Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1212 Zdenerwowany Marcin uświadamia Tomkowi, że Joanna doskonale zdaje sobie sprawę, iż w czasie, w którym rzekomo był w pracy, odwiedził Agnieszkę. Jednocześnie stara się pomóc stryjowi i tłumaczy Tarnowskiej, że policjant był u niego w odwiedzinach, a do Olszewskiej zajrzał tylko na chwilę. Następnego dnia starszy Chodakowski znowu kłamie, gdy ukochana pyta go o apaszkę, którą zauważyła u pani prokurator... Natomiast Ala i Paweł przyjeżdżają do Warszawy, by odebrać Basię od dziadka Stefana. Dziewczynka jest smutna, ale nie chce wyznać opiekunom, co spowodowało, że zaczęła wagarować. A Mariusz z Antkiem wrzucają do sieci filmik. Kpią w nim z Bartka, szkolnego kolegi, który wcześniej ośmieszył ich kuzynkę. Kilka godzin później Ala jedzie do szkoły córki i w końcu dowiaduje się, jaka przykrość spotkała Basię. W tym samym czasie filmik przygotowany przez małych Mostowiaków bije rekordy popularności w internecie i... ściąga na głowę chłopców poważne kłopoty. Wściekły ojciec Bartka grozi bowiem, że jeżeli nagranie nie zniknie z sieci, zgłosi całą sprawę na policję.

odc. 1213 Darek, obawiając się, że jego oszustwo dotyczące choroby serca wyjdzie na jaw, postanawia zostawić Natalkę w spokoju. Jego matka ma jednak inne plany. Uważa, że syn powinien kuć żelazo, póki gorące i nadal odwiedzać byłą partnerkę. W międzyczasie do Mostowiaczki przychodzi Patrycja, która wyznaje przyjaciółce całą prawdę o Maju. Dlatego też, gdy chłopak zjawia się w Grabinie, czeka go bardzo chłodne powitanie - Natalia zarzuca mu kłamstwo i nie chce z nim rozmawiać. Dochodzi do awantury i przepychanki. Ostatecznie to Franek wyrzuca rywala z domu Mostowiaków. Tymczasem Marta i Maria, zupełnie niezależnie od siebie, biorą wolne i przyjeżdżają na chwilę odpoczynku do Grabiny. A ich rodzice postanawiają pomóc córkom w układaniu życia. Dlatego też Lucjan zaprasza Rogowskiego, a Barbara Budzyńskiego. Żeby tego było mało, we wsi zjawia się Bilski poszukujący ukochanej. Artur i Robert stawiają Marię przed trudnym wyborem.


Klan

odc. 2918 Do Warszawy na targi ekologiczne przyjeżdża Heniutka i Bolek. Zanim jednak udadzą się do hali wystawienniczej, odwiedzają dzieci. Niestety, nie udaje im się spotkać z Bożenką, która wyjechała do Wrocławia na plan pierwszego odcinka serialu. Tymczasem zadowolony Feliks odwiedza Monikę - chwali się, że właśnie dostał pracę i udało mu się wynająć mieszkanie. Ross prosi, by został u niej.

odc. 2919 Zachwycona Kasia umawia się na popołudnie z wnukiem Jeremiasza, Jackiem. Przed wyjściem informuje mamę, że chyba sprzeda niedawno kupioną deskę snowboardową, bo teraz bardziej przydadzą jej się rolki. Grażynka trochę zaczyna się martwić tym, że córka tak szybko zmienia obiekty swojej fascynacji. A Piotr po powrocie do domu opowiada Beacie o swojej nowej pacjentce, która odeszła z sekty.

odc. 2920 Zdenerwowana Czesia nie ma ochoty na wzięcie udziału w sesji zdjęciowej organizowanej przez magazyn, który ogłosił konkurs na najlepsze wyniki w odchudzaniu. A wszystko dlatego, że żadne ubranie na nią nie pasuje. Ostatecznie jednak jedzie na wyznaczone miejsce i po kilku godzinach wraca w doskonałym nastroju. Okazuje się, że udało jej się schudnąć najwięcej ze wszystkich uczestniczących w zabawie i tylko niewłaściwy sposób ubierania maskował jej sukces. W tym samym czasie Jacka odwiedza były chłopak Pauliny.

odc. 2921 Po rozmowach z Korbasem Miłosz dochodzi do wniosku, że posiadanie fermy, wcale nie jest złym pomysłem na przyszłość. O zmianie swojego nastawienia informuje ojca, a Bolek jest przeszczęśliwy. Na targach pojawia się także Barbara, która szuka ekologicznych wyrobów dla kuchni swojego pensjonatu w Topolinie. Kazuń opowiada jej o ciężkiej chorobie Pawła.

"Na Wspólnej"

odc. 2249 Włodek ma już serdecznie dosyć odchudzania. W związku z tym podczas kolejnego treningu z Marią symuluje zasłabnięcie. Ziębowa jest przerażona i chce wezwać karetkę... Michał skarży się Romanowi, że nie dogaduje się z Julitą.

odc. 2250 W obecności fotoreporterów profesor Godlewski serdecznie przeprasza Bergów za swoje błędy. Ale na sali sądowej twierdzi, że w niczym nie zaniedbał swoich lekarskich obowiązków.

odc. 2251 Po spotkaniu z ojcem Tosia jest podekscytowana i z niecierpliwością czeka na następne, na którym ma poznać swoje przyrodnie siostry. W tajemnicy przed Hofferami wybiera się do kancelarii Kornackiego.

odc. 2252 Szczęśliwi Ilona i Maks dyskutują, w którym mieszkaniu będzie wygodniej ich rodzinie. Sielankę przerywa telefon z urzędu skarbowego. Okazuje się, że nie dotarła tam jeszcze korekta rozliczenia podatkowego ich firmy.

Barwy szczęścia


odc. 1426 Skruszony Marcel przeprasza Martę za swoje napastliwe zachowanie. Błaga kobietę, by mu wybaczyła. Ale Walawska jest nieprzejednana - nie zamierza już wspierać Lasoty w walce z alkoholizmem. Tymczasem Bartek czuje, że Felicja nie powiedziała mu całej prawdy o ojcu. W związku z tym próbuje po raz kolejny porozmawiać z ciotką o Anatolu.

odc. 1427 Zmuszony przez siostrę Anatol wychodzi z domku na działce i podchodzi do syna. Po niezdarnym powitaniu opowiada Bartkowi, że wypadek wykorzystał jako furtkę do rozpoczęcia nowego życia. W ten sposób udało mu się uciec od trapiących go kłopotów. Przy okazji wyjaśnia okoliczności zaginięcia Walerii. Natomiast Sabina żyje w strachu - boi się, że Sandra znowu będzie chciała odebrać jej Maję.

odc. 1428 Po spotkaniu z Anatolem Waleria zachowuje się tak, jak przed utratą pamięci. Jest czuła i wyrozumiała dla Stefana. Okazuje się też, że doskonale pamięta dzień, w którym zniknęła. Bezpośrednią przyczyną amnezji było zobaczenie "nieżyjącego" męża. Na prośbę matki Bartek dzwoni do ojca i prosi go, by już nigdy się z nimi nie kontaktował. Ale Anatol ma inne plany.

odc. 1429 Rozentuzjazmowana Maria dzwoni do Iwony z informacją, że właśnie wsiadają z Markiem do samolotu i za kilka godzin będą w Polsce. Uradowani Pyrkowie rzucają się w wir przygotowań do uroczystej rodzinnej kolacji. Niestety, w drodze z lotniska dochodzi do tragicznego wypadku - Maria trafia do szpitala w stanie krytycznym.


Pierwsza miłość

odc. 2270 Przygnębiona Ewa nie potrafi poradzić sobie z faktem, iż Michał postanowił poślubić Marysię. Pijana zjawia się w Barbarianie i urządza awanturę. Jej żenujące zachowanie wprawia w zakłopotanie Radosz. Natomiast w Wadlewie aż huczy od plotek. W końcu również do Emilki dociera informacje, że Bartek jest ojcem dziecka Toli.

odc. 2271 Z powodu domniemanego romansu Beaty z Lwem, dziewczyna staje się obiektem niewybrednych komentarzy i drwin. Aktor, by naprawić sytuację, aranżuje randkę. A Emilka w końcu odkrywa sekretny plan ojca.

odc. 2272 By zapomnieć o "Kaśce", Katarzyna umawia się na randkę z kolegą z partii. W tym czasie zrozpaczony barman spędza wieczór w towarzystwie Bartka i "Miksera". Tymczasem Sabina i Radek nie potrafią rozdzielić spraw prywatnych od zawodowych - ich rozstanie źle wpływa na wspólny biznes.

odc. 2273 Chcąc pomóc w pogodzeniu się Jowity i Radka, Beata ucieka się do podstępu. Gdy wreszcie byli kochankowie się spotykają, nie potrafią zapanować nad namiętnością. Brak kontaktu ze strony matki źle wpływa na Krystiana.

Druga szansa

odc.7 Romans Moniki i Marcina trwa. Kobieta z zaskoczeniem odkrywa, że Ksawery jest synem jej partnera. Chce powiedzieć kochankowi, że chłopak jest artystą scenicznym, ale Ksawery przekonuje ją, aby wstrzymała się z tą informacją. Prosi, by zaczekała do jego występu. Grzegorz szuka sposobu na to, by skontaktować się z żoną i dziećmi. Postanawia wykorzystać do tego szwagierkę. Borecka jednak nie ma zamiaru go wspierać i stanowczo odmawia pomocy. Z kolei Lidka rozpoczyna współpracę z właścicielem Rabanu i oferuje mu swoje wypieki. Grzegorz pojawia się w mieszkaniu Lidki. Gospodyni, niezadowolona z nagłej wizyty, każe mu natychmiast wyjść. Tymczasem Zeit zwraca Monice część pieniędzy, jakie zainwestowała w jego firmę.

Singielka

odc.109-112 Genowefa nie daje sobie rady ze Sławą, która z rozpaczy przestaje się odzywać. Prosi o pomoc Natalię. Nie wie, że wnuczka ma na głowie inne zmartwienia - musi interweniować w sporze między Maleną a Mikołajem. Mimo to próbuje pogodzić rodziców.

Na dobre i na złe

odc.632 Zuza w tajemnicy przed przyjaciółmi pracuje w więzieniu, gdzie opiekuje się osadzonymi. Przemek odkrywa jej sekret, gdy do szpitala trafia podopieczny doktor Krakowiak - mężczyzna z wieloletnim wyrokiem za morderstwo. Na oddział zostaje przyjęta także nastolatka, córka gwiazdy telewizyjnej, która cierpi na zaburzenia odżywiania. Szczepan organizuje dla Agaty niespodziankę z okazji rocznicy pierwszego pocałunku. Nie wie, że w tym samym czasie pielęgniarki urządzają dla niego otrzęsiny. W życiu lekarzy z Leśnej Góry ponownie pojawiają się także Blanka i profesor Bart, którzy wracają do Polski z zagranicy. Dziewczyna po przyjeździe udaje się prosto do domu Tomasza, który informuje ją, że Wiktoria jest teraz związana z Adamem.

odc.192 Mateusz odprowadza Emilkę do koleżanki. Przed domem dochodzi do kłótni matki i macochy Róży, Marceliny i Kornelii. Wkrótce policjanci otrzymują wezwanie do magazynu budowlanego. Na miejscu znajdują zwłoki Mirka Fabisiaka i Kornelię, która trzyma w ręku pistolet. Kobieta w czasie przesłuchania zeznaje, że odebrała dziwny telefon. Miała pojechać do pracy mężczyzny, by przyłapać go na rzekomej zdradzie. Róża ma trafić na pewien czas do izby dziecka. Natalia informuje Dziubaka, że w Sandomierzu przebywa matka dziewczynki. W toku śledztwa funkcjonariusze wpadają na trop właściciela kancelarii notarialnej Damiana Szyndlarka. Odkrywają na jego koncie cztery miliony złotych. Postanawiają sprawdzić alibi jego dwóch synów - Norberta i Zbyszka.

Wspaniałe stulecie

odc.305-309 Ranny Bajazyd dochodzi do siebie, lecz musi uciekać przed pościgiem. Udaje się do Erzurum. Następnie przesuwa się na wschód. Gości u perskiego szacha, który proponuje mu zjednoczenie sił przeciwko Sulejmanowi. Sułtan znów cierpi na podagrę.

Przyjaciółki 7

odc.80 Dorota proponuje Indze, że wciągnie ją do swojej branży. Gruszewska nie sprawdza się jednak w roli sprzedawcy nieruchomości i podejmuje wyzwanie w banku Zuzy. Tymczasem Michał prosi Markiewicz o poradę dotyczącą finansów. Spłacanie kredytu staje się dla niego coraz trudniejsze i zaczyna przerastać jego możliwości. On i Patrycja mogą stracić wymarzone mieszkanie. Zuza obiecuje, że nic nie powie przyjaciółce. Anka nie wychodzi z roli "ekskluzywnej pani domu", co wyraźnie nie podoba się Pawłowi. Kobieta organizuje wystawną kolację i zaprasza swoje koleżanki wraz z partnerami. Dziewczyny mają okazję wreszcie poznać Janka i Roberta. Inga, Zuza i ich towarzysze kończą wieczór w klubie. Po powrocie do mieszkania Zuza i Jasiek namiętnie się całują.

Powiedz TAK!

odc.6 Justyna i Bartek przeżywają szalone chwile. Basię odwiedza przyrodnia siostra Natalia, która właśnie przyjechała z Indii. Próbuje ją przekonać, by wróciła do kancelarii ojca. Tymczasem ich ciotka Zofia spędza upojną noc z Mirkiem. Producent serialu, Emil, obiecuje, że jej rola zostanie napisana na nowo. Adamczyk nieoczekiwanie traci kolejne zlecenia. By poznać tego przyczynę, namawia Michała, żeby udawał jej narzeczonego. Razem odwiedzają jedną z konkurencyjnych firm organizujących wesela. Basia urządza przyjęcie pożegnalne Natalii i Jana, na którym poznaje tajemniczego Filipa. Są sobą wyraźnie zainteresowani. Wiktor urządza dziewczynie scenę zazdrości. Tymczasem jego ojciec przechodzi zawał. Matka każe synowi zająć się firmą.

Rozdarte serce

odc.5 Gülseren obawia się, że może stracić Hazal. Między nią a Cihanem powoli zaczyna rodzić się uczucie. Tymczasem jaj córka wraz z ciotką podejrzewają ją o romans. Doprowadzona do ostateczności Gülseren wyjawia w końcu prawdę.


Świat według Kiepskich

odc.486 Do Ferdka i Haliny przychodzi prezes Kozłowski. Oświadcza, że zamierza zorganizować osiedlowy maraton. Zależy mu na tym, by z numerem pierwszym wystartował Kiepski. Ferdek nie odmawia udziału, ale ma wątpliwości, czy podoła wyzwaniu.

Flash

odc.20, 21 Barry, Caitlin, Cisco i Joe zastawiają pułapkę na doktora Wellsa. Cisco zgadza się pełnić rolę przynęty, przez co znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. W tym samym czasie Eddie podejmuje ważną decyzję dotyczącą Iris.

Grimm 2

odc.7 Wszystko wskazuje na to, że Bill Granger pobił swoją żonę i uprowadził córkę. Mężczyzna próbuje uciec z dziewczynką i po drodze morduje pracownika stacji benzynowej. Pod nieobecność Rosalee Eddie opiekuje się jej sklepem. Popełnia błąd przy tworzeniu mikstury dla klienta.

Tajemnice Laury 2

odc.4 Z więzienia o zaostrzonym rygorze ucieka dwoje bezwzględnych morderców. Laura i jej zespół rozpoczynają dochodzenie. Detektywi dołączają do pościgu. Ich lojalność zostaje wystawiona na próbę, gdy okazuje się, że jednym ze zbiegów jest były kapitan.

Houdini – sztuka iluzji

odc.1/4 Erich Weiss, syn węgierskich Żydów, którzy wyemigrowali do USA, od dzieciństwa fascynuje się magicznymi sztuczkami. Jako nastolatek zaczyna występować w trupach wędrownych kuglarzy. Zmienia nazwisko na Houdini i wyjeżdża do Nowego Jorku.

Prokurator

odc.8 Śledczy badają sprawę śmierci pewnego lekarza. Okazuje się, że denat był wplątany w głośną sprawę uśmiercenia nieuleczalnie chorego mężczyzny, a jako poseł próbował przeforsować w sejmie ustawę o eutanazji. Prokurator Proch ucieka się do podstępu, by schwytać sprawcę.

Sposób na morderstwo

odc.3 Annalise pomaga Pauli Murphy wydostać się z więzienia po popełnieniu wykroczenia. Kobieta zostaje jednak ponownie aresztowana - tym razem w związku z morderstwem. Keating i jej studenci próbują udowodnić, że jest niewinna.

CSI: Cyber 2

odc.10 W mieście dochodzi do niecodziennych zdarzeń - uliczne bankomaty zaczynają same wyrzucać pieniądze. W wyniku tych zdarzeń ginie niewinny przechodzień. Ekipa bada sprawę ataku hakerskiego przeprowadzonego przez wirtualnego Robin Hooda.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje