Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


M jak miłość

odc. 1182 W siedlisku Anna przygotowuje się do ślubu z Adamem. Jednak Natalka zauważa, że ciotka wcale nie cieszy się na tę podniosłą chwilę. A między narzeczonymi dochodzi co chwila do spięć. Pierwsze nieporozumienie dotyczy przyjęcia przez Gruszyńską nazwiska męża - Anna chce pozostać przy swoim, ale to bardzo nie podoba się prawnikowi. Później Werner przez przypadek i wbrew przyjętym obyczajom widzi ukochaną w sukni ślubnej. Jakby tego było mało, tuż przed próbą w kościele okazuje się, że młoda para gdzieś zawieruszyła obrączki. Potem już tylko Andrzejek informuje, że Gucio zniszczył weselny tort i... narzeczeni w końcu wyznają sobie, iż choć bardzo się kochają, wcale nie pragną ślubu! W tym samym czasie Marcin jedzie do miasteczka, w którym dorastała zmarła mama Szymka. Rozmawia tam z miejscowym proboszczem i mężczyzną mieszkającym w domu, w którym kiedyś żyli Mularczykowie. W powrotnej drodze, na parkingu, poznaje sympatyczną dziewczynę. Prosi go ona o pomoc - w jednym z samochodów zauważyła wycieńczonego psa. Chodakowski nie zastanawia się długo, wybija okno auta i uwalnia zwierzaka. W tym momencie pojawiają się jego właściciele.

odc. 1183 Do nowej rezydencji Pawła i Ali przyjeżdżają Kinga i Piotr. Mieszkańcy Deszczowej są nadal zachwyceni życiem na wsi. Ich entuzjazmu nie podziela Ala - dziewczyna wciąż uważa, że lepszym rozwiązaniem byłby wyjazd do Londynu. Również Basia nie do końca jest zadowolona z nowej sytuacji. W związku z tym razem z Mateuszem i Antkiem robi wszystko, by udowodnić, że dom, w którym mieszkają, jest nawiedzony. Rozmowę dzieciaków o "straszeniu" przypadkowo słyszy Paweł. Postanawia dać juniorom nauczkę. Bardzo szybko zgadza się na urządzenie seansu spirytystycznego. Kilka dni później w bistro Taro dzieli się z Kingą dobrymi wiadomościami. Wymyślona przez nią strategia marketingowa się sprawdza i w lokalu jest coraz więcej klientów. Przy okazji Japończyk wyznaje, że nie ufa Jackowi, który wynajął sklep Ali. Zduńska postanawia odwiedzić nowego sąsiada.Klan

odc. 2850 Paweł prosi Wigę, by przygotowała obiad na wynos. Jednocześnie informuje ukochaną, że chciałby pojechać do nowego domu Agnieszki i wesprzeć córkę w przeprowadzce. Kilka godzin później Lubicz, na prośbę syna, pyta Kulskiego o stan zdrowia Pedra. Lekarz odmawia mu udzielenia informacji. Tłumaczy, że postępuje w ten sposób na wyraźne życzenie Barbary. Paweł prosi więc Koziełłę o ustalenie, co dzieje się z kolegą syna. W tym samym czasie Feliks dochodzi do wniosku, że Wacek miał trochę racji, gdy ostrzegał go przed Teresą.

 odc. 2851 W domu rodziców Zyty zjawia się Michał. Chojnicki chce opowiedzieć żonie o planach dotyczących ich mieszkania. Gdy wyjawia, że zamierza oddać jej pieniądze ze sprzedaży domu, zdenerwowana dziewczyna stwierdza, że nie da się kupić. Natomiast jej matka jest najwyraźniej zaskoczona gestem zięcia. Elżbieta dzwoni do Moniki, by zaprosić ją na Wigilię. Szybko okazuje się, że Daniel nie jest zainteresowany spędzeniem rodzinnych świąt.

 odc. 2852 Mimo że straty są ogromne i wiele czasu minie, zanim uda się odbudować drobiarskie imperium, Bolek jest w doskonałym humorze. Z uśmiechem na ustach szykuje się do wyjazdu. Tuż przed wyjściem obiecuje Pawłowi, że będzie do niego często zaglądał. Tymczasem Feliks jest przygnębiony - nie dość, że nie ma gdzie mieszkać, to jeszcze brak kluczy do sejfu nie pozwala mu normalnie prowadzić zakładu pogrzebowego. Zdesperowany zaczyna niezadowolonym klientom podawać prywatny telefon Teresy.

 odc. 2853 Na Sadybie Elżbieta i Jerzy głośno się zastanawiają, czy Norbert nocował u Kamili. Chwilę później wątpliwości się wyjaśniają - młodzi schodzą na śniadanie. Gdy chłopak wychodzi, dziewczyna wyjaśnia, że przez całą noc pracowali nad biznesplanem. Lubicz stara się przekonać syna, by z powodu wypadku Pedra nie rezygnował z treningów judo.

Barwy szczęścia


odc. 1362 Po długim namyśle Sara postanawia szczerze opowiedzieć Adamowi o swoich uczuciach. Jednak w tym samym czasie Jakubik spotyka się z Agnieszką, która mu wyznaje, że nadal jej na nim zależy. A Natalia idzie do Rybińskiego, by porozmawiać o swoim pomyśle dotyczącym tanich porad prawnych. W kancelarii kobieta jest świadkiem dwuznacznej sytuacji z udziałem Malwiny i Waldemara.

odc. 13363 Na Zacisznej dwóch nieznajomych mężczyzn napada na Adama. Jakubik jednak ma dużo szczęścia - kilka chwil później pojawia się Borys i przegania bandytów. Jednak całe wydarzenie przekonuje Adama, że nie udało mu się jeszcze rozliczyć z przeszłością. Nie chce więc niczego obiecywać ani Sarze, ani Adze.

odc. 1364 W trakcie rozmowy Łukasz zwierza się Marcie ze swoich nieporozumień z Kasią. Walawska zachęca go do walki o miłość i ratowanie związku z Górką. Postanawia także uświadomić przyjaciółce, co dzieje się z jej partnerem. Kasia jednak nie ma już siły na wyjaśnianie sytuacji między nią a Sadowskim.

odc. 2165 Tuż po ślubie Niny i Jacka Marek spotyka się z Mateuszem i Sebastianem. Mężczyźni pokazują Złotemu dowody, z których wynika, że odpowiedzialny za wykradanie danych klientów jest Jacek. Ponieważ jednak nie chcą stracić pracy, boją się otwarcie wystąpić przeciw mężowi szefowej.

Pierwsza miłość

odc. 2194 Po długim zastanowieniu Artur postanawia zrezygnować z zajęć w King’s Fitness. Ma nadzieję, że żona pójdzie w jego ślady. Niestety, Kinga nawet przez moment nie ma zamiaru rezygnować z zajęć z Adamem. Radek decyduje się przeprosić przyjaciół.

 odc. 2195 Zauroczony osobowością matki Krystian wierzy w jej pozytywną przemianę. Zaczyna nawet myśleć, że przy odrobinie szczęścia Ewa i Michał mogliby znów stworzyć udany związek. Postanawia więc zniechęcić ojca do spotkań z Marysią. Melka jest temu przeciwna.

 odc. 2196 Niesubordynacja pracowników doprowadza Kingę do furii. Ale dziewczyna nie potrafi zdecydować się na żadne radykalne kroki. Wyręcza ją w tym Artur, który po utarczce z Mikserem decyduje się go zwolnić.

odc. 2197 Natan robi wszystko, by w jego związku z Sabiną znów było jak przed wypadkiem. Dziewczyna jednak ignoruje jego starania. Za to coraz lepiej czuje się w towarzystwie nieobliczalnego Radka. Stara się więc spędzać z nim każdą wolną chwilę.

Na Wspólnej

odc. 2188 Niespodziewanie w domu Roztockich pojawia się Henryk Solski i pyta o żonę. Okazuje się, że kobieta uciekła ze szpitala. Niedługo po odwiedzinach prokuratora przestraszona Klara przyjeżdża do Weroniki i Adama. Po długiej rozmowie z żoną prokuratora prawnik decyduje się odwiedzić jej męża. Oznajmia Solskiemu, że jest pełnomocnikiem jego żony i będzie ją przed nim chronić.

odc. 2189 Po powrocie z urlopu Olaf dowiaduje się, że szef zatrudnił na jego miejsce nowego trenera. Chłopak jest totalnie zaskoczony i załamany. Tymczasem Roztoccy przenoszą Klarę do domu Agnieszki, by zapewnić jej całkowite bezpieczeństwo. Niedługo później do Weroniki przychodzi wspólnik Adama. Radzi, by prawnik zrezygnował ze sprawy. Gdy Roztocki się o tym dowiaduje, robi Jerzemu awanturę i... traci przytomność.

odc. 2190 Adam trafia do szpitala, w którym pracuje Kamil. Badania wykazują, że Roztocki ma tętniaka aorty. Ostrowski uważa, że konieczna jest natychmiastowa operacja. Jednak prawnik prosi o chwilę zwłoki - chce, by żona przywiozła dzieci... W tym samym czasie Marta namawia Olafa, żeby walczył o swoją pracę. Sugeruje mu, że przecież w każdej chwili może podnieść swoje trenerskie kwalifikacje. Nawet jeśli do egzaminu zostało tylko trzydzieści dni. Niestety, w trakcie zabawy z Ksawerym Olaf uszkadza sobie bark.

odc. 2191 Mimo usilnych starań lekarzy Roztocki umiera w czasie operacji. Weronika jest zdruzgotana, Kamil natychmiast podaje jej środki uspokajające. Basia sugeruje przyjaciółce, by zamieszkała u niej, przynajmniej na kilka dni. Kobieta jednak odmawia. Uważa, że powinna wrócić do domu i powiedzieć dzieciom o śmierci taty. Tymczasem Paulina wprowadza się do Romana i Honoraty.

Na dobre i na złe

odc.618 Ola ponosi konsekwencje zaniedbań swojego ojca alkoholika, pod którego opieką pozostawiła córeczkę. Odbywa poważną rozmowę z pracownicą opieki społecznej. Urzędniczka ma za zadanie ocenić, czy lekarka jest na tyle odpowiedzialna, aby nadal opiekować się swoim dzieckiem. Sylwia pomaga dawnemu koledze ze szkoły, który obecnie jest zawodowym żołnierzem i przechodzi powikłania po zapaleniu opon mózgowych. Na dyżurze doktor Pietrzak zajmuje się Justyną - pacjentką w ciąży, która choruje na nerki. Wdaje się również w sprzeczkę z Radwanem. Wściekły ordynator wyrzuca dziewczynę z pracy. Po kłótni z Olą wzburzony Krzysztof spotyka się z doktor Mróz. Mówi koleżance, że jej mąż romansuje z pielęgniarką.odc.127 W ruderze przeznaczonej do rozbiórki mieszka rodzina Marysiaków. Pewnego dnia dzieci znajdują ojca nieprzytomnego ze śladami uderzenia na skroni. Wkrótce na miejsce dociera policja. Najstarszy syn opowiada Karolinie, że wieczorem rodzica odwiedził właściciel kamienicy, Morawski. Mężczyzna zostaje niezwłocznie przesłuchany. Funkcjonariuszka rozmawia także z Wicharym, który miał eksmitować rodzinę z lokalu. Niebawem okazuje się, że młodszy syn Marysiaka nagrał swoją komórką moment, w którym ojciec został uderzony sztachetą w głowę. W tym czasie w Sandomierzu trwają przygotowania do obchodów Dnia Papieskiego. Nieoczekiwanie Mateusz rezygnuje z udziału w uroczystości. Natalia uważa, że duchowny przechodzi kryzys wieku średniego.


Singielka

odc.48 Natalia mówi Tomaszowi o prezentacji, którą Elka przygotowuje za Mikołaja. Fotograf postanawia wyznać koleżance prawdę na temat Suszyńskiego.

odc.49 Elka jest bardzo zaskoczona informacjami otrzymanymi od Tomasza. Postanawia wszystko wyjaśnić z Mikołajem. Podczas rozmowy mężczyzna wpada we wściekłość.

odc.50 Patryk nagle traci przytomność w redakcji. Elka przypomina sobie o tabletkach, które zażywał. Jedzie do szpitala, by powiedzieć o tym lekarzowi. Tomasz wspiera Sylwię podczas przygotowań do otwarcia atelier.

odc.51 Krzysiek prosi Patryka, żeby nie mówił Elce, kto mu dał pastylki. Dziewczyna postanawia jednak napisać artykuł, w którym zdemaskuje dilera. Sława jest przekonana, że Natalia zaszła w ciążę.

Skandal 2

odc.28 Ujawniona przez Millie historia prezydenckiego romansu wywołuje burzę w mediach. Fitz obiecuje wydać w tej sprawie oświadczenie. Nadal twierdzi, że ma zamiar rozwieść się z żoną i poślubić Olivię. Jake stara się utrzymywać swoją relację z Pope w tajemnicy.Grimm

odc.7 Dwoje turystów zostaje napadniętych w lesie przez handlarza narkotyków. Udaje im się uciec dzięki dziwnej istocie, która morduje napastnika. Na miejscu zbrodni Nick i Hank znajdują włos. Badania DNA wykazują, że należy on do dziewczynki, która zaginęła 9 lat wcześniej.


Skazany na śmierć

odc.10 Bellick szantażuje Abruzziego. Mówi, że jeśli nie dostanie swojej doli, zerwie z nim współpracę. Mafioso nie ma już jednak pieniędzy, więc traci przywileje. Michael musi się teraz układać z Falzonem, który żąda, by wydał mu Fibonacciego.

Gwardia

odc.4 Pluton wyszkolony przez Dziadka zostaje przerzucony w rejon działań bojowych. Ochotnicy obserwują miasto. Dimie udaje się szczęśliwie uniknąć schwytania przez wroga. Pomaga mu tajemnicza nieznajoma. Andrij zostaje dotkliwie pobity.swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje