Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


M jak miłość

odc. 1188 Asia i Tomek wybierają się na pożegnalną imprezę do Wojtka. Przed wyjściem okazuje się, że Chodakowski musi wrócić na chwilę do pracy, dziewczyna więc decyduje się pójść sama. Na miejscu okazuje się, że pozostali goście nie dotarli i Tarnowska jest z przyjacielem sam na sam. Nagle Markowski wyznaje, że bardzo mu na niej zależy. Joanna kwituje to uroczym uśmiechem, ale nie protestuje, gdy mężczyzna proponuje taniec. Po chwili do mieszkania wchodzi spóźniony Tomek i źle interpretuje to, co widzi. Bez słowa rzuca się na Wojtka i odpycha go od ukochanej. Asia jest przerażona i szybko wyprowadza policjanta z mieszkania Markowskiego. Po kilku minutach, gdy Tomek opanowuje targające nim emocje, dziewczyna wyjaśnia mu, że nie miał żadnych powodów do zazdrości. Natomiast Iza odwiedza w biurze Marcina. Podczas ich rozmowy do Chodakowskiego dzwoni przerażona Emilka. Niania informuje chłopaka, że musi wracać do domu, bo Szymek ma problemy z oddychaniem. Lewińska towarzyszy zdenerwowanemu Marcinowi. I to dzięki jej natychmiastowej interwencji udaje się uratować życie dziecka.

odc. 1189 Wśród gości bistro Kinga i Taro zauważają chłopaka znajdującego się pod wpływem narkotyków. Zduńska zaczyna się martwić, że "klienci" Jacka odstraszą jej własnych. Niestety, szybko się okazuje, iż ma rację - jedna z kobiet odwołuje imprezę urodzinową swojego dziecka. Niedługo później w sklepie z dopalaczami zjawia się policja, ale ku rozczarowaniu Kingi, nie znajduje żadnych niedozwolonych substancji. Zuza ma wyrzuty sumienia, że to właśnie ona, protegując Jacka, ściągnęła na Zduńską kłopoty. Mimo protestów Filarskiego, który obawia się o ukochaną, kobieta postanawia porozmawiać ze znajomym. W tym samym czasie Michał, który nadal interesuje się sprawą dopalaczy, kontaktuje się z jednym ze swoich kolegów, Rafałem. To dzięki uzyskanym od niego informacjom trafia do szpitala, w którym leży ostatni "klient" Jacka. Chłopak jest jednak w stanie psychozy i nie nadaje się do rozmowy. Marszałek po powrocie do bistro zauważa, że diler ukrywa coś za kontenerem ze śmieciami. Niewiele myśląc, podpala "skrytkę" Jacka.

Klan

odc. 2860 Smutna Monika skarży się Gabrieli na Daniela. Syn nie odzywa się do niej od Wigilii. Wprawdzie ostatecznie przyjechał na Sadybę na rodzinną kolację, ale bardzo szybko z niej wyszedł. Na Sadybie zjawia się Krzysztof i przekonuje Elżbietę do wzięcia udziału w maratonie tanga. Cel jest szczytny, bo uzyskane z imprezy pieniądze pójdą na rzecz stworzenia świetlicy dla dzieci. Tymczasem Urszula ogląda koncert Arkadiusza w klubie. Po występie pyta Nowika, kto jest jego menedżerem. Gdy okazuje się, że artysta nie ma agenta, proponuje, że ona nim zostanie. Arkadiusz w końcu na to przystaje.

odc. 2861 Zadowolony Michał przyjeżdża do biura, gdzie od progu komplementuje Hannę. Chwilę później odbiera telefon od Sandry, która opowiada mu o stanie Marysi. Nagle pojawia się zdenerwowana Zyta ze Stefankiem. Okazuje się, że jej ojciec stracił przytomność i jest w szpitalu. Lekarze podejrzewają udar. Zyta prosi, by mąż zaopiekował się synkiem. Natomiast Małgosia przekazuje Laurze wiadomość od Adama. Jest bardzo prawdopodobne, że dziewczyna w czasie wyjazdu zostanie przyjęta do Drugiego Kręgu ich wspólnoty.

odc. 2862 Gdy Chojnicki przywozi syna na Sadybę Elżbieta dopytuje się o stan zdrowia jego teścia. Niestety, Michał niewiele wie, bo nie dostał jeszcze żadnej wiadomości od żony. W tym czasie Ula pyta Miłosza, czy nie zna kogoś w telewizji, kto mógłby być zainteresowany twórczością Arkadiusza. Chłopak chwilę się waha, ale w końcu daje córce Leopolda numer telefonu do Marty.

Barwy szczęścia


odc. 1373 Przygnębieni Bartek i Stefan nie mogą zrozumieć, dlaczego Waleria ich nie rozpoznaje. Dochodzą do wniosku, że jedynie poważna choroba mogła spowodować taką amnezję. Za namową Kornelii konsultują się z psychiatrą, a po rozmowie ze specjalistą zaczynają rozważać złożenie wniosku o ubezwłasnowolnienie Koszykowej. Natomiast Malwina kupuje Waldemarowi z okazji urodzin bardzo drogi prezent. To sprawia, iż ich relacje wychodzą poza takie, które zwykle łączą szefa i sekretarkę. Tymczasem Hubert jest przygnębiony - na forum internetowym jego fani w dość obraźliwy sposób uświadomili mu, że najwyraźniej przestał o siebie dbać i wyraźnie przytył. Muzyk postanawia coś z tym zrobić.

odc. 1374 Do Górki przyjeżdża Małkowski. Mężczyźni wspólnie zastanawiają się, co powinni zrobić w sprawie Walerii. Początkowo rzeczowa i spokojna rozmowa wkrótce przeradza się w sprzeczkę. Niedługo potem Stefana niespodziewanie odwiedza Urszula. Natomiast Grażyna na różne sposoby sposoby szuka kontaktu z Borysem, który najwyraźniej wpadł jej w oko. Pod pretekstem kolejnej usterki, która wymaga szybkiej interwencji fachowca, kobieta "zwabia" Grzelaka do domu.

odc. 1375 Wziąwszy sobie do serca niepochlebne opinie fanów zespołu, Hubert zaczyna regularnie biegać. Szybko okazuje się, że rzeczywiście Pyrka ostatnio się zaniedbał i zrzucenie zbędnych kilogramów wcale nie będzie prostą sprawą. Tymczasem Jacek rozpoczyna trudne negocjacje z prawnikiem Ozonu, który za wyciek danych z ECS żąda wielomilionowego odszkodowania. Nina, widząc zaangażowanie swojego męża, jeszcze raz przeprasza, że zwątpiła w jego uczciwość. W tym samym czasie Anna jest świadkiem ostrej kłótni Malwiny z Przemkiem.

odc. 1376 W dniu ślubu okazuje się, że Artur przygotował dla Marty niespodziankę - przysięgę złożą w pięknym parku, a nie w urzędzie USC. Walawska jest zestresowana na widok szampana, ale ukochany szybko jej wyjaśnia, że oni wzniosą toast bezalkoholowym napojem. Podniosła atmosfera najwyraźniej udziela się Łukaszowi, który szeptem informuje Kasię, że oni będą następni. Natomiast Borys, po nocy spędzonej z Grażyną, rano szybko ucieka z jej mieszkania. Mężczyzna dochodzi do wniosku, że ten związek nie ma przyszłości. A lekarka przez cały dzień wydzwania do Grzelaka.

Pierwsza miłość

odc. 2206 Chociaż Ewa próbuje na różne sposoby zniechęcić syna do Melki, chłopak nie daje za wygraną. Zdesperowany próbuje wzbudzić w ukochanej zazdrość. W związku z tym organizuje głośną imprezę na ławce pod oknami dziewczyny. Niestety, kończy się ona interwencją straży miejskiej. Tymczasem Emilka próbuje uświadomić mieszkańcom Wadlewa powagę zagrożenia ze strony Skowronka.

odc. 2207 Po głębszym zastanowieniu Radek postanawia wycofać się ze spółki z Wekslerem. Karol jednak przekonuje chłopaka, by tego nie robił. Jednocześnie prosi go o pomoc w odnalezieniu Andrzeja, który zniknął. A Katarzyna, na skutek splotu nieprzewidzianych okoliczności, nie jest w stanie zorganizować planowanego zlotu młodzieżówki. Z pomocą dziewczynie przychodzi niezawodny Kaśka. Chłopak prosi Kingę, by partyjny miting mógł się odbyć w Barbarianie.

odc. 2208 Nadchodzi ważny dzień dla Sabiny - ma się stawić w sądzie na ogłoszenie wyroku w swojej sprawie. Ponieważ dziewczyna jest przekonana, iż orzeczenie będzie dla niej korzystne, postanawia uczcić to w gronie swoich wspólników. W tym samym czasie Radek uświadamia sobie, że musi jak najszybciej wyprowadzić się z mieszkania Wekslerów. Zwraca się więc z prośbą do Miksera, by przyjaciel pozwolił mu przenocować w klubie Kingi. Natomiast Katarzyna po porażce organizacyjnej, jaką był zlot młodzieżówki, zbiera się na odwagę i przeciwstawia prezesowi partii.

Na Wspólnej

odc. 2198 Sprawa Solskiej mocno daje się Weronice we znaki - kolejni świadkowie, którzy mieli złożyć zeznania na korzyść kobiety, wycofują się. Tymczasem Kasia spędza z Dominikiem bardzo romantyczne chwile.

odc. 2199 Joanna zaczyna odczuwać regularne skurcze i spanikowany Bogdan od razu wiezie żonę do szpitala. Wkrótce do kliniki przyjeżdżają też Ziębowie.

odc. 2200 Zgodnie z umową Kinga przychodzi do Michała po Ignasia. Ku jej zaskoczeniu drzwi otwiera Julia. Brzozowska nie kryje wściekłości, tym bardziej że syn wcale nie chce z nią iść.

odc. 2201 Tym razem Joanna rzeczywiście zaczyna rodzić. Niestety, akcja porodowa bardzo się przeciąga, a Bergowa nagle zaczyna odczuwać silny ból. Kobieta błaga o cesarskie cięcie.


odc.129 Wędkarz przypadkowo znajduje nad rzeką zwłoki mężczyzny. Ofiara nie ma przy sobie żadnych dokumentów i nosi na ciele ślady walki. Policjanci natychmiast rozpoczynają dochodzenie. Nocul dzięki pomocy informatora ustala, że zamordowany to diler narkotyków o pseudonimie Dżinks. Funkcjonariuszom udaje się namierzyć jego znajomego z poprawczaka. Wkrótce w zagadkowych okolicznościach znika kolega Emilki, Piotrek. Zaniepokojona dziewczyna prowadzi Mateusza i Pluskwę do jego kryjówki w lesie. Na miejscu zauważają tajemniczego mężczyznę, który celuje do chłopca z pistoletu. Tymczasem Natalia przyjmuje propozycję Justyny, aby prowadzić kącik kulinarny w gazecie. Wkrótce rozpoczyna pracę w redakcji.


Singielka

odc.58 Sława prosi trenera o pomoc w sprawie Natalii. Elce wydaje się, że Mikołaj ją ignoruje. Partner nie reaguje nawet wtedy, gdy wspomina o spotkaniu z Tomaszem.

odc.59 Monika mówi Elce, że widziała Mikołaja z Maleną. Natalia umawia się z Robertem. Sława jest zachwycona. Jej radość burzy informacja o prawdziwym powodzie spotkania.

odc.60 Mikołaj przyznaje się Elce do randek z Maleną. Zraniona dziewczyna wybiega z redakcji i szuka pocieszenia u siostry. Kiedy jednak Natalia nie odbiera od niej telefonu, wybiera numer Tomasza.

odc.61 Sława wyrzuca Olgierdowi, że za rzadko bywa w domu i nie zrobił nic, by ratować związek Natalii. Mężczyzna próbuje się bronić. Elka postanawia odkryć, co naprawdę łączy Mikołaja i Malenę.


Służby specjalne

odc.3 Po likwidacji WSI kapitan Janusz Cerat wraca do Polski z Afganistanu. Szuka pracy. Białko bez problemu zdaje testy do oddziału Pięściarzy. Bierze też udział w zatrzymaniu posłanki powiązanej z mafią węglową. Akcja funkcjonariuszy ABW kończy się tragicznie.

Cesarzowa Ki

odc.33-35 Cesarzowa wdowa podejrzewa młodą władczynię o oszustwo. Król Wang Yu wprowadza swojego człowieka w szeregi handlarzy fałszywymi kwitami. Spotyka swoją dawną rywalkę, Yom Feisu, która obecnie prowadzi dom kurtyzan.


Trzynasty apostoł

odc.6 Śmierć inspektora Mariniego sprawia, że Gabriel postanawia w końcu rozwikłać zagadkę swojej przeszłości. W tym celu postanawia wrócić do domu, w którym jego matka straciła życie. Prosi Claudię, by mu towarzyszyła. Kobieta jednak odmawia.


Grimm

odc.11, 12 Analityk giełdowy Ryan Showalter zostaje znaleziony martwy. Według lekarza medycyny sądowej został zmuszony do połknięcia kwasu, który rozpuścił jego organy. Niebawem dochodzi do podobnego morderstwa. Nick podejrzewa, że zabójcą jest kobieta pająk.


Skazany na śmierć

odc.13 Do egzekucji Lincolna zostało 36 godzin. T-Bag pozbywa się Abruzziego. Ranny gangster trafia do szpitala poza Fox River. Michael, który nic nie wie o ostatnich zdarzeniach, ogłasza, że skończył prace w tunelu i uciekają najbliższej nocy.

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

odc.15 Na Ziemię przybywa przebiegła Lorelei z Asgardu, która jest obdarzona zdolnością kontrolowania umysłów mężczyzn. Jej tropem podąża towarzyszka Thora, Sif. Coulson i jego współpracownicy postanawiają pomóc jej schwytać kobietę.


Mentalista 3

odc.24 CBI kontynuuje śledztwo związane z eksplozją. Ktoś zmusił mężczyznę do włożenia na siebie ładunków wybuchowych i zdetonowania ich. Jane odkrywa dowody na to, że w sprawę jest zamieszany Czerwony John. Patrick w końcu staje twarzą w twarz z psychopatą.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje