Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1222 Stan Asi, ciągle leżącej w szpitalu, wyraźnie się poprawia. Jednak lekarz informuje Tomka, że dziewczyna cierpi na depresję. W czasie jednej z wizyt Chodakowskiego Tarnowska prosi go, by w końcu powiedział Zosi i Wojtkowi całą prawdę o Helence. O ile chłopiec reaguje na informację radością, to dziewczynka ma do ojca wyraźne pretensje. Nie może mu wybaczyć, iż tak długo ich oszukiwał. Tymczasem Joannę odwiedza Agnieszka. Chce jej podziękować za to, że zgodziła się, by policjant poinformował dzieci, iż Helenka jest jego córką. Dzięki temu dziewczynka będzie mogła poznać swoje rodzeństwo. Natomiast w Grabinie Franek z policjantem Staszkiem opracowują plan, który ma na celu przyłapanie kłusowników na gorącym uczynku. Jednym z jego elementów jest ciągłe patrolowanie okolicy, w której znaleziono nielegalnie ścięte drzewo. Leśniczy ostrzega Marka oraz Basię, by rodzina na razie unikała wizyt w lesie - sytuacja jest napięta i może być niebezpiecznie. A Mostowiak odwiedza na komisariacie Staszka. Prosi go, by cały czas czuwał nad Zarzyckim. Bardzo mu zależy, by ukochanemu córki nie przytrafiło się nic złego.

odc. 1223 Ponieważ Joannie skradziono dokumenty, nikt w szpitalu, do którego trafiła, nie zna jej tożsamości. Jednak Chodakowskiemu po wielu godzinach udaje się wreszcie ją odnaleźć. Dziewczyna jest nadal nieprzytomna. Nie może więc wyprowadzić z błędu ukochanego, który zaczyna podejrzewać, że próbowała popełnić samobójstwo, wbiegając pod koła rozpędzonego samochodu. Tarnowska odzyskuje świadomość dopiero, gdy przy jej łóżku pojawiają się Zosia i Wojtek. Tomek natychmiast prosi ją o wybaczenie, ona jednak powtarza, że straciła do ukochanego zaufanie. Natomiast w Grabinie Mateusz z Antkiem sugerują Markowi, by skrócił im karę. Chcą także, by zgodził się, żeby znowu chodzili do jednej klasy. Mostowiak jednak kategorycznie odmawia. Chłopcy są wściekli i zaczynają się kłócić między sobą. A wszystko dlatego, iż Antek twierdzi, że Marek traktuje go gorzej niż swojego prawdziwego syna. Chłopiec w ogóle jest w buntowniczym nastroju - niedługo potem próbuje zmusić matkę, by wyznała mu w końcu, kto jest jego biologicznym ojcem. Ewa nie umie poradzić sobie z tą sytuacją.

Klan

odc. 2940 Zrelaksowani Wiga i Paweł wspominają uroczy weekend w Topolinie. A przede wszystkim jego główną atrakcję, czyli lot balonem.

odc. 2941 Pod wpływem "balonowej" przygody Anna wpada na pomysł nowego biznesu. Jest przekonana, że Zakąski mogłyby stać się centrum balonowym Mazowsza.

odc. 2942 W czasie wizyty w domu dziecka Jacek i Agata dowiadują się, że dziewczynka, którą chcieli adoptować, już znalazła nową rodzinę. Boreccy czują się zawiedzeni.

odc. 2943 Po próbie samobójczej Małgosi Beata spędza całą noc w szpitalu. Jest przerażona sytuacją, ale równocześnie czuje wdzięczność, że Jasiek znalazł siostrę na czas i po płukaniu żołądka, dziewczyna szybko dochodzi do siebie.

"Na Wspólnej"

odc. 2269 Wbrew danej obietnicy, Marek mówi Dance, że ich córka zakochała się w kobiecie. Zimińska nie może w to uwierzyć, a później robi Oli karczemną awanturę. Dziewczyna wybiega z domu.

odc. 2270 Kornacki w czasie poważnej rozmowy z Tosią proponuje jej, by razem zamieszkali. Zuza i Kamil uprzedzają Ulę, że dzieczynka może wyprowadzić się do ojca.

odc. 2271 Po awanturze z rodzicami, Ola przeprowadza się do Klaudii. Bracka jest szczęśliwa, że wreszcie może spędzać całe dnie z ukochaną. Tymczasem Maks uświadamia sobie, że Ilona go zdradziła.

odc. 2272 Wzburzony Krzysztof przychodzi do Gabryszewskiego. Wymachuje umową, którą dostał mailem od biznesmena i wykrzykuje, że nie pozwoli się oszukać. Milioner jednak jest niewzruszony.

Barwy szczęścia


odc. 1452 Po wysłuchaniu historii życia Amelii, Tomasz postanawia pomóc ukochanej. O wsparcie prosi Huberta. Pyrce, który sam niedawno stracił matkę, udaje się przekonać prezesa Ausdelu, by dał Amelii jeszcze jedną szansę.

odc. 1453 Przyparty do muru Paweł przysięga Agacie, że to nie on prześladuje jej siostrę. Sugeruje, że jego zdaniem, za zastraszeniami stoi Świderski. Tymczasem Iwona postanawia dać jeszcze jedną szansę Adrianowi. Zgadza się powtórnie z nim zamieszkać, mimo że rodzeństwo uważa, iż robi błąd. Wkrótce ukochany prosi ją o rękę.

odc. 1454 Inspektor zaangażowany w sprawę wykradania danych komputerowych, prosi Ninę o pomoc w aresztowaniu Brożka. Kobieta zgadza się i gdy Jacek proponuje spotkanie, zaprasza go do siebie. Tymczasem Jola i Borys urządzają mieszkanie Basi zgodnie ze wskazówkami Madejskiego.

odc. 1455 W gimnazjum koledzy wyśmiewają się z Kajtka, że nadal jest prawiczkiem. Nowak, korzystając z faktu, iż ojciec wyjechał na delegację, zaprasza do domu koleżankę z klasy, Oliwię... Natomiast Ernest, pod wpływem rozmowy z Hubertem, wpada na pomysł własnego interesu. Chłopak chce założyć radio.

Pierwsza miłość

odc. 2295 Dzięki zdobytym przez Karola informacjom, mężczyźni wpadają na trop porywacza Tomka i ruszają za nim w pościg. Zbyszek prześladuje Ewę.

odc. 2296 Porywacz, zastraszony przez Wekslera i Kulczyckiego, zgadza się na współpracę. Natomiast Marysia postanawia pomóc Ewie i Krystianowi.

odc. 2297 Marysia i Ewa spotykają się z prawnikiem - kobiety chcą się przekonać, jakie są szanse na to, by Zbyszek trafił za kratki.

odc. 2298 Zdenerwowana Marysia bezskutecznie próbuje zgłosić na policję zawiadomienie o przestępstwie popełnionym przez Zbyszka. A on odnajduje Ewę w hotelu.

Na dobre i na złe

odc.637 Adam organizuje imprezę urodzinową dla Wiktorii. Do ostatniej chwili udaje mu się utrzymać wszystko w tajemnicy. Lekarka jest miło zaskoczona, kiedy w domu zastaje bliskich oraz ukochanego. Podczas spotkania Consalida poznaje nowego chłopaka Blanki, Matiego. Sylwia wychodzi ze szpitala, ale nadal ma problemy z pamięcią. Ciężarna Beata odwiedza lekarkę. Decyduje się wyznać jej prawdę o zdradzie męża. Ze stresu dostaje skurczów i zaczyna rodzić. Na świat przychodzi zdrowy chłopiec, któremu daje na imię Krzesimir. Profesor Bart od jakiegoś czasu źle się czuje. Julka diagnozuje u przyjaciela kamicę nerkową. Tego samego dnia do Leśnej Góry trafia znany reżyser, u którego Burska rozpoznaje udar. Mężczyzna nie zgadza się z diagnozą i ucieka ze szpitala. Po pracy lekarka dostaje wiadomość o wypadku Kuby.

Druga szansa

odc.12 Monika planuje poprowadzić kampanię wspierającą transplantologię. Proponuje Bronkowi udział w spocie reklamowym. Pod koniec zdjęć pacjent nagle słabnie. Tymczasem Jakub pomaga byłej partnerce w przedsięwzięciu. Gdy okazuje się, że sponsor zrezygnował z projektu, Zeit spotyka się z nim w tajemnicy i go szantażuje. Wówczas fundator zgadza się finansować kampanię. Kiedy Jakub wraca do szpitala, by przekazać Monice dobre wieści, staje się świadkiem jej intymnej rozmowy z Marcinem. Między mężczyznami dochodzi do bójki. Justyna odwiedza matkę w ośrodku leczenia uzależnień. Okazuje się, że Nina dostała przepustkę i zniknęła. Tymczasem Grzegorz mówi Lidce, że ma nową pracę. Ona zauważa jednak, że odwiedza sąsiedni budynek. Zaczyna podejrzewać męża o romans.

Singielka

odc.129-132 Robert prosi Elkę o pomoc. Dodaje jednak, że ma nie mówić o tym Natalii. Dziennikarka zgadza się, nie wiedząc, jaki będzie finał wspólnej intrygi. Sława postanawia działać. Zaprasza Pawła na obiad. Zamierza wyswatać go ze swoją młodszą córką.

Na dobre i na złe

odc.636 Falkowicz próbuje spotkać się z Matyldą. Zjawia się w jej szkole, lecz Kasia Smuda skutecznie uniemożliwia im kontakt. Niebawem zrozpaczona dziewczynka dzwoni do Andrzeja i wyznaje mu, że matka planuje uciec razem z nią z Leśnej Góry. Falkowicz jest tym załamany. Doktor Mróz trzy dni po operacji nadal ma problemy z pamięcią. Nie zdaje sobie sprawy, że rozstała się z mężem. Nie rozpoznaje też Radwana. Tymczasem profesor Bart, który przeprowadził zabieg, chce otoczyć opieką spodziewającą się dziecka Julkę. Proponuje jej, aby z nim zamieszkała. Neurochirurg wspólnie z Radwanem zajmuje się też pacjentką w ciąży, która ma glejaka mózgu. Tymczasem pod opiekę Konicy trafia mężczyzna, który ma problemy z kręgosłupem i traci nagle władzę w nogach.

Przyjaciółki 7odc.85 Po wizycie u lekarza Anka dostaje skierowanie na biopsję. Po badaniu spotyka się z koleżankami, żeby powiedzieć im o swoich przypuszczeniach. Dziewczyny reagują w skrajnie różny sposób. Michał spędza pierwszy dzień w roli opiekuna Mikołaja. Chwila nieuwagi wystarcza, by wylądował z dzieckiem w szpitalu. Niepokój o syna doprowadza do kolejnej awantury z Patrycją. Prezes proponuje Zuzie wspólny wyjazd na weekendowe szkolenie. Kobieta nie może jednak skorzystać z tego zaproszenia, ponieważ umówiła się już z Jankiem. Francesco jest zawiedziony i nie kryje swojego niezadowolenia. Robert proponuje Indze poważny związek. Wprowadza się do ukochanej. Obiecuje jej pomoc przy Hani oraz wsparcie w codziennych pracach domowych.

Powiedz TAK!

odc.11 Wiktor dostaje od Beaty dane kontaktowe producenta muzycznego. Lekarz zleca Justynie wykonanie biopsji. Jej przyjaciółka Ela zatrudnia Basię jako konsultantkę ślubną. Jest podekscytowana współpracą z zawodowcem. Podczas wesela Justyna łapie welon. Później Ewa proponuje Basi posadę asystentki u siebie w korporacji. Przesłuchanie Wiktora w radiu kończy się porażką. Zofia ma poczucie winy wobec Mirka i odwiedza go w mieszkaniu. Mężczyzna proponuje jej wypad na ryby. Spędzają razem upojne chwile nad jeziorem. Wiktor daje Basi do zrozumienia, że przyjaźń między mężczyzną a kobietą nie istnieje. Bartek i Wiktor umawiają się z dziewczynami na wódkę. Basia i Justyna idą do klubu nocnego. Justyna mówi przyjaciółce o swoim stanie zdrowia.

Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem

odc.8-12 Janczar Iskender chce pomóc Anastazji w ucieczce z Konstantynopola. Złoto z Egiptu, które miało zostać rozdane wojsku, nie dociera do stolicy. Safiye postanawia wypłacić żołd z własnego skarbca. Halime i Handan łączą siły w walce przeciwko niej.

Świat według Kiepskichodc.491 Wskutek trudnego do wytłumaczenia zbiegu okoliczności samotny, niezbyt sympatyczny emeryt Tadeusz Kopciński zostaje obwołany królem Polski. Wieść o tym szybko obiega okolicę. Kopciński bez kłopotu wczuwa się w nową rolę. Obwieszcza, że jako wymagający pan zamierza rządzić twardą ręką. W związku z tymi deklaracjami zostaje mu nadany przydomek Surowy. Sąsiedzi początkowo są zaskoczeni frapującymi informacjami. Większość mieszkańców osiedla przyjmuje jednak pojawienie się monarchy ze spokojem. Z czasem wszyscy podporządkowują się tyranowi. Jedynie Ferdynand Kiepski ma wątpliwości. Zaczyna dociekać, w jaki sposób nielubiany przez sąsiadów mieszkaniec osiedla stał się nagle królem Polski Tadeuszem Surowym.

Tannbach - podzielona wioska

odc.2 Lothar, żydowski podopieczny Liesbeth Erler, wraca do Berlina. Próbuje odnaleźć zaginionych rodziców. Nie wie, że zginęli w Auschwitz. Hrabia von Striesow po ataku na Franza Schobera, który go zadenuncjował, trafia do obozu jenieckiego.swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama