Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1228 Choć Tomek bardzo się stara, Joasia wciąż jest nieugięta i para sypia osobno. Któregoś dnia okazuje się, że Agnieszka musi wyjechać w podróż służbową i w związku z tym prosi policjanta, by zaopiekował się córką. Chodakowski nie wie, jak ukochana zareaguje na tę sytuację. Szybko jednak okazuje się, że Asia otacza małą bardzo troskliwą opieką. Tomek widząc to, proponuje kobiecie, by sami również postarali się o dziecko. Jednak tym razem Tarnowska stanowczo odmawia - twierdzi, że jest już na to za późno, a narodziny Helenki wszystko zmieniły. Gdy kilka godzin później do domu wraca Zosia, początkowo ostentacyjnie okazuje niechęć córce Tomka. Za to Wojtek jest zachwycony niemowlakiem. Tymczasem Bilski próbuje na różne sposoby udowodnić Marysi, że jest dla niej idealnym partnerem - stara się być miły dla Basi i buduje nawet dla niej karmnik dla ptaków. Ale gdy odkrywa, że Rogowska w swojej książce opisała jego tatuaż, wpada w szał. Po kilku godzinach dzwoni do ukochanej i sugeruje jej, by na jakiś czas wyjechała z córką z Warszawy. Maria jest przerażona.

odc. 1229 Przygnębiona Zuza opowiada Kindze, że jej związek z Wiktorem zapewne niedługo się rozpadnie. Kobieta odkryła bowiem, że prawnik planuje wyjazd na kilka miesięcy do Szwecji, o czym nawet jej nie wspomniał. Jednak żeby ostatecznie rozwiać wątpliwości, Marszałkówna umawia się z Żakiem na spacer nad Wisłą. W trakcie przechadzki para wyznaje sobie miłość, a potem spędza ze sobą romantyczny wieczór. Wiktor w końcu wyznaje ukochanej, że planuje wyjazd do Skandynawii. Okazuje się jednak, że nie wyobraża sobie, by z nim nie pojechała - kupił już nawet dwa bilety lotnicze. Poza tym zdążył porozmawiać ze Zduńską i zapowiedzieć jej, że musi szukać nowej niani. Zuza jest wniebowzięta. Natomiast Marta ma w pracy ciężki dzień. Rano okazuje się, że Andrzej musi spędzić całe przedpołudnie w sądzie, a Monika, która zastępuje nieobecnego Wernera, prosi Wojciechowską o opiekę nad córką. Po południu Budzyński robi wymówki wspólnikowi - nie chce, by większość prac w kancelarii musiała wykonywać jego żona. W końcu prawnicy oficjalnie czynią Martę swoją wspólniczką.

Klan

odc. 2953 Zachwycony Darek wraca ze sklepu z kilkoma egzemplarzami czasopisma, którego okładkę zdobi zdjęcie jego żony. Niestety, wkrótce traci dobry humor, bo orientuje się, z kim ukochana rozmawia przez telefon. Po skończonej pogawędce Czesia z niewinną miną informuje go, że Zygmunt zaprasza ją do sklepu.

odc. 2954 Po pierwszej serii chemioterapii wyniki badań Pawła wyraźnie się poprawiają. Lekarz prowadząca informuje go, że następnego dnia będzie mógł wyjść do domu. Po południu do ukochanego przychodzi z wizytą Wiga.

 odc. 2955 Dzięki wskazówkom męża Czesia wie, jak powinna negocjować umowę z właścicielem herbaciarni. Również telefon od redaktor Orłowskiej z propozycją występu telewizyjnego wyraźnie podbija stawkę.

odc. 2956 W restauracji Rosso cały personel podejrzewa, że Daniel jest "wtyczką" szefowej. Jednak gdy po wpadce z pierogami chłopak bierze całą winę na siebie, atmosfera nieco się ociepla.


"Na Wspólnej"

odc. 2281 Przygnębiona Ilona błaga Maksa, by pozwolił jej zobaczyć się z synkiem. Brzozowski stanowczo odmawia i dodaje, że Zdybicka będzie widywała Wiktora tylko w te dni, które on ustali.

odc. 2282 Po rozstaniu z Julią Michał ma nadzieję, że uda mu się odbudować związek z Kingą. Ale gdy dzwoni do ukochanej, telefon odbiera obcy mężczyzna. Zaniepokojony łączy się przez Skype’a z synem...

odc. 2283 Niespodziewanie Smolnego wzywa Gabryszewski. Wściekły biznesmen pokazuje mu paczkę, którą dostał - w środku są zdjęcia z ostrej libacji Krzysztofa z Najmrodzkim!

odc. 2284 Po długim namyśle Tosia decyduje się wyjechać na ferie ze swoim biologicznym ojcem. Ula nie może jej tego wybaczyć. Kamil jest bardzo zdenerwowany tą sytuacją.

Barwy szczęścia


odc. 1467 Wynajmujący dom Grzelaków Madejski proponuje Zdzisiowi pracę kierowcy. Zenek jest przeciwny temu pomysłowi. Nie chce, by wspólnik wchodził w konszachty z właścicielem domu uciech. W tym czasie Fitness Klub zostaje zalany.

odc. 1468 By ratować sytuację, Łukasz spotyka się z Agnieszką i prosi ją o rozłożenie długu narzeczonej na raty. Marta dochodzi do wniosku, że blogerka celowo nalegała na pożyczkę pod zastaw - chciała przejąć mieszkanie Kasi za bezcen.

odc. 1469 Ponieważ zawodzą wszelkie sposoby zdobycia pieniędzy, Górka zaczyna się godzić ze stratą mieszkania. Waleria i Stefan spotykają się z Tolkiem, bo mają nadzieję, że może on dysponuje jakąś większą sumą. Tymczasem Wierzbicki, producent telewizyjny, z którym Agnieszka weszła w spółkę, naciska, by blogerka jak najszybciej uzyskała obiecaną gotówkę. Tylko wtedy będzie mógł powstać odcinek pilotażowy ich wspólnego projektu.

odc. 1470 Tolek, chcąc zdobyć pieniądze na spłatę długu Kasi, postanawia razem z Borysem zagrać w pokera. Choć panowie wygrywają w szulerni kilkadziesiąt złotych, ich oszustwa szybko wychodzą na jaw. A konsekwencje tego są dla nich bardzo bolesne. Tymczasem Klemens opowiada Natalii, że pijany Irek pobił Lilianę.


Pierwsza miłość

odc. 2309 Wreszcie dochodzi do spotkania Artura z nowym właścicielem jego firmy. Propozycja, którą składa mężczyzna, jest niekorzystna dla Kulczyckiego.

odc. 2310 Mirek ma pretensje do matki, że przez jej śledztwo dziadek jest w fatalnym stanie psychicznym. Emilka próbuje pocieszyć ojca obiadem w gronie przyjaciół.

odc. 2311 Zaniepokojony Ted zaczyna podejrzewać, że jego prawnik coś knuje. Próbuje więc zastraszyć mężczyznę. A Mirek zwierza się ojcu ze swoich problemów z Emilką.

odc. 2312 Maks wykorzystuje Artura, by zdobyć zaufanie dotychczasowych kontrahentów. Kulczycki postanawia działać.


Na dobre i na złe

odc.639 Po utracie Matyldy profesor Falkowicz jest bliski załamania. Postanawia odnaleźć dziewczynkę. Wynajmuje prywatnego detektywa. Sylwia nadal mieszka u Radwana. Informuje męża, że chce rozwodu. Dębski na wieść o tym wpada we wściekłość. W tym czasie jego była kochanka Beata szykuje się do operacji po porodzie. Robert postanawia wykorzystać okazję i odebrać jej syna, młodą matkę zaś umieścić w szpitalu psychiatrycznym. Do Leśnej Góry po wypadku w stadninie Grzegorza trafia ranna nastoletnia Martyna. Młodej pacjentce towarzyszy zaborcza matka, Iwona, która ani na chwilę nie spuszcza jej z oka. Lekarze decydują, że dziewczyna musi przejść rezonans. Badanie wykazuje, że od lat ukrywa niebezpieczną tajemnicę.


odc.199 Zbliżają się Światowe Dni Młodzieży. Koordynatorka z Ekwadoru, Manuela, jest świadkiem, jak Władek Pęk szarpie się z Kasią. Wszyscy są zaniepokojeni, kiedy dziewczyna nie zjawia się na spotkaniu w sali parafialnej. Niebawem sąsiadka znajduje ją nieprzytomną na schodach prowadzących do piwnicy. Manuela jest wstrząśnięta tym zdarzeniem. W jednym z pracowników urzędu miasta rozpoznaje Pęka. Mężczyzna zostaje przesłuchany w komendzie. Tymczasem Dziubak i Nocul przeprowadzają dochodzenie w tej sprawie. Udają się na budowę, gdzie zatrudnieni są syn i brat Władka. Z kolei proboszcz przeprowadza z Kasią szczerą rozmowę. Dziewczyna wyznaje księdzu fakty, które mogą pomóc rozwiązać zagadkę.

Skorpion

odc.5-8 Walter i jego kompani muszą poprosić o pomoc byłego członka grupy. Sami nie poradzą sobie bowiem z naprawą reaktora jądrowego, który znajduje się w Los Angeles. Może dojść do poważnej awarii. Członków drużyny czekają obowiązkowe badania psychologiczne.

Rozdarte serca

odc.12 Cihan nalega, żeby Yildirim złożył w jego imieniu pozew rozwodowy. Keriman usiłuje wpłynąć na Gülseren, by wzięła pieniądze od biologicznej rodziny córki. Sama, w tajemnicy przed szwagierką, również podejmuje negocjacje. Alper, który popadł w tarapaty, próbuje jakoś wybrnąć z trudnej sytuacji. Stara się przekonać Cihana, że jego szantaż był jedynie żartem. Szkolni koledzy nie wierzą, że prawdziwi rodzice Hazal są bogaczami. Szydzą z dziewczyny. Dilara postanawia wyjawić prawdę koleżankom z fundacji. Niestety, nikt nie daje wiary jej słowom. Ozan próbuje dociec, jakie są przyczyny rozpadu małżeństwa jego rodziców. Nabiera podejrzeń, że za kryzys w ich związku odpowiada inna kobieta. Tymczasem Dilara składa wizytę Gülseren.

Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem

odc.22-25 Halime zamierza podać ciężarnej nałożnicy władcy środek wywołujący poronienie. Handan organizuje przyjęcie na cześć nienarodzonego wnuka. Safiye szantażuje Kösem. Jeśli dziewczyna nie powie sułtanowi prawdy o zamachu na księcia, jej ojciec zginie.

Grimm

odc.13 Nick dowiaduje się, że Renarda i Juliette coś łączy. Wstrząśnięty wyprowadza się z domu. Tymczasem policja bada sprawę poczwórnego morderstwa, którego sprawcą jest Grimm. Sean jest bliski znalezienia klucza, którego szuka Adalind.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama