Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1211 Okazuje się, że zarówno Basia, jak i Mateusz oraz Antek mają bardzo poważne kłopoty w szkole. Córka Ali zaczęła wagarować, natomiast podopieczni Ewy zostali przyłapani na próbie fałszowania ocen w dzienniku. Wściekły Marek postanawia rozdzielić synów - chce ich przenieść do różnych klas, a nawet szkół w różnych miejscowościach. W tym samym czasie chłopcy przez przypadek znajdują w internecie film, który sprawił, że Basia zaczęła opuszczać lekcje. A kilka godzin później Zduńscy odkrywają, że córka zniknęła z domu. W liście, który im zostawiła, napisała, iż wybiera się do dziadka Stefana.

Tymczasem z krótką wizytą do Polski przylatuje Chodakowski. I prosto z lotniska jedzie do... Agnieszki, by zobaczyć się z córką. Po krótkiej wizycie u Olszewskiej, policjant wstępuje do jubilera i próbuje wybrać złoty pierścionek. Ostatecznie jednak rezygnuje z zakupu. Gdy Tomek wreszcie pojawia się w domu, Joanna i Wojtek są zachwyceni. Ale Tarnowską nieco niepokoi prezent, który ukochany przywiózł dla Zosi. Kobieta jest przekonana, że niemal identyczną apaszkę widziała niedawno na szyi Agnieszki... Joanna zaczyna się domyślać, że Chodakowski coś przed nią ukrywa. Dlatego też, gdy kilka godzin później policjant informuje ją, że musi na chwilę wyjść do "firmy", jedzie pod blok Olszewskiej. I niestety, przeczucie jej nie zawodzi - niedługo później widzi Tomka wychodzącego z budynku, w którym mieszka piękna prokurator. A załamaną dziewczynę obserwuje zaniepokojony Marcin.

Natomiast Natalka, na skutek niedopełnienia formalności, nie może podpisać umowy notarialnej związanej z darowizną mieszkania dla Hani. Szybko okazuje się, że bardzo dobrze się stało, bo jak wyjaśnia później pasierbicy Ewa, taka umowa pozwoliłaby Darkowi poważnie ingerować w życie córki. Ale Mostowiaczkę spotyka także miła niespodzianka. Matka Franka zaprasza ją do leśniczówki i wygląda na to, że nie tylko akceptuje jej związek z synem, ale także szczerze pragnie się z nią zaprzyjaźnić. Natalka jest zachwycona, a leśniczy sceptyczny. Chłopak nie dowierza w nagłą zmianę nastawienia swojej rodzicielki.


Klan

odc. 2914 Po kolejnych zajęciach Bogna bardzo chwali zaangażowanie pułkownika. Obiecuje mu, że następnego dnia będą mogli wybrać się na spacer na wózku. Natomiast Kamila wraca z uczelni w fatalnym nastroju. Promotorowi jej pracy licencjackiej nic się nie podobało, nawet tytuł jej "dzieła".

odc. 2915 Po ostrym treningu, do którego przystąpił właściwie bez przygotowania, Norbert jest cały obolały. Kamila zarządza masaż. W trakcie zabiegu ktoś dzwoni do drzwi. Okazuje się, że na progu stoi kolejna "masażystka", bardzo atrakcyjna i gotowa na wszystko. Wściekła Kamila wybiega z mieszkania Norberta bez słowa.

odc. 2916 Monika powoli zaczyna tracić cierpliwość do syna. Daniel wciąż się upiera, że nic mu nie grozi, bo nie wyłudzał od nikogo pieniędzy, a poza tym, jego zdaniem, ludzie sami chętnie wpłacali datki na wspólnotę. Tymczasem Agnieszka przyjmuje w swoim gabinecie byłego ministra, a obecnie właściciela ośrodka ekspertyz środowiskowych. Były szef nieco z przymrużeniem oka proponuje dziewczynie pracę.

"Na Wspólnej"

odc. 2246 W ramach ugody Igor ma na łamach swojej gazety przeprosić męża Elżbiety. Nowak absolutnie nie zgadza się na takie rozwiązanie. W związku z tym zostaje zawieszony. W tym samym czasie matka Marcinka przeprowadza z nim poważną rozmowę. Jakub w końcu przyznaje, że to on wrobił Elżbietę.

odc. 2247 W czasie rozmowy Klaudia zaskakuje znajomych. Dziewczyna deklaruje, że myśli o wyjeździe z Warszawy. Patrząc znacząco na Olę, stwierdza, że nic jej nie trzyma w stolicy. Po południu Zimińska odwiedza przyjaciółkę i dziewczyny zaczynają się... namiętnie całować.

odc. 2248 W tajemnicy przez Zuzą i Kamilem, Tosia spotyka się ze swoim biologicznym ojcem. Pyta go wprost, dlaczego kiedyś porzucił ją i jej mamę. Kornacki jest pod dużym wrażeniem córki i prosi o możliwość kolejnych spotkań.

Barwy szczęścia


odc. 1423 Trwają poszukiwania Mai. Zrozpaczona Sabina, nie chcąc denerwować męża, ukrywa przed nim zaginięcie córeczki. Tymczasem Bartek i Kornelia jadą do Mszczonowa, gdzie w końcu udaje im się porozmawiać z siostrą Anatola - Felicją. Kobieta opowiada im o swoich złych relacjach z bratem i o tym, jak ciężkie życie miała z nim Waleria. Choć wskazuje cmentarz, na którym jej zdaniem został pochowany Tolek, nie potrafi dokładnie wskazać, gdzie znajduje się jego grób.

odc. 1424 W mieszkaniu Tomalów zjawia się przestraszona Sandra i oddaje Sabinie Maję, tłumacząc że chciała tylko kilka godzin pobyć z córką. Władek ledwo trzyma nerwy na wodzy, ale Nowakowa lituje się nad płaczącą kobietą i nie wzywa na miejsce policji. Wkrótce zaczyna tego żałować... Natomiast Magda i Natalia są oburzone zachowaniem matki, która przekazuje im opinię wróża o ich związkach. Z kolei Małgorzata złości się na córki, że jej nie słuchają i uważają Modesta za szarlatana.

odc. 1425 Grażyna jest w ferworze przygotowań do ślubu z Borysem. W czasie spotkania z Jolą snuje nawet macierzyńskie plany. Natomiast nieco przestraszony Grzelak zastanawia się, jak przeciwstawić się zaborczości narzeczonej i w delikatny sposób powiedzieć jej, że chyba nie jest jeszcze gotowy do ożenku. W tym samym czasie Marta przygotowuje się do joggingu z Marcelem. Niestety, podczas rozgrzewki nabawia się kontuzji. Lasota, chcąc pomóc Walawskiej, bierze ją na ręce. Rozochocony bliskością pięknej kobiety i wypitym natychmiast alkoholem, zaczyna Martę namiętnie całować.


Pierwsza miłość

odc. 2265 Zaangażowanie Darii w pracę z Wekslerem staje się powodem ciągłych kłótni dziewczyny z Błażejem. Natomiast Radek uświadamia sobie, że wreszcie zaakceptował rozstanie z Jowitą.

odc. 2266 Ze wszystkich sił "Kaśka" próbuje ratować swój związek z Katarzyną. Jednak dziewczyna nie wierzy jego tłumaczeniom.

odc. 2267 Bartek mówi Arturowi, że w jego domu mieszka Jowita. Wściekły Kulczycki wyrzuca za drzwi Kaczmarek i barmana.

odc. 2268 Do Wadlewa przybywa kolejny kawaler - historyk zafascynowany postacią Napoleona. Ku niezadowoleniu Śmiałka, panem profesorem żywo zainteresowała się Malwina. Radek i Jowita wspólnie postanawiają pomóc Kaśce w odzyskaniu ukochanej. Najpierw jednak chłopak chce się dowiedzieć, skąd Jowita wzięła pieniądze na spłatę długu. Mikser uświadamia Beacie, kim jest poznany przez nią na balu mężczyzna. Tego samego dnia w barze zjawia się dziennikarz, który skutecznie nakłania dziewczynę do zwierzeń.

Singielka

odc.106-108 Sława zjawia się u Elki z misją ratunkową. Dołącza do nich Natalia, która informuje siostrę, że Mikołaj odwiedził ją w kawiarni i podrywał. Igor próbuje pomóc przygnębionemu Tomaszowi. Chce go zeswatać z jego byłą dziewczyną, Nadią.

Na dobre i na złe

odc.631 Julia dowiaduje się, że odziedziczyła gen odpowiedzialny za chorobę Alzheimera. Załamana lekarka wyznaje Latoszkowi, że od kiedy zna diagnozę, przestała cieszyć się z tego, że niebawem zostanie matką. W Leśnej Górze zjawia się profesor Bart, z którym dr Burska miała przelotny romans. Przybywa do Polski na konferencję naukową, ale na prośbę Wiktorii zgadza się też wziąć udział w skomplikowanej operacji mózgu. Pacjentem jest młody mężczyzna, Michał, któremu stalowy pręt przebił czaszkę. Ranny miał wypadek, gdy jechał do szpitala do swojej ciężarnej żony. Okazuje się, że życie matki i dziecka jest zagrożone. Consalida jest zestresowana współpracą ze słynnym specjalistą. Kiedy jednak się spotkają, dochodzi między nimi do konfliktu.

odc.191 Na komendzie zjawia się aspirant Antoni Dziubak. Oznajmia, że dostał przydział do służby w Sandomierzu. Funkcjonariusz tymczasowo zatrzymuje się na plebanii. Możejko wyjaśnia sprawę z naczelnikiem. Tymczasem autor kryminałów Marek Sandecki wraz z agentką Moniką Karel chce kupić na targu staroci kolejną maszynę do pisania. Wkrótce literat jedzie do Sandomierza na spotkanie autorskie. Miejscowy jubiler Oskar Kurka wyznaje żonie Marii, że zamierza od niej odejść do innej kobiety. Między parą dochodzi do poważnej kłótni. Niebawem pisarz Sandecki słabnie w sklepie Oskara. Właściciel dostaje cios w głowę. Kiedy traci przytomność, ktoś kradnie biżuterię. Dziubak i Paruzel znajdują jubilera. Podczas spotkania autorskiego policjanci zatrzymują Sandeckiego.

Wspaniałe stulecie

odc.302-304 Mihrimah kłamie w rozmowie z ojcem. Tymczasem Bajazyd próbuje znaleźć wsparcie gubernatorów, którzy wcześniej byli przychylni Mustafie. Fahriye atakuje Nurbanu. Podczas walki zostaje zasztyletowana przez sułtankę.

Przyjaciółki 7

odc.79 Kate przychodzi do Ingi i oświadcza, że się do niej wprowadza. Zaskoczona Gruszewska martwi się swoją nie najlepszą sytuacją finansową. Anka obawia się, że będzie musiała zamknąć muffiniarnię. Wkrótce obie postanawiają zlikwidować sklep. Nowy asystent Zuzy, Darek, wyznaje jej, że praca w banku nie sprawia mu przyjemności, a jego prawdziwą pasją jest śpiew i kabaret. Przełożona namawia go, by spróbował swoich sił. Patrycja i Michał chcą wejść do nowego mieszkania, by zmierzyć kuchnię i łazienkę. Na ich drodze staje dozorca, który twierdzi, że nie może ich wpuścić. Michał jest wściekły, a zarazem zaniepokojony całą sytuacją. Kolejnego dnia, gdy telefonicznie ustala z deweloperem przyczyny zajścia, przypadkowo potrąca Sebo, który właśnie wychodził z Patrycją z salonu fryzjerskiego.

Powiedz TAK!

odc.5 Basia pomaga ciotce wydostać się z aresztu. Później razem z Wiktorem, Justyną i Bartkiem świętuje zlecenie od Ewy. Wieczór przerywa telefon od Zofii, która jest zażenowana zaproponowaną rolą w serialu. Adamczyk zgłasza uwagi do umowy zaproponowanej przez Oskara. Choć nie daje tego po sobie poznać, ojciec jest z niej dumny. Basia informuje Wiktora, że jego zespół nie zagra na weselu Ewy, ponieważ klientka ma inną wizję. Po raz pierwszy dochodzi między nimi do spięcia. Oskar rozmawia za plecami Zofii z producentem serialu. Olga zaprasza Basię i Wiktora na kolację. Atmosfera jest napięta, wszyscy czują się niezręcznie, a Michał jest zazdrosny o Basię. Adamczyk upija się do nieprzytomności, a rano budzi się w łóżku z Wiktorem.

Rozdarte serce

odc.4 Cansu i Ozan wykradają akta ze szpitalnego archiwum. Dziewczyna poznaje tożsamość i adres swojej biologicznej matki. Solmaz pod presją męża próbuje się dowiedzieć, co było powodem kłótni Cihana i Dilary. Córka Gürpinara staje się bardzo tajemnicza.


Świat według Kiepskich

odc.485 Ferdynand jest pogrążony w skrajnej depresji. Halinka z trudem akceptuje jego humory. Kiedy nie jest w stanie dłużej znosić przygnębienia i całkowitej bierności męża, postanawia za wszelką cenę wyciągnąć go z apatii. Namawia go na wizytę u specjalisty. Kiepski korzysta z rady troskliwej żony. Udaje się do lekarza, który zapisuje mu pakiet leków antydepresyjnych. Jednocześnie przestrzega pacjenta, że w trakcie kuracji obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu. Dla zaskoczonego Ferdka, wielkiego miłośnika wszelkich trunków, jest to ogromny cios. Dotąd Kiepski nie wyobrażał sobie, że można żyć bez piwa. Teraz, mając na szali własne zdrowie, staje przed iście hamletowskim dylematem: "Pić albo nie pić".


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje