Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


M jak miłość

odc. 1184 Przełożony informuje Tomka, że jego partner został zawieszony na czas nieokreślony. Chodakowski natychmiast wstawia się za kolegą i prosi szefa, by dał mu jeszcze jedną szansę. Niedługo później Kacper wraca do pracy. Po pewnym czasie przychodzi do Tomka i dziękuje mu za wstawiennictwo. Zaczyna też zwierzać się koledze - okazuje się, że ma kłopoty z zaborczą i niezwykle wpływową matką. Tymczasem Maryla odwiedza Asię i wyznaje jej, że Wojtek ją rzucił.

odc. 1185 Nadchodzi dzień ślubu Marszałkówny i Chodakowskiego. Młodzi szykują się do cichej uroczystości w USC. W tym samym czasie Kinga z Taro i Filarskim przygotowują weselne przyjęcie w bistro. Magda jednak nie jest szczęśliwa - kilka godzin wcześniej odebrała telefon z ośrodka adopcyjnego. Niestety, znów okazało się, że państwo młodzi nie spełniają warunków koniecznych do zostania rodzicami adopcyjnymi. Tuż przed ślubem okazuje się, że Olek zrobił ukochanej niespodziankę i cała ceremonia odbędzie się w ukwieconym bistro. Również kolejny prezent przygotowany przez Chodakowskiego jest romantyczny - podróż na Costa del Sol.

Klan

odc. 2855 Po długim zastanowieniu Feliks dochodzi do wniosku, że nie poradzi sobie z równoczesnym prowadzeniem firmy Teresy i kursów coachingowych. W związku z tym prosi sekretarkę, by odwołała jego klientów. W tym samym czasie Wiga instruuje Pawła, jak należy pakować prezenty.

odc. 2856 Sekretarka Jacka ma sercowe kłopoty. Zwierza się z nich szefowi, a on, jako osoba empatyczna, przytula załamaną dziewczynę. Kilka godzin później okazuje się, że współczucie nie popłaca - Agata znajduje długi blond włos na klapie marynarki męża i... się obraża.

odc. 2857 Koleżanka z pracy Grażynki nie może uwierzyć, że kobieta naprawdę zaprosiła Arkadiusza na Wigilię. Ta przyznaje, że wprawdzie Leopold jest trochę zazdrosny, ale został przegłosowany. Ze zbliżającej się wizyty słynnego muzyka najbardziej cieszy się Urszula.

odc. 2858/59 W wigilijny poranek do Oli zagląda Szymczak z dziećmi. Oświadcza, że jego święta będą raczej skromne, bo niestety nie dostał premii. Mężczyzna nie chce się przyznać kuratorce, że tak naprawdę to przegrał pieniądze w zakładach bukmacherskich. Tymczasem w zakładzie pogrzebowym pojawia się Teresa. A na Sadybie z każdą minutą przybywa wigilijnych gości.

Barwy szczęścia


odc. 1366 Na uczelni Iwona spotyka Alka. Były mąż traktuje ją z dystansem i najwyraźniej nie chce mieć z nią nic wspólnego. Kilka minut później Pyrka wpada na Adriana. Świderski, mimo że dziewczyna wyraźnie daje mu do zrozumienia, iż nie cieszy się na jego widok, próbuje namówić ją na kawę.

odc. 1367 Natalia i Klemens spotykają się z Oliwierem Jakubczykiem, czyli prawnikiem poleconym im przez Rybińskiego. Mężczyzna od początku rozmowy jest pod wrażeniem urody Zwoleńskiej. Jest gotowy wejść w spółkę z młodymi prawnikami. Wówczas okazuje się, że łączy go bliska znajomość z Łukaszem.

odc. 1368 Na prośbę Magdy Sebastian poprawia zabezpieczenia w komputerze firmowym Marleny. Za tę przysługę mężczyzna żąda nietypowej zapłaty - chce się umówić ze Zwoleńską.

odc. 1369 Amelia wraca do pracy w firmie Huberta. Od razu zauważa, że Marika i Mirek mają się ku sobie. Postanawia działać - bierze sprzątaczkę "na stronę" i każe jej zostawić szefa w spokoju. Tymczasem w pralni szef wzywa Bożenę na rozmowę.

Pierwsza miłość

odc. 2199 Mirek ucieka z lekcji i jedzie do Wrocławia, by odwiedzić ojca. Gdy Iza zastaje chłopaka w gabinecie Bartka, bierze go za złodzieja. A Kaśka wciąż jest zauroczony Katarzyną.

odc. 2200 Skowronek za wszelką cenę chce się zbliżyć do Pauliny. W tym samym czasie żąda od proboszcza, by ze względu na to, iż mieszkańcy Wadlewa nie spłacają długów, zrzekł się zysków.

odc. 2201 Aby dotrzeć do Kaczmarka, Andrzej cały czas obserwuje mieszkanie Sabiny. W tym samym czasie Krystian, w ramach przeprosin, przesyła Melce piękny bukiet kwiatów.

Na Wspólnej

odc. 2192 Lekarz diagnozuje u Olafa zwichnięcie stawu barkowego. Zaleca noszenie stabilizatora i zabrania uczestniczenia w treningach. Chłopak jest wściekły i załamany - za trzy tygodnie czeka go test, który może zaważyć na jego trenerskiej karierze. Po powrocie do domu Olaf zapewnia Martę, że jest zupełnie zdrowy.

odc. 2193 W szkole prowadzonej przez Dankę dochodzi do niepokojących incydentów - grupa uczniów znęca się nad nauczycielem. Zimińska natychmiast interweniuje, ale to nic nie zmienia. Kobieta postanawia więc wezwać rodziców najbardziej agresywnych uczniów. Tymczasem pokrzywdzony pedagog prosi o dzień urlopu.

odc. 2194 Pogrążona w żałobie Weronika stwierdza, że musi się czymś zająć. Uznaje, że najlepiej wypełni pustkę, gdy będzie kontynuowała sprawę, nad którą pracował Adam. Agnieszka ostrzega Roztocką, jakie to może mieć konsekwencje dla kancelarii, ale Weronika jest nieugięta.

Na dobre i na złe

odc.619 Dębski próbuje zmusić Beatę, by zgodziła się na aborcję i opłaca lekarza, który fałszuje wynik badania USG - tak, by dziewczyna uwierzyła, że jej dziecko ma poważną wadę genetyczną. Tymczasem Sylwia mówi mężowi o plotce dotyczącej jego romansu... Zuza spotyka przypadkiem dawnego znajomego - Marka - i zostaje zaatakowana przez jego zazdrosną żonę Ewę. Obie kobiety trafiają w końcu do szpitala. A lekarze odkrywają, że Ewa ma w ciele nietypowe torbiele, które mogą wpływać na jej zachowanie.

Singielka

odc.52 Sława mówi zaskoczonej Elce o ciąży Natalii. Dodaje również, że Robert nie jest ojcem dziecka. Siostra dementuje plotkę. Postanawia też dać nauczkę wścibskiej matce. W redakcji odbywa się konkurs na naczelnego. Dorota i Krzysiek stosują nieczyste zagrywki.

odc.53 Natalia zdobywa się na odwagę i wyjaśnia Sławie, że nie spodziewa się dziecka. Matka jest bardzo szczęśliwa. Elka czuje się pominięta przez triumfującego Mikołaja, który zdaje się nie zauważać, jak bardzo mu pomogła odnieść sukces.

odc.54 Mikołaj pracuje coraz więcej. Elka go wspiera. Zmienia nastawienie, gdy otrzymuje od niego e-mail, który miał trafić do Singielki. Zaczyna się domyślać, że partner flirtuje z nieznajomą. Sława podstępem urządza obiad dla Natalii i Roberta.

Skandal 2

odc.29 Olivia i jej zespół są coraz bliżej poznania tożsamości szpiega. Grozi im niebezpieczeństwo. Do apartamentu Pope włamuje się uzbrojona agentka, która próbuje ją zabić. Jake ratuje ukochaną. Do prasy przecieka informacja o romansie Olivii z prezydentem.

Grimm

odc.8 Nick i Hank badają sprawę zbiegłego z zakładu karnego płatnego zabójcy. Mężczyzna mści się na tych, którzy przyczynili się do jego uwięzienia. Ginie m.in. sędzia, który wydał wyrok w jego sprawie. Hank, który aresztował przestępcę, podejrzewa, że może być następną ofiarą.

Skazany na śmierć

odc.11 Podczas wizyt w izbie chorych Michael flirtuje z Sarą. Kobieta nie potrafi ukryć zazdrości, gdy dowiaduje się, że Scofielda odwiedziła jego... żona, Nika. Do ekipy uciekinierów przyłącza się jeszcze jeden więzień, Westmorelan.

Służby specjalne

odc.1/5 Na polecenie generała Romualda Światły, szefa WSI, pułkownik Bońka angażuje się w operację wymierzoną przeciwko spółce Art-B, która uzyskała koncesję na handel bronią. Działanie na szkodę firmy ma być zemstą za ujawnienie afery FOZZ.

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

odc.13 Coulson i Ward próbują dotrzeć do towarzyszy, z którymi zostali rozdzieleni. W końcu odnajdują May i Simmons. Skye na własną rękę próbuje zbadać posiadłość bogacza. Odkrywa szokującą tajemnicę i naraża się na niebezpieczeństwo.

Trzynasty apostoł

odc.4 Szesnastoletni Stefano miewa wizje, które wydają się należeć do nazistowskiego żołnierza. Dzień po dniu obce obrazy wypierają jego własne wspomnienia i zmieniają osobowość. Gabriel i Claudia postanawiają zbadać sprawę.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje