Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Reklama


M jak miłość

odc. 1190 Zazdrosny Robert robi wszystko, by utrudnić ukochanej kontakty z byłym mężem - na przykład kasuje jej z telefonu wiadomości od Artura. Marysia jednak cały czas nie jest świadoma intryg Bilskiego. Tymczasem on wręcza jej romantyczny prezent, broszkę z szafirem. Co dziwne, stara się ukryć przed Rogowską jej wartość i machając ręką stwierdza, że to tylko "szkiełko". Wkrótce jednak przez przypadek prawda wychodzi na jaw i Marysia dowiaduje się, ile rzeczywiście wart jest podarek od ukochanego. Zdenerwowana robi Robertowi wymówki, że ją oszukał. W tym samym czasie Marta po raz kolejny umawia się z Jankiem. Ale tym razem przyjaciel mocno ją rozczarowuje. Nie dość, że bez zahamowań prosi ją o sporą pożyczkę, to jeszcze przyznaje się, iż wdał się w romans ze studentką i kobieta spodziewa się jego dziecka. Humoru Wojciechowskiej nie poprawia też scysja z Weroniką. Okazuje się, że młoda prawniczka nie wspierała Piotrka w czasie negocjacji w Opolu, a na dodatek jeszcze kłamie. Natomiast Budzyński coraz bardziej zaprzyjaźnia się z nauczycielką rysunku Pauliną.

odc. 1191 Natalia po raz drugi podchodzi do egzaminu na prawo jazdy. Tym razem prowadzi go nowy egzaminator Adrian, który po zakończonym sukcesem teście informuje Mostowiakównę, że jego poprzednik stracił pracę. Dziewczyna jest usatysfakcjonowana i dlatego bez problemu zgadza się na rozmowę z czekającym na nią Frankiem. Później jadą razem do lasu, by udzielić pomocy rannej sarnie. Gdy leśnik wraca do domu, okazuje się, że czeka tam na niego zwolniony instruktor jazdy. Mężczyzna atakuje Zarzyckiego, ale w tym momencie zjawia się Natalka i napastnik natychmiast ucieka. Tymczasem Werner proponuje Annie, by razem zamieszkali. Gruszyńska po dłuższej chwili namysłu wręcza ukochanemu klucze do siedliska. Nie zdradza jednak Adamowi, że niedawno dostała list od Rafała, w którym Gołębiewski błaga ją o wybaczenie. I że zastanawia się, czy nie powinna odwiedzić mężczyzny w szpitalu. Rozmawiała już nawet o swoim pomyśle z Ewą, która choć nie jest nim zachwycona, obiecała towarzyszyć jej w tej wyprawie. A w siedlisku Marzenka i Andrzejek całują się po raz pierwszy.

Klan

odc. 2864 Obrażona Małgosia ma pretensje do Jaśka, że opowiedział matce o jej spotkaniu z Adamem. Chłopak próbuje się tłumaczyć, ale szybko dostrzega, iż siostra nie słucha żadnych racjonalnych argumentów. Zaczyna rozumieć niepokój rodziców. Tymczasem Beata robi awanturę Adamowi. Na koniec wykrzykuje, że ma odczepić się od jej córki. Natomiast Agnieszka żali się ojcu, iż nagranie do programu źle wypadło.

odc. 2865 Zdenerwowana Beata składa poranną wizytę Boreckim i chce porozmawiać z córką. Próbuje jej wytłumaczyć, że towarzystwo Adama nie jest dla niej odpowiednie. Jednak dziewczynę wyraźnie nie interesuje to, co mówi matka. Wanda pyta Zytę, czy już coś postanowiła w sprawie małżeństwa z Michałem. Dziewczyna unika odpowiedzi, ale po krótkim namyśle przystaje na propozycję wspólnego wyjazdu.

odc. 2866 W czasie rozmowy Leopold mówi Jerzemu, że chce wreszcie ruszyć sprawę budowy parkingu osiedlowego. Chojnicki uświadamia Kwapiszowi, że czeka go załatwianie mnóstwa zgód i pozwoleń. Jednak mąż Grażynki bardziej niż biurokracją martwi się tym, co na wysokość kosztów budowy powiedzą członkowie wspólnoty mieszkaniowej. W tym samym czasie Beata próbuje dodzwonić się do Małgosi, ale dziewczyna odrzuca połączenie.

odc. 2867 Rozżalona Zosia oświadcza rodzicom, że nie idzie do szkoły. Dziewczynka czuje się oszukana - poprzedniego dnia miała być w telewizji, czym pochwaliła się koleżankom, ale w końcu nie wyemitowano programu z jej udziałem. Natomiast Małgosia i Laura rozmawiają o wyjeździe z grupą na ferie. Koleżanka Boreckiej martwi się, że nie ma skąd wziąć pieniędzy na tę wyprawę. Gosia obiecuje jej pomoc. Kilka godzin później Jacek odkrywa, że w portfelu brakuje mu 200 złotych.

Barwy szczęścia


odc. 1377 Po raz pierwszy od dnia zniknięcia Waleria zjawia się na Zacisznej. Do domu Górki przyjeżdża w towarzystwie Małkowskiego. Niestety, kobieta zupełnie nie rozpoznaje tego miejsca. Tymczasem Walawscy mają coraz poważniejsze problemy finansowe. Iga ponagla męża do poszukiwania pracy, jednak Piotr ciągle się łudzi, że odzyska stanowisko w G and G. A Wadim mocno naciska na Walawską, by zajęła się zwolnieniami.

odc. 1378 Kasia i Łukasz coraz poważniej myślą o ślubie. Dziewczyna chce wreszcie ostatecznie załatwić sprawy związane z opieką nad Ksawerym. Liczy na to, że Rybińscy przyjmą jej decyzję ze spokojem. Natomiast Sadowski chce jak najszybciej zakończyć swoje małżeństwo z Dominiką.

odc. 1379 Między Marleną a Czarkiem dochodzi do bardzo ostrej kłótni. Spór dotyczy listy gości zaproszonych na ślub. Dziewczyna ma żal do narzeczonego, że wypisał ponad sto nazwisk rodziny i przyjaciół. A przecież ona jest samotna i nie ma kogo zaprosić...

odc. 1380 Po kolejnej nocy spędzonej z Borysem Grażyna zaczyna planować ich... przyszłość. Natomiast Grzelak nerwowo zastanawia się, jak najdelikatniej wycofać się z tych miłosnych tarapatów. W końcu wytacza działa wielkiego kalibru - mówi kochance, że nie jest odpowiednim mężczyzną dla niej, bo siedział w więzieniu. Tymczasem Walawski spotyka się z człowiekiem, który przez Wadima i jego przyjaciela stracił sieć restauracji.

Pierwsza miłość

odc. 2210 Po rozmowach z mieszkańcami Wadlewa Emilka postanawia wytoczyć Skowronkowi proces. Jednak przedtem pragnie zasięgnąć porady prawnika. Tymczasem Norbert próbuje odbudować swój związek z byłą żoną. Melka z kolei, za namową Marysi, decyduje się na spotkanie z Krystianem.

odc. 2211 Mimo wielu prób Natan wciąż nie może dogadać się z ukochaną. Natomiast Radek dowiaduje się od zmartwionego przyjaciela, że nie może już nocować w klubie. A w domu Śmiałków trwa narada wojenna. Zgromadzeni dochodzą do wniosku, że jedyną szansą na pokonanie Skowronka jest... Paulina.

odc. 2212 Załamany Krystian spędza całe noce w Barbarianie, gdzie topi swoje smutki w alkoholu. W pewnym momencie chłopak dochodzi do wniosku, że jego życie nie ma sensu...

odc. 2213 Saniewski i Katarzyna w czasie wspólnego świętowania sukcesu bardzo się do siebie zbliżają. Dziewczyna prosi barmana, by był jej wsparciem i doradcą. Kaśka bardzo chętnie przystaje na jej prośbę. 

Na Wspólnej

odc. 2202 Jedno z bliźniąt Bergów rodzi się z poważnym niedotlenieniem. Mimo Joanna i Bogdan są w rozpaczy. Tymczasem właściciel kolekcji biżuterii nadal chce, by to Zuza była twarzą kampanii reklamowej jego produktu.

odc. 2203 Zakochana Paulina aranżuje spotkanie z Olafem. Wypytuje chłopaka o to, jak często powinno się trenować bieganie, a później proponuje, by został jej personalnym trenerem.

odc. 2204 Kolejni klienci rezygnują z usług kancelarii prowadzonej przez Weronikę i Agnieszkę. Roztocka jest przygnębiona i przeprasza przyjaciółkę. Ale też odnosi sukces - Solski dostaje zakaz zbliżania się do żony.

odc. 2205 Przygnębiona Joanna nie chce nic jeść ani z nikim rozmawiać. Gdy odwiedza ją Bogdan, Bergowa wykrzykuje mężowi w twarz, że śmierć Mateuszka jest jego winą!

odc.131 Natalia spotyka w hotelowej restauracji autora książki kucharskiej Jerzego Kęcika. Mężczyzna namawia ją, żeby sama napisała podobny poradnik. Wychodząc z hotelu, gospodyni zauważa ciało. Ofiarą jest 19-letnia Julia, jedna z uczestniczek konkursu piękności. Ślady prowadzą funkcjonariuszy do chłopaka zamordowanej, Witka.

Singielka

odc.62 Elka jest wstrząśnięta tym, co usłyszała od Mikołaja. On się nie poddaje i zaprasza ją do restauracji. Spotykają tam Tomasza i Sylwię. Tymczasem Krzysiek wykorzystuje nieobecność naczelnego w redakcji.

odc.63 Sława chce wziąć sprawy w swoje ręce i znaleźć właściwą asystentkę dla Olgierda. Sylwia opiekuje się Igorem, młodszym bratem Tomasza. Dowiaduje się, że chłopak zamierza się przeprowadzić do stolicy.

odc.64 Natalia pokazuje siostrze list, który otrzymała od nieżyjącej już chrzestnej. Elka szybko odkrywa, kto przygotował mistyfikację. Tymczasem Mikołaj namawia ją na spotkanie.

odc.65 Natalia, chcąc zrobić na złość matce, umawia się z Arkiem. Spotkanie nie jest udane. Elka nie może się otrząsnąć po rozstaniu z Mikołajem. Pomaga jej Staszek.

Służby specjalne

odc.4 Białko próbuje przekonać właściciela koncernu medialnego do wyciszenia sprawy śmierci Mordochlapa. Gdy agenci zaczynają grozić jemu i jego rodzinie, mężczyzna zgadza się na współpracę. Bońka zgłasza się do Centrum Onkologii, gdzie trafia pod opiekę dr Anny Czerwonko.

Cesarzowa Ki

odc.35-39 Eunuch przekazuje Wangowi Yu, że Seungnyang żyje i przebywa na dworze cesarza. Król Koryo jest szczęśliwy, słysząc dobre wieści. Tymczasem nałożnice postanawiają wkupić się w łaski władczyni, wręczając jej drogocenne prezenty.

Trzynasty apostoł

odc.7 20-letnia dziewica spodziewa się dziecka, a na jej brzuchu pojawia się tajemniczy symbol. Claudia i Gabriel postanawiają wspólnie poprowadzić śledztwo. Tymczasem duchowny odkrywa, że Demetrio ukrywał przed nim prawdę na temat śmierci jego ojca.

Grimm

odc.13, 14 Trzej bandyci napadają na jubilera, u którego szukają cennych monet. Mężczyzna połyka je tuż przed śmiercią. Koroner wyciąga pieniądze z brzucha ofiary. Trafiają one do Hanka, który staje się nadpobudliwy i agresywny. Tymczasem okazuje się, że chce je zdobyć niejaki Kolt.

Skazany na śmierć

odc.14 Do egzekucji przebywającego w izbie chorych Lincolna zostały 24 godziny. Michael próbuje się do niego przedostać, lecz nie może sforsować ostatniej przeszkody. Scofield prosi Sarę, by porozmawiała z ojcem, który jako jedyny może wstrzymać wykonanie wyroku.

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

odc.16 Phil zarządza poszukiwania Jasnowidza i angażuje do pomocy Garretta, Tripletta, Hand, Blake’a i Sitwella. Awansuje też Skye na pełnoprawnego członka organizacji. Śledztwo prowadzi funkcjonariuszy na trop niejakiego Thomasa Nasha.

Wikingowie

odc. 7-9 ost. Ragnar i jego wojownicy trzema statkami płyną w górę rzeki, do wschodniej Anglii, gdzie znajduje się pałac króla Aelle. Ragnar planuje przedstawić monarsze swoją propozycję - pokój w zamian za łupy. Władca nie ma jednak zamiaru ustąpić bez walki.

Tajemnice jeziora

odc. 1 Lise Stocker, policjantka pracująca w paryskiej brygadzie kryminalnej, przyjeżdża do rodzinnego miasteczka, żeby zaopiekować się swoją matką cierpiącą na chorobę Alzheimera. Na miejscu dowiaduje się o bulwersującej lokalną społeczność zagadkowej sprawie zaginięcia szesnastoletniej Chloé. Funkcjonariuszka przypomina sobie o koszmarze sprzed piętnastu lat. Wówczas w tym samym miejscu i w identycznych okolicznościach zniknęły bez śladu jej dwie najlepsze przyjaciółki. Nigdy nie wyjaśniono, co się z nimi stało. Kobieta zaczyna podejrzewać, że te sprawy mogą być powiązane. Postanawia dowiedzieć się na ten temat więcej. Rozpoczyna prywatne śledztwo. Oficjalne dochodzenie prowadzi miejscowy żandarm, Clovis.

Paradoks

odc. 7 Joanna na nowo bada sprawę, w której zapadł już wyrok. Dotyczy ona morderstwa alkoholika. Do zbrodni przyznał się jego kolega, który trafił do więzienia na 15 lat. Tam został poddany hipnozie przez jednego z lekarzy. Wynik eksperymentu jest zadziwiający.

Alcatraz

odc. 1 Detektyw Rebecca Madsen zostaje wezwana na miejsce zbrodni. Zginął E.B. Tiller, dawny zastępca naczelnika więzienia w Alcatraz. Ustala, że odciski znalezione w domu ofiary należą do Jacka Sylvane’a, który oficjalnie nie żyje od kilkudziesięciu lat.

Rush

odc. 1 Niegdyś doskonały chirurg dr Rush prowadzi prywatną praktykę i jest na każde skinienie elit z Los Angeles w zamian za sowitą zapłatę. Wszyscy cenią jego umiejętności i dyskrecję. Pewnego dnia zabiera do szpitala kobietę, z którą zażywał kokainę.

Determinator

odc. 9 Piotr i Radek odnajdują Paulę Gutowską dzięki wskazówkom jej matki. Dziewczyna opowiada im o śmierci Zaremby. Skotnicki dochodzi do wniosku, że Rawicz żyje w ukryciu. Informuje inspektora Wejmana o swoich przypuszczeniach.

Spartakus: Zemsta

odc. 8, 9 Gannikus sprowadza Ilithyię do rebeliantów. Błaga ona o życie swoje oraz nienarodzonego dziecka. Mówi Spartakusowi, że to nie Glaber jest ojcem dziecka, lecz on. Przywódca buntowników przesyła swoje żądania Glaberowi. Chce broni.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje