Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1224 W Grabinie niespodziewanie pojawia się była narzeczona Franka, Justyna. Zarzycki początkowo nie chce z nią rozmawiać i wysłuchiwać tłumaczeń. Ostatecznie jednak daje jej szansę i młodzi dochodzą do porozumienia. Niebawem leśnik przedstawia byłą ukochaną Natalce. Okazuje się, że Justyna postanowiła na stałe zostać w Grabinie - zamierza pracować jako nauczycielka matematyki w szkole w Lipnicy. Choć dziewczyna deklaruje Frankowi, iż chce być jedynie jego przyjaciółką, z jej późniejszej rozmowy telefonicznej jednoznacznie wynika, że po spotkaniu w leśniczówce uczucia łączące ją kiedyś z Zarzyckim odżyły. Tymczasem Joasia wyznaje Annie, że straciła do Tomka zaufanie i nie wyobraża sobie dalszego wspólnego życia. Jednak po kolejnym spotkaniu z ukochanym i namowach Wojtka kobieta chce dać policjantowi jeszcze jedną szansę. W związku z tym postanawia po feriach wrócić do domu Chodakowskiego. Dzwoni też do Agnieszki i prosi, by nie wyjeżdżała z jej powodu ze stolicy. O to samo wcześniej prosi Olszewską Tomek...

odc. 1225 Po ukazaniu się napisanej przez Marysię książki, autorka jest dumna i szczęśliwa. Namawia siostrę na wspólny wyjazd do rodziców. W czasie wizyty w Grabinie Marta w końcu wyznaje Barbarze, że jej małżeństwo z Andrzejem przeżywa bardzo głęboki kryzys. Mostowiakowa przekonuje córkę, by spróbowała zawalczyć o swój związek. W tym samym czasie Lucjan prosi Marię, by dała kolejną szansę Arturowi. Po powrocie do Warszawy Rogowska w tajemnicy przed siostrą spotyka się z Budzyńskim i zapewnia szwagra, że żona nadal go kocha. Natomiast Marta umawia się z... Arturem. Lekarz później zagląda do Marii do bistro, gratuluje jej wydania książki i proponuje spędzenie wspólnego wieczoru. W czasie kolacji Rogowski po raz kolejny całuje byłą żonę. Ona jednak jest w rozterce - z jednej strony Artur jest bardzo bliski jej sercu, ale z drugiej nie chce zdradzić Roberta. Natomiast Marek i Ewa zastanawiają się, jak pogodzić wiecznie kłócących się synów.

Klan

odc. 2945 Monika przygotowuje się do wizyty u Daniela w więzieniu. Nadal nie może zrozumieć, dlaczego syn postanowił odrzucić pomoc adwokata. Paweł uważa, że mimo sprzeciwu syna, Ross powinna zapewnić mu obrońcę.

odc. 2946 Rozentuzjazmowany Rafał opowiada o swojej nowej pracy - będzie przez telefon namawiał ludzi do kupowania kołder. Ola nie może zrozumieć, dlaczego ukochany chce manipulować ludźmi.

odc. 2947 Na prośbę Kingi Michał próbuje wytłumaczyć synom, dlaczego mama się nie zgadza na ich wyjazd na obóz jeździecki.

odc. 2948 Zadowolona Monika opowiada Feliksowi o działaniach prawnika poleconego przez Pawła. Adwokat zdążył już złożyć wniosek o zwolnienie Daniela z aresztu.


"Na Wspólnej"

odc. 2273 W czasie rozmowy Julia mówi Michałowi, że chciałaby, żeby jeszcze raz postarali się o dziecko. Jednak Brzozowski boi się o jej zdrowie. Dlatego w tajemnicy odwiedza ginekologa partnerki i... dowiaduje się, że kobieta nigdy nie była w ciąży.

odc. 2274 Po awanturze Julia pakuje swoje rzeczy. Przeprasza Michała za kłamstwo i próbuje tłumaczyć się miłością. Brzozowski nie komentuje słów kochanki, a wieczorem stara się dodzwonić się do Kingi.

odc. 2275 Roman próbuje przekonać Honoratę, że jego towarzyskie "wybryki" w sanatorium nic nie znaczą. Leśniewska w końcu mu wybacza, ale... szybko tego żałuje.

odc. 2276 Wściekły Maks nie chce wpuścić Ilony do domu. Zdybicka próbuje wyjaśnić ukochanemu, że dla dobra firmy musiała go zdradzić. Brzozowski jest niewzruszony.


Barwy szczęścia


odc. 1457 Na rozprawie o ustalenie, pod czyją opieką powinna znaleźć się Maja, u boku Sandry pojawia się mężczyzna. Podaje się on za biologicznego ojca dziecka. Wojciechowska zeznaje, że pokonała nałóg i żałuje popełnionych błędów.

odc. 1458 Prawniczka Tomalów tłumaczy klientom, że pojawienie się ojca Mai zwiększa szanse Sandry na odzyskanie córki. Jednocześnie jednak zachęca Sabinę i Andrzeja do dalszej walki. Tymczasem sprawa kradzieży w pralni wyjaśnia się za sprawą zeznań Inki i Danki, które same zgłaszają się na policję.

odc. 1459 Zdenerwowana Iwona odkrywa na ścianie przy drzwiach swojego mieszkania obraźliwy napis. Niedługo potem zauważa też przed blokiem tajemniczą, zakapturzoną postać. Tymczasem Agata spotyka się z byłą dziewczyną Pawła. W trakcie rozmowy Pyrka dowiaduje się, że Piasecki jest chorobliwie zazdrosny.

odc. 1460 Lara próbuje za wszelką cenę odzyskać Świderskiego. Prowokuje mężczyznę i... bardzo mało brakuje, by doszło między nimi do zbliżenia. Natomiast Marta spotyka pod szkołą zapłakaną Zofię. Kobieta nie może pogodzić się z tym, że jej córka została zabrana do pogotowia opiekuńczego. Walawska obiecuje jej pomóc.

Pierwsza miłość

odc. 2299 Marysia i Ewa zaczynają szantażować Zbyszka. Pomaga im w tym zaprzyjaźniony policjant, który zdobył informacje o niechlubnej przeszłości mężczyzny.

odc. 2300 Dzięki sporej sumie pieniędzy Artur uzyskuje instrukcje dotyczące miejsca pobytu Tomka. Niestety, wkrótce okazuje się, że był to fałszywy trop.

odc. 2301 Ku ogromnej radości najbliższych, Michał wraca ze szpitala do domu. Natomiast Artur z Karolem docierają do mieszkania, w którym więziony był Tomek.

odc. 2302 Odnalezienie Tomasza zbliża Artura i Kingę. Czy uda im się uratować małżeństwo? Beata zaprasza Lwa z synem na kolację.Druga szansa

odc.13 Dzięki zeznaniom Moniki Jakub i Marcin dostają zgodę na opuszczenie aresztu. Zeit prosi Borecką, by wróciła do niego i do firmy. Kinga wyznaje Arturowi, że wyniki jej badań są dobre. Marcin, który wciąż nie wie o chorobie żony, sądzi, że wyjechała do Krakowa, ponieważ ma tam kochanka. Lidka namawia siostrę, żeby zrobiła coś dla siebie. Monika zawozi do szpitala bilety na Islandię i dołącza do nich liścik, w którym prosi, by razem z Marcinem dali sobie drugą szansę. Kinga znajduje wiadomość i niszczy ją. Ksawery próbuje naprawić relacje z Justyną. Wieczorem odbywa się koncert charytatywny. Pojawia się na nim Nina. Jest dumna z występu córki. Do klubu przychodzi też Marcin, który prosi Monikę, by poleciała z nim na Islandię. Zazdrosna Kinga symuluje złe samopoczucie.

Singielka

odc.133-136 Redakcję obiega informacja, że Elka zakłada nowy portal. Dorota jest wściekła. Krzysiek - zdegustowany wspólnymi zdjęciami Sandry i Igora - postanawia porozmawiać z chłopakiem. Kiedy córka się o tym dowiaduje, między nią a ojcem wybucha kłótnia


Przyjaciółki 7


odc.86 Edyta przyjeżdża z Kopenhagi i dzwoni do Michała, żeby umówić się z nim na spotkanie. On pod pretekstem odebrania materiałów szkoleniowych spotyka się z koleżanką. W tym samym czasie do mieszkania Patrycji przychodzi Stach. Do Warszawy przybywa Jerzy. Inga bardzo się cieszy z przyjazdu ojca. Spotkana na ulicy Gośka zaprasza Pawła do siebie na kolację. Mężczyzna przyjmuje propozycję. Zuza w rozmowie z Ingą przyznaje, że nie chce się angażować w żaden związek. Tymczasem Jasiek, który liczy na poważną relację, odwiedza Markiewicz bez zapowiedzi. Ona jednak nie lubi tego typu niespodzianek i nie traktuje go życzliwie. Mimo to mężczyzna się nie poddaje. Inga, Jerzy, Robert, Hania spotykają się, aby świętować zaręczyny Kate i Dagmara.

Powiedz TAK!

odc.12 Basia wynajmuje mieszkanie i przyjmuje od Ewy ofertę pracy. Michał mówi Justynie, że się żeni. Olga proponuje, aby to Basia zorganizowała ich wesele. Dawny narzeczony prosi Adamczyk, by nie przyjmowała zlecenia. Matka Wiktora proponuje Basi spotkanie. Dziewczyna dowiaduje się, że przyjaciel był w dzieciństwie adoptowany. Kobieta ma nadzieję, że Basia się z nim zwiąże. Tymczasem Adamczyk zgadza się zorganizować jubileusz państwa Brzozowskich. Justyna i Wiktor ulegają czarowi chwili... Producent zgadza się nagrać płytę, ale stawia warunek: Bartek nie może być basistą. Wiktor odmawia. Justyna zgadza się spotkać z Bartkiem. Brzozowski zjawia się w domu rodziców. W ramach przeprosin daje im koncert. Mirek oświadcza się Zofii.

odc.197 Nocul i Możejko dostają wezwanie na miejsce zbrodni. Ofiarą jest właściciel lombardu Jan Rachwał. Policjanci przesłuchują Wojciecha Magurę, jego pracownika, i zapoznają się z nagraniem z monitoringu. Zatrzymują Julię Dąbrowską, która - jak wynika z zarejestrowanych materiałów - niedawno zostawiła w lombardzie bransoletkę. Wkrótce do komendy przybywa jej przerażony mąż, Paweł. Mateusz rozmawia z aresztowaną. Kobieta wyznaje, że biżuterię ukradła swojej córce, Ance. Zdradza również, że obok lokalu widziała podejrzanie wyglądającego mężczyznę. Do proboszcza przychodzi Marcel, który był paserem i kradł kosztowności na polecenie Rachwała. Policjanci przygotowują zasadzkę, w wyniku której Marczak zostaje ciężko ranny.


Świat według Kiepskichodc.492 Media podają elektryzującą informację, że Odrą przypłynął do Wrocławia gigantyczny biały wieloryb. Mieszkańcy osiedla chcą upolować morską bestię i pozyskać górę smacznego mięsa. Na czele wyprawy staje kapitan Dzwonnik.
swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje