Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

odc. 1200 Matka Franka wyjeżdża do sanatorium, ale wcześniej przeprasza syna za krytykowanie jego związku z Natalią. W tym samym czasie Basia w rozmowie z wnuczką przyznaje, że bardzo lubi leśnika i cieszy ją, że między Natalką a Frankiem zaiskrzyło. Natomiast Piotrek, za radą żony, rezygnuje ze zgłoszenia się na policję i cały dzień spędza przy szpitalnym łóżku córki.

odc. 1201 Do Ewy dzwoni matka Darka i prosi Mostowiak, by wstawiła się za nią u Natalii. Twierdzi, że zależy jej na możliwości widywania wnuczki. Ewa radzi Majowej, żeby ze swoją prośbą zwróciła się bezpośrednio do dziewczyny. Ale ta ma inny pomysł - przyjeżdża do Grabiny bez zapowiedzi. Tymczasem Kolęda coraz gorzej się czuje i ma wysoką gorączkę. Jednak Ewa szybko odkrywa, że ojciec symuluje. A wszystko dlatego, że zależy mu, by Wanda spędzała z nim więcej czasu i nie wyjeżdżała często do stolicy.

Reklama


Klan

odc. 2888 Po raz kolejny Beata próbuje się dowiedzieć od córki, gdzie tak naprawdę była przez ostatnie cztery dni. Dziewczyna jednak uparcie milczy.

odc. 2889 Rafalski pyta syna, co sądzi o postępowaniu siostry. Dzieli się z chłopakiem podejrzeniem, że Małgosia została zwerbowana przez jakąś sektę.

odc. 2890 Koziełło namawia żonę, by spędzili wieczór z Wigą i Pawłem. Anna chętnie przystaje na ten pomysł i zapowiada, że przygotuje wykwintną kolację. Tymczasem Zosia ma pretensje do Agnieszki, że nie przypomniała jej o Dniu Kota.

odc. 2891 Bolek nadal przekonuje Miłosza, że ferma drobiu to dobry pomysł na przyszłość. Chłopak jednak cały czas twierdzi, że nie jest zainteresowany przejęciem rodzinnego biznesu. A Zyta ma szansę wyjechać na trzy miesiące do Włoch.

Barwy szczęścia


odc. 1397 Natalia szybko zaczyna żałować, że spędziła noc z Oliwierem. Dręczą ją wyrzuty sumienia - przecież mężczyzna ma żonę. Oświadcza więc Jakubczykowi, że ich zbliżenie było pomyłką i zaczyna się poważnie zastanawiać nad zerwaniem współpracy.

odc. 1398 Waleria wypytuje Bartka o jego dzieciństwo i młodość. Chce wiedzieć, jakim był dla niej synem. Gdy chłopak kończy mocno podkolorowaną opowieść, kobieta oświadcza, że chce poznać jego dziewczynę. Koszyk obawia się, że matka nie zaakceptuje Kornelii, kobiety starszej od niego o dwadzieścia lat. W tym czasie Jerzy i Anna planują podróż do Włoch.

odc. 1399 Po wypadku na budowie poszkodowanemu pracownikowi grozi amputacja nogi, a prokurator wszczyna śledztwo. Jerzy dostaje zakaz opuszczania kraju i Marczakowie muszą zrezygnować z wyjazdu. Natomiast Bartek zastanawia się nad swoim związkiem z Kornelią.

odc. 1400 W odwiedziny do Władka przychodzi Maciek. Mężczyzna chce przed wyjazdem do Krakowa pożegnać się z byłym partnerem i ostatecznie zamknąć rozdział życia związany z Cieślakiem. Widząc przygnębienie przyjaciela, Beata radzi mu, by w końcu zapomniał o byłym chłopaku.

Druga szansa

odc. 1 Monika, producentka filmowa i agentka gwiazd, zostaje wezwana na plan filmowy, na którym prace zostały sparaliżowane przez aktora Igora Szota. A tak się nieszczęśliwie składa, że jego karierą zarządza właśnie Borecka. Na szczęście kobieta szybko opanowuje sytuację i może udać się na niezwykle ważną rozmowę do telewizji.

Pierwsza miłość

odc. 2235 Michał postanawia przyznać się Marysi, że prawdopodobnie zdradził ją ze swoją byłą partnerką. W mieszkaniu Radosz zastaje... Ewę. W tym samym czasie Melka martwi się, że przeprowadzka matki źle wpłynie na Krystiana.

odc. 2236 Kinga, pozostająca pod przemożnym wpływem Przemka, zaczyna propagować zasady zdrowego odżywiania. W związku z tym zmienia menu Barbariana. Pomysł ten nie spotyka się z aprobatą klientów i pracowników.

odc. 2237 Mieszkańców Wadlewa ogarnia coraz większy strach. Powoli zaczynają się wycofywać z obowiązku chronienia Pauliny. Tylko Emilka nie traci ducha i robi wszystko, by dodać wadlewianom odwagi.

odc. 2238 Szybciej niż mogło się wydawać, dochodzi do starcia mieszkańców wsi ze Skowronkiem. Po stoczonej walce wadlewianie muszą jeszcze stawić czoło  narodzinom siódmego dziecka Kulasów.

Na Wspólnej

odc. 2222 Zarządzanie firmą okazuje się dla Basi stresujące. Tym bardziej że zdegradowany do roli podwładnego Krzysztof jej nie pomaga. Gdy zleca mu przygotowanie kampanii reklamowej, robi ją niechlujnie i na kolanie. Tymczasem Ela urządza mieszkanie, w którym ma zamieszkać z Igorem i Julką.

odc. 2223 Paulina idzie z Honoratą i Romanem na spotkanie do Marty. Wszystko jest w porządku do momentu, gdy do domu wraca Olaf. Dziewczyna jest w szoku, widząc ukochanego w objęciach innej kobiety.

odc. 2224 W czasie awantury, którą Łucja robi Danielowi, chłopak przysięga, że nie miał nic wspólnego z umieszczeniem jej zdjęcia w sieci. Pruska oświadcza, że nie będzie z nim rozmawiać dopóki fotografia nie zniknie z internetu. Niestety, Brzozowski nie potrafi jej usunąć.

odc. 2225 Gdy Michał dostaje zawiadomienie z sądu o terminie kolejnej rozprawy rozwodowej, zdecydowanie drze pismo. Natomiast Kinga rezygnuje z wyjazdu na staż do Londynu... A Julia zaczyna przeczuwać, że jej związek z Brzozowskim wyraźnie dobiega końca.

Singielka

odc. 82 Igor znowu oszukuje brata i naciąga go na kolejną pożyczkę. W tym samym czasie w związku Andrzeja i Moniki dochodzi do spięcia. Wilczewska wreszcie dostrzega, że ukochany jest strasznym służbistą.

odc. 83 Malena próbuje zorganizować Suszyńskiemu przyjęcie imieninowe połączone z mikołajkami. Niestety, nikt nie podziela jej entuzjazmu. W tym czasie Elka spędza urocze chwile z Norbertem. Po dotarciu do redakcji zastaje napiętą atmosferę.

odc. 84 Zszokowana Elka nie może uwierzyć, że dostała tyle prezentów. Najbardziej zastanawia ją tajemnicza broszka z dedykacją. Podejrzewa, że obdarował ją nią Tomasz. Fotograf nie wyprowadza jej z błędu.

odc. 85 Ostatecznie Górski wyjawia Kowalik, że to nie on podarował jej broszę z dedykacją. Elka jest wyraźnie zawiedziona i... zaintrygowana. Bo jeśli nie Tomasz, to kto? Tymczasem Malena zabiera Mikołaja na kolację do Sylwii i Górskiego.

Na dobre i na złe

odc. 625 Do Leśnej Góry trafia dwóch chłopców, którzy odnieśli rany w czasie szkolnej bójki - zakończyła się ona wypadnięciem walczących przez okno. Obydwaj mają poważne obrażenia.

Na sygnale

odc. 6 Załoga Wiktora zostaje skierowana do gabinetu dentystycznego, w którym dziesięciolatek wpadł we wstrząs anafilaktyczny. Doktor Banach odkrywa, że winę za ciężki stan chłopca ponosi dentysta. Tymczasem Anna stara się pomóc starszej kobiecie, która cierpi z powodu nagłego ataku bólu.

Tutanchamon

odc. 5 Faraon zleca poszukiwania Suhad. W tym samym czasie fortelem zdobywa należącą do Mitannijczyków twierdzę i zabija ukrywającego się tam króla Tuszrattę. Podczas ataku zostaje poważnie ranny.

Agenci NCIS. Los Angeles

odc. 1 Callen wyrusza z tajną misją, zostawiając Sama i resztę zespołu w niewiedzy. Hetty domaga się, by operacja, którą prowadzi, została natychmiast przerwana. Prosi, by ekipa wyciągnęła ją z kłopotów, zanim będzie za późno. 

Wersal. Prawo krwi

odc. 7 Choroba króla motywuje spiskowców do działania. Wbrew ich oczekiwaniom Ludwik odzyskuje jednak siły. Wkrótce de Lorraine zostaje aresztowany za zdradę.

Tajemnice jeziora

odc. 5 Po długich poszukiwaniach policji udaje się odnaleźć Chloé, a także szczątki zaginionych przed laty Any i Marion. Lise uświadamia sobie, że zabójcą młodych kobiet może być ktoś jej bardzo bliski.

Żywe trupy 6

odc. 9 Podczas ucieczki z Alexandrii Rick i jego grupa napotykają na problem. Nagły hałas zwabia w ich stronę szwendaczy, co może mieć fatalne konsekwencje. Glenn i Enid usiłują pomóc Maggie.

Chirurdzy

odc. 9 Meredith zostaje brutalnie zaatakowana przez pacjenta. Lekarkę odnajduje Penny. Koledzy ze szpitala Grey Sloan Memorial starają się jak najszybciej ustabilizować stan kobiety.

Świat gliniarzy

odc. 13 Wyms, Mackey, Garris i Wagenbach poszukują człowieka, który dokonuje egzekucji w gangach. Vendrell, Lemanski i Gardocki stają przed trudną decyzją, czy podjąć się przejęcia pieniędzy mafii bez udziału Mackeya, czy też zrezygnować ze skoku.

CSI. Cyber

odc. 3 W internecie pojawia się wideo pokazujące śmierć czarnoskórego obywatela z rąk policjanta. Film błyskawicznie zyskuje na popularności, co prowadzi do wzrostu napięcia na tle rasowym. Elijah jest przesłuchiwany w sprawie użycia siły podczas konfrontacji, a Nelson czuje się dyskryminowany.


swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy