Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"Na Wspólnej"

Reklama

odc.2325 Janusz upija się w barze Ziębów. Później grozi Michałowi pistoletem i oskarża go o zniszczenie mu życia. Maria dostaje wezwanie do spłaty rat za zakup drogich sprzętów. Chce wyjaśnić sprawę. Norbert wstawia się za Brunonem, który może stracić miejsce w zespole chippendalesów.

odc.2326 Podczas wywiadu w telewizji Maks straszy porywaczkę, że się na niej zemści. Basia rozważa rezygnację z pracy. Jarek ma stłuczkę służbowym samochodem. Eliza krytykuje strój nowej współpracownicy. Kobieta okazuje się jej szefową.

odc.2327 Wiktorek zostaje uratowany. Ilona zabiera synka do siebie. Jarek musi zapłacić odszkodowanie za zniszczenie auta. Tomek handluje kradzionym sprzętem. Przestępczy proceder zostaje wykryty przez straż miejską. Funkcjonariusze rekwirują towar.


odc.152 Trwa przyjęcie zaręczynowe Andrzeja Łazarka i Grażyny Wieczorek. Oprócz zaproszonych Mateusza i Możejki w domu obecni są także stryj mężczyzny Wacław i ściągnięta przez niego z Anglii opiekunka Kate. Kobieta zajmuje się dziećmi osieroconymi przez siostrę Łazarka i porzuconymi przez swojego ojca. W trakcie zabawy mały Wojtuś znajduje w zaroślach zwłoki mężczyzny. Organista Piotr zauważa uciekającą postać. Okazuje się, że to uczeń technikum Bono. Chłopak zostaje zatrzymany. Mateusz odwiedza go w areszcie i dowiaduje się, że zakradł się do domu Andrzeja, by spotkać się z jego siostrzenicą. Młodzi planowali wspólną ucieczkę. Nastolatek tłumaczy, że w ogrodzie natknął się na tajemniczego mężczyznę. Rozmawiał z nim. Policja próbuje ustalić jego tożsamość.

Mr. Robot

odc.10 Elliot dokonuje ważnego odkrycia. Chodzi o jego rodzinę i fsociety. Wkrótce musi podjąć wiążące decyzje w obu tych kwestiach. Wszystkie sprawy dotyczące Tyrella zaczynają niebezpiecznie się zacieśniać. Z kolei Angela ma niespodziewanego gościa.

Gorzki smak cukru

odc.2 Na weselu Elzy i Rutgera ojciec Nathana wznosi toast za zdrowie młodej pary i ogłasza datę ślubu swojego syna i jego wybranki. Zdradzona przez ukochanego Sarith staje się zazdrosna o szczęście siostry. Postanawia odbić jej męża.

W sercu oceanu

odc.9 Mencía i szlachcianki nadal są więzione przez gubernatora. Dzięki pomocy przyjaciela kapitana Salazara uczestnicy wyprawy wysyłają list do króla Hiszpanii, w którym przedstawiają swoją sytuację i proszą o szybką pomoc. Don Brasowi podoba się Ana i chciałby pojąć ją za żonę. W zamian za rękę dziewczyny obiecuje pomóc Salazarowi w przygotowaniach do dalszej podróży. Tymczasem Alonso nie może znieść tego, jak okrutnie są traktowani niewolnicy. Gdy jeden z nich umiera, chłopak traci nad sobą panowanie i zabija portugalskiego nadzorcę. Salazar przyjmuje propozycję Don Brasa. Poświęca Anę, by ratować pozostałych. Wkrótce wraz ze swoją grupą wyrusza do Asunción. Na hiszpańskim statku przypływa odpowiedź króla oraz przebrana za zakonnika Rańa.

Rozdarte serca

odc.23 Cihan domyśla się, co knuje jego ojciec. Nie chce pozostać mu dłużny. Prosi Gülseren, by nagrała każde zdanie, które padnie podczas spotkania z Rahmim. Tymczasem mężczyzna każe zmontować fałszywą wypowiedź ze słów Gülseren. Intryga wkrótce wychodzi na jaw, a Cihan nie może uwierzyć w to, że jego żona jest zdolna do takiej niegodziwości. Ostatecznie Rahmi bierze winę na siebie, chcąc ratować sytuację, w której wszyscy się znaleźli. Tymczasem nadchodzi dzień rozprawy. Zdruzgotana Dilara obiecuje Alperowi pokaźną sumę pieniędzy, aby tylko uniknąć kłopotów. Z kolei Cihan postanawia raz na zawsze pozbyć się Alpera z firmy. Dochodzi do wniosku, że może to osiągnąć jedynie poprzez podwyższenie kapitału spółki.

Płonący brzeg


odc.4-7 Centaine odkrywa, że Owi i Hani zginęli z ręki Lothara. Ucieka od ukochanego i dołącza do rodziny Anny. Wkrótce orientuje się, że jest w ciąży. Pewnego razu wraca do groty, w której mieszkała z Buszmenami, i znajduje tam złoża diamentów. Mijają lata...

Kryminalne zagadki Las Vegas 12

odc.17 Zespół Russella bada okoliczności morderstwa studenta. Zdjęcie ofiary trafiło do internetu. Detektywi odkrywają, że chłopak miał wielu wrogów. Prowadził bloga, na którym publikował pikantne plotki na temat mieszkańców kampusu.

Tysiąc i jedna noc

odc.45-48 Po rozmowie z Peride Szeherezada prosi Onura, by przed ślubem podpisali intercyzę. Ali Kemal pragnie rozpocząć nowe życie u boku ukochanej Dżansel. Fusun nie chce mu jednak dać rozwodu. Gani dowiaduje się o ciąży. Informuje o tym Burhana.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje