Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Reklama


M jak miłość

odc. 1253 Recepcjonistka z przychodni w Gródku dzwoni do Marka i prosi go, by jak najszybciej odebrał wyniki swoich badań i skontaktował się z doktorem Lewczukiem. W tym czasie Ewa, które nie zdaje sobie sprawy z tego, iż jej mąż ma kłopoty ze zdrowiem, przygotowuje się do wyjazdu na sympozjum do Warszawy. Gdy po spotkaniu z lekarzem Mostowiak próbuje się z nią skontaktować, jest zbyt zajęta, by go wysłuchać. Przerażony Marek zostaje ze swoim kłopotem sam... Natomiast Natalia przechodzi policyjny test sprawnościowy. Okazuje się, że udało jej się świetnie przygotować do sprawdzianu - osiąga najlepszy wynik wśród kobiet. Oczywiście Franek jako pierwszy składa gratulacje ukochanej. Chwilę później chłopak odbiera telefon od zdenerwowanej Justyny i musi jechać do lasu. Okazuje się, że w czasie obozu prowadzonego przez nauczycielkę, zaginęła dwójka nastolatków. Ostatecznie "zbiegów" odnajdują nad rzeką Natalia i Ula. Gdy młodzi ludzie bezpiecznie wracają do obozu, Justyna wylewnie dziękuje za pomoc nie Mostowiaczkom, a... Frankowi. Leśniczy nie jest zachwycony namiętnym pocałunkiem, którym obdarza go była dziewczyna.

odc. 1254 Od samego rana w domu Zduńskich trwają obchody imienin Kingi. Dzieci wręczają mamie własnoręcznie przygotowane drobiazgi, a mąż kosztowny drobiazg. Jednocześnie Piotrek obiecuje żonie, że samodzielnie upiecze ciasto na popołudniowe party w ogrodzie. Niestety, bardzo szybko okazuje się, że Zduński jest antytalentem cukierniczym. Nie pozostaje mu nic innego, tylko zwrócić się o pomoc do Magdy. Przyjaciółka nie zawodzi i przygotowuje wykwintne ciasto. W tym samym czasie Maria spotyka się z adwokatem Bilskiego, który informuje ją, że Robert jest w fatalnym stanie psychicznym. Dodatkowo wręcza kobiecie list. Biznesmen po raz kolejny prosi w nim Rogowską, by dała mu jeszcze jedną szansę i przestała spotykać się z byłym mężem. Tymczasem Artur zauważa, że ktoś śledzi Marysię. Gdy próbuje porozmawiać z młodym człowiekiem, ten natychmiast ucieka. Zdenerwowany lekarz jest zdania, że sprawę trzeba bezzwłocznie zgłosić na policję, ale jego była żona nawet nie chce o tym słyszeć. Niebawem okazuje się, że Bilski usiłował popełnić samobójstwo i trafił do szpitala. Rogowska, mimo sugestii Artura, by tego nie robiła, decyduje się go odwiedzić w klinice. W czasie spotkania Robert informuje Marię, że świadkowie w jego sprawie wycofują zeznania i być może dostanie wyrok w zawieszeniu. Dodaje również, iż nie wyobraża sobie życia bez Rogowskiej i nie zawaha się przed usunięciem każdej przeszkody, która stanie mu na drodze do bycia z Marysią. Kobieta jest przerażona. Czuje, że pod słowami byłego ukochanego kryje się poważna groźba. Zaczyna się bać o bezpieczeństwo Artura.

Klan

odc. 3015 W Elmedzie pojawia się znana celebrytka Adrianna. Po ciężkim wypadku, w którym doznała poważnych oparzeń musi poddać się operacjom plastycznym. Paweł jest bardzo dumny, że wybrała właśnie jego klinikę. Tymczasem pani Leokadia unika natrętnego sąsiada, który najwyraźniej poczuł do niej miętę.

odc. 3016 Danielowi udaje się spotkać z Magdą. Jednak dziewczyna nie chce z nim rozmawiać. Ross się nie poddaje i jedzie później do kwiaciarni, w której pracuje przyjaciółka. Natomiast Leokadia zwierza się Grażynce ze swojego kłopotu.

odc. 3017 W czasie odwiedzin Grażynka pyta Bożenkę, kiedy odbędą się chrzciny Alicji. Miłosz sugeruje, by impreza odbyła się na wiosnę - wtedy będzie można przygotować piknik.

odc. 3018 Po raz kolejny Koziełło żali się Pawłowi na swoją małżonkę. Tym razem Anna wpadła na pomysł, by dać anons dotyczący ich yorka, Tropka, w gazecie dla hodowców psów.


Na Wspólnej

odc. 2376 Doktor Ostrowski proponuje Ewie wspólny wyjazd. Hofferowa z żalem odmawia - nie może z dnia na dzień rzucić swoich obowiązków. Ale zaprasza Arka na kolację, która kończy się... śniadaniem!

odc. 2377 Mimo usilnych starań Honorata i Janina nie są w stanie pogodzić swoich mężów. W końcu to się udaje, ale pokój nie trwa długo. Roman dowiaduje się od sąsiadki, że to Muszko na niego doniósł.

odc. 2378 W końcu Darek wprowadza się do Agnieszki i... robi się niezwykle pewny siebie. Żąda od ukochanej, by przydzieliła mu poważną sprawę, którą do tej pory prowadziła Weronika.

odc. 2379 Zaślepiona miłością Olszewska decyduje się zrobić operację plastyczną. A Darek zaczyna traktować kancelarię jak swoja własność. Weronika jest wściekła.


Barwy szczęścia

odc. 1535 Po koncercie Angela nadal traktuje Oliwkę z dużym dystansem. Dziewczyny spotykają się później w Feel Good, gdzie wreszcie mają okazję spokojnie porozmawiać. Córka Sebastiana mówi Zborowskiej, że ma chłopaka w Kanadzie.

odc. 1536 Do Agaty dociera wreszcie, że Paweł nie odwzajemnia jej uczuć. W związku z tym nie chce dłużej organizować z nim pokazów filmowych. Chłopak jest wyraźnie zawiedziony. Gdy Iwona próbuje wytłumaczyć Piaseckiemu całą sytuację, dochodzi między nimi do bardzo ostrej sprzeczki.

odc. 1537 Zatroskani Waleria i Stefan jadą do szpitala, by odwiedzić umierającego Tolka. Na miejscu okazuje się jednak, że Koszyk po raz kolejny zakpił sobie ze wszystkich i nic poważnego mu nie dolega. Tymczasem Marek na lunchu z Sylwią odkrywa, że obydwoje są zapalonymi nurkami.

odc. 1538 Bruno przyjeżdża do Wiśniewskich po rzeczy matki. Informuje Tomasza, że Amelia chciałaby wrócić do domu, ale mąż musi ją przeprosić. Natomiast Darek wynajmuje do remontu swojego nowego mieszkania obcych fachowców. Tym samym robi ogromną przykrość Tomali. Mężczyzna ostrzega piłkarza przed nierzetelnością ekip remontowych.

Pierwsza miłość

odc. 2374 Zrozpaczona Katarzyna prosi "Kaśkę", by wybaczył jej zdradę i dał jeszcze jedną szansę. W tym samym czasie trwa akcja poszukiwawcza Melki. Dziewczynie w końcu udaje się uciec!

odc. 2375 Po kolejnych krytycznych uwagach ze strony Anety, Aśka próbuje sobie załatwić pracę u Darii. Z kolei Olek nie może zapomnieć o Wiktorii.

odc. 2376 Po zastanowieniu Daria prosi Błażeja o spotkanie. Proponuje mu, by rozpoczęli nowy etap w życiu.

odc. 2377 Kinga i Bartek włamują się do firmy Artura. Gdy Żukowska przeszukuje gabinet, zjawia się uzbrojona Tola.

Na dobre i na złe

odc.652 Gawryło remontuje mieszkanie i z niecierpliwością czeka na powrót Hany. Niestety Zapała przekazuje koledze tragiczną wiadomość. Agata niepokoi się nagłym zniknięciem Tomasza. Sugeruje też Wiktorii, by uważała na Anetę. Podejrzewa młodą sportsmenkę o złe intencje. Jakiś czas później Consalida przychodzi na trening ukochanego i ma okazję pojedynkować się z rywalką na macie. Przemek zajmuje się pacjentką, która ma dużą nadwagę i straciła przytomność. Lekarze z Otwocka szykują się do przeprowadzenia krzyżowego przeszczepu nerek. Ich pacjenci, Justyna i Mikołaj, poznali się na dializach i połączył ich romans. Tymczasem dawcami organów mają zostać małżonkowie kochanków, którzy nie wiedzą, że zostali zdradzeni.

Druga szansa

odc.11 Ola opuszcza mieszkanie Artura. Mężczyzna odnajduje ukochaną i oświadcza się jej. Ojciec Kamila ma problemy finansowe. Starczyńska oferuje kochankowi pożyczkę. Wkrótce kobieta dostaje filmik, na którym widać ją i chłopaka w niedwuznacznej sytuacji.

Singielka

odc.182-185 Robert wciąż próbuje odzyskać Natalię. Zamierza podarować jej bilety na wycieczkę, o której zawsze marzyła. Sława przeprasza Bena za to, że posądziła go o romans. Monika zaczyna przedwcześnie rodzić. Tomasz i Elka zawożą kobietę do szpitala.


odc.211 Jacek Marzec, właściciel agencji wystroju wnętrz, zauważa na drodze wypadek samochodowy z udziałem furgonetki przewożącej pieniądze. Na miejscu znajduje nieprzytomnych ludzi. W środku furgonu nie widać jednak żadnego ładunku. Jacek wzywa policję i pogotowie ratunkowe. Wszystko wskazuje na to, że doszło do napadu na konwój. Możejko zarządza blokadę dróg. Poszkodowani trafiają do szpitala. Kobylicka z Możejką przesłuchują jednego z eskortujących. Policjantom udaje się ustalić rysopis złodzieja, który ukradł pieniądze. Konwojent wskazuje zdjęcie sprawcy. Możejko i Nocul rozmawiają z szefem zakładu bukmacherskiego. Tymczasem Basia zwierza się Natalii, że straciła pracę. Kobieta nie wie, za co utrzyma teraz siebie i rodzinę.

Przyjaciółki

odc.98 Przyjaciółki organizują Indze imprezę pożegnalną. Paweł zbiera się na odwagę i oświadcza się Ance. Wzruszona kobieta odnajduje ukrytą w kredensie obrączkę i wkłada ją mężowi na palec. Między Patrycją a Michałem także zaczyna się na nowo układać. Po wyjściu z sali rozpraw małżonkowie postanawiają do siebie wrócić. Tylko Zuza przeżywa trudny czas. Podczas wizyty u ginekologa dowiaduje się, że nie będzie mogła mieć dzieci. Jest zdruzgotana diagnozą. Otrzymuje także wypowiedzenie. O niczym nie mówi Jaśkowi, który w końcu nie wytrzymuje napięcia i odchodzi. Tymczasem Robert prosi Ingę, by sama pojechała na lotnisko, ponieważ on musi wrócić do banku i wyjaśnić pilną sprawę. Gruszewska, żegnana przez koleżanki, sama odlatuje do USA.

Świat według Kiepskich

odc.503 Halina prosi prezesa Kozłowskiego o pomoc w znalezieniu pracy dla jej bezrobotnego męża. Razem z Mariolą piszą CV. Na rozmowie kwalifikacyjnej Ferdek robi wszystko, aby zrazić do siebie przyszłego pracodawcę. Ku swojemu zaskoczeniu otrzymuje jednak etat.

Na sygnale

odc.115 W gazecie pojawia się artykuł o seksaferze w pogotowiu. Zosia próbuje zdobyć dowody na niewinność ojca. Wiktor razem z ekipą jedzie do dziesięciolatki, która spadła ze schodów. Ratownik jest pewny, że dziewczynka jest ofiarą przemocy domowej, ale rodzina temu zaprzecza.

Snajper. Broń odwetu

odc.1/4 II wojna światowa. Sekcja por. Jaszyna walczy pod Stalingradem. Należy do niej ukochana dowódcy, Alesia, która swoją skutecznością sieje postrach w szeregach wroga. Pewnego dnia dołącza do nich inż. Michajłowski, który odpowiada za odnalezienie niemieckiej rakiety V-2.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje