Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Reklama


M jak miłość

odc. 1196 W szpitalu lekarze usiłują ustalić, co dolega Lence. Zaalarmowana przez Piotrka Maria przyjeżdża do kliniki, by wesprzeć synową. Natomiast Zduński postanawia na własną rękę odkryć, czym mogła zatruć się jego córka. Najpierw odwiedza dziewczynkę, z którą kilka godzin wcześniej bawiła się Lenka. Gdy jednak rozmowa z dzieckiem niczego nie wyjaśnia, chłopak przeszukuje pokój córki. I znajduje w nim dopalacze. Jednocześnie przerażony i wściekły Zduński postanawia zgłosić sprawę na policję. Ale najpierw jedzie do sklepu Jacka i... rzuca się na właściciela z pięściami. W ostatniej chwili powstrzymuje go Paweł. Tymczasem lekarzom w końcu udaje się ustalić, że Lena przedawkowała narkotyki i podają jej odpowiednie antidotum. Po kilkunastu minutach dziewczynka w końcu odzyskuje przytomność. Gdy dowiaduje się o tym Piotr, natychmiast zgłasza całą sprawę na policję. Potem jednak zwierza się Jankowi, że ponieważ nie ma dowodów łączących sklep Baryckiego z dopalaczami, sprawa zapewne zostanie umorzona. Ale Zduński nie zamierza się poddawać i postanawia pomóc sprawiedliwości.

odc. 1197 Zdeterminowana Joanna po raz kolejny stara się przekonać Tomka, że powinni postarać się o dziecko. Myśli Chodakowskiego zaprząta jednak inna sprawa - okazało się, że Agnieszka przez ostatnie miesiące go okłamywała, a prawdę zdradziła Marcinowi i Maryli. Z tego powodu policjant robi wyrzuty swojej byłej partnerce. Dodatkowo sen z oczu spędza mu fakt, że nadal nie wyznał Joannie prawdy o dziecku Olszewskiej. W tym samym czasie Marta wyznaje siostrze, że jej małżeństwo przechodzi kolejny poważny kryzys. Związek najwyraźniej już się "wypalił", a Andrzej znowu zaczął zwracać uwagę na młodsze kobiety. Rzeczywiście Budzyński coraz więcej czasu spędza z Pauliną i jest dziewczyną wyraźnie oczarowany. Okazuje się, że plastyczka i prawnik mają wspólne zainteresowanie - obydwoje uwielbiają jazz. W kancelarii Wojciechowska przez przypadek słyszy, jak Monika rozmawia z Andrzejem o jego fascynacji Pauliną. A kilka godzin później odbiera telefon od Marysi, która właśnie widziała Budzyńskiego zmierzającego do mieszkania plastyczki...

Klan

odc. 2879 Po przeprowadzce Wigi, na Truskawieckiej zapanowały nowe porządki. Jako pierwszy doświadczył tego Pawełek, który przed wyjściem na zajęcia zimy w mieście, przygotował sobie tradycyjną przekąskę - rogala z kremem czekoladowym. Widząc to, lekarka natychmiast robi mu zdrową kanapkę. Chłopiec jest z tego powodu zły i zarzeka się, że jej nie zje. Tymczasem Darek wraca ze spotkania z szefami swojej firmy. Okazuje się, że ma szansę na objęcie kierowniczego stanowiska przy międzynarodowej inwestycji. Jest tylko jeden warunek, musi zdać egzamin z angielskiego.

odc. 2880 Widząc smutną minę Zyty, Bogna pyta, czy oprócz choroby ojca coś jeszcze ją martwi. Żona Michała potwierdza i opowiada rehabilitantce o śmierci swojego dziecka. Kobieta z pełnym zrozumieniem wysłuchuje opowieści, a na końcu wyznaje, że zna taką sytuację z własnego doświadczenia. Kilka godzin później Zyta wspomina mężowi, iż doskonale jej się rozmawiało z rehabilitantką ojca. Chojnicki nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy. W tym samym czasie Janusz, przy wsparciu Zosi, dochodzi do wniosku, że powinien oświadczyć się Agnieszce. Dziewczynka informuje o wszystkim matkę.

odc. 2881 Zaskoczony Janusz nie może uwierzyć, że ukochana jest gotowa na małżeństwo. Aga wyjaśnia mu, że oprócz powodów emocjonalnych ma także racjonalne, by podjąć taką decyzję. Natomiast Koziełło wybiera się na wystawę numizmatyczną. W ostatniej chwili Anna informuje go, że nie będzie mu towarzyszyć, bo jedzie do Zakąsek.

odc. 2882 Tak jak obawiał się Tadeusz, Anna po śniegowej bitwie w Zakąskach, w czasie której została trafiona śnieżką, ma pod okiem "śliwkę". Tymczasem w czasie uroczystej kolacji, na którą Aga zaprosiła Olę i Rafała, Janusz oficjalnie oświadcza się Lubiczównie.

Barwy szczęścia


odc. 1389 Choć Iga obawia się, że rosyjscy szefowie zemszczą się za niesubordynację, Piotr przekonuje ją, iż nic im ze strony Wadima i Władimira nie grozi. W tym samym czasie Sabina prosi Władka o pomoc w walce z otyłością męża. Cieślak wyciąga Andrzeja na jogging, ale po kilku minutach okazuje się, że Tomala bardzo źle znosi wysiłek fizyczny.

odc. 1390 Zachęcony przez Martę i dopingowany przez Piotra Łukasz zaczyna drążyć sprawę przejęcia wydawnictwa przez Rosjan. Po nagraniu wywiadu z Walawskim jedzie do siedziby firmy i zadaje Janiszewskiemu niewygodne pytania. Na ruch ze strony Rosjan nie trzeba zbyt długo czekać... W parku do bawiących się z dziećmi Walawskich nagle ktoś zaczyna strzelać.

odc. 1391 Ciężko ranny Piotr utrzymywany jest w stanie śpiączki farmakologicznej. A choć drzwi do sali, na której leży, przez całą dobę pilnują policjanci, Iga nadal martwi się, że ktoś po raz drugi spróbuje pozbawić jej męża życia. Natomiast Łukasz, mimo dramatu Walawskich, jest zdecydowany wyemitować swój reportaż. Nie wie, że on też jest cały czas obserwowany.

odc. 1392 W pralni Bożena i pozostałe pracownice czekają na właścicielkę. Chcą jej ze szczegółami opowiedzieć o mobbingu stosowanym przez przełożonego i zażądać jego zwolnienia. Niespodziewanie pojawia się Kasprzak i robi wszystko, by zastraszyć podwładne. Tymczasem w Feel Good zjawia się Marcel i zostawia upominek dla siostry.

Pierwsza miłość

odc. 2225 Ewa stara się na różne sposoby uwodzić Michała. Robi także wszystko, by jej były partner nie spotkał się z Marysią - proponuje nawet przygotowanie wspólnej kolacji. W końcu wszystkie te zabiegi doprowadzają do kłótni Domańskiego i Radosz. Tymczasem Andrzeja dopadają bardzo poważne kłopoty finansowe. Winą za taki stan rzeczy obarcza Karola i Igora. W związku z tym żąda od nich wyjaśnień. Przestraszony Weksler prosi Grzegorza o ochronę.

odc. 2226 W czasie rozmowy w Barbarianie Karol usilnie zapewnia Andrzeja o swojej niewinności. Jego wyjaśnienia stają pod znakiem zapytania, gdy nagle w drzwiach staje Grzegorz w towarzystwie dwóch uzbrojonych żołnierzy. Zniecierpliwiony Andrzej daje Wekslerowi dobę na "wystawienie" mu Igora.

odc. 2227 Na prośbę przyjaciół Paulina po raz kolejny umawia się na spotkanie z Damianem. Liczy, że tym razem uda jej się wykraść klucze do sejfu. Tymczasem Bartek i Izabela wreszcie wychodzą razem na obiad. Kobieta zwierza się Miedzianowskiemu ze swej burzliwej i niechlubnej przeszłości.

odc. 2228 Randka Pauliny przenosi się do biura Skowronka. Dziewczyna początkowo jest z tego zadowolona - upragniony sejf jest na wyciągnięcie ręki. Ale wkrótce okazuje się, że sytuacja przybiera niebezpieczny obrót.

Na Wspólnej

odc. 2214 Kolega Łucji proponuje Danielowi dodatkowe zlecenie. Gdy młodzi mężczyźni spotykają się, Tomek, korzystając z okazji, kradnie z telefonu Brzozowskiego nagie zdjęcie Prus.

odc. 2215 Zdenerwowany doktor Godlewski pojawia się w domu Bergów i próbuje ich przekonać, że Mateusz nie miał żadnych szans na przeżycie. Bogdan dostaje szału!

odc. 2216 Wczasie decydującej rozprawy małżeństwa Solskich na sali sądowej zjawia się wspólnik Adama, Jerzy. To dzięki jego zeznaniom Weronika doprowadza sprawę do zwycięskiego finału. Klara jest szczęśliwa.

odc. 2217 Przekonany o tym, że jest niezastąpiony, Krzysztof nagle przestaje chodzić do pracy. Kiedy Malewicz wzywa go do wydawnictwa, Smolny jest pewien, że nie grożą mu żadne konsekwencje.


odc.137 W ośrodku dla uzależnionych trwają obchody święta Maksymiliana Kolbego. Po mszy ksiądz Mateusz znajduje ciało wychowanka placówki, Marka. Wzywa policję. Funkcjonariusze zatrzymują narzeczoną ofiary, narkomankę Marzenę. Wkrótce zgłasza się inny podopieczny ośrodka, Kuba. Wystraszony opowiada o środkach uzależniających, które znalazł w dniu zabójstwa.

Singielka

odc.74 Elka umawia się na spotkanie z dilerem. Zaniepokojona Natalia razem z Tomaszem i Staszkiem wyrusza na jej poszukiwania. Tymczasem dziennikarka zostaje uwięziona przez niebezpiecznego przestępcę.

odc.75 Zdenerwowani Tomasz, Natalia i Staszek przyjeżdżają do redakcji. Informują wszystkich o zaginięciu Elki. Sylwia odkrywa, że jej ukochany znów pomaga koleżance. Jest wściekła.

odc.76 Elka próbuje wrócić do codzienności po emocjonujących wydarzeniach. Dziękuje wszystkim pracownikom redakcji za pomoc. Sylwia jest zła na narzeczonego, który ciągle nie ma dla niej czasu.

odc.77 Elka umawia się z Tomaszem na kolację. Chce mu podziękować za pomoc. Mikołaj idzie z Kubą do knajpy. Zwierza mu się z problemów z Maleną.

Na dobre i na złe

odc.623 Wiktoria nie wraca na noc do domu. Zaniepokojony Tomasz robi wszystko, aby odnaleźć żonę. W tym czasie Miłosz, pacjent Rzepeckiego, który uciekł ze szpitala, powoduje groźny wypadek samochodowy. Wśród poszkodowanych są dzieci. Jedną z nich jest córeczka doktora Konicy. Młoda lekarka Julka Burska, która właśnie przyjechała do Leśnej Góry, udziela pomocy rannym. Tego dnia doktor Mróz składa w pracy wymówienie. Chce odejść ze szpitala i porzucić niewiernego męża, nie mówiąc mu, że jest w ciąży. Chora na padaczkę lekarka odstawia również leki, by nie szkodzić swojemu nienarodzonemu dziecku. Gdy do szpitala trafiają ofiary wypadku, Sylwia po raz ostatni chwyta za skalpel. Musi się zająć ranną ciężarną kobietą. W trakcie operacji ma atak.


Tutanchamon

odc.3 W Tebach odbywa się uroczystość koronacyjna Ka. Przybyły w ostatniej chwili Tutanchamon zabija niedoszłego faraona, a Horemheba, który chciał wynieść go na tron, rozkazuje pojmać. Anchesenamon popada w niełaskę, a Suhad zdobywa na dworze wysoką pozycję. Narasta konflikt Tutanchamona z arcykapłanem. W tym czasie w Tebach szerzy się tajemnicza choroba, która zbiera śmiertelne żniwo. Skazanego na śmierć Horemheba odbijają z więzienia jego zwolennicy. Bunt kończy się klęską, ale w obliczu mitannijskiego zagrożenia Tutanchamon daruje generałowi życie. Za namową Suhad władca chce zawrzeć pokój z wrogami, proponując małżeństwo swojej kuzynki Herit z mitannijskim księciem Tus’atą. W odpowiedzi wrogowie przysyłają do Teb ciało dziewczyny.

Grimm

odc.19, 20 W porachunkach gangsterskich ginie właściciel firmy budowlanej. Świadkiem zdarzenia jest chłopak, który znika bez śladu. Nick dowiaduje się, że ofiara współpracowała przy budowie mostu z trollem Salvatore. Podejrzewa, że zmarły nie chciał zapłacić haraczu.


Agenci T.A.R.C.Z.Y.

odc.19 Koenig poddaje zespół Coulsona testowi wykrywaczem kłamstw. Wardowi z trudem udaje się ukryć swoją przynależność do obozu wroga. Phil zabiera Fitza, Simmons i Tripletta, by powstrzymać wypuszczonego z zamknięcia Marcusa Danielsa.

Wersal. Prawo krwi

odc.3, 4 Ludwik przyjmuje w Wersalu afrykańskiego księcia Annabę. Za jego pośrednictwem pragnie uzyskać dostęp do bogactw i siły roboczej kolonii Czarnego Lądu, zanim zrobią to europejscy rywale. W rozgrywce wykorzystuje Marię Teresę.


Tajemnice jeziora

odc.4 Trwa policyjne dochodzenie w sprawie zaginięcia nastoletniej Chloé. Wszystko wskazuje na to, że ojciec dziewczyny, Herve, jest niewinny. Lise i Clovis podejrzewają, że ukochany nastolatki, Hugo, z którym łączyła ją burzliwa relacja, może mieć jakiś związek z jej zniknięciem. Okazuje się, że młody mężczyzna jest bratem przyjaciółki Stocker sprzed lat, Any, która również zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach, gdy on był jeszcze dzieckiem. Tymczasem zeznania Remiego Boucharda dotyczące prowadzonego przed laty śledztwa w sprawie tajemniczych zaginięć zdają się potwierdzać. Funkcjonariuszka i żandarm próbują ustalić, dlaczego komuś zależało na zatuszowaniu prawdy. Sprawę badali wówczas ojciec Lise i działający do dzisiaj w policji Serge.

CSI: Cyber

odc.1/22 Ekipa bada sprawę włamania i morderstwa. Sprawca zdalnie dostał się do domowego systemu zabezpieczeń ofiary. Do zespołu dołącza były agent CSI z Las Vegas D.B. Russel. Krumitz zostaje wezwana na proces siostry w charakterze świadka.


Rush

odc.4 Corrine, uwodzicielska macocha Rusha, zaprasza go na lunch. Kobieta po wspólnym posiłku zmienia zdanie na jego temat. William też czuje do niej sympatię. Eve, która od czasu rozpadu związku z J.P. zamknęła się w sobie, idzie na randkę w ciemno.

Aida

odc.2 Rodzina Aidy ma problemy finansowe. Kobieta wypomina bratu, że jako jedyny dorosły nie pomaga w utrzymaniu domu. Gnębiony wyrzutami sumienia Antek postanawia znaleźć sobie pracę. Wpada na pomysł, by zatrudnić się w barze Zibiego jako barman.swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje