Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Reklama


M jak miłość

odc. 1251 Mężczyźni, którym Radek jest winny pieniądze, odnajdują go w bistro i obcesowo żądają zwrotu długu. Przychodzą do knajpki dwa razy i robią sporo zamieszania - płoszą gości i szarpią się z Małkowskim. Chłopak jest przerażony i zdesperowany. Ostatecznie jednak udaje mu się zdobyć pieniądze. Potrzebną sumę wręcza mu Olga. Dziewczyna w ten sposób dziękuje koledze, że nie powiedział Kindze, iż paliła marihuanę na zapleczu bistro. Tymczasem Ala w tajemnicy przed mężem jedzie do Warszawy na rozmowę kwalifikacyjną. O swoich planach informuje jedynie żonę Piotrka. Gdy okazuje się, że dostała posadę i chce podzielić się swym sukcesem z Pawłem, Zduński nie wydaje się zachwycony. A wszystko dlatego, że doskonale zdaje sobie sprawę, iż nie może nagle opuścić Grabiny i zostawić Marka bez pomocy. Z powrotu do stolicy nie cieszy się także Basia. Dziewczynka nie wyobraża sobie, że mogłaby na zawsze rozstać się z Kubą. Natomiast Magda świetnie radzi sobie w kancelarii Budzyńskiego. Zarówno Andrzej, jak i Monika są zachwyceni jej zaangażowaniem i profesjonalizmem.

odc. 1252 Dochodzi do tenisowego pojedynku między Tomkiem a Jackiem. Mimo wsparcia Joasi i Wojtka, Chodakowski przegrywa. Jednak nie jest tym faktem w żaden sposób przygnębiony. Po raz kolejny dziękuje przyjacielowi, że zaopiekował się Tarnowską w czasie jej pobytu w Szwajcarii. Po M jak miłość Radek znowu ma poważne kłopoty. Z opresji ratuje go Olga. Natomiast Marcin okłamuje narzeczoną. 20.45 TVP 2 sportowych zmaganiach policjant wybiera się z narzeczoną do Zielonki, by ustalić szczegóły zbliżającego się wesela. Niestety, tuż przed wyjazdem odbiera telefon i okazuje się, że natychmiast musi jechać do pracy. Prosi więc o zastępstwo Jacka. Biznesmen z chęcią zgadza się towarzyszyć Joannie. W tym samym czasie Marcin spotyka przypadkowo Naomi. Dziewczyna jest zdenerwowana po rozmowie ze swoim ukochanym. Obiecał, że odejdzie od żony, a teraz stwierdził, iż nie zamierza się rozwodzić. Chodakowski namawia przyjaciółkę, by rozstała się z kochankiem, a potem pomaga jej w przeprowadzce. Marcin, mimo że spędza wiele godzi z Naomi, nie mówi o tym Izie. Wręcz ją okłamuje, twierdząc, że był w pracy. Nie wie, że widział go Artur i zrobił parze zdjęcia...

Klan

odc. 3011 W hospicjum Daniel dowiaduje się, że nie ma Magdy, mimo że do tej pory dyżurowała w tych godzinach. Ross obawia się, że dziewczyna go unika.

odc. 3012 Do firmy Michała przyjeżdża Kinga. Zwierza się, że właśnie straciła pracę i pyta Chojnickiego, czy wśród jego znajomych nie ma kogoś, kto poszukiwałby doświadczonej księgowej.

odc. 3013 Głodny Władek wpada na Sadybę. Wbiega do łazienki i potrąca taboret, na którym stoi Jerzy wkręcający nową żarówkę...

odc. 3014 By uczcić dobre wyniki badań, Paweł zaprasza Koziełłów na kolację. W jej trakcie wyznaje, że w Wigilię bierze ślub z Wigą.

Na Wspólnej

odc. 2372 Na wieść o tym, co zrobiła ich młodsza córka, Zimińscy są przerażeni. Danka dzwoni do Gosi i informuje ją, że Ola próbowała się zabić. Dziewczyna dochodzi do wniosku, że jest temu winna i... zrywa z Błażejem.

odc. 2373 Diagnoza dotycząca Mani załamuje Szulców. Lekarze niestety nie są w stanie powiedzieć, czy ataki padaczki kiedykolwiek ustaną.

odc. 2374 W czasie imprezy, na której Norbert towarzyszy Patrycji, okazuje się, że ukochana traktuje go jak... prywatnego chippendalesa. Prosi go nawet o występ przed koleżankami i proponuje podwójną stawkę.

odc. 2375 Po wyjściu ze szpitala Ola sugeruje rodzicom, by zaprosili Gosię. Zimińscy przystają na to, choć nie są pewni, jakie konsekwencje może mieć to spotkanie.

Barwy szczęścia

odc. 1530 Zadowolony Artur świętuje podpisanie umowy z Iwo i Filipem. Biznesmeni proponują mu wspólny wypad w... Himalaje. Natomiast Magda wpada na pomysł, by Kajtek dawał Angeli korepetycje z matematyki.

odc. 1531 Po wspólnie spędzonej nocy Fayad naciska na Jagę, by jak najszybciej wzięli ślub. Dziewczyna wpada w panikę - wprawdzie jest zakochana, ale nie chce od razu podejmować tak poważnej decyzji. Tymczasem Waleria na prośbę Małkowskiego jedzie do szpitala, by przekonać córkę Leona, żeby zgodziła się na operację kręgosłupa.

odc. 1532 Pierwsza wspólna lekcja Angeli i Kajtka ma się odbyć nad Wisłą. Ale nastolatkowie zamiast zgłębiać tajniki królowej nauk, zaczynają rozmawiać. Szybko okazuje się, że doskonale czują się w swoim towarzystwie. Cieślak opowiada dziewczynie o swojej niechlubnej przeszłości.

odc. 1533 Artur nieśmiało wspomina żonie o planowanej wyprawie w Himalaje. Przerażona Marta zarzuca ukochanemu skrajną nieodpowiedzialność. Chowański dzieli się swoimi wątpliwościami z partnerami biznesowymi. Ci jednak bardzo usilnie przekonują go, że nie powinien się niczego obawiać.

Pierwsza miłość

odc. 2369 W czasie kolejnej rozmowy proboszcz usilnie namawia Olka, by jeszcze raz przemyślał decyzję o wstąpieniu do seminarium. Mężczyzna przyznaje się Sewerynowi do uzależnienia.

odc. 2370 Ojciec Katarzyny daje jej pieniądze dla Filipa. Para postanawia uczcić to ognistym seksem. Tymczasem "Kaśka" wraca wcześniej do domu...

odc. 2371 Długa nieobecność i milczenie Pawła bardzo niepokoi Marysię. A Sabina próbuje dogadać się z Darią.

odc. 2372 Policja zdobywa informację o miejscu przetrzymywania Melki. Ale czy funkcjonariusze dotrą na czas?

Na dobre i na złe

odc. 651 Do Leśnej Góry z objawami zatrucia tolidum trafia Magda i jej nastoletni syn Olek. Wyniki prywatnego śledztwa przeprowadzone przez Agatę i Tomasza wskazują, że na bazie leku ktoś wyprodukował niezwykle groźne dla zdrowia dopalacze. Doktor Rzepecki niezwłocznie kontaktuje się ze swoim byłym partnerem biznesowym - Andrzejem Lipskim - który kilka lat wcześniej zakupił prawa do tej substancji. W tym czasie Julka i Borys rywalizują ze sobą o miejsce na specjalizacji z neurochirurgii. Profesor Bart zajmuje się przypadkiem pozostającego w śpiączce Jarka. Pacjent może się wybudzić dzięki operacji wszczepienia stymulatora do rdzenia kręgowego. Staszek postanawia oświadczyć się Lenie. Szykuje dla ukochanej niespodziankę przed szpitalem.

Druga szansa

odc.10 Monika pracuje przy filmie o transplantologii. Często spotyka się z Marcinem. Artur chce oświadczyć się Oli podczas kolacji, na którą zaprosił swoich rodziców i mamę partnerki. Niestety, przyszła teściowa kolejno wdaje się w kłótnie ze wszystkimi gośćmi.

Singielka

odc. 178-181 Iza postanawia zemścić się na Natalii za utratę posady w Anypodach. Próbuje uwieść Krisa. Ela potrzebuje do portalu drugiego fotografa. Proponuje to stanowisko Tomaszowi. Z kolei Max potajemnie nagrywa rozmowę z Konradem o Kowalik.


odc. 210 Na plebanii proboszcza Mateusza zjawia się muzyk Uli, który po śmierci matki dowiedział się, że ma w Polsce ojca i rodzeństwo. Chłopak przyjechał z Niemiec, aby odnaleźć najbliższych. Tymczasem policjanci jadą do domu Borkowskich. Okazuje się, że Piotr znalazł w gabinecie swojego nieprzytomnego brata Pawła. Funkcjonariusze rozpoczynają dochodzenie od zabezpieczenia śladów na miejscu przestępstwa. Mateusz zdradza Noculowi, że mężczyzna, z którym spotkał się na plebanii, szukał poszkodowanego. Obcokrajowiec zostaje zatrzymany. Stróże prawa zlecają badania DNA, by ustalić jego stopień pokrewieństwa z Borkowskimi. Dodatkowo Nocul przesłuchuje Piotra, a Dziubak na Skypie rozmawia z prawnikiem muzyka. Wyniki śledztwa wszystkich zaskakują.

Przyjaciółki

odc. 97 Znajome jadą w odwiedziny do Ingi do szpitala. Dowiadują się, że kobieta wypisała się na własne życzenie, a zdrowiu dziecka nic nie zagraża. Później przyjaciółka informuje je, że zamierza wylecieć do Stanów Zjednoczonych po Hanię. Robert jest niezadowolony, że nie uwzględniła go w swoich planach. Postanawia jej towarzyszyć. Chce wynająć na miejscu mieszkanie. Teściowie Patrycji organizują przyjęcie z okazji 40. rocznicy ślubu. Podczas imprezy Iza, nowa partnerka Michała, cały czas nadskakuje jego rodzicom. Mężczyzna, by poradzić sobie z niecodzienną sytuacją, sięga po zbyt wiele kieliszków. Anka postanawia spotkać się z Pawłem. Przed kancelarią widzi, jak były mąż całuje w policzek Joannę na pożegnanie. Jest przekonana, że romans między nimi wciąż trwa.

Świat według Kiepskich

odc. 502 Ferdek dostaje od Badury kolorowy turban. Po założeniu go na głowę przenosi się do świata snów. Z czasem okazuje się, że przedmiot jest połączony magiczną więzią z dywanem, który przypadkowo należy do Mariana. Wkrótce w kamienicy dochodzi do serii dziwnych zdarzeń.

Na sygnale

odc.114 Członkowie ekipy doktor Reiter udzielają pomocy dziewczynie, która miała wypadek samochodowy. W szpitalu lekarze odkrywają, że poszkodowana kilka godzin wcześniej urodziła dziecko. Ratownicy wracają na miejsce kraksy, by odszukać noworodka.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje