Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Reklama


M jak miłość

odc. 1192 Ponieważ Magda bardzo stresuje się planowaną adopcją, Olek stara się na różne sposoby uspokajać żonę. Także Paweł wspiera przyjaciółkę. W tym samym czasie do Kingi dzwoni Romanowski i oznajmia, że znowu trafił do szpitala. W związku z tym ma prośbę do Zduńskiej - czy mogłaby zaopiekować się Maćkiem? Obecna przy rozmowie Chodakowska natychmiast sugeruje, by chłopiec zatrzymał się u niej i Olka. W środku nocy Magda odbiera telefon ze szpitala. Okazuje się, że Romanowski zmarł. Tymczasem w kancelarii Weronika prosi Piotra, by wstawił się za nią u Marty. Dziewczyna sugeruje, że chętnie odwdzięczy się Zduńskiemu w naturze... Prawnik jest jednak oburzony. Niedługo później przychodzi do niego inna koleżanka z pracy, Monika. Dziewczyna żali się Pawłowi, że ma już dosyć współpracy z Weroniką. Zduński próbuje zachować neutralność, ale wkrótce mówi swojej szefowej Marcie, że nad sprawą z Opola chciałby pracować sam. Natomiast Basia, wspierana przez Alę i Stefana, zdaje egzamin w szkole muzycznej. Później dziadek dziewczynki odwiedza Zduńskich w Grabinie i składa im pewną propozycję.

odc. 1193 W czasie wizyty w przychodni Agnieszka poznaje Maćka, który ze łzami w oczach opowiada jej, że właśnie został sierotą. Przygnębiona kobieta dochodzi do wniosku, że musi jakoś zabezpieczyć swoją nienarodzoną córkę i decyduje się wreszcie wyznać Tomkowi całą prawdę. Rozmowa z policjantem przebiega dość burzliwie - Chodakowski jest wściekły, że była partnerka tak długo go oszukiwała. W końcu jednak deklaruje, iż będzie wspierał Agnieszkę. Szybko okazuje się, że to nie koniec zaskakujących informacji. Gdy Tomek wraca do domu, Asia oznajmia mu, że... jest w ciąży. Tymczasem Grzegorz prosi Marcina, by dał mu "alibi" i potwierdził przed Aleksandrą, że ostatni wieczór spędził w pracy. Syn jest zaskoczony, ale niedługo potem odkrywa, że ojciec romansuje z Emilką. Dochodzi do ostrej utarczki między mężczyznami, a młodszy Chodakowski po raz drugi wyrzuca nianię z pracy. Postanawia jednak nie informować matki o zdradzie, której dopuścił się Grzegorz. A ponieważ Szymkiem nie ma się kto zająć, Marcin prosi o pomoc będącą na urlopie Izę.


Klan

odc. 2869 Rozżalona Beata odwiedza Elżbietę w aptece. Zwierza się matce, że zawiodła się na synu. Nie dość, że znowu jest z Ramoną, to jeszcze ją oszukał. Sam się przyznał, że Jowita, a właściwie Iza, nigdy nie była jego dziewczyną. Natomiast Ula po raz pierwszy występuje w roli agentki Arkadiusza. I od razu ma do czynienia ze złośliwą dziennikarką. Kobieta oświadcza Kwapisz, że Nowik ma już impresario.

odc. 2870 Uśmiechnięta Sandra oświadcza Michałowi, że stan ich córki wyraźnie się poprawił - lekarze przewidują, że już wkrótce wypiszą ją do domu. Chojnicki zapewnia kobietę, że odwiezie ją i dziecko do domu. Kilka godzin później Michał zjawia się w domu rodziców Zyty. W czasie rozmowy z żoną pokazuje jej umowę przedwstępną dotyczącą sprzedaży jego mieszkania i zaczyna snuć plany dotyczące ich wspólnego domu.

odc. 2871 Po krótkim wahaniu Ramona jedzie na spotkanie z Beatą. Na początku przeprasza kobietę za kłamstwa dotyczące Jowity. Niespodziewanie w domu pojawia się Jasiek i... rozmowa trwa dalej. Borecka ostatecznie zgadza się, by syn spotykał się z Ramoną, ale chce, żeby chłopak nadal mieszkał z nią i Piotrem. No i oczywiście nie może zawalać nauki. Zakochani z radością przystają na takie warunki.

odc. 2872 Skruszony Paweł przyznaje się Widze, że poprzedniego wieczoru trochę zasiedział się u Mileckiej, gdy pojechał odebrać syna. Informuje też ukochaną, że bardzo zaskoczyła go informacja, iż Barbara chce adoptować dziecko. Dentystka bardzo sceptycznie podchodzi do pomysłu Mileckiej - uważa, że to jedynie kaprys bogatej kobiety, która chce zapewnić towarzystwo synowi. W tym samym czasie Urszula odwiedza Arkadiusza i dopytuje się, jak idzie praca nad komponowaniem koncertu.

Barwy szczęścia


odc. 1381 W domu Marczaków panuje grobowa atmosfera - wszyscy martwią się o niedającą znaku życia Malwinę. Tymczasem kobieta spędza czas w hotelu nad morzem. Towarzyszy jej poznany kilkanaście godzin wcześniej Franek. Para szasta pieniędzmi, które Malwina zabrała z sejfu kancelarii. W tym samym czasie Władek i Kajtek poznają pod swoim domem Romę i Darka - parę, która planuje zamieszkać w okolicy. Szybko okazuje się, że mężczyzna jest znanym piłkarzem.

odc. 1382 Po przeanalizowaniu wyników badań Walerii, lekarz wyklucza zmiany neurologiczne, które mogłyby tłumaczyć amnezję. Sugeruje Stefanowi i Bartkowi, że muszą uzbroić się w cierpliwość. Jego zdaniem poprawa może przyjść w każdej chwili.

odc. 1383 Między Klarą a Hubertem znowu dochodzi do scysji. Dziewczyna ma pretensje, że ukochany nie interesuje się niczym oprócz pracy i treningów. Niedługo później Śliwińska znowu ma powody do zdenerwowania - w okolicy Zacisznej pojawia się konkurencja dla jej biznesu. Natomiast Jerzy oddaje Waldemarowi część pieniędzy skradzionych przez Malwinę.

odc. 1384 Przygnębiona Bożena zwierza się ojcu z problemów, jakie ma w pracy. Tomasz sugeruje, że powinna skontaktować się z właścicielką pralni. Tymczasem Kasprzak orientuje się w planie zasadzki, którą zastawiła na niego Bożena. W ramach zemsty niszczy koszulę klienta, za którą odpowiedzialna była Wiśniewska.

Pierwsza miłość

odc. 2215 Próba samobójcza syna zbliża do siebie Ewę i Michała. Marysia, choć rozumie złożoność sytuacji, i tak czuje się odrzucona. A Melka bardzo boleśnie przeżywa oskarżenia kierowane pod jej adresem. Tymczasem do Emilki przychodzą kolejne wezwania do zapłaty ogromnych odsetek. Dziewczyna szuka sposobu wyjścia z finansowej matni.

odc. 2216 Po przemyśleniu sytuacji Paulina idzie do Emilki, aby się dowiedzieć, jakie zadanie ma do wykonania. W tym czasie Sabina w gronie najbliższych świętuje pomyślny dla niej wyrok sądu. A Kinga i Artur próbują znaleźć trochę czasu dla siebie. Nie jest to jednak łatwe - obydwoje mają bardzo wiele zawodowych obowiązków.

odc. 2217 Radosny nastrój Sabiny nie trwa zbyt długo. Okazuje się bowiem, że dziewczyna nieświadomie dostarczyła Andrzejowi dowody na współpracę Wekslerów z Igorem.

odc. 2218 Zirytowany nieodpowiedzialnym zachowaniem córki, Karol nie pozwala jej na spotkanie z Radkiem. Natomiast Beata wciąż bardzo uważnie obserwuje siedzącego w Barbarianie Norberta. Liczy, że uda jej się poznać chłopaka. Marysia próbuje podnieść na duchu załamaną i pełną poczucia winy Melkę. Sama z trudem też trawi kolejną nieprzychylną dla niej decyzję Michała. Artur zaniepokojony zbyt zażyłymi relacjami Kingi z Przemkiem wzywa go do siebie. Ku zaskoczeniu Jogina zazdrosny mąż nie robi wymówek, ale składa mu pewną propozycję. We wsi znowu pojawił się Skowronek. Dla Pauliny to znak, że musi zacząć działać. Wraz z Emilką ruszają na spotkanie z nim.

Na Wspólnej

odc. 2206 Malewicz zleca Smolnemu opracowanie planu zwolnień w wydawnictwie. Krzysztof jest przekonany, że to pierwszy sygnał świadczący o tym, że już niebawem znajdzie się w zarządzie. Tymczasem Ilona po raz kolejny uwodzi swojego byłego partnera, Maksa.

odc. 2207 W mieszkaniu Weroniki pojawiają się obcy mężczyźni, którzy twierdzą, że są przedstawicielami firmy windykacyjnej. Zdenerwowanej Roztockiej udaje się jednak ich pozbyć.

odc. 2208 Po treningu Olaf traci przytomność. Marta jest przerażona, ale ukochany uspokaja ją, twierdząc, że po dużym wysiłku czasami się tak zdarza. Konarska zaczyna podejrzewać, że stan chłopaka ma coś wspólnego z lekami, które przyjmuje.

odc. 2209 Tuż przed badaniami psychiatrycznymi, których zażądał biegły, Klara wyznaje Weronice, że rzeczywiście kiedyś leczyła się psychiatrycznie.


odc.133 W hotelu dochodzi do próby zabójstwa. Nieprzytomny biznesmen Herman Van Klausen trafia do szpitala. Karolina i Nocul dowiadują się, że dzień wcześniej zameldowała się u cudzoziemca Majka Sroka. Kobieta zostaje zatrzymana. W areszcie odwiedza ją Mateusz. Majka mówi mu, że obcokrajowiec jest znanym kolekcjonerem antyków.

Singielka

odc.66 Sława organizuje casting na asystentkę dla Olgierda. Większość kandydatek nie spełnia jednak jej wymagań. Mikołaj mówi Elce, że mimo rozstania chce utrzymać z nią dobre stosunki w pracy.

odc.67 Elka postanawia pokazać Mikołajowi, co stracił, lecz on w ogóle nie dostrzega jej starań. Wysyła ją na wywiad z gwiazdą rocka, Borysem. Muzyk okazuje się bardzo interesującym mężczyzną.

odc.68 Elka otrzymuje od Mikołaja wiadomość o nowym projekcie. Początkowo nie jest przekonana do tego pomysłu. Borys zabiega o kolejne spotkanie z dziennikarką.

odc.69 Elka bierze dzień wolny, by spotkać się z Borysem. Odwiedza matkę i mówi jej o rozstaniu z Mikołajem. W redakcji dziewczyny plotkują o rozpadzie ich związku.

Na dobre i na złe

odc.621 Po rozwodzie Lena i Witek wracają do pracy w szpitalu w Leśnej Górze. Stanowisko ordynatora obejmuje Starska, natomiast Latoszek zostaje jej podwładnym. Już pierwszego dnia pomiędzy nim a Falkowiczem dochodzi do konfliktu. Sprawa dotyczy ciężko rannego taksówkarza, któremu grozi amputacja nogi. Specjaliści mają odmienne zdanie na ten temat i nie potrafią dojść ze sobą do porozumienia. Andrzej uznaje, że nadeszła pora, aby Matylda zamieszkała z rodziną zastępczą, gdyż on nie może się nią dłużej opiekować. Z kolei Adam próbuje się dowiedzieć, kto przekazał policji zdjęcie, które uratowało go przed więzieniem. W dniu swojego egzaminu pielęgniarskiego Szczepan źle się czuje. Salowy trafia na oddział Agaty jako pacjent.

Tutanchamon

odc.1/6 Losy jednego z najsłynniejszych władców Egiptu. Faraon Echnaton umiera otruty przez swojego wiernego sługę. Na tron wstępuje jego syn, dziewięcioletni Tutanchamon. Mija dziesięć lat. Młody władca jest żonaty ze swoją przyrodnią siostrą Anchesenamon. Para nie ma dzieci. Dziewczyna kocha się z wzajemnością w Ka, najlepszym przyjacielu swojego brata. Faraon zostaje odsunięty od wszelkich ważnych spraw dotyczących kraju. Faktyczną władzę sprawują wezyr Aj oraz generał Horemheb. Tutanchamon postanawia wyrwać się spod ich kurateli. Musi stawić czoło knowaniom swoich wrogów i osamotnieniu. Obejmuje dowództwo nad armią w bitwie z Mitannijczykami. W trakcie walki młody monarcha zostaje ciężko ranny...


Grimm

odc.15, 16 Dwóch narkomanów napada na sklep z używkami. Jeden z nich morduje sprzedawcę. Na miejscu zbrodni zjawiają się Hank i Nick. Okazuje się, że siostra ofiary, Rosalee, sama była kiedyś uzależniona od narkotyków. Dziewczyna pomaga w śledztwie.


Agenci T.A.R.C.Z.Y.

odc.17 Coulson podejrzewa, że May jest zdrajczynią. Zamyka ją w pokoju przesłuchań razem z Wardem, którego lojalności również nie jest pewien. Skye udaje się rozszyfrować tajny komunikat i dowiedzieć się o planach organizacji Hydra.


Tajemnice jeziora

odc.2 Przybyła do rodzinnej miejscowości policjantka Lise Stocker pomaga prowadzić śledztwo w bulwersującej lokalną społeczność sprawie zaginięcia szesnastoletniej Chloé. Liczy, że wyjaśniając tę zagadkę, ustali, co przed laty stało się z jej dobrymi przyjaciółkami. Głównym podejrzanym w sprawie jest poszukiwany przez policję Rémi Bouchard. Kobieta nie wyklucza jednak, że zamieszani mogą być inni mieszkańcy niewielkiej miejscowości. Tymczasem pobyt w rodzinnych stronach i liczne obowiązki związane z opieką nad cierpiącą na chorobę Alzheimera matką sprawiają, że Stocker ma wiele okazji do przypomnienia sobie o dawnych znajomościach i przeżyciach. Na jej drodze staje m.in. przystojny lekarz Thomas, który przed laty był jej partnerem.


Alcatraz

odc.2 Jeden z zaginionych więźniów Alcatraz, seryjny morderca Ernest Cobb, zaczyna zabijać przypadkowe osoby. Rebecca Madsen i Diego Soto usiłują schwytać niezrównoważonego mężczyznę. Jedną z jego ofiar jest Lucy Banerjee, asystentka Hausera.

Rush

odc.2 Po spotkaniu z Sarah Rush znika na kilka dni. Eve znajduje go w momencie, gdy zgłasza się nowy klient - bokser, który ma poważny krwotok z nosa. Lekarz musi nie tylko go wyleczyć, lecz także zagwarantować jego udział w następnej walce.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje