Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Reklama


M jak miłość

odc. 1198 Po wspólnie spędzonej nocy Marcin wyraźnie unika Izy. Wszystko dlatego, że czuje się, jakby zdradził Kasię. Jednak gdy dziewczyna w końcu go odwiedza, proponuje jej wspólny wypad do siedliska. Lewińska postanawia kuć żelazo póki gorące i okłamuje Chodakowskiego, iż jej mieszkanie zostało zalane, a ona nie ma się gdzie podziać... Jej chytry plan zamieszkania z Marcinem niweczy Aleksandra. Kobieta właśnie odkryła, że mąż ją zdradza i postanowiła na pewien czas zamieszkać z synem. Chwilę później w domu Chodakowskiego zjawia się Artur. Chłopak Izy wyjaśnia Marcinowi, że w mieszkaniu Lewińskiej nie było żadnej awarii. A kilka godzin później, w czasie rozmowy sam na sam, prosi Chodakowskiego, by na razie nie spotykał się z Izą, jeśli naprawdę jej nie kocha. Tymczasem Marzenka podsłuchuje rozmowę telefoniczną Andrzejka i dochodzi do wniosku, że mężczyzna ma żonę i dziecko. Jej obawy potwierdza zdjęcie znalezione w pokoju ukochanego. Postanawia więc zbadać sprawę i razem z Anną rusza tropem "zdrady", który prowadzi do Warszawy.

odc. 1199 Szantażowany przez dilera narkotyków Piotrek w końcu zdradza żonie powód swojego zdenerwowania i przygnębienia. Informuje ją także, że zamierza zgłosić się na policję i dobrowolnie poddać karze. Kinga jest przerażona i natychmiast dzwoni do Marii. Opowiada teściowej o całej sytuacji, a na końcu wymienia sumę, której zażądał szantażysta. Rogowska w czasie rozmowy z byłym mężem wspomina, że młodzi potrzebują sporej sumy pieniędzy. Artur nie waha się ani przez chwilę i proponuje, że sprzeda swój samochód i da Zduńskim pieniądze. Nieco później Maria prosi o pożyczkę także Bilskiego. Jego reakcja jest zupełnie inna - odmawia, twierdząc, że nie może zerwać intratnej lokaty. W tym samym czasie Iza odwiedza Marcina i przeprasza chłopaka za kłamstwo dotyczące awarii. Wyznaje także, iż Artur postanowił zostać dla niej w Polsce. Chodakowski stwierdza, że powinna być z mężczyzną, który naprawdę ją kocha.

Klan

odc. 2884 Na Sadybę przychodzi Krzysztof i zostawia Eli identyfikatory dla bliźniaków - chłopcy będą wolontariuszami w czasie charytatywnego maratonu tanga. Gdy chłopcy zjawiają się po odbiór plakietek, Chojnicka wypytuje ich o wizytę u Marysi. Władek i Antek natychmiast podejmują temat. Są bardzo zainteresowani, dlaczego ich ojciec tak często się zakochuje i czy według babci, taka skłonność jest dziedziczna. W tym samym czasie syn Arkadiusza przekonuje Ulę, żeby jego również objęła opieką impresaryjną. Ula udaje, że się zastanawia, ale w końcu się zgadza. Ma jednak jeden warunek - Korbas musi się wziąć ostro do pracy.

odc. 2885 W centrum handlowym trwa charytatywny maraton tanga. W roli prowadzących imprezę występują Ela i Krzysztof, a gwiazdą jest Bożenka. Na parkiecie natomiast królują Stanisława z Jeremiaszem, a także Czesia z kolegą Bożenki ze szkoły tańca. Bliźniacy świetnie sprawdzają się w roli kwestorów. Nad ich bezpieczeństwem czuwa Jerzy. Wydaje się, że impreza odniesie sukces... Nagle słychać komunikat o natychmiastowej ewakuacji.

odc. 2886 Zadowolony Michał podpisuje umowę notarialną dotyczącą sprzedaży mieszkania. Tak jak wcześniej deklarował, pieniądze za lokum zostają przelane na konto Zyty i mają być przeznaczone na budowę domu. Chojnicki mocno wierzy, że dojdą z żoną do porozumienia i zbudują go razem. Tymczasem Zyta w trakcie masażu opowiada Bognie o wszystkich dręczących ją wątpliwościach związanych z małżeństwem. Natomiast partner Kingi odwiedza Michała w pracy i prosi go, by porozmawiał z Władkiem i Antkiem na temat swojego związku z Sandrą. Okazuje się, że po wizycie u Marysi chłopcy zadają wiele bardzo trudnych pytań.

Barwy szczęścia


odc. 1393 Do szpitala, w którym Iga czuwa przy łóżku Piotra, przychodzi Marta. Kobieta wyjaśnia, że dla bezpieczeństwa postanowiła wyjechać z najbliższymi na wieś. Natomiast Kasia, która również zastanawiała się nad podobnym rozwiązaniem, ostatecznie decyduje się zostać. Nie chce zostawiać Stefana samego. A Górka jest wściekły na Łukasza - najpierw naraził swoimi reportażami rodzinę na zemstę Rosjan, a teraz sam wyjeżdża do Katowic.

odc. 1394 Gdy w końcu Bożena opowiada Mirkowi o swoich kłopotach z szefem, chłopak ma pretensje, że mówi mu to dopiero teraz. Jest tak zły, że sugeruje nawet, iż narzeczona prowokowała przełożonego. Potem jednak ją przeprasza i jedzie do pralni. A tam, niewiele się namyślając, dotkliwie bije Kasprzaka.

odc. 1395 W czasie rozmowy Waleria wyznaje Małkowskiemu, że nie chce już chodzić do psychiatry. Postanowiła zostać na Podlasiu i nie wracać do dawnego życia. Gdy mężczyzna mówi, że wolałby, by najpierw odzyskała pamięć, a dopiero później dokonała wyboru, Koszykowa wybiega z domu. Staje na poboczu ruchliwej drogi i łapie okazję...

odc. 1396 Po zdemaskowaniu Jacka Marek stara się pocieszyć przygnębioną Ninę. Kobieta jest mu wdzięczna, tym bardziej że w firmie musi stawić czoła mężowi i jego prawnikowi. Elsner nie może uwierzyć w bezczelność Jacka, który uparcie twierdzi, że to Złoty podrzucił mu kompromitujące dane. Tymczasem Klemens odkrywa, że Oliwier nie podpisał umowy najmu wybranego lokalu.

Pierwsza miłość

odc. 2230 Po zastanowieniu Weksler dochodzi do wniosku, że jedynym sposobem na zapewnienie rodzinie bezpieczeństwa jest pozbycie się Andrzeja. Jedzie więc do domu Grażyny, skąd zabiera broń, a potem umawia się na spotkanie ze swoim prześladowcą. Natomiast Radek, aby zapewnić Sabinie ochronę, ukrywa ją w domu Beaty.

odc. 2231 Całe Wadlewo jest poruszone smutnym losem Wojtka pobitego przez Skowronka. Paulina zaczyna się bać - dociera do niej, że Damian naprawdę nie żartuje. W tym samym czasie "Kaśka" uzyskuje od Kingi zgodę na zorganizowanie w Barbarianie tzw. szybkich randek. Barman musi jeszcze przekonać Katarzynę, że takie działanie ma sens.

odc. 2232 Przerażeni Karol i Sabina z niedowierzaniem słuchają tego, co Andrzej ma do powiedzenia. Nie uspokaja ich również fakt, że mężczyzna mierzy do nich z pistoletu...

odc. 2233 W obawie przed zemstą Skowronka, Emilka ogłasza w Wadlewie stan najwyższej gotowości. Firma ochroniarska i zorganizowane patrole mają strzec bezpieczeństwa mieszkańców. Paulina wyjeżdża z Wadlewa.

Na Wspólnej

odc. 2218 Kamil robi wszystko, by dowiedzieć się, co dolega Mai. Nawet instaluje kamerę w jej pokoju. Ordynator jest wściekły!

odc. 2219 Skruszony Krzysztof zamierza przeprosić szefów firmy i wrócić na posadę dyrektora, choćby za połowę wynagrodzenia. Malewicz ma w stosunku do niego inne plany - zamierza go upokorzyć. Dlatego też stanowisko Smolnego proponuje jego... żonie. Tymczasem Kamil przeprowadza poważną rozmowę z Mają.

odc. 2220 Kiedy Zuza odbiera ze szkoły Tosię i Ulę, nieznajomy mężczyzna robi im z ukrycia zdjęcia. Gdy dziewczyna to zauważa, jest przekonana, że to jakiś paparazzo i to ona jest jego celem. Jednak niedługo potem ten sam mężczyzna zaczepia Tosię wracającą z angielskiego.

odc. 2221 Na roku Oli pojawia się nowa studentka. Kamila, która jest błyskotliwą i oryginalną osobą, wzbudza spore zainteresowanie zarówno kolegów, jak i koleżanek. Dziewczyna szybko zaprzyjaźnia się z Zimińską.

odc.138 Funkcjonariusze z Sandomierza przeprowadzają nieudany nalot na hurtownię, w której rzekomo przemytnicy mieli ukryć swój towar. Później znajdują ciało informatora - został zastrzelony. Tymczasem trzej młodzi mężczyźni: Gimbus, Hulaka i Rafał napadają na tira i rabują przewożony ładunek. Następnie spotykają się z Kulą Radeckim, który sprawdza towar i każe im dostarczyć go pod wskazany adres. Wkrótce okazuje się, że mężczyźni okradli transport groźnego gangstera, Grubego. Jego ludzie zjawiają się w mieście i porywają Jakuba, brata Rafała. Przerażony mężczyzna biegnie po pomoc do księdza Mateusza. Pluskwa uruchamia swoje dawne znajomości i nawiązuje kontakt z przestępcami. Obiecuje wymienić trefny towar za Jakuba.

Singielka

odc.78 Elka odkrywa, że ojciec stracił pracę. Obwinia się o to i postanawia mu pomóc. Sława prosi Olgierda, by wstawił się za jej byłym mężem. Mikołaj mówi przyjaciółce o problemach z Arturem.

odc.79 Elka proponuje Tomaszowi, aby wrócił do redakcji. On jednak się waha z powodu Sylwii, która znów jest o niego zazdrosna. Dziennikarka prosi o radę trenera.

odc.80 Malena ma pretensje do ukochanego, że nie mianował jej swoim zastępcą. Partner próbuje jej uświadomić, że nie nadaje się na to stanowisko. Elka szykuje się na spotkanie z Mikołajem jako Singielka.

odc.81 Elka obiecuje Mikołajowi, że rozważy jego propozycję. Zazdrosna Malena zaczyna spiskować z Sylwią przeciwko rywalce. Natalia martwi się problemami rodziców.

Na dobre i na złe

odc.624 Marta i Rafał czuwają przy łóżku Małgosi. Jej los nadal jest niepewny. Mała pacjentka niebawem musi przejść kolejną operację. Na OIOM-ie razem z dziewczynką leży nastoletni Miłosz, sprawca wypadku. Doktor Rzepecki obwinia się o to, że pośrednio doprowadził do tragedii, gdyż nie wysłał pacjenta na konsultację psychiatryczną. Julka, która pomagała specjalistom z Leśnej Góry w operacji córki Konicy, zastanawia się, czy nie zostać w szpitalu na dłużej. Lekarka jedzie na spotkanie ze swoim biologicznym ojcem - Ryśkiem. Okazuje się, że mężczyzna jest poważnie chory. W tym czasie Latoszek angażuje się w pomoc znajomemu z wojska, Januszowi, który cierpi na zespół Gilberta. Mężczyzna mimo choroby zamierza wyjechać na misję do Afganistanu.

Tutanchamon

odc.4 Anchesenamon spodziewa się dziecka, które jest owocem jej związku z Ka. Tutanchamona informuje jednak, że to on jest ojcem. Okazuje się, że Suhad również jest w ciąży. Zazdrosna władczyni czuje się zagrożona. Na dodatek królowa traci swoje dziecko. W tym czasie w Tebach szaleje zaraza. W obawie, że epidemia rozprzestrzeni się na resztę kraju, faraon w porozumieniu z Ajem i Horemhebem wydaje rozkaz spalenia dzielnicy objętej kwarantanną wraz z przebywającymi tam chorymi. Anchesenamon widzi w tym szansę pozbycia się swojej rywalki. Oszukuje Suhad, że do miasta przyjechali jej rodzice. Kobieta wyrusza na ich poszukiwania i zostaje uwięziona w zagrożonej dzielnicy. W tym czasie wojsko podkłada ogień.

Grimm

odc.21, 22 Tajemnicza bestia atakuje zwierzę należące do jednego z hodowców. Juliette podąża tropem potwora i znajduje zwłoki mężczyzny. Postrzelony Larry Wielka Stopa zwraca się z prośbą o pomoc do Eddiego. Wkrótce zjawiają się psy tropiące mordercę.

Wersal. Prawo krwi

odc.5, 6 By uczcić swoje zwycięstwo, Ludwik organizuje w wersalskich ogrodach przyjęcie. Zamierza zgromadzić na nim przedstawicieli wszystkich liczących się francuskich rodów. Z pomocą markizy Montespan zmusza do przybycia księcia Cassela.

Tajemnice jeziora

odc.4 Trwa policyjne dochodzenie w sprawie zaginięcia nastoletniej Chloé. Wszystko wskazuje na to, że ojciec dziewczyny, Herve, jest niewinny. Lise i Clovis podejrzewają, że ukochany nastolatki, Hugo, z którym łączyła ją burzliwa relacja, może mieć jakiś związek z jej zniknięciem. Okazuje się, że młody mężczyzna jest bratem przyjaciółki Stocker sprzed lat, Any, która również zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach, gdy on był jeszcze dzieckiem. Tymczasem zeznania Remiego Boucharda dotyczące prowadzonego przed laty śledztwa w sprawie tajemniczych zaginięć zdają się potwierdzać. Funkcjonariuszka i żandarm próbują ustalić, dlaczego komuś zależało na zatuszowaniu prawdy. Sprawę badali wówczas ojciec Lise i działający do dzisiaj w policji Serge.

CSI: Cyber

odc.2 Przyjaciółka Raven zostaje oskarżona o zamordowanie mężczyzny, którego poznała za pośrednictwem portalu randkowego. Policja znalazła przy podejrzanej narzędzie zbrodni. Kobieta jednak twierdzi, że niczego nie pamięta. Ekipa próbuje odkryć prawdę.

Rush

odc.5 William odczuwa niepokój po nocy spędzonej z Corrine. Próbuje zdobyć marihuanę od Manny’ego. Tymczasem Alex prosi go o pomoc. Potrzebuje leku dla chorego brata jednej z pielęgniarek. Problem w tym, że specyfik nie został jeszcze dopuszczony do sprzedaży.

Alcatraz

odc.5 Do współczesności powraca kolejny mężczyzna zaginiony w 1963 roku na terenie najcięższego zakładu karnego w USA. Tym razem jest nim doświadczony strażnik więzienny Hastings, który zostaje uwikłany w kryminalną intrygę.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje