haczyk, Joanna ma tylko kilka godzin na podjęcie decyzji. Natomiast Marzenka i Andrzejek odwiedzają salon sukien ślubnych. Dziewczyna nawet wybiera sobie kreację, ale okazuje się niestety, że przyszłego pana młodego na nią nie stać. A wszystko dlatego, że musi zapłacić za garnitur, który niechcący zniszczył w czasie przymiarki.

odc. 1260 Lekarz ma dla Marka dobrą wiadomość - badania wykazały, że nie doszło do przerzutów i pacjent może opuścić szpital. Ale w tej beczce miodu jest też łyżka dziegciu, Mostowiak musi kilkanaście dni poczekać na wyniki badań histopatologicznych usuniętej zmiany skórnej. Dopiero po ich uzyskaniu lekarze będą mogli postawić ostateczną diagnozę, określić rokowania i zaordynować odpowiednie leczenie. Ze szpitala odbiera Marka Ula, która nie wytrzymuje napięcia i mimo obietnicy złożonej ojcu, opowiada o jego chorobie Natalce. Niemal w tym samym czasie Mostowiak zwierza się ze swego kłopotu żonie. Ewa jest zszokowana, ale szybko bierze się w garść i obiecuje ukochanemu, że będzie go wspierać. Kilka kilometrów dalej dochodzi do spotkania Marcina z Andrzejkiem. Siłacz zapewnia przyjaciela, że wierzy w jego niewinność i proponuje mu pożyczkę. Stara się także przekonać turystki mieszkające w siedlisku, by nie zgłaszały na policję, iż widziały podejrzanego mężczyznę w lesie. A na końcu załatwia Chodakowskiemu nocleg u swojej bratowej, Joli. Ukrywający się Marcin może także liczyć na pomoc Barbary, którą spotyka w lesie.

Klan

odc. 3029 Gdy zmęczony Paweł wraca do domu, Wiga ma dla niego świetną wiadomość. Monika upiera się, by w ramach wdzięczności za uratowanie jej klienta, zafundować im przyjęcie weselne.

odc. 3030 Agata i Jacek odwożą Shillę do domu dziecka. Małgosia prosi Piotra o radę w sprawie dziewczynki.

 odc. 3031 Wracając z porannych zakupów, Wiga kupuje "Brukową", w której jest artykuł na temat operacji gwiazdy, którą przeprowadził Paweł. Dziennikarze sugerują, że coś łączy Lubicza z Adrianą.

odc. 3032 Przez przypadek Anna znajduje w marynarce Tadeusza list. Z jego treści wynika, iz jeden z kuzynów Koziełły szuka z nim kontaktu. Szybko okazuje się, że doktor nie chce zacieśniać więzi rodzinnych.

Na Wspólnej

odc. 2388 Po alkoholowych ekscesach Agnieszka budzi się kompletnie skacowana. Do kobiety dociera, że ukochany się wyprowadził. Natychmiast chwyta za telefon i próbuje się do niego dodzwonić.

odc. 2389 Po otrzymaniu awansu Robert postanawia uczcić swoją nominację w towarzystwie Weroniki. Niebawem okazuje się, że Antosia jest bardzo niezadowolona, iż mama spotyka się z Tadeusiakiem.

odc. 2390 Po rozstaniu z Błażejem Gosia wpada w depresję. Danka, zmartwiona stanem córki, zaprasza ją na rodzinny obiad. Siostry Zimińskie zwierzają się sobie, że tęsknią za Rybińskim.

odc. 2391 Ponieważ Mania nie dostaje zgody komisji lekarskiej na stosowanie marihuany, Wojtek wpada w szał. Postanawia nielegalnie zdobyć potrzebny lek.

Barwy szczęścia

odc. 1550 Stęskniony Tomasz z ogromną niecierpliwością oczekuje powrotu Amelii. Tymczasem z Australii przylatuje tylko Bruno. Stański podjeżdża pod dom w momencie, gdy Adrian całuję Bożenę, którą odprowadza po wspólnie spędzonym popołudniu.

odc. 1551 Wiśniewski jest wściekły na żonę, że została na antypodach, by opiekować się dziećmi Rozalii. Natomiast Oliwka, mimo błagań Kajtka, zrywa z nim. Wściekły Cieślak spotyka się z Angelą i chce zakończyć ich znajomość. Córka Sebastiana obiecuje, że wszystko naprawi.

odc. 1552 W czasie spotkania z dziadkami Mai Sabina dowiaduje się, że Grzybowscy uważają, iż Michał wyszedł na prostą i ma prawo odzyskać córkę. Opowiadają Tomalowej, że od miesięcy dają synowi pieniądze na utrzymanie dziewczynki. Kobieta jest w szoku.

odc. 1553 Piękna pogoda skłania Marka do wyjazdu z synem nad Zalew Zegrzyński. Okazuje się, że Sylwia także się tam wybiera. Prawniczka proponuje Witkowi pierwszą lekcję nurkowania. Chłopiec jest zachwycony, choć nieco martwi go zażyłość, jaka łączy jego ojca i Paszkowską. Wieczorem Sylwia zaprasza Marka na romantyczną kolację. Tymczasem Łukasz dostaje nową propozycję zawodową.

Pierwsza miłość

odc. 2389 Po wielu godzinach Paweł wreszcie odzyskuje przytomność. Okazuje się, że Melka cały czas czuwała przy jego łóżku. Tymczasem Krystian odkrywa brak pieniędzy na swoim koncie.

odc. 2390 Wzburzony Domański jest przekonany, że to Ewa ukradła pieniądze. Natomiast Olek pomaga Sewerynowi przygotować niespodziankę dla Kazanowej.

odc. 2391 Melka chce przyznać się Krystianowi do kradzieży. Ale gdy słyszy, jak chłopak grozi Ewie więzieniem, rezygnuje.

odc. 2392 Poszukiwania w końcu przynoszą efekty - Olek odnajduje Ryśka i poznaje jego tajemnicę.

Na dobre i na złe

odc.655 Do Leśnej Góry przyjeżdża matka Barta, która pomaga jemu i Julce w opiece nad wnukiem. Kobieta, z zawodu seksuolog, wtrąca się w życie intymne pary. W pracy Bart próbuje załatwić ukochanej miejsce na specjalizacji z anestezjologii, ale van Graaf uważa, że Burska powinna zostać chirurgiem. Miller dostaje propozycję pracy w klinice w Bawarii. Lekarka jest gotowa odrzucić ofertę, by zostać z ukochanym. Zbliża się termin ślubu Klaudii i Rafała. Tuż przed ceremonią wychodzi na jaw, że Konica zdradził ukochaną ze swoją byłą partnerką, Martą. Stanisławski przywozi do szpitala Lipskiego. Biznesmen doznał urazu nogi podczas gry w tenisa. Na oddział trafia też młode małżeństwo: Kalina, która chce szybko zajść w ciążę, i jej mąż Włodek. Pacjent ma przejść operację kręgosłupa.odc.157 Funkcjonariusze badają sprawę śmierci właściciela antykwariatu. Konającego mężczyznę znaleźli na miejscu jego żona i wspólnik. Możejko pokazuje im zabezpieczone na miejscu putto i medalion. Na plebanii dochodzi do kradzieży. Mateusz zgłasza się na komisariat.

Na sygnale


odc.118 Ratownicy jadą do kobiety, która ma problemy z sercem. Pacjentka nie chce trafić do szpitala, gdyż jej chora na schizofrenię córka zostanie sama. Strzelecki namawia dziewczynę, by zgodziła się na obserwację na psychiatrii. Rozmowa ma tragiczny finał.

Komisja morderstw

odc.11 W Zgorzelcu zostaje zamordowany antykwariusz. W przeszłości mężczyzna był podejrzany o nielegalny wywóz starodruków z Polski. Ekipa Alicji Grześkowiak podczas przeszukania sklepu odnajduje woluminy z pałacu w Radomierzycach. Aktualny właściciel posiadłości zdradza śledczym jej burzliwe dzieje. W 1944 roku paryskie gestapo przewiozło tu swoje archiwum. Po klęsce Niemiec jako pierwsi dotarli do majątku żołnierze II Armii Wojska Polskiego ze swoim dowódcą Piotrem Jaroszewiczem na czele. Przez trzy dni przeszukiwali dokumentację. Znaleźli w niej dowody na kolaborację obciążające wielu wpływowych Francuzów. Po pewnym czasie w Radomierzycach zjawił się Smiersz, sowiecki kontrwywiad. Rosjanie wyrzucili Polaków z pałacu i przejęli cenne zbiory.

Rozdarte serca

odc.34 Derya informuje Cihana, że Gülseren została zwolniona. Mężczyzna domyśla się, że odpowiada za to Dilara. Rahmi chce sam ukarać człowieka, który strzelał do jego syna. Gülseren podczas kolejnej awantury z Özkanem grozi, że popełni samobójstwo.

Jedyna szansa

odc.3 Po dwóch latach od porwania Tary kidnaperzy znów kontaktują się z Alice. Domagają się od niej kolejnego miliona euro. Kobieta nie jest w stanie zebrać na czas tak dużej sumy. Zwraca się więc o pomoc do dawnego ukochanego, byłego policjanta Richarda.

Agenci T.A.R.C.Z.Y.: Ghost Rider 4

odc.1, 2 Coulson i Mack otrzymują pierwsze wspólne zadanie. Mają namierzyć Nieludzi i potwierdzić informacje o ich obecności. Fitz i Simmons decydują się na poważny krok. Coulson poznaje nowego dyrektora, który zaskakuje wszystkich swoim zdecydowaniem.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje