Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1209 Związek Patrycji i Darka nadal kwitnie, choć Maj skrzętnie ukrywa ten fakt przed swoją matką. Któregoś dnia chłopak prosi kochankę, by wpłynęła na Natalkę i przekonała ją do spotkania z nim. Dziewczyna po zakończonej sukcesem "misji" wraca zadowolona do hotelu. A tam zastaje swego ukochanego w niedwuznacznej sytuacji z inną. Patrycja wpada we wściekłość i zapowiada Darkowi, że powie Mostowiaczce o wszystkich jego intrygach. Ale Maj też ma asa w rękawie - spokojnie wyjaśnia kochance, iż jeśli cokolwiek powie Natalii, to on wrzuci jej nagie zdjęcia do sieci. Kilka godzin później ojciec Hani spotyka się z byłą ukochaną. Przekonuje ją, że w najbliższym czasie ma przejść w Niemczech poważną operację serca. Dlatego też chce zabezpieczyć córkę i podarować jej kawalerkę w Warszawie. Początkowo Natalka odmawia przyjęcia takiego podarunku. Jednak później, po konsultacji z Barbarą, zmienia zdanie. Natomiast Maria zgadza się na propozycję Artura i idzie z nim oraz Basią do teatru lalkowego. Po spektaklu kobieta przez przypadek zauważa Bilskiego, który wychodzi z komisu.

odc. 1210 Powodowany wyrzutami sumienia Piotrek postanawia wyznać nowemu szefowi prawdę o swojej przeszłości. Całą sprawę, która doprowadziła do wykluczenia go z palestry, opisuje w liście motywacyjnym dołączonym do CV. Ale zanim Górecki ma szansę przeczytać wyznanie Zduńskiego, przechwytuje je jego córka, Olga. I uprzedza Piotrka, że nie powinien opowiadać biznesmenowi o całej sprawie. Kilka godzin później dziewczyna nakłania Zduńskiego, by zawiózł ją razem ze szkolnymi koleżankami na huczną imprezę nad Wisłę. Gdy ten się waha, Olga grozi, że opowie ojcu o ciążącym na nim wyroku sądowym. Piotrek, nie chcąc stracić pracy, zachowuje całkowitą dyskrecję i nie informuje szefa, że na balandze alkohol lał się strumieniami. Tymczasem Andrzejek prosi Kingę, by pomogła mu dogadać się z Marzenką. Siłacz nie wie, jak ma powiedzieć ukochanej, że na razie nie może liczyć na ślub. Szybko okazuje się, że dziewczynie wcale nie śpieszy się do małżeństwa. Wprawdzie straciła głowę dla wielkoluda o gołębim sercu, ale zanim powie mu sakramentalne tak, chciałaby go lepiej poznać.

Klan

odc. 2910 W trakcie wizyty Oli na Truskawieckiej, Paweł informuje córkę o swojej chorobie. Dziewczyna nie wie, jak powinna zareagować i szybko kończy spotkanie.

 odc. 2911 Przygnębione Agnieszka i Ola rozmawiają na temat choroby ojca. Zastanawiają się także, czy w obecnej sytuacji dojdzie do ślubu Pawła z Wigą. A w Elmedzie doktor Koziełło deklaruje przyjacielowi wszelką potrzebną pomoc.

odc. 2912 Po artykułach w Gazecie Brukowej Bożenka zaczyna być traktowana jak celebrytka. Znajomy z domu mediowego zaprasza ją na casting do kolejnego serialu.

odc. 2913 Nadchodzące święta bardzo przygnębiają Monikę. Nie ma kontaktu z Danielem, a przy wielkanocnym stole na pewno wszyscy będą ją pytać o syna.

"Na Wspólnej"

odc. 2242 Wściekły Daniel dobija się do drzwi Tomka. Słysząc krzyk Łucji, Brzozowski wpada do sąsiedniego mieszkania i przez balkon dostaje się do Grudniewskiego. Dochodzi do krwawej bójki.

odc. 2243 W końcu wychodzi na jaw, że informator Igora kłamał. Wściekły naczelny grozi dziennikarzowi zwolnieniem z pracy. Gdy Elżbieta dowiaduje się o wszystkim, odchodzi od Nowaka.

odc. 2244 Załamany Igor próbuje odnaleźć ukochaną. Tymczasem Elżbieta spotyka się z matką Jakuba i prosi ją o interwencję. Starsza pani jest jednak sceptyczna.

odc. 2245 Przez jedną ze szkolnych koleżanek Piotr przekazuje córce list. W kopercie Tosia znajduje zdjęcie mamy z prawnikiem i właśnie list. Kornacki tłumaczy w nim, dlaczego porzucił dziewczynkę i jej mamę.

Barwy szczęścia


odc. 1419 Do salonu Sabiny znowu przychodzi Sandra. Zachwyca się na widok Majki i bierze ją na ręce. Tomalowa, widząc dziewczynkę w objęciach biologicznej matki, zaczyna mieć poważne wątpliwości, czy ma prawo odbierać dziecko prawowitej rodzicielce. W tym samym czasie Iwona rozpoczyna staż w szpitalu. Jest zła, gdy okazuje się, że Alek wybrał to samo miejsce. Wkrótce dochodzi do kłótni.

odc. 1420 W przypływie szczerości Sandra mówi Żanecie, że straciła córkę. Pracownica salonu rewanżuje się informacją, iż Sabina nie jest biologiczną matką Mai i że dziewczynka została znaleziona na śmietniku. Sandra domyśla się, że Maja jest jej córką.

odc. 1421 Najwyraźniej Bartek ma już dosyć obecności Julity w Fitness Klubie. Irytuje go jej ciągła atencja i to, że zaczęła wtrącać się w sprawy jego klientek. Natomiast Waleria znów ma pretensje do Stefana o jego znajomość z Urszulą.

odc. 1422 Smutna Kasia żali się Marcie, że ostatnio niewiele czasu spędza z Łukaszem. Sadowski, słysząc narzekania ukochanej, proponuje, by zamieszkali razem w Katowicach. A Władek i Andrzej sugerują Sabinie, że Sandra jest nieobliczalna. W tym samym czasie Marianna i Kajtek są na spacerze z Mają. Gdy na chwilę spuszczają dziecko z oka, ktoś zabiera je z wózka.

Druga szansa

odc.6 Do szpitala trafia mężczyzna w stanie krytycznym. Monika opiekuje się jego córką. Wkrótce okazuje się, że pacjent musi przejść przeszczep wątroby. Chirurg nie chce się zgodzić na operację, ponieważ chory był kiedyś narkomanem. Justyna zabiera Ksawerego na imprezę, gdzie wszyscy palą marihuanę. Kiedy chłopak odmawia, dochodzi do awantury. Lidka przeżywa kryzys małżeński. Szukając pocieszenia, namawia siostrę na wieczorne wyjście do klubu. Na planie serialu muzycznego produkcji Zeit Studio na jaw wychodzi, że Sara nie ma zdolności wokalnych. Jakub postanawia zastosować playback. Monika radzi byłemu partnerowi, by to Justyna podkładała głos. Marcin, pod wpływem Boreckiej i córki swojego pacjenta, decyduje się wykonać przeszczep.

Pierwsza miłość

odc. 2260 Całe Wadlewo żyje ślubem Pauliny i Norberta. Jednak nie dla wszystkich gości, którzy pojawią się na uroczystości, ten dzień okaże się szczęśliwy.

odc. 2261 Fakt, że Bartek zaprosił Tosię na ślub Pauliny, przygnębia Emilkę. Mirek i Śmiałek wspólnie obmyślają plan znalezienia dla dziewczyny nowej miłości.

odc. 2262 Rozbawieni Marysia i Michał dzwonią dla kawału do telewizyjnej wróżki i proszą, by przepowiedziała im przyszłość.

odc. 2263 Choć bardzo tęskni za Radkiem, Jowita nie jest jeszcze gotowa na spotkanie z ukochanym. "Kaśka" zgadza się ukryć ją u siebie na kilka dni.

Singielka

odc.102-105 Między Tomaszem a Elką dochodzi do kolejnej kłótni. Potęguje ją telefon od Sylwii. Sława mówi Natalii, że rozwodzi się z Olgierdem. Następnie pakuje rzeczy męża z zamiarem wyrzucenia ich na śmietnik. Pomaga jej Genowefa, która stara się wspierać córkę.

Na dobre i na złe

odc.630 Wiktoria od pewnego czasu źle się czuje. Podejrzewa, że jest w ciąży. Martwi się też o Adama, który chce się podjąć operowania pacjenta z glejakiem kręgosłupa. W razie niepowodzenia kariera młodego chirurga legnie w gruzach.

odc.190 Naczelnik Morus wysyła Możejkę na zaległy urlop. Policjant podejrzewa, że przełożony szuka na niego haka. Morus przesłuchuje innych funkcjonariuszy i podpytuje ich o relacje z komisarzem. Ksiądz Mateusz przypadkowo zostaje obrzucony jajkami przed kancelarią adwokacką Bogusława Kłodnickiego. Kiedy wraca z łazienki, słyszy krzyk Joanny dobiegający z gabinetu ojca. Reanimacja prawnika nie przynosi jednak skutku. Policja rozpoczyna śledztwo. Morusowi udaje się ustalić, że denat był na liście płac jednego z największych przemytników narkotyków w kraju. Funkcjonariusze zatrzymują szefa kuchni Janusza Płazka, który realizował zamówienia mecenasa. Karol Okoński obserwuje kamienicę. Proboszcz rozpoznaje w nim człowieka, który go upokorzył.

Wspaniałe stulecie

odc.298-301 Hürrem wie, że niebawem umrze. Prosi Sulejmana, by pochowano ją w meczecie wybudowanym przez architekta Sinana. Przygotowuje skrzynie, które nakazuje oddać książętom po swojej śmierci. Następnie zaprasza rodzinę na ostatni wspólny posiłek.

Przyjaciółki 7

odc.78 Zuza dostaje pochwałę od prezes banku. Patrycję i Michała odwiedza koleżanka mężczyzny z Danii. Inga poznaje Anitę. Hania jest nią zachwycona, o co matka dziewczynki jest zazdrosna. Koleżanki martwią się o Gruszewską, dlatego wyciągają ją na kręgle.

Powiedz TAK!

odc.4 Basia dostaje zlecenie od właścicielki dużej firmy. Okazuje się, że jej adwokatem jest Oskar. W biurze klientki ojciec wita się z córką jak z obcą osobą. Gdy prosi o uzupełnienie danych firmy, okazuje się, że dziewczyna nie dopełniła formalności. Później Basia spotyka się z Beatą i rozmawia z nią o pracy dla ciotki w serialu. Zofia tymczasem zastawia cenne rzeczy w lombardzie, a następnie daje kosza Mirkowi. Justyna znajduje w rzeczach Bartka pierścionek zaręczynowy. Jest przerażona na myśl o oświadczynach. Bartek kłóci się z Wiktorem o prowadzenie zespołu. Kiedy Basia proponuje Brzozowskiemu oficjalną spółkę, on odmawia. Ewie nie podoba się żaden z pomysłów Adamczyk. Dziewczyna dostaje jeszcze jedną szansę na wymyślenie czegoś wyjątkowego, czym zaskoczy klientkę.

Rozdarte serce

odc.3 Gülseren trudno jest znaleźć wspólny język z córką. Często dochodzi między nimi do kłótni. Dodatkowo kobieta musi znosić ciągłe złośliwe uwagi szwagierki. Tymczasem Cansu z pomocą Ozana wkrada się do szpitalnego archiwum.

Tajemnice Laury 2

odc.3 W strzeżonym budynku zostaje brutalnie zamordowany 22-letni geniusz technologicznych innowacji. Laura i jej zespół muszą wyjaśnić zagadkę śmierci, zanim ktoś ukradnie warte miliony pomysły ofiary. Diamond przesłuchuje pokojówkę, która znalazła zwłoki.

Świat według Kiepskich

odc.484 Boczek przestaje korzystać ze wspólnej toalety na piętrze w kamienicy. Zauważa to Ferdynand. Zmiany w zachowaniu sąsiada wzbudzają w nim wielki niepokój. Kiepski głowi się nad tym problemem razem z Haliną i Heleną.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje