Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Reklama


M jak miłość

odc. 1238 Zdesperowana Olga robi wszystko, by zjednać sobie Piotrka. Dlatego też od samego rana zasypuje Zduńskiego SMS-ami. Ta sytuacja wyraźnie irytuje Kingę, która robi mężowi wymówki. Prawnik stara się wytłumaczyć nastolatce, że ma własne życie, w którym nie przewiduje dla niej miejsca. Dziewczyna jednak nie odpuszcza. Gdy zawodzą inne argumenty, wyznaje Piotrkowi, że najprawdopodobniej oblała maturę i tylko on może jej pomóc, dając korepetycje z matematyki. A jeszcze wcześniej prosi Zduńskiego, by towarzyszył jej w czasie wizyty u ojca w szpitalu. Prawnik nie jest zadowolony, ale w końcu ulega. Przed wyjściem z pracy przekazuje część swoich obowiązków Januszowi. Drugi asystent skrzętnie wykorzystuje tę sytuację... Tymczasem Magda, idąc za radą Pawła, postanawia samotnie wybrać się do Grabiny. Chce w ten sposób dać Olkowi szansę na spędzenie kilku godzin z Maćkiem i poczucie się pełnoprawnym ojcem. Chodakowski szybko domyśla się, na czym polega plan żony i nie jest z niego zadowolony.

odc. 1239 O poranku goniec przynosi ogromny bukiet kwiatów dla kompletnie tym zaskoczonego Marcina. Kilka godzin później okazuje się, że wysłała je Naomi, która stara się na różne sposoby podziękować Chodakowskiemu za uratowanie jej życia. W końcu udaje jej się stanąć twarzą w twarz z Marcinem. Tym razem okazuje się, że to chłopak ma poważne problemy ze zdrowiem. Tymczasem po interwencji Agnieszki i rozmowie Joanny z szefową, koleżanka, która sprawiła, że Tarnowska musiała odejść z pracy, sama straciła posadę. Dziewczyny sprzeczają się na ulicy, a świadkiem całego zajścia jest Jacek, który natychmiast staje w obronie ukochanej Tomka. Mężczyzna zaprasza roztrzęsioną kobietę do kawiarni. Pod koniec spotkania umawiają się na weekend na wspólne zwiedzanie Warszawy. Jednym z punktów programu staje się trening na ściance, w którym uczestniczą też Agnieszka i Tomek. W pewnym momencie Asia odbiera telefon z kliniki w Austrii. Okazuje się, że jej ojciec przeszedł tam operację, w czasie której wystąpiły komplikacje i teraz znajduje się w śpiączce farmakologicznej.

Klan

odc. 2977 Po kilku dniach spędzonych z rodziną w SPA, Agnieszka z niechęcią myśli o powrocie do pracy. Szybko okazuje się, że przeczucie jej nie myliło.

odc. 2978 Rozmowy o nowej pracy, które Daniel prowadzi z Feliksem, przygnębiają Monikę. Nie może zrozumieć, dlaczego syn zdecydował się na pracę w domu pogrzebowym. Paweł jest przygnębiony, że siostra chce sprzedać aptekę.

odc. 2979 Pani Kazia dowiaduje się od Czesi, że Darek wraca z Estonii. Ale dziewczyna wcale nie wygląda na zadowoloną.

odc. 2980 Przez szyby stojącego pod cmentarzem samochodu Adam pokazuje dwóm osiłkom idącego do pracy Daniela...

Na Wspólnej

odc. 2344 Pogrążony w poczuciu winy Igor nie chce iść na pogrzeb Maćka. Ostatecznie jednak trafia na cmentarz, ale widząc rozpaczającą wdowę, ma problemy z wygłoszeniem mowy pogrzebowej.

odc. 2345 Ostatnie dni swojej wolności Roman postanawia uczcić męską wyprawą na ryby. W czasie hucznych zabaw na bezludnej wysepce, sytuacja nagle wymyka się spod kontroli.

odc. 2346 Uwięziony na wyspie Hoffer szaleje z rozpaczy. Jest przekonany, że ukochana nie wybaczy mu tego wyskoku. Tymczasem Honorata ma zupełnie inne zmartwienie na głowie.

odc. 2347 W czasie wesela Honoraty i Romana atmosfera jest bardzo gęsta. Błażej orientuje się, że dziewczyna, z którą ma romans, jest siostrą jego ukochanej.

Barwy szczęścia

odc. 1496 Po powrocie z Hiszpanii Darek przyznaje się Włodkowi, że klub zaplanował jego transfer za granicę. Ale to nie koniec kłopotów Cieślaka - jego firma, z powodu błędnie wypełnionego wniosku, nie dostała grantu na badania.

odc. 1497 W czasie badań wychodzi na jaw, że dziecko Klary i Huberta może urodzić się z zespołem Downa. Rodzice są przygnębieni i przerażeni. Natomiast Bożena spotyka się z Brunem, ale jednocześnie daje nadzieję Borysowi, że ich znajomość może przerodzić się w coś poważnego. Jednak w końcu postanawia poważnie porozmawiać z Grzelakiem.

odc. 1498 Po otrząśnięciu się z pierwszego szoku Klara nie chce robić dodatkowych badań i niezależnie od wszystkiego jest zdecydowana donosić ciążę. Tymczasem Natalia zostaje wezwana na przesłuchanie w sprawie Oliwiera. Na komendzie dowiaduje się, że punkt porad prawnych mógł być pralnią brudnych pieniędzy.

odc. 1499 W klubie czeka na Darka bardzo zła wiadomość. Jego wyniki badania EKG znacząco odbiegają od normy. Po dalszej diagnostyce okazuje się, że serce Janickiego nie pracuje prawidłowo... W tym czasie Łukasz negocjuje z Agnieszką odkupienie od niej mieszkania.

Pierwsza miłość

odc. 2334 Bliscy Oli dochodzą do wniosku, że powinni ingerować w życie dziewczyny. By przekonać się, czy rzeczywiście jest uzależniona, Błażej postanawia śledzić siostrę. Melka dostaje wiadomość od Dragona. 

odc. 2335 Jowita w towarzystwie Radka jedzie na badanie USG. W klinice uświadamia sobie, że chłopak nigdy nie pokocha cudzego dziecka.

odc. 2336 Na wieść, że Emilka i Bartek mają problemy finansowe, mieszkańcy Wadlewa przychodzą z pomocą.

odc. 2337 Barbarian nie przynosi oczekiwanych dochodów. Kinga z Marysią i Beatą próbują wymyślić plan naprawczy.

Na dobre i na złe

odc.644 Wiktoria wciąż rozpamiętuje dramatyczne wydarzenia, które rozegrały się w Leśnej Górze. Lekarka obwinia się o śmierć doktora Stanisławskiego. Pogrążona w żałobie Ola sięga po alkohol, by ukoić ból wywołany stratą ukochanego. W barze jest świadkiem wypadku. Laura - dziewczyna, która świętuje w lokalu swój wieczór panieński - wypija drink z ciekłym azotem i zostaje dotkliwie poparzona. Góral wychodzi z więzienia. Trafia pod opiekę kuratora. Okazuje się nim doktor Tretter. Wkrótce dyrektor szpitala wdaje się w spór z wizytatorem z Akademii Medycznej, Ksawerym Stanisławskim, ojcem zmarłego Janka. Z kolei Bart podejmuje się przeprowadzenia operacji profesora Augustynowicza. Zabieg jest obarczony wysokim ryzykiem. W tym samym czasie na świat przychodzi dziecko Artura i Julki.

Druga szansa

odc.3 Monika i szefowie stacji czekają na wyniki oglądalności "Szansy". Jeśli będą niskie, projekt zostanie zawieszony. Sara przeprowadza poważną rozmowę z matką. Marcin rusza w szaleńczą podróż karetką po nerkę do przeszczepu. W drodze samochód ulega awarii.

Komisja morderstw

odc.4 IPN odkrywa grób ofiar stalinowskiego terroru. Badacze natrafiają m.in. na ciało porucznika Jerzego Podhorskiego. Według akt żołnierz powiesił się w celi, tymczasem w jego czaszce tkwi kula. Alicja i Maciej sprawdzają, czy odnalezione szczątki należą do oficera.

Singielka

odc.150-153 Victor jest coraz bardziej zazdrosny o przyjaciół Elki. W końcu stawia dziewczynie ultimatum. Natalia rozpoczyna remont mieszkania. Pomoc oferuje jej przystojny sąsiad. Gośka i Patryk proponują Tomaszowi, by został naczelnym portalu "Co tam?".


Świat według Kiepskich

odc.495 Boczek rozgłasza wśród sąsiadów plotkę, że w piwnicy grasuje upiór. Początkowo mieszkańcy nie wierzą w te rewelacje, z czasem jednak wszyscy ulegają zbiorowej histerii. Jedyną osobą, która bez strachu schodzi do piwnicy jest... Kopciński.

Przyjaciółki

odc.90 Zuza daje Indze do zrozumienia, że Jasiek się jej oświadczył. Patrycja umawia się z Tomkiem na spotkanie. Anka na prośbę Wiktora poprawia pozew. Gdy okazuje się, że błędów jest więcej, mężczyzna proponuje jej, by przyjechała z dokumentami do jego domu.

odc.203 Możejko i Nocul testują nowy program do monitorowania postępu w śledztwach. Dziubak odwiedza Mateusza, by rozegrać partię szachów. Natalia jedzie z Pluskwą na targ staroci. Beata Sawicka, pracownica poczty, ubiega ją w kupnie sekretarzyka. Gospodyni bezskutecznie próbuje odkupić mebel. Wysyła do Sawickiej Pluskwę z nadzieją, że może jemu to się uda. W mieszkaniu mężczyzna znajduje ciało zamordowanej Beaty. Wezwani na miejsce Dziubak i Nocul przesłuchują świadka. Na komisariat trafia Mariola, koleżanka Beaty z pracy. Wkrótce zostaje zatrzymana także kierowniczka poczty, Janka Stankiewicz, która podejrzewała Sawicką o kradzieże przesyłek. W jej gabinecie Nocul natrafia na zdjęcie Janki, Beaty oraz... Krystiana, byłego męża Sawickiej.

Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem

odc.76-80 Osman zdobywa fatwę, która zezwala na egzekucję księcia Mehmeta. Wkrótce wyrok zostaje wykonany. Na wieść o śmierci pierworodnego syna Kösem wpada w rozpacz. Nie wierzy, że sułtan zgładził swojego brata. Tymczasem w Stambule nastaje sroga zima. Mieszkańcy nie tylko muszą znosić ciężkie mrozy, lecz także niedostatek. Zülfikar postanawia wspierać Iskendera w walce o tron. Liczy na jego wdzięczność. Kösem angażuje się w pomoc najuboższym, którzy są dziesiątkowani przez głód i choroby. Osman wpada na pomysł, jak zdobyć sympatię ulemów i poddanych. W tym celu postanawia zawrzeć związek małżeński z córką sędziego religijnego, Esada. Tymczasem sułtanka Halime i Dilruba usiłują dowiedzieć się, czy Iskender żyje.

Rozdarte serca

odc.27 Cihan odkrywa, że Dilara i Alper są przyrodnim rodzeństwem. Yildirim doradza mężczyźnie, jak pozbyć się szwagra z firmy. Özkan jest świadkiem spotkania Gülseren z Cansu. Następnie zjawia się pod szkołą Hazal. Dziewczyna ucieka taksówką do domu.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama