Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1202 Gdy Agnieszka zaczyna odczuwać skurcze, prosi Marcina o odwiezienie do szpitala. Przyjaciel proponuje jej, że chętnie będzie jej towarzyszył na porodówce, ale Olszewska sugeruje, by zostawił ją samą. Niedługo później z Hiszpanii przylatuje Tomek zawiadomiony przez bratanka i prosto z lotniska jedzie do kliniki. Po kilku minutach rozmowy piękna prokurator prosi policjanta, aby pojechał do niej do domu i przywiózł torbę z niezbędnymi rzeczami, o której w całym zamieszania zapomniała.

Tymczasem Asia odkrywa, że policjant wrócił do kraju. Dziewczyna zadzwoni do Kingi, która wyzna, że widziała go obok bistro - nieświadoma, że przyjaciel wpadnie przez to w kłopoty. A Joanna nagle zblednie... i zrozumie, że ukochany ją okłamuje.

Chwilę po wyjściu Chodakowskiego u Agnieszki zjawia się Asia. Tarnowska stara się za wszelką cenę podnieść przyjaciółkę na duchu, zapewniając, że poród na pewno przebiegnie bez żadnych komplikacji. Tuż przed wyjściem wręcza Olszewskiej bursztyn "na szczęście". Chwilę po tym, jak za Joanną zamykają się drzwi, do kliniki wraca Tomek. Policjant zostaje z Agnieszką do przyjścia na świat Helenki. Gdy wraca do domu, Asia, która od Kingi i Janka dowiedziała się, że ukochany wrócił do Polski, ma do niego pretensje, że nie odezwał się do niej od razu po przyjeździe. Chodakowski tłumaczy, że poród Agnieszki tak go zaabsorbował, że o tym zapomniał. Równocześnie zapewnia Tarnowską, iż pomagał Olszewskiej jedynie... po przyjacielsku. I bardzo szybko zaczyna deklarować, że darzy Joannę gorącym uczuciem.


Klan

odc. 2892 W trakcie zajęć rehabilitacyjnych z pułkownikiem Bogna dowiaduje się o planowanym wyjeździe Zyty na szkolenie do Włoch. Gdy kilka godzin później panie spotykają się na masażu, żona Michała przyznaje, że martwi ją to, iż musi rozstać się ze Stefankiem. Tymczasem Feliks żali się Monice, jak został potraktowany przez Teresę. Jednak była ukochana, zamiast go wesprzeć, krytykuje jego sposób postępowania.

 odc. 2893 Michał odprowadza żonę na lotnisko. Kobieta czule żegna się z mężem i zdradza mu, że martwi ją trzymiesięczna rozłąka. Chojnicki zapewnia ukochaną, że wyjazd dobrze jej zrobi. Natomiast Małgosia i Laura wspominają pobyt w siedzibie sekty. Dziewczyny czują niedosyt spotkań ze wspólnotą i umawiają się na odczyt, który ma się odbyć w najbliższych dniach. Podburzony przez Monikę Feliks jedzie na rozmowę z Teresą. Ale w zakładzie pogrzebowym zastaje tylko Rudolfa.

odc. 2894 Zaniepokojony nauczyciel wzywa Małgosię na rozmowę. Jest zaskoczony jej złymi ocenami z matematyki. Na koniec spotkania uprzedza dziewczynę, że skontaktuje się z jej ojcem. Po południu Jacek domaga się wyjaśnień od córki. A gdy ta milczy, prosi Jaśka, by pomógł siostrze w nauce. Chłopak szybko orientuje się, że Gosia nie ma żadnych kłopotów z matematyką, a nawet trudne zadania rozwiązuje bezbłędnie. Dochodzi więc do wniosku, że przyczyna słabych ocen nastolatki tkwi zupełnie gdzie indziej.

odc. 2895 Na Sadybie Bożenka i Kamila przygotowują się do sesji, w czasie której chcą sfotografować towary z ich butiku internetowego. W pewnym momencie dzwoni Miłosz - okazuje się, że praca na planie się przedłużyła i chłopak dotrze do domu poważnie spóźniony. Kamila wpada na pomysł, jak poradzić sobie bez fotografa.

Barwy szczęścia


odc. 1400-1401 Do Warszawy wracają Marta i Artur z dziećmi. W tym samym czasie Iga zostaje wypisana ze szpitala i jest szczęśliwa, że może zająć się Moniką i Miłoszem. Tymczasem lekarze wybudzają ze śpiączki Piotra. Po odzyskaniu przytomności Walawski przeprasza byłą żonę, że ściągnął niebezpieczeństwo na rodzinę Natomiast Bartek, pod wpływem rozmów z matką, proponuje Kornelii małżeństwo. Kobieta upewniwszy się, że Koszyk nie żartuje, zrywa z nim.

odc. 1402 Prokurator informuje Annę, że wystąpił o przedłużenie aresztu Jerzego. A Radosław odwiedza rannego robotnika - zapewnia go, że firma sfinansuje jego rehabilitację, ale... musi zeznawać na niekorzyść Marczaka.

odc. 1403 Gdy Marta przyjeżdża do Igi po Ewę, okazuje się, że dziewczynka nie ma ochoty wracać do domu. Ta sytuacja przygnębia Walawską. Zaczyna się zastanawiać, czy nie poprawić sobie nastroju lampką koniaku.


Druga szansa

odc.2 Trwa medialna nagonka na Monikę, która jest podejrzana o handel środkami odchudzającymi zawierającymi narkotyki. Kobieta traci przyjaciół, pozycję w ZEIT Studio, narzeczonego i wszystko, na co ciężko pracowała, a w zamian otrzymuje łatkę dilerki. Musi przepracować społecznie 80 godzin w szpitalu. By ukryć się przed natarczywymi paparazzi, zamieszkuje u siostry, Lidki. Borecka jest załamana. Dopiero wizyta rodziców pomaga jej znowu stanąć na nogi. Zaczyna nowe życie od odpracowania zasądzonej kary. Pojawia się w klinice, gdzie spotyka Marcina, z którym wcześniej utknęła w windzie. Mężczyzna pracuje w placówce jako chirurg, podczas gdy Monika jest teraz sprzątaczką. Spotkanie z przystojnym lekarzem kończy się jednak katastrofą.

Pierwsza miłość

odc. 2240 Nieodpowiedzialność Sabiny i Radka doprowadza do pierwszych poważnych kłopotów w nowej firmie Wekslera. Tymczasem Daria zastanawia się nad złożeniem swojego CV w innej firmie, ale boi się reakcji Kingi. Jej niezdecydowanie postanawia podstępnie wykorzystać Aśka.

odc. 2241 Zrezygnowany Karol zwierza się ze swoich kłopotów Grażynie. Kobieta najpierw go uspokaja, a potem podsuwa mu pomysł na nowy biznes. W tym samym czasie Dominik, na prośbę Melki, wyjaśnia Krystianowi, że z dziewczyną łączy go tylko przyjaźń.

odc. 2242 Beata dostaje bukiet kwiatów od tajemniczego wielbiciela. Przyjaciele zastanawiają się, kim jest jej nowy admirator, a jej podejrzenia padają na jogina. A Aśka próbuje swych sił w nowej pracy.

odc. 2243 Na zaproszenie Beaty w Barbarianie pojawia się wreszcie jej tajemniczy wielbiciel... Tymczasem Melka i Krystian realizują swój plan pogodzenia Marysi i Michała. Dzięki sprytnym posunięciom udaje im się doprowadzić do spotkania skłóconej pary.

Na Wspólnej

odc. 2226 Do Daniela dociera wreszcie, że za umieszczeniem zdjęcia Łucji w internecie stoi Tomek. O swoim odkryciu opowiada ukochanej. Jednak dziewczyna nie chce go słuchać. Zdesperowany Brzozowski postanawia spotkać się z Grudniewskim i w związku z tym czeka na niego przed biurem. Gdy Tomek pojawia się w drzwiach, Daniel próbuje z nim porozmawiać, ale chłopak natychmiast oświadcza, że przespał się z Łucją...

odc. 2227 Gdy Igor dowiaduje się, że Elżbieta jest oskarżona o defraudację 400 tysięcy złotych z konta fundacji, domyśla się, że za tą sprawą musi stać Marcinek. Wściekły Nowak jedzie do firmy biznesmena. Kiedy widzi wychodzącego Jakuba, rzuca się na niego z pięściami. Tymczasem Eliza pyta Jarka, czy na urządzaną przez niego imprezę może przyprowadzić swojego nowego chłopaka.

odc. 2228 W trakcie przypadkowego spotkania Paulina robi awanturę Olafowi. Twierdzi, że chłopak zabawił się jej kosztem. Kubicki jest zszokowany. Nie potrafi zrozumieć, o co dziewczyna go oskarża. Wieczorem Paulina oświadcza przerażonym Hofferom, że narzeczony Marty ją zgwałcił.

odc. 2229 Rozwścieczony Daniel postanawia poznać przeszłość Tomka. Jedna z pracownic firmy, w której poprzednio zatrudniony był Grudniewski, decyduje się opowiedzieć szokującą prawdę o chłopaku.

Singielka

odc.86 Norbert spędza noc u Elki. Gośka przyłapuje Patryka na kłamstwie. Myśli, że partner ją zdradza, i zaczyna go śledzić. Za radą Singielki Monika próbuje walczyć o Andrzeja w niecodzienny sposób.

odc.87 Natalia poszukuje partnera na podwójną randkę. Decyduje się znaleźć kogoś w internecie. Elka postanawia dać szansę Norbertowi. Sylwia informuje Tomka, że kupiła dla nich bilety lotnicze do Wenecji.

odc.88 Elka wyznaje Norbertowi, że zna powód jego rozstania z Pauliną. Natalia idzie na randkę z chłopakiem poznanym w sieci. Tomasz próbuje pogodzić się z Sylwią.

odc.89 Natalia jest rozczarowana po spotkaniu z Arkiem. Tomasz nie może dojść do porozumienia z narzeczoną. Sylwia i Malena przygotowują plan skompromitowania Elki.

Na dobre i na złe

odc.626 Witek, Lena i Wiktoria opiekują się starszym mężczyzną, Marianem, który choruje na raka. Obmyślają sposób leczenia, ale pacjent jest bardzo słaby i prawdopodobnie nie przeżyje czekającej go operacji. Latoszek wpada na pomysł, jak może dodać cierpiącemu sił. Do szpitala trafia Magda, która została ciężko ranna podczas wypadku w lesie. Kilka godzin później okazuje się, że pomocy potrzebuje także jej ukochany, Kamil. Julka boi się, że odziedziczyła po ojcu gen odpowiedzialny za chorobę Alzheimera. Burska chciałaby maksymalnie wykorzystać pobyt w Leśnej Górze, by zdobyć jak najwięcej doświadczenia. Okłamuje swoich kolegów, że posiada odpowiednie kwalifikacje. Tretter pozwala młodej lekarce wziąć udział w skomplikowanym zabiegu.

odc.141 Podczas przyjęcia z okazji 80. urodzin księdza profesora Witolda Cynamonowicza sandomierski proboszcz spotyka swoich kolegów z seminarium, Romana i Antka. W nocy dochodzi do wypadku samochodowego, w którym zostaje poważnie ranna profesor Krystyna Kołek. Inny uczestnik zdarzenia, kierowca ciężarówki, zeznaje, że auto poszkodowanej zostało zepchnięte do rowu przez czerwoną hondę. Na komendę zgłasza się przerażona Lucyna Waluś, siostra Romana i Antka. Kobieta zeznaje, że to ona spowodowała kolizję. Ksiądz Mateusz wątpi w jej winę. Postanawia porozmawiać z braćmi kobiety. Odkrywa, że Antek - właściciel czerwonej hondy - ma problem z alkoholem. Dalsze śledztwo wykazuje, że jego pojazd brał już wcześniej udział w innym wypadku.


Tutanchamon

odc.6 Suhad odzyskuje przytomność, ale Anchesenamon ją zabija. Za swój czyn królowa ma zapłacić głową. Arcykapłan próbuje pozyskać sojuszników w walce z Tutanchamonem. Tymczasem młody władca zostaje ciężko ranny na polu walki.


Wersal. Prawo krwi

odc.9, 10 Henriette wygrywa negocjacje z bratem, królem Anglii, ale zapada na tajemniczą chorobę. Na dworze i w sercu Ludwika umacnia się pozycja markizy Montespan. Marchal planuje zemścić się na Beatrice. Wkrótce stan Henrietty gwałtownie się pogarsza.

Tajemnice jeziora

odc.6 Lise Stocker wciąż bije się z myślami. Policjantka obawia się, że Clovis postąpił nierozważnie. Jej zdaniem mężczyzna mógł popełnić błąd, wypuszczając na wolność Remiego Boucharda. Zastanawia ją fakt, że niedługo po tym, jak mężczyzna odwiedził Chloé w szpitalu, stan dziewczyny gwałtownie się pogorszył. Wkrótce funkcjonariusze wpadają na trop innego podejrzanego - nauczyciela Nicolasa Mazauda. To on uczył nastolatkę języka francuskiego. Niebawem wychodzi na jaw, że jego podopiecznymi były również Ana i Marion. Tymczasem Bouchard dowiaduje się o wszystkim, co właśnie odkryli policjanci zajmujący się sprawą Chloé. Postanawia działać i osobiście wymierzyć Mazaudowi sprawiedliwość.

Grimm

odc.2 W tajemniczych okolicznościach w Portlandzie ginie dwóch agentów FBI. Kapitan Renard podejrzewa, że za zabójstwa odpowiada rodzina walczącą z Grimmami. Tymczasem wiedźma Catherine przyrządza antidotum dla Juliette.

Flash

odc.7, 8 Przeciwnikiem Barry’ego jest Farooq, który panuje nad elektrycznością. W trakcie walki absorbuje energię życiową Flasha i ten nagle traci swoje moce. Później Barry prosi kolegę o pomoc w zatrzymaniu przestępcy, który potrafi zawładnąć ludzkimi emocjami.swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje