Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Reklama


M jak miłość

odc. 1234 Mimo wielu trudności, Olga w końcu zdaje maturę. Marzy, by swój sukces uczcić w towarzystwie Piotra. Wyobraża sobie, że spędzą razem romantyczny wieczór przy nastrojowej muzyce i lampce szampana... Zduński ma jednak inne plany - od pracującego na jego zlecenie detektywa dostaje wreszcie informacje na temat osoby, która może być związana ze sprawą śmierci Góreckiej. Jedzie z Kingą pod wskazany adres i odkrywa, że trafił do ciotki Izy, dziewczyny Marcina. Tymczasem nad Joanną zawisły czarne chmury. Tarnowska traci pracę i nie ma pojęcia, jak o tym powiedzieć ukochanemu. Natomiast Tomek, dzięki podpowiedzi Wojtka, decyduje się kupić Tarnowskiej prezent - upatrzoną przez nią suknię ślubną. Uznaje, że dzięki temu podarunkowi narzeczona w końcu zdecyduje się wyznaczyć datę ślubu. I ma rację. Joanna z radością przystaje na zaproponowaną przez niego końcówkę sierpnia i natychmiast przymierza suknię ślubną. Ale Tomek niestety nie może ocenić, jak Tarnowska się w niej prezentuje. Bo przecież przesąd zakazuje, by narzeczony przed ślubem oglądał wybrankę swego serca w sukience, w której wystąpi na ślubie.

odc. 1235 W końcu dochodzi do spotkania Izy z Góreckim. Dziewczyna jest przerażona, ale i zdeterminowana. Tak jak wcześniej powiedziała Marcinowi, przygotowała się na wielkie pretensje, ostre i gorzkie słowa. Okazuje się jednak, że biznesmen po wysłuchaniu jej historii dochodzi do wniosku, iż tragedia nie tylko na nim odcisnęła bolesne piętno. I jedyne, co może w tej sytuacji zrobić, to wybaczyć. Natomiast ciotka Izy wyznaje Marcinowi, że to przez jej sugestie brat po spowodowaniu wypadku nie zgłosił się na policję. Tymczasem Górecki po skończonym spotkaniu zaczyna źle się czuć. Ale ukrywa ten fakt przed Piotrkiem, którego odprawia, twierdząc, że ma ochotę się przejść. I rzeczywiście rusza w stronę pobliskiego parku. Tam z trudem dociera do wolnej ławki. Niestety, jego stan gwałtownie się pogarsza - serce wali jak oszalałe, a na czole pojawiają się krople zimnego potu. Przechodząca nieopodal Zuza natychmiast dostrzega, że z mężczyzną dzieje się coś niedobrego. Po chwili jest już stuprocentowo pewna, iż ma do czynienia z zawałem serca. Bez chwili zwłoki wzywa pogotowie. W tym samym czasie adwokat Roberta informuje Marysię, że prokuratura zgodziła się na jej wizytę w areszcie. Rogowska jednak nie jest pewna, czy ma ochotę na rozmowę z mężczyzną, który oszukiwał ją przez wiele miesięcy. Jednak w końcu decyduje się na odwiedzenie Bilskiego.


Klan

odc. 2966 Zestresowani Jerzy i Antek zastanawiają się, skąd wziąć pieniądze na zaległe rachunki. W biurze zjawia się Michał i proponuje, by o pomoc poprosić Oskara. Jerzy nie jest przekonany do tego pomysłu.

odc. 2967 Zdenerwowana Grażynka ma pretensje do męża, iż mimo jej zakazu pozwolił Maćkowi zapisać się na kurs prawa jazdy. Leopold tłumaczy, że nie miał serca odmówić pasierbowi.

odc. 2968 Na Truskawiecką zagląda Ela, która chce się dowiedzieć o zdrowie brata. Opowiada Widze o kłopotach Jerzego.

odc. 2969 Przy śniadaniu Beata wypytuje córkę o jej wizytę u Zuzy. Dziewczyna okłamuje matkę, że było miło...

odc. 2970 Paweł dowiaduje się od Wigi o kłopotach finansowych Chojnickich.

Na Wspólnej

odc. 2336 Roztrzęsiona Agnieszka informuje Darka, że Rafał już wie o ich romansie. Kobieta nie chce umówić się z kochankiem, a potem nie odbiera od niego telefonów. Żbik zaczyna się zastanawiać, czy Olszewska liczy na pogodzenie się z Sobczakiem.

odc. 2337 U Honoraty niespodziewanie zjawia się Nicole. W czasie rozmowy kobieta orientuje się, że małżeństwo jej syna dotknął głęboki kryzys. Nie namyślając się wiele, Leśniewska wzywa Mikołaja na poważną rozmowę. Tymczasem do kancelarii przychodzi Rafał.

odc. 2338 Do Warszawy przyjeżdża Andrzej. Kuba, który dawno nie widział taty, jest szczęśliwy i podekscytowany jego wizytą. Wkrótce okazuje się, że Brzozowskiemu zależy tylko na przedstawieniu nowej żony.

odc. 2339 Ola bardzo chce spotkać się z Błażejem. Jednak chłopak wykręca się zaplanowaną lekcją niemieckiego. Natomiast Kasia jest przekonana, że przez ściąganie oblała maturę.


Barwy szczęścia

odc. 1485 Matka Agnieszki jest zaskoczona czułością, z jaką Basia traktuje jej wnuczkę. Walczak robi wszystko, by Judyta nie zorientowała się, iż Grzelakowa jest babcią Kai.

odc. 1486 Zdesperowany Łukasz bierze coraz więcej zleceń. Wyznaje Kasi, że planuje zaciągnąć kredyt na mieszkanie. A Górka liczy na sukces całodobowego fitness klubu.

odc. 1487 Po odkryciu prawdy dotyczącej Kai, Judyta ma pretensje do córki. Agnieszka niespecjalnie przejmuje się wyrzutami robionymi jej przez matkę.

odc. 1488 Janicki dostaje od zarządu Powiśla propozycję transferu do mało znanego klubu.

odc. 1489 Za namową córek, Małgorzata zgłasza sprawę Modesta na policję. 

Pierwsza miłość

odc. 2323 Mimo wielu starań Lew nie potrafi naprawić swoich relacji z synem. Ku ogromnemu zaskoczeniu i frustracji aktora, Jeremi deklaruje, że chce zamieszkać z Beatą. Tymczasem Marysia otrzymuje od Huberta sporą sumę pieniędzy i pożegnalną wiadomość. Jest przerażona i przekonana, iż mężczyzna zamierza popełnić samobójstwo. Postanawia razem z Michałem udaremnić ten plan.

odc. 2324 W trakcie wspólnej pracy Tola i Maks bardzo się do siebie zbliżają. Jednak niebawem okazuje się, że Rak, po podpisaniu przez Kulczyckiego nowego kontraktu musi wyjechać do Wietnamu. Gdy Kaniewska dowiaduje się o tym, traci nadzieję na poważny związek...

odc. 2325 Przygnębiona Tola szuka pocieszenia u Emilki i Bartka. Niebawem okazuje się jednak, że Maks nie wyobraża sobie, by mógł pojechać do Wietnamu bez ukochanej. Tymczasem Hubert zdradza Michałowi tajemnice, które Marysia skrzętnie przed nim ukrywała. Domański jest wstrząśnięty - nie może uwierzyć, że jego ukochana kobieta, mogła być wplątana w niejasne sytuacje. Natomiast pierścionek znaleziony przypadkiem przez Luizę wywołuje falę domysłów - dziewczyny zaczynają się zastanawiać, która z nich miała go dostać.

odc. 2326 Decyzja pracodawcy o przymusowym przejściu na emeryturę potwornie frustruje Grzegorza. Grażyna, widząc reakcję męża, zaczyna drżeć o jego zdrowie. I niestety, intuicja jej nie zawodzi. Michał rozpoczyna własne śledztwo. Chce się upewnić, czy rewelacje Huberta są prawdziwe.

odc. 2327 Opowieści byłego ukochanego Marysi dotyczące przeszłości dziewczyny znajdują potwierdzenie. Ten fakt bardzo przygnębia Michała. Domański zaczyna się zastanawiać, czy w tej sytuacji jego ślub z Radosz w ogóle ma sens. W tym samym czasie Jeremi doskonale bawi się w towarzystwie Beaty i "Miksera". A Lew robi wszystko, by wreszcie przekonać do siebie syna.

Na noże

odc.1/13 Utalentowany Jacek Majchrzak jest u szczytu kariery, gdy postanawia zrezygnować z posady szefa kuchni w renomowanej restauracji Toute Varsovie i otworzyć własny lokal. Rzuca również piękną Wiolę - menadżerkę, a jednocześnie życiową partnerkę. By zrealizować swój plan, musi najpierw zebrać pieniądze na biznes. Pomysł ten nie przypada do gustu rodzicom mężczyzny. Surowy ojciec, znany i szanowany kardiolog Marian Majchrzak, uważa, że pasja syna to mrzonki. Na szczęście Jacka wspiera dziadek Antoni, który także jest kucharzem. To on przekonuje wnuka, by nie rezygnował z obranej drogi. Jacek ma również po swojej stronie przyjaciół - Zuzę oraz Patryka, z którymi pracował w Toute Varsovie. Razem z nimi otwiera własną jadłodajnię.

Ranczo

odc.118 Po wyjeździe Lucy i Dorotki do Stanów Zjednoczonych Kusy wpada w depresję. Wkrótce dostaje wiadomość o planowanym przyjeździe Moniki. Postanawia wyjść na spacer, by ukoić nerwy. Krótki wypad niepostrzeżenie zamienia się w dłuższą wyprawę. Tymczasem Solejukowa otrzymuje licencjat z filozofii. Wszyscy domownicy się cieszą, nawet mąż, który nie rozumie tego słowa. Gdy w końcu poznaje jego znaczenie, dobry humor go opuszcza. Więcławska zaczyna piastować urząd wójta. Pierwsze tygodnie w nowej pracy są dla niej trudne. Była ekspedientka o wielu rzeczach nie ma pojęcia. Prezes Kozioł przygotowuje się do wyborów prezydenckich. Czerepach podsuwa mu do podpisania stos dokumentów, wśród których jest oświadczenie lustracyjne.

Na dobre i na złe

odc.642 Czarny, Misiek i jego dziewczyna nadal okupują blok operacyjny i terroryzują personel szpitala. Wkrótce w Leśnej Górze zjawia się negocjator, a szpital zostaje otoczony policyjnym kordonem. W środku przerażona Ola czuwa przy rannym Janku, który wymaga natychmiastowej operacji. Tego dnia młodzi mieli się pobrać, tymczasem są zakładnikami trójki gotowych na wszystko przestępców. Przemek gorączkowo szuka wyjścia z sytuacji. By ratować kolegę, decyduje się na oszustwo. Wmawia Miśkowi, że grozi mu amputacja nogi. Jednocześnie obiecuje, że wraz z Adamem zdołają go ocalić, jeśli będą mogli udzielić pomocy także Stanisławskiemu. Spanikowany bandyta upiera się jednak, by sprowadzili do szpitala dr. Falkowicza. Niestety lekarz przebywa w areszcie.

O mnie się nie martw

odc.1/13 Do zespołu prawników dołącza Paweł, kolega Marcina ze studiów. Przystojny mecenas robi wrażenie na Marcie. Ewelinka i Jacek biorą ślub. Niestety nie udaje się uniknąć kłopotów. Na początek Krzysiek, ich świadek, wymiguje się od udziału w ceremonii.

 odc.92 Orlicz spędza noc z poznaną w parku Ewą. Rano okazuje się, że dziewczyna ma zastąpić Lucynę w zespole komisarza. Sprawy uczuciowe schodzą jednak na drugi plan, gdy policjanci dostają informację o podwójnym zabójstwie. Ofiarami jest para zakochanych.

Druga szansa

 odc.1/13 Samolot, którym podróżuje Monika, ma poważną awarię. Maszyna ląduje w Radomiu, a nie w Warszawie. Artur operuje Bronka. Na wynik operacji czeka pani Jadzia. Zeit zostaje ciężko pobity. Ma tydzień, by zwrócić pieniądze wierzycielowi.

Komisja morderstw

 odc.2 Ekipa Anny Grześkowiak bada zagadkę trzech metalowych trumien, które znaleziono w bunkrze w Krzywej. Wkrótce umierają związani ze sprawą poszukiwacz skarbów oraz konwojent. Przyczyną ich śmierci była ta sama, nieznana lekarzom choroba.

Singielka

odc.142-145 Mikołaj próbuje odkryć tajemnicę skradzionych kodów. Prosi Bajtka o pomoc. Konrad nalega, by Elka dała mu ostatnią szansę. Natalia szykuje się do ślubu. Nie wie, że Sława i Hanna za jej plecami dokonały zmian w organizacji wesela.

Artyści

1/8 Wieloletni dyrektor Teatru Popularnego w Warszawie odbiera sobie życie. Władze miasta szybko powołują jego następcę, którym zostaje młody reżyser z prowincji - Marcin Konieczny. Aktorzy dość chłodno przyjmują nowego przełożonego.

rodzinka.pl

odc.183 Boscy sprzedają dom i przenoszą się do apartamentu w Wilanowie. Nawzajem podtrzymują się w przekonaniu, że podjęli słuszną decyzję. Z czasem jednak pojawia się coraz więcej wątpliwości. Drobne sprzeczki z nowymi sąsiadami oraz rozłąka z przyjaciółmi sprawiają, że Natalia zaczyna żałować przeprowadzki. Na domiar złego Kuba wyznaje rodzicom, że nie dostał się na studia w Krakowie, więc musi zamieszkać z nimi. Tomek z kolei wynajmuje lokum z Magdą. Ku zaskoczeniu bliskich hardy chłopak we wszystkim zgadza się z ukochaną. Marysia zostaje matką i rola ta wystawia na próbę jej cierpliwość. Natomiast Marek przy każdej okazji wypomina przyjaciołom, że zrezygnowali z domu na rzecz betonowej dżungli.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje