Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Reklama


M jak miłość

odc. 1194 Z rozmowy Darka z matką wynika, że wypadek, który miał chłopak, spowodował, że nie może on mieć dzieci. Majowie postanawiają więc przejąć opiekę nad małą Hanią. Tymczasem Anna w towarzystwie Ewy jedzie do szpitala psychiatrycznego na spotkanie z Rafałem. Wizyta przebiega bardzo spokojnie - Gołębiewski jeszcze raz przeprasza Gruszyńską i zapewnia, że z jego strony już nic jej nie grozi. Natomiast Tomek stara się otoczyć opieką ciężarną Agnieszkę.

odc. 1195 Nieświadoma zdrady męża, Aleksandra oznajmia synowi, że znalazła nową nianię. Poleciła ją Chodakowskiej zaprzyjaźniona lekarka. Marcin jest wdzięczny matce za pomoc, a jednocześnie wściekły na ojca, który nadal nie skończył romansu z Emilką. Chłopak próbuje z nim porozmawiać na ten temat, ale Grzegorz wyraźnie unika konfrontacji. Ponieważ niania ma się pojawić w domu Chodakowskiego dopiero za kilka dni, w opiece nad Szymkiem nadal pomaga mu Iza. Marcin jest nią oczarowany i... młodzi spędzają ze sobą upojną noc. W tym samym czasie dochodzi do kłótni między Marią a Robertem. Kobieta jest zła, że partner miesza się w jej sprawy.


Klan

odc. 2874 Sparaliżowany pułkownik dziwi się na widok Michała, który pomaga jego żonie. Kobieta tłumaczy mu, że Zyta postanowiła jednak nie rozstawać się z Chojnickim. Natomiast Czesia żali się Grażynce, że bardzo kiepsko radzi sobie z odchudzaniem. Co udało jej się zrzucić w czasie głodówki, nadrobiła w czasie świąt.

odc. 2875 Ojciec Zyty nie chce współpracować z przysłanym ze szpitala rehabilitantem. W tej sytuacji Michał postanawia poprosić o pomoc Bognę. Wierzy, że energiczna kobieta pomoże teściowi odzyskać wolę walki. Tymczasem Małgosia zastanawia się, jak uniknąć wizyty u psychologa, do którego zapisali ją rodzice.

odc. 2876 W czasie rozmowy Gabriela próbuje przekonać Monikę, że przesadza w swojej trosce o syna. Skoro Daniel wyjechał i prosił, by się z nim nie kontaktować, to powinna to uszanować. Ross przyznaje rację przyjaciółce, ale przy pomocy informatyka przeszukuje komputer syna.

odc. 2877 Po kolejnej wizycie u okulisty Wiga jest w fatalnym nastroju. Paweł próbuje ją pocieszyć na wiele sposobów, a w końcu przypomina jej o przeprowadzce na Truskawiecką. Dębińska odzyskuje energię i organizuje pożegnalny obiad w swoim dotychczasowym mieszkaniu. Natomiast do Surmaczowej przyjeżdża delegacja z Zakąsek.

Barwy szczęścia


odc. 1385 Pod wpływem wyrzutów sumienia Malwina przeprasza męża oraz rodzinę i obiecuje, że podda się dalszemu leczeniu. Gdy już wydaje się, że kryzys został zażegnany, u Marczaków zjawia się mężczyzna, który towarzyszył Malwinie w nadmorskim szaleństwie.

odc. 1386 Gdy Rybińscy odwiedzają Ksawerego, Kasia informuje ich, że postanowiła wreszcie prawnie uregulować ojcostwo Łukasza względem jej syna. Reakcja Aliny bardzo zaskakuje Górkę.

odc. 1387 W trakcie naprawiania zmywarki w Feel Good Borys ciągle zaczepia Magdę. Nie uchodzi to uwadze Basi, która radzi kuzynowi, by przestał skakać z kwiatka na kwiatek. Sugeruje również, że mężczyzna powinien wreszcie wyjaśnić sytuację z Grażyną.

odc. 1388 Zaniepokojeni Hubert i Agata uważają, że Iwona nie powinna odbywać praktyk w tym samym szpitalu, w którym pracuje Adrian. Dziewczyna uparcie twierdzi, iż ona i Świderski to zamknięty rozdział. Szybko jednak okazuje się, że lekarz nie wybaczył jej odtrącenia.

Pierwsza miłość

odc. 2219 Próba przechytrzenia Damiana, w której Paulina odegrała główną rolę, nie powiodła się. Norbert proponuje ukochanej wspólny wyjazd.

odc. 2220 W Barbarianie "Kaśka" spotyka się z Katarzyną. Dziewczyna jest źle nastawiona do barmana - uważa, że zagraża on jej partyjnym ambicjom.

odc. 2221 Sabina znajduje w swoim mieszkaniu kamerę. Karol szybko domyśla się, że zainstalował ją Andrzej. Weksler prosi Grzegorza o pomoc.

odc. 2222 Kinga i Artur planują zrobić sobie nawzajem niespodziankę, którą ma być wyjazd w góry. Oboje mają jednak odmienne wyobrażenie o sposobie spędzania wolnego czasu. Rozbita, pełna poczucia winy, Sabina zwierza się Karolowi ze swoich obaw i wyjawia mu, co napisała Igorowi w liście. Do Bartka przyjeżdża ojciec, który przechodzi chwilowe problemy małżeńskie. Syn nie okazuje mu jednak zrozumienia. Co więcej, obarcza go winą za swoje i brata niepowodzenia w związkach.

Na Wspólnej

odc. 2210 Przygnębiony Bogdan składa doniesienie do prokuratury - chce, by doktor Godlewski został oskarżony o błąd w sztuce. Okazuje się, że Joanna też będzie musiała zeznawać. Pogrążona w żałobie kobieta kategorycznie odmawia.

odc. 2211 Choć Michałowi zależy na Julii, nie jest pewien, czy chce z nią zamieszkać. Kobieta jest zła, ale Kindze mówi, że na dłużej zostanie u jej byłego męża. Brzozowska wpada w szał i natychmiast zabiera Michałowi Ignasia - nie chce, by wychowywała go obca kobieta.

odc. 2212 Marta nie może zrozumieć, dlaczego Olaf stracił pracę. Wściekła idzie do klubu i dowiaduje się, że przyczyną pozbawienia ukochanego posady trenera był doping. Konarska jest załamana.

odc. 2213 Po konsultacjach Kamil chce wypisać Maję ze szpitala. Dziewczynka jest smutna i protestuje. Hoffer podejrzewa, że przyczyna jej choroby tkwi w nieprawidłowych relacjach z rodzicami.

Z Archiwum X - Nowy sezon

odc.1, 2/6 Na żądanie gospodarza internetowego show agenci Mulder i Scully badają sprawę rządowego spisku. Prowadzący program zapoznaje ich z kobietą, która twierdzi, że została porwana przez obcych. Dzieli się z nimi zaskakującymi informacjami.

odc.135 W Sandomierzu zjawia się ekipa popularnego serialu, by nakręcić tam nowe odcinki. Wkrótce grający główną rolę Iwo Gralak zostaje znaleziony martwy. Policjanci zabezpieczają dowody zbrodni i znajdują na popielniczce odciski palców producenta Filipa Ankwicza. Okazuje się, że denat pokłócił się z nim, bo chciał zerwać kontrakt. W gronie podejrzanych jest aktorka Monika Dębowska, która miała romans z Gralakiem. Dla niego zerwała zaręczyny z reżyserem Bartkiem Iżykowskim. Tymczasem w domu kultury trwają próby do spektaklu. Zajęcia z młodzieżą prowadzi dawny znajomy ofiary, Andrzej Sikora. Ksiądz Mateusz dowiaduje się, że przed laty obaj rywalizowali o kontrakt gwiazdorski, który ostatecznie podstępem zdobył Gralak.

Singielka

odc.70 W gazecie ukazuje się zdjęcie Elki i Borysa. Dziennikarka nie może się uwolnić od zaintrygowanych sprawą kolegów z redakcji, a także od ciekawskiej matki. Do Elki dzwoni Tomasz, który prosi ją o spotkanie.

odc.71 Elka jest bardzo zaskoczona wyznaniem Tomasza. Kłopoty ma również Natalia, która podczas randki z Arkiem otrzymuje niepokojący telefon od Roberta.

odc.72 Elka znajduje na swoim biurku prezent. Razem z Moniką próbuje ustalić, kto zostawił dla niej ten podarek. Jednocześnie kobieta cały czas myśli o Tomaszu. Prosi trenera o radę w tej sprawie.

odc.73 Elka odkrywa, że policja prowadzi śledztwo w sprawie tabletek, które omal nie zabiły Patryka. Krzysiek stara się go przekonać, by nie ujawniał prawdy.

Na dobre i na złe

odc.622 Wiktoria odkrywa, że Tomasz zataił przed policją dowód potwierdzający niewinność Adama. Tymczasem Krajewski szykuje się do wyjazdu do Bydgoszczy. Liczy, że pozna nowych ludzi, którzy nie będą wiedzieli o oskarżeniu o gwałt. Podczas swojego ostatniego dyżuru w Leśnej Górze lekarz wdaje się w kłótnię z doktorem Rzepeckim. Okazuje się, że chodzi o agresywnego nastolatka, który trafił na pediatrię. Chłopaka przywiózł zatroskany ojciec. Adam chce skierować pacjenta na konsultację psychiatryczną, ale Rzepecki bagatelizuje problem. Doktor Mróz ostatecznie przekonuje się, że jej mąż nie zasługuje na zaufanie. Ucieka przed kłopotami w pracę. Próbuje pomóc ciężarnej pacjentce, która ma padaczkę. Zdaje sobie sprawę, że wiele ją łączy z chorą.


Tutanchamon

odc.2 Faraon zostaje ciężko ranny. Generał Horemheb triumfuje. Pozostawia władcę na polu walki i razem z Ka wyrusza w drogę powrotną do Teb. Przybywa do miasta jako wielki zwycięzca. Tymczasem konającego w bólach Tutanchamona znajduje miejscowa dziewczyna, Suhad. Zaczyna go pielęgnować, nie wiedząc, z kim ma do czynienia. Dzięki jej trosce monarcha odzyskuje siły. Kiedy po pewnym czasie dziewczyna przyprowadza go do swojej rodzinnej wsi, od jej rodziców Tutanchamon dowiaduje się, że tron Egiptu ma objąć nowy faraon. Młody władca decyduje się powrócić do Teb. Wcześniej jednak musi uwolnić z mitannijskiej niewoli Lagusa - towarzysza walki, jedyną osobę, której może ufać. W tej misji pomaga mu wierna Suhad.

Grimm

odc.17, 18 Hank i Adalind oraz Nick i Juliette wybierają się na podwójną randkę. Burkhardt dostrzega, jak szaleńczo jego partner jest zakochany w wiedźmie. Do Renarda przyjeżdża kuzyn, który chce zdobyć klucz. W wyniku kłótni kapitan zabija krewnego.


Agenci T.A.R.C.Z.Y.

odc.18 Ward uwalnia Rainę i przedstawia ją Garrettowi, którego znała do tej pory jako Jasnowidza. Coulson i jego współpracownicy, ścigani przez Talbota, ukrywają się w tajnej bazie T.A.R.C.Z.Y. w Kanadzie. Pracujący tam Eric Koenig zdradza Philowi, że Fury żyje.

Wersal. Prawo krwi

odc.1, 2/10 Rok 1667. 28-letni Ludwik XIV obejmuje samodzielne rządy nad Francją. Rozpoczyna budowę okazałego pałacu w Wersalu. Wyzwaniem okazuje się dla niego okiełznanie młodszego brata, Filipa. Najdroższy serial w historii francuskiej kinematografii.


Tajemnice jeziora

odc.3 Rémi Bouchard, jako główny podejrzany o udział w sprawie zaginięcia nastoletniej Chloé, zostaje zatrzymany przez funkcjonariuszy. Lise nie jest jednak do końca przekonana o jego winie. Ma wątpliwości, czy to na pewno on odpowiada za zagadkowe zniknięcie. Mężczyzna opowiada jej o wydarzeniach z przeszłości. Mówi, że przed piętnastoma laty, gdy również aresztowano go za porwania, śledztwo zostało przeprowadzone bardzo pobieżnie i nie uwzględniało wszystkich dowodów. Sprawę badał wówczas ojciec Stocker, który wkrótce popełnił samobójstwo. Podczas własnego dochodzenia Lise natrafia na wiele tajemnic skrywanych przez członków lokalnej społeczności. Stwierdza, że właściwie każdy zachowuje się tak, jakby miał coś do ukrycia.


Rush

odc.3 Rush zajmuje się Maksem, aktorem z myślami samobójczymi oraz skłonnością do alkoholu i agresji. Ma mu pomóc wydostać się z ośrodka leczenia chorób psychicznych, by mógł dokończyć film. Musi się nim zaopiekować do czasu rozpoczęcia zdjęć.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje