Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1205 Zrozpaczony Andrzejek wyznaje Marcinowi, że ma poważny problem. Marzenka chce, by zabrał ją na dyskotekę, a on... nie ma pojęcia o tańcu. Chodakowski wpada na najprostsze rozwiązanie i prosi o pomoc Kingę. Zduńska szybko zgadza się wesprzeć siłacza i pokazuje mu kilka podstawowych tanecznych kroków. Tymczasem Darek i Katarzyna przyjeżdżają do Mostowiaków w odwiedziny. Franek od razu przedstawia się Majowej jako chłopak Natalki. Wizyta początkowo przebiega w miłej atmosferze. Gdy jednak Marek przez przypadek podsłuchuje prowadzony po niemiecku dialog między matką i synem, wpada w gniew. W tym samym czasie Iza zagląda do firmy Marcina. Nie chce rozmawiać z przyjacielem, za to zwraca mu wszystkie rzeczy, które zostawił w jej mieszkaniu. Po wyjściu dziewczyny Chodakowski uświadamia sobie, że będzie tęsknił za Lewińską. Kilka godzin później piękna kuratorka pojawia się u Marcina po raz drugi. Oznajmia mu, że właśnie zaręczyła się z narzeczonym, a potem... zaczyna go namiętnie całować. Całą sytuację obserwuje przez okno Artur.

odc. 1206 Na Deszczowej Werner urządza męski wieczór. Razem z Tomkiem i Andrzejem topi smutki w alkoholu i próbuje zrozumieć postępowanie kobiet. W końcu kompletnie pijany Adam stwierdza, że musi natychmiast zobaczyć się z Martą i namówić ją, by zeszła się z Budzyńskim. W tym czasie równie upojony Andrzej postanawia odwiedzić Paulinę i oddać jej prezent, który od niej dostał. Chce także wyznać dziewczynie, że mu się podoba i ma ogromną ochotę na romans z nią, ale nadal bardzo kocha żonę. Plastyczka wysłuchuje przyjaciela, a później odwozi go z powrotem na Deszczową. Gdy próbuje nieprzytomnego prawnika ułożyć na kanapie, w drzwiach staje Marta. Wojciechowska źle interpretuje to, co widzi - jest przekonana, że właśnie doszło do zdrady. Tymczasem Agnieszka wychodzi ze szpitala. Kilka minut po jej dotarciu do domu, odwiedza ją Tomek. Policjant ma pretensje, że ostatnio nie odpowiadała na jego telefony i odcięła go od wszelkich wiadomości o córce.

Klan

odc. 2900 Gdy Miłosz wraca po nocnych zdjęciach, zastaje w kuchni Kornela. Niedługo zjawia się też Ula, która po wyjściu muzyka tłumaczy Kazuniowi sytuację.

odc. 2901 W studiu nagraniowym, w którym nad swoją najnowszą płytą intensywnie pracuje Nowik, niespodziewanie zjawia się Ula. Muzyk jest wniebowzięty i natychmiast oświadcza dziewczynie, że się w niej na zabój zakochał.

odc. 2902 Kolejny dzień z rzędu Kamila rezygnuje z pójścia na uczelnię. Zaniepokojonej Elżbiecie tłumaczy, że musi pilnować swojego nowego biznesu.

odc. 2903 Zadowoleni Stasia, Jeremiasz i jego wnuki wracają z Wilna. Chłopcy chcą wracać do domu, ale okazuje się, że mama już po nich jedzie.

Barwy szczęścia


odc. 1409 Do poszkodowanego w wypadku Wojciecha przychodzi Radosław. Proponuje mężczyźnie konsultację lekarską. Ale tylko pod warunkiem, że nie zmieni on zeznań i nadal będzie oskarżał Jerzego. Niedługo później w odwiedziny do Florczaka przychodzi Anna. Tymczasem Kasia sugeruje ojcu, by na nowo próbował podbić serce Walerii.

odc. 1410 Walczący z plagą nielegalnych walk psów, Borys umawia się pod pretekstem kupna samochodu z mężczyznami, których podejrzewa o uczestnictwo w tym procederze. Po krótkiej dyskusji dochodzi do krwawej bójki.

odc. 1411 Gdy Darek pokazuje Władkowi najnowszy numer "Szoku", Cieślak nie może uwierzyć, że jego syn sprzedał zdjęcia tabloidowi. Próbuje mu wytłumaczyć, że bardzo źle postąpił. A kibice nie oszczędzają Janickiego...

odc. 1412 Smutny Władek dowiaduje się z prasy, że Darek i Roma wrócili do siebie. W trakcie spotkania Janicki tłumaczy mu, że wydał oświadczenie o zażegnaniu kryzysu z narzeczoną, żeby media dały mu spokój. Jednak szybko dodaje, że bardzo mu zależy na Cieślaku, ale musi utrzymywać pozory, w obawie o przyszłość swojej piłkarskiej kariery.


Druga szansa

odc.4 Grzegorz, mąż Lidki, jest zmęczony obecnością szwagierki w ich domu. Wszczyna kłótnię. Marcin martwi się o swojego nastoletniego syna, który po kilku latach wrócił z USA do Polski i nie skontaktował się z ojcem. Prosi o pomoc żonę Kingę, z którą mimo że nic go nie łączy, to formalnie wciąż są małżeństwem. Justyna nalega, by Monika zaaranżowała powrót na scenę jej mamy, Niny. Borecka kontaktuje się z dawną współpracowniczką. Dziewczyna namawia ją, żeby otworzyła własną agencję wspierającą kariery artystów. Tymczasem Igor Szot, gwiazdor filmowy wypromowany przez ZEIT Studio, buntuje się przeciwko Jakubowi. W szpitalu ordynator prosi Monikę o zorganizowanie szkolenia z zakresu umiejętności interpersonalnych dla lekarzy i pielęgniarek.

Pierwsza miłość

odc. 2250 Aby poprawić stosunki w rodzinie, Grażyna i Grzegorz organizują wspólny obiad. Ich zabiegi przynoszą odwrotny skutek.

odc. 2251 Rozstanie Marysi i Michała ma zły wpływ na zachowanie Julki w szkole. Natomiast Artur próbuje oczyścić atmosferę w firmie i dogadać się z Tolą.

odc. 2252 Dzięki szkolnemu przedstawieniu Radosz i Domański spędzają czas razem. Marysia trzyma Michała na dystans.

odc. 2253 Rozżalona Tosia nie może pogodzić się z postępowaniem Artura. Beata jest zaskoczona pojawieniem się w Barbarianie matki Filipa.Na Wspólnej

odc. 2234 Ojciec Tosi oświadcza żonie, że zamierza wyjawić dziewczynce, kim jest. Kobieta jest wściekła i grozi, że nigdy mu tego nie wybaczy.

odc. 2235 Przestraszona Paulina wyjawia przyjaciółce, że zrobiła Olafowi ogromne świństwo, które teraz zaczyna mieć poważne konsekwencje. Kaja radzi jej, by się do niczego nie przyznawała.

odc. 2236 Mocno zdenerwowany Włodek nie może zrozumieć, dlaczego wszyscy chcą, by się odchudzał. Na przekór sugestiom Zięba postanawia ostentacyjnie się objadać. Jednak Maria znajduje na niego sposób.

odc. 2237 Po wpłaceniu kaucji Marcinkowa wychodzi z aresztu. Igor pociesza ją, że wkrótce na pewno zostanie oczyszczona z zarzutów. Ona jednak najpierw chce porozmawiać z mężem...


Piękna i bestia

odc.2 DalVille postanawia wydać kuzynkę Hélene za mąż za barona Morcerfa. Zakochana w nim kobieta proponuje mu zakład. Jeśli książę zdobędzie serce Belli, ona zgodzi się na ślub z wybranym kandydatem. Léon zaczyna zabiegać o względy służki.

Na dobre i na złe

odc.628 Latoszek poznaje w klubie nocnym tancerkę erotyczną Sarę. Dziewczyna nagle zaczyna kaszleć krwią. Natychmiast trafia do szpitala. Nową pacjentką na oddziale chirurgicznym jest Francuzka Amelie, która ma przejść operację przepukliny. Towarzyszy jej przyjaciel i tłumacz Filip. Mężczyzna zachowuje się w niepokojący sposób. Z czasem zaczyna mieć problemy z pamięcią. Julka jako młoda, ale doświadczona absolwentka medycyny w Australii bardzo drażni Andrzeja Falkowicza. Kiedy on i dziewczyna spotykają się przy stole operacyjnym, rodzi się między nimi konflikt. Lekarka zarzuca bowiem profesorowi, że zostawił w ciele pacjentki gazik. Mężczyzna jest pewien, że nie popełnił błędu. Zlecony przez Burską rentgen wykazuje jednak coś innego...

odc.188 Funkcjonariusze otrzymują wezwanie do domu pracy twórczej, gdzie znaleziono zwłoki przewodnika Jerzego Wardowskiego. Możejko przesłuchuje dyrektora placówki i dowiaduje się, że mężczyzna miał długi oraz nadużywał alkoholu. Jego żona Irena informuje ich, że przed laty denat prowadził kółko recytatorskie, którego słuchaczką była Alina, żona pisarza Andrzeja Halnego. W toku śledztwa funkcjonariusze przesłuchują niejakiego Romana. Obsługiwał on stolik, przy którym gościli obaj panowie. Kelner zeznaje, że Wardowski i Halny kłócili się o prawa do ekranizacji książki, w której pisarz przytacza historie pilota wycieczek. Ustalają, że Halny niedawno wypłacił z banku sto tysięcy złotych. W dochodzenie angażuje się również proboszcz Mateusz.

Przyjaciółki 

odc.76 Zuza w drodze do matki spotyka przyjaciela z dzieciństwa, który podobnie jak ona spieszy się do swojej mamy. Wkrótce na obiedzie u Stefy pojawia się Jan. Inga zauważa nieznajomą kobietę w samochodzie należącym do Andrzeja. Dostrzega, że Hania ma z nią bardzo dobry kontakt. Gruszewska jest zaskoczona tym widokiem, ponieważ nie wiedziała, że jej były mąż z kimś się spotyka. Paweł czeka na powrót Anki, która właśnie świętuje wieczór panieński Doroty. Liczy na to, że spędzi z nią romantyczną noc. Kiedy jednak kobieta wraca, ich namiętny pocałunek przerywa dzwonek do drzwi. Patrycja odbiera dziwną wiadomość głosową od Michała. Jest zaniepokojona tym nagraniem. Nabiera podejrzeń. Wieczorem odwiedza ją Sebo.

Powiedz TAK!

odc.2 Oskar jest wściekły na córkę. Basia odchodzi więc z kancelarii i z pomocą macochy, Doroty, matki Natalii, przeprowadza się do ciotki Zofii. Ponieważ już wcześniej Wiktor zasugerował jej, że mogłaby zawodowo zająć się organizacją ślubów i wesel, zgadza się przygotować kolejną uroczystość. Nawiązuje współpracę z Bartkiem oraz przyjaciółką Justyną. Wkrótce odnoszą sukces i natychmiast zdobywają kolejne zlecenie. Olga, dziewczyna Michała, proponuje Basi, by zorganizowała wieczór panieński i wesele jej koleżanki, Beaty. Zofia ma kłopoty finansowe. Niegdyś jako znana aktorka mogła sobie na wiele pozwolić i żyć w dostatku. Dziś pozostaje na utrzymaniu brata. Oskar odmawia jej dalszej pomocy. Basia martwi się o ciotkę.

Rozdarte serce

odc.1/72 Mieszkająca w ubogiej dzielnicy Stambułu Gülseren i żyjąca w pięknej willi Dilara mają bardzo podobne nazwiska. Kobiety rodzą córki w tym samym szpitalu. Roztargnione pielęgniarki zamieniają noworodki. Po latach prawda wychodzi na jaw...

Singielka

odc.94-97 W redakcji zjawiają się wszyscy pracownicy, którzy widzieli wyznanie Elki. Tomasz wymyka się w trakcie imprezy i spotyka Sylwię. Kobieta prosi go o kolejną szansę. Następnego dnia Bajtek przekazuje Elce niepokojące wiadomości.

Świat według kiepskichodc.482 Ferdek znajduje za piecem list. Jest to wiadomość od nieżyjącej teściowej, która uczyniła go jedynym spadkobiercą kosztowności. Od bogactwa dzieli Kiepskiego jeden warunek - zjedzenie w obecności adwokata stu jaj ugotowanych na twardo.

Tajemnice Laury 2odc.1/16 Na Manhattanie zostaje uprowadzony chłopiec. Laura i jej zespół wkraczają do akcji. Detektywi prowadzą dramatyczny wyścig z czasem, aby ocalić dziecko. W toku śledztwa Diamond i jej koledzy odkrywają szereg sekretów rodziny porwanego.

Rushodc.9 Rush pomaga uratować noworodka, którego matką jest nastoletnia uciekinierka. Dziewczyna chce się nim zajmować, ale jej ojciec, sędzia, nalega na oddanie go do adopcji. Rush dowiaduje się, że Sarah stara się o dziecko i chce, by ojcem był anonimowy dawca nasienia.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama