Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1230 Nieco zestresowany Piotr zaczyna pracę jako asystent Góreckiego. Sytuacji nie ułatwia Janusz Orski, pracownik biznesmena, który miał nadzieję, że to właśnie on zajmie to stanowisko. Mężczyzna robi wszystko, by utrudnić życie Zduńskiemu i jak najszybciej się go pozbyć. Ale za to prawnika mocno wspiera i dopinguje córka Góreckiego, Olga. Jednak dziewczyna nie robi tego bezinteresownie - Piotrek bardzo jej się podoba. Tymczasem biznesmen zleca nowemu asystentowi znalezienie agencji detektywistycznej, która pomoże mu odnaleźć zabójcę jego żony. Zduński później opowiada o wszystkim Kindze, a ta radzi mu, by skontaktował się w tej sprawie z Tomkiem. Natomiast Marta przeżywa trudny dzień w pracy. Nie dość, że wszyscy pracownicy są na spotkaniach i sama musi obsługiwać całą kancelarię, to jeszcze Monika zostawia pod jej opieką dziecko. Kilka godzin później Budzyński robi Wernerowi wymówki - nie chce, by jego żona była obarczana tak wieloma obowiązkami. W czasie rozmowy prawnicy dochodzą do wniosku, że powinni oficjalnie uczynić Martę wspólniczką.

odc. 1231 Kinga wciąż jest zaniepokojona zainteresowaniem, jakim Olga obdarza jej męża. Piotrek szykuje niespodziankę, by ją udobruchać - proponuje romantyczną kolację. Wcześniej jednak zwierza się ze swoich zamiarów Góreckiej. Dziewczyna źle interpretuje jego słowa i jest przekonana, że to właśnie ją prawnik chce zabrać na "nieoficjalną, szaloną randkę". Jednak wieczorem przekonuje się, jak bardzo się pomyliła. Załamana idzie z Anką do baru i... zaczyna pić. W tym samym czasie Joanna przez przypadek słyszy rozmowę Tomka i Wojtka - malec jest bardzo zasmucony tym, że Tarnowska i Chodakowski nadal sypiają oddzielnie. Kobieta postanawia ostatecznie przebaczyć ukochanemu i... para spędza ze sobą namiętną noc. Tymczasem Maria jest zaniepokojona - odbiera głuche telefony i zauważa, że ktoś ją śledzi. W rozmowie z synową wyznaje, że straciła zaufanie do Bilskiego. A później opowiada o swoich zmartwieniach Rogowskiemu. Były mąż proponuje jej natychmiast, by razem z córką się do niego przeprowadziła. Maria zgadza się tylko na to, by Artur zaopiekował się Basią.

Klan

odc. 2958 W czasie spotkania Tadeusz wypytuje Pawła, czy jest coś szczególnego, o co on i Anna jako świadkowie powinni zadbać. W odpowiedzi Paweł proponuje wspólną kolację, w czasie której cała czwórka będzie mogła omówić szczegóły nadchodzącej ceremonii ślubnej.

odc. 2959 Podekscytowana Zosia ćwiczy przed akademią przygotowaną na zakończenie roku. Agnieszka, mimo zmęczenia, musi obejrzeć cały występ. Rafał przekazuje Beacie prezent urodzinowy od córki. Budzi on w Boreckiej poważny niepokój.

odc. 2960 Rafał podpytuje podopieczną, czy słońce, które przedstawiła w swoim dziele, nie jest przypadkiem symbolem sekty. Małgosia zdecydowanie zaprzecza.


"Na Wspólnej"

odc. 2285 Pacjent Kamila, który był przygotowywany do przeszczepu serca, na własną prośbę opuszcza szpital. Wściekłemu Hofferowi deklaruje, że zamierza teraz leczyć się u znachora Babińskiego.

odc. 2286 Na swoje spotkanie z Maksem Filip zaprasza Miśkę, dawną sympatię chłopaka. Szybko okazuje się, że atrakcyjna koleżanka wcale nie straciła zainteresowania Brzozowskim.

odc. 2287 Michel prosi przyjaciół o pomoc w przygotowaniu urodzinowego przyjęcia niespodzianki dla Sandry. Dziewczyna jest absolutnie oczarowana. Natomiast Igor spotyka się z przyrodnim bratem.

odc. 2288 Wściekła Ilona umawia się z prawnikiem i deklaruje, że wszelkimi sposobami chce walczyć o syna. Adwokat uświadamia jej, że bardzo łatwo może zniszczyć Maksa.

Barwy szczęścia


odc. 1472 Okazuje się, że Agnieszka wymieniła zamki w drzwiach mieszkania Górki. Dlatego też Kasia i Łukasz muszą się przeprowadzić do domu Stefana. Waleria stara się ukryć przed wracającym do zdrowia synem, jak duże kłopoty ma Katarzyna.

odc. 1473 Pełen współczucia Klemens opiekuje się Lilianą i Otylką, które przyjął pod swój dach. Natalia nie akceptuje tej sytuacji. Uważa, że dziewczyna nie ma szczerych intencji i znowu będzie próbowała wykorzystać jej przyjaciela.

odc. 1474 Po raz kolejny Borys podejmuje próbę umówienia się z Bożeną. Tym razem jednak Wiśniewska ulega namowom i zgadza się spędzić z Grzelakiem popołudnie. Niestety, samochód mężczyzny odmawia posłuszeństwa i randka raczej nie należy do udanych. Natomiast Natalia, dzięki znajomemu Oliwiera, dowiaduje się, że Modest jest oszustem i uwodzicielem doskonale znanym policji.

odc. 1475 W Feel Good odbywa się pierwszy seans zorganizowany przez Agatę i Pawła. Gościem honorowym spotkania jest hiszpański reżyser. Pyrka natychmiast zauważa, jak entuzjastycznie reaguje Piasecki na pojawienie się Iwony. Stara się zrobić wszystko, by nie dopuścić do ich spotkania w cztery oczy. Tymczasem Marek wreszcie wychodzi ze szpitala.


Pierwsza miłość

odc. 2314 Luiza, mimo wielu godzin przemyśleń, nie potrafi zadecydować, czy chce się związać z Natanem, czy "Mikserem". Tę sytuację postanawia wykorzystać Aśka.

odc. 2315 Po brutalnej napaści Teda, Jowita i Radek trafiają do szpitala. Wkrótce dziewczyna otrzymuje bardzo nietypową propozycję od Samuela.

odc. 2316 Po namiętnej nocy spędzonej z Emilką, Bartek liczy na bardzo szybki powrót do Wadlewa. Jednak jego żona ma bardzo wiele wątpliwości.

odc. 2317 W mieszkaniu Marysi zjawia się jej dawna miłość, Hubert Schultz. Para umawia się na spotkanie w Barbarianie.


Na dobre i na złe

odc.640 Wiktoria walczy na bloku operacyjnym o życie doktora Dębskiego. Mąż Sylwii został potrącony przez samochód. Profesor Falkowicz składa zeznania w sprawie Matyldy. Tymczasem dziewczynka ucieka z izby dziecka i ukrywa się w szpitalu w Leśnej Górze. Nie chce po raz drugi trafić do placówki opiekuńczej. Janek przegrywa w karty znaczną sumę. Bandyta Czarny nachodzi lekarza i domaga się od niego zwrotu gotówki. Przerażony Stanisławski zastanawia się, czy nie oddać mu pieniędzy, które dostał w prezencie ślubnym od ojca Oli. Na chirurgię trafia Daniel, ofiara napadu. Pacjentowi towarzyszą żona Dorota oraz przybrany syn Maciek. Policja podejrzewa, że kobieta nie powiedziała całej prawdy o brutalnym ataku na męża.


odc.141 Podczas jubileuszu 80. urodzin księdza profesora Witolda Cynamonowicza sandomierski proboszcz spotyka swoich kolegów z seminarium, Romana i Antka. W nocy dochodzi do wypadku samochodowego, w którym zostaje poważnie ranna profesor Krystyna Kołek. Inny uczestnik kraksy, kierowca ciężarówki, zeznaje, że auto poszkodowanej zostało zepchnięte do rowu przez czerwoną hondę. Na komendę zgłasza się przerażona Lucyna Waluś, siostra Romana i Antka. Kobieta zeznaje, że to ona spowodowała kolizję. Mateusz wątpi w jej winę. Postanawia porozmawiać z braćmi kobiety. Odkrywa, że Antek, właściciel hondy, ma problem z alkoholem. Dalsze śledztwo wykazuje, że jego samochód brał wcześniej udział w innym wypadku.

Imperium miłości

odc.1/46 Rok 1916. Grupa oficerów armii carskiej walczy na frontach I wojny światowej. Przyjaciele bawią na balu w Piotrogrodzie. Seyit zakłada się z towarzyszami, że pocałuje pierwszą kobietę, która wejdzie na salę. Okazuje się nią rosyjska arystokratka Szura Wierszenskaja.

Skorpion

odc.9-13 Członkowie ekipy pomagają ochraniać byłą żonę Cabe’a. Kobieta dotarła do dowodu w sprawie morderstwa szanowanego członka kongresu. Po zestrzeleniu samolotu wojskowego nad Bośnią zespół musi odzyskać elementy związane z technologią stealth.

Rozdarte serca

odc.13 Dilara organizuje kolację, na którą zaprasza swoją biologiczną córkę Hazal wraz z Gülseren. Goszcząca u niej kobieta czuje się jednak znieważona i upokorzona. Cihan decyduje się na poważną rozmowę z ojcem, który wrócił niedawno do kraju po długim pobycie w Rosji. Podczas ich spotkania wychodzi na jaw prawda na temat mrocznej przeszłości Rahmiego. Tymczasem Hazal spotyka się z Ozanem. Rozmowa jednak zmierza w zupełnie innym kierunku, niż dziewczyna to sobie zaplanowała. Postanawia się zemścić. Alper nie chce odejść ze spółki. Nie wyraża również zgody na propozycję złożoną przez Cihana. Tymczasem Dilara, choć bardzo się stara nawiązać dobre relacje z Hazal, otrzymuje pozew rozwodowy...

Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem

odc.26-29 Sułtan spędza noc z piękną Katarzyną, którą wybrała dla niego Safiye. Gdy ponownie wzywa ją do alkowy, Kösem postanawia interweniować. Tymczasem odbywają się zaślubiny Derwisza Paszy z Fahriye. W noc poślubną kobieta znika bez śladu.

Grimm

odc.14 Nick, Juliette i Renard próbują cofnąć lub chociaż zneutralizować zaklęcie, które powoduje pożądanie pomiędzy kapitanem a narzeczoną Grimma. Po wypiciu wywaru przygotowanego przez Rosalee, dziewczyna zaczyna mieć niepokojące halucynacje.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje