Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Reklama


M jak miłość

odc. 1250 Ula wraca do Polski, ale przed podróżą do Grabiny spotyka się w stolicy z Wernerem. Okazuje się, że prawnik pomógł jej uzyskać odszkodowanie, gdy straciła pracę w Anglii. Ponieważ dziewczyna nie chce stresować rodziny swoimi kłopotami, prosi Krzysztofa o dyskrecję. Po spotkaniu rusza w końcu nowym kabrioletem w rodzinne strony. Ale zanim dociera na miejsce, ma po drodze kilka przygód - brakuje jej benzyny, a potem ma stłuczkę.

Tymczasem Natalia decyduje się oznajmić rodzicom i dziadkom, że przeprowadza się do Franka. Marek nie jest tym zachwycony, gdyż boi się, że dziewczyna zajdzie w kolejną ciążę. Ale Barbara i Lucjan wyraźnie kibicują wnuczce.

W tym samym czasie do leśniczówki zagląda Justyna. Okazało się, że przyjechał Grzegorz, wspólny znajomy nauczycielki i leśnika. W związku z tym dziewczyna przekazuje Zarzyckiej zaproszenie dla syna na wieczornego grilla. Ale Natalka już zaplanowała ukochanemu cały wieczór - będzie pomagał jej w przeprowadzce do swojego domu. Leśniczy jest wniebowzięty i gdy tylko większość rzeczy Mostowiakówny i jej córeczki znajduje się bezpiecznie w leśniczówce, przenosi dziewczynę przez próg.


Klan

odc. 3007 Do biura Michała zagląda Kinga. Była żona Chojnickiego informuje go, że ostatnio ma poważne problemy wychowawcze z synami. Proponuje, by mężczyzna odbył z nimi poważną rozmowę. Natomiast Grażynka z Leopoldem i Kasią odwiedzają grób Ryśka.

odc. 3008 Mimo starań Michałowi nie udaje się ustalić, dlaczego Władek kłóci się z Antkiem. W tym samym czasie Miłosz idzie na obronę pracy magisterskiej. Egzamin kończy się sukcesem. Gdy dumny Kazuń wychodzi z uczelni, spotyka kolegów...

odc. 3009 W domu Bożenki i Miłosza zjawia się Grażynka. Informuje Kazuniów, że odezwała się biologiczna matka dziewczyny i bardzo prosi ją o kontakt.

Na Wspólnej

odc. 2368 Do Oli przychodzi Gosia. Ponieważ chce być szczera wobec siostry, przyznaje się jej, że jest z Błażejem. Na dodatek uświadamia załamanej dziewczynie, że Rybiński już jej nie kocha.

odc. 2369 Po wyjściu ze szpitala Manię roznosi energia. Szulcowie postanawiają więc zabrać córkę na piknik. Podczas zabawy w chowanego dziewczynka nagle traci przytomność. W szpitalu Żaneta i Wojtek dowiadują się, że Mania cierpi na epilepsję.

odc. 2370 Zdesperowany Smolny, nie mogąc znaleźć menedżera upadającego teatru, ostatecznie sam postanawia objąć to stanowisko. Basia jest przerażona.

odc. 2371 Przygnębiona Ola wybiera się na egzamin. Przed wyjściem uspokaja rodziców, stwierdzając, że nie przejmuje się tym, co zrobiła Gosia. Ale to nieprawda...

Barwy szczęścia

odc. 1526 Marta nie może przestać myśleć o Rafale. Zastanawia się, jak niedoszły samobójca poradzi sobie po opuszczeniu szpitala. Ku jej zaskoczeniu mężczyzna pojawia się w radiu i prosi ją o chwilę rozmowy. W tym czasie Nina wyznaje Krystynie, że cały czas zależy jej na Marku. Złota namawia synową do działania.

odc. 1527 Ślub Kasi i Łukasza zbliża się wielkimi krokami. Jednak nie wszystko układa się tak, jak powinno - narzeczeni wciąż kłócą się o szczegóły uroczystości i nawet zaczynają się zastanawiać nad sensem zawierania związku małżeńskiego... Zgodnie z zaleceniami terapeuty, Angela siada do spisywania dziennika swoich trudnych emocji. Anna, widząc, jak bardzo wnuczka angażuje się w naukę języka polskiego, postanawia jej pomóc i podpowiada nastolatce, by zaczęła pisać blog.

odc. 1528 Do Władka dzwoni kierownik obozu, na którym przebywają Kajtek i Oliwka. Okazuje się, że chłopak został dyscyplinarnie usunięty i Cieślak musi natychmiast jechać odebrać syna. Natomiast Kasia mówi Walerii, że po długich dyskusjach doszli z Łukaszem do wniosku, iż powinni zrezygnować ze ślubu. Górka natychmiast informuje o całej sytuacji męża. Stefan nie wierzy w zapewnienia młodych, że wszystko jest w porządku.

Pierwsza miłość

odc. 2364 Zirytowana zachowaniem Sabiny Daria spotyka się z prawnikiem. Chce się zorientować, jak może założyć własną działalność gospodarczą. A na Mazurach dochodzi do kłótni między Olą a Luizą, która kończy się wypadkiem.

odc. 2365 W ostatniej chwili "Mikser" ratuje tonącą Florek. Cała ta niebezpieczna sytuacja na nowo zbliża ich do siebie.

odc. 2366 Zdezorientowana Melka odzyskuje przytomność w obskurnej piwnicy. Okazuje się, że nie jest tam sama...

odc. 2367 Zła Tola chce zemścić się na Arturze. Prosi o pomoc Maksa. Ten jednak jej odmawia. Nie wie, na co się naraża...

Na dobre i na złe

odc.650 Kasia Smuda wychodzi ze szpitala. Jest gotowa walczyć z Falkowiczem o prawo do opieki nad córką. W sądzie rodzinnym Andrzej twierdzi, że pozostaje w stałym związku. Sędzia zleca lekarzowi, by na następne spotkanie stawił się ze swoją partnerką. Julka wraca do Polski, ale bez syna, który został za granicą. Bart jest rozczarowany. W szpitalu podopieczną profesora zostaje cierpiąca na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne Emilia. Mimo sprzeciwu rodziny kobieta zamierza poddać się eksperymentalnej terapii. Gdy w Leśnej Górze zjawia się mąż chorej, o mało nie dochodzi do tragedii. W tym czasie doktor Mróz szykuje się do operacji Wandy, pacjentki po urazie kręgosłupa. Zabieg jest obarczony dużym ryzykiem i może nawet doprowadzić do pogorszenia stanu chorej.

Druga szansa

odc.9 Monika ujawnia tajemnice branży i naraża się na ostracyzm w swoim środowisku. Prawnicy telewizji chcą ją zwolnić. Załamaną kobietę pociesza Ola. Alina wraca do Polski po Brandona. Lidka żegna się z chłopcem. Jej matka odkrywa prawdę o pochodzeniu dziecka.

Singielka

odc.174-177 Agnieszka składa Górskiemu propozycję pracy. Olgierd trafia do szpitala. Kris namawia Natalię na studia na ASP. Oferuje jej pomoc w przygotowaniu do egzaminów. "Co tam?" traci czytelników. Trudną sytuację portalu próbuje wykorzystać Krzysiek.


odc.208 Broniszowie świętują w restauracji zdany egzamin dojrzałości Kazika. To pierwsze świadectwo maturalne w rodzinie. Staszek informuje rodziców o planach brata. Między chłopakami dochodzi do bójki. Nocul zjawia się na miejscu zdarzenia. Bracia zostają zatrzymani i trafiają do aresztu. Wkrótce ciężko ranny Staszek zostaje znaleziony pod mostem. Dziubak i Nocul najpierw sprawdzają alibi jego brata z powodu ich niedawnej kłótni. Funkcjonariusze dowiadują się, że poszkodowany wziął szybką pożyczkę. Zatrzymują właściciela firmy udzielającej kredytów. Zabezpieczają również telefon Staszka, a w nim znajdują obraźliwy SMS od Renaty, dziewczyny Kazika, oraz powtarzający się numer do agencji nieruchomości. W śledztwie pomaga ksiądz Mateusz.

Przyjaciółki

odc.96 Patrycja i Michał przygotowują się do rozprawy rozwodowej. Wiedzą, jakie pytania padną w sądzie, dlatego chcą wspólnie ustalić odpowiedzi. Tomek tymczasem pragnie udobruchać Kochan po wpadce, do której doszło podczas szkolnego meczu. Proponuje spotkanie. Zuza zostawia rano pierścionek zaręczynowy w łazience. Jest potem przekonana, że go zgubiła. Anka, załamana zdradą Pawła, samotnie wychodzi do klubu. Z trudem opiera się chęci zamówienia alkoholu. Gdy smutna popija sok, przyłącza się do niej Artur. Inga bardzo tęskni za Hanią, która wyjechała z ojcem i Anitą do Nowego Jorku. Gdy w końcu udaje się jej skontaktować z córką, dziewczynka oświadcza jej, że tak wspaniale bawi się w Stanach Zjednoczonych, że nie wie, kiedy wróci do Polski.


Świat według Kiepskich

odc.501 W kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 pojawiają się pszczoły. Rój z dnia na dzień staje się coraz bardziej agresywny. Przestraszeni sąsiedzi łączą siły w walce z natrętnymi owadami. Paździoch wpada na pomysł, jak pozbyć się nieproszonych gości.

Na sygnale

odc.113 Anna jest już po rozwodzie z Potockim, ale były mąż nie zamierza zniknąć z jej życia. Karolina nadal prześladuje Wiktora. Gdy lekarz bierze urlop w pracy, nachodzi go w domu. Kilka godzin później trafia do szpitala i zgłasza na policji, że padła ofiarą molestowania.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje