Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!
Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


M jak miłość

odc. 1180 W czasie przeglądania rzeczy zmarłej Kasi, Marcin odnajduje notatkę, z której wynika, że dziewczyna planowała odwiedzić swoje rodzinne strony. Chodakowski zdaje sobie sprawę, jak mało wiedział o ukochanej. Postanawia więc pojechać do Grabiny i porozmawiać o Kasi z Barbarą. Nestorka rodu sugeruje chłopakowi, że warto, by spotkał się z Martą - w końcu to Budzyńska poznała Mularczyk jako pierwsza. W czasie pobytu w Grabinie Marcin wpada na Andrzejka. W trakcie przyjacielskiej pogawędki radzi mu, by w końcu umówił się z Marzenką. Natomiast po powrocie do Warszawy Chodakowski odwiedza rodziców i informuje ich, iż postanowił wybrać się na kilka dni do miejscowości, z której pochodziła Kasia. Tymczasem Tomek dostaje wreszcie kilka dni wolnego i postanawia spędzić je z Joanną i dziećmi. W związku z tym organizuje wypad nad Zegrze. Kilkanaście minut po przyjeździe nad zalew Asia wyznaje ukochanemu, że mimo żalu, który w sobie nosi, bardzo martwi się o wynik operacji swego ojca. Policjant natychmiast dzwoni do szpitala i dowiaduje się, że zabieg zakończył się sukcesem. Później zakochani zaczynają rozmawiać o swoim przypadkowym spotkaniu z Agnieszką. Joanna przyznaje się Tomkowi, że chciałaby mieć z nim dziecko. Mężczyzna nie jest tym zachwycony...


odc. 1181 Werner przyznaje się Budzyńskiemu, że zbliżający się termin ślubu wywołuje u niego panikę. Przyjaciel radzi Adamowi, by szczerze porozmawiał o swoich wątpliwościach z Anną. Gdy jednak prawnik dociera do siedliska i widzi jak Gruszyńska wspólnie z Marzenką szykuje dekoracje ślubne, rezygnuje z rozmowy. Tymczasem Maria odwiedza Artura w ośrodku rehabilitacyjnym. Jest zachwycona, że były mąż staje się coraz bardziej samodzielny i powoli zaczyna chodzić. Ale jej myśli skoncentrowane są na Bilskim - para planuje wspólnie zamieszkać w nowym apartamencie Roberta. Jednak na ich relację cieniem padają kontakty Marii z Arturem. Nowy ukochany uważa, że kobieta powinna z nich całkowicie zrezygnować.

Klan

odc. 2845 Ponieważ nie udało się wspólne wyjście do teatru, Beata prosi Jaśka, by przyprowadził swoją nową dziewczynę na podwieczorek. Równocześnie sugeruje Małgosi, że dobrze by było, żeby poznała Jowitę. Dziewczyna nie szczędzi bratu przykrych słów - nie potrafi zrozumieć, że tak szybko pocieszył się po rozstaniu z Ramoną. Wieczorem Jasiek i Iza/Jowita wpadają do Beaty i Piotra. Nowa "narzeczona" wręcza Beacie jej portret. Tymczasem Norbert namawia Kamilę na spotkanie i obiecuje niespodziankę. Zawozi dziewczynę do małego lokalu usługowego i wyznaje, iż właśnie go dla niej wynajął.

odc. 2846 Mimo że znajomi z klasy kpią z nowej uczennicy, Małgosia postanawia porozmawiać z Laurą. Dziewczyna zwierza jej się, że nie ma przyjaciół. Borecka natychmiast zaczyna jej opowiadać o swoich nowych znajomych. Na końcu proponuje, by wybrała się z nią na spotkanie grupy. W tym samym czasie Teresa i Feliks podpisują u notariusza dokumenty, na podstawie których Nowak staje się wspólnikiem w firmie pogrzebowej.

odc. 2847 Na Sadybie Elżbieta opowiada Jerzemu, że wczoraj, gdy odwiedziła Sandrę w szpitalu, przy jej łóżku zastała Michała. Chojnicki sugeruje żonie, że taki gest nie musi nic znaczyć. Jednak Ela znowu jedzie do kliniki i pyta wprost Stec, czy chciałaby związać się z jej synem.

odc. 2848 Po wypadku, do którego doszło w czasie treningu, Pawełek bardzo martwi się o Pedra. Chłopak poczuwa się do winy, w końcu to on tak niefortunnie przerzucił przyjaciela przez ramię, że ten upadł na głowę. Zaniepokojony prosi ojca, by spróbował dodzwonić się do matki chłopaka. Niestety, Barbara nie odbiera telefonu. Ale dzięki doktorowi Koziełło Lubiczowi udaje się ustalić, że Pedro został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej.

Barwy szczęścia


odc. 1359 Wreszcie dochodzi do spotkania Agnieszki z Adamem. Rozżalona dziewczyna pyta Jakubika, dlaczego zerwał z nią kontakt. Mężczyzna tłumaczy, że zdecydował się na to ze względu na jej bezpieczeństwo. Ludzie, przeciwko którym zeznawał, mogli zrobić jej krzywdę. Walczak w końcu wyznaje, że jest w ciąży. I to jego dziecko nosi w łonie. Adam jest w szoku. W tym samym czasie Iga idzie na rozmowę o pracę - chce się ubiegać o stanowisko redaktora naczelnego w G and G. Władimir i Wadim testują jej zaangażowanie i lojalność. A Piotr planuje zemstę na Rosjanach.

odc. 1360 W czasie szczerej rozmowy Sara wyznaje Basi, że kocha Adama. Jednak martwi się, że coś łączy ukochanego z Agnieszką. Natomiast Walczak zwierza się Kasi, że ma zamiar walczyć o uczucie Jakubika. Tymczasem Mirek odkrywa, że któraś z pracownic okrada firmę Huberta ze środków czyszczących. Przyłapana na gorącym uczynku Marika proponuje, że jeśli mężczyzna nie wyrzuci jej z pracy, to chętnie... pójdzie z nim do łóżka.

odc. 1361 Po długich staraniach Witek oficjalnie zostaje synem Marka. Złoty jest bardzo szczęśliwy i wdzięczny Ninie, że pomogła mu to załatwić. Przy okazji mężczyzna zapewnia Elsner, że wierzy w uczciwość Sebastiana. Według niego chłopak nie miał nic wspólnego z wyciekiem danych z ECS. W tym samym czasie Jacek przekazuje Adamskiemu wykradzione dane.

Pierwsza miłość

odc. 2189 Dzięki pomocy Melki, Domańskiemu udaje się namówić syna na spotkanie z Leokadią. Chłopak w końcu dowiaduje się, że Ewa cały czas ukrywała przed nim prawdę o spadku. Krystianowi jednak nadal trudno jest uwierzyć w złe intencje matki.

odc. 2190 W Wadlewie Emilka organizuje zebranie pożyczkobiorców. Chce uzyskać ich zgodę na wytoczenie Wojtkowi procesu. Okazuje się jednak, że mieszkańcy wsi ulegli czarowi Daniela i już nie myślą o składaniu wniosku do sądu.

odc. 2191 Emilka nadal stara się przekonać sąsiadów, że Skowronek ich oszukał. Jednak mieszkańcy Wadlewa bojkotują zorganizowane przez nią zebranie. Michał i Krystian próbują ułożyć sobie życie bez Ewy.

odc. 2192 Zirytowany Natan szuka sposobu na spędzenie romantycznego wieczoru z Sabiną. Wymyśla nawet plan na pozbycie się z mieszkania Karola i Radka, ale nagle pojawia się Andrzej z ochroniarzem.


Na Wspólnej

odc. 2184 Dochodzi wreszcie do pojednania między Jarkiem a Elizą. Chłopak przeprasza ukochaną za swoje bezpodstawne podejrzenia. Niestety na wieczorze kawalerskim Michaela przesadza z alkoholem i kompletnie pijany oświadcza się Cieleckiej.

odc. 2185 Na ślubnym kobiercu po raz drugi stają Michael i Sandra. Ale tym razem robią to z miłości. W tym samym czasie wybucha kolejna awantura między Elizą i Jarkiem. Dziewczyna stwierdza, że ich związek to jedno wielkie nieporozumienie.

odc. 2186 Po raz kolejny Michał spotyka się z Julią. Jednak kobieta wyraźnie się do niego dystansuje, a w pewnym momencie stwierdza, że nie zamierza być dla Brzozowskiego lekiem na rozstanie z żoną. Chwilę później wraca Kinga ze spaceru z Ignasiem. Michał prosi ją o rozmowę.

odc. 2187 Przestrszony Cieślik jedzie na spotkanie z przedstawicielem MSZ. Ku jego zaskoczeniu okazuje się, że zaangażowanie senatora w problemy bezdomnych zostało docenione. W związku z tym Damian otrzymuje intratną propozycję pracy w Brukseli.


Na dobre i na złe

odc.617 Ola po raz kolejny zostawia małą Franię u ojca. Nie zdaje sobie sprawy, że dziecku pod opieką alkoholika grozi poważne niebezpieczeństwo. Kiedy Przemek przyjeżdża, aby odebrać dziewczynkę, zastaje mężczyznę kompletnie pijanego. Jest przerażony, gdy nigdzie nie znajduje Frani. Młodzi rodzice natychmiast zgłaszają zaginięcie córki na policję. W rezultacie zdenerwowany Andrzej Pietrzak trafia do szpitala z podejrzeniem zawału. Adam po raz kolejny spotyka się z poznaną na treningu MMA Anetą Gniewosz. Dziewczyna jest nim wyraźnie zainteresowana. Zaprasza go na kolację. Tomasz próbuje pomóc Maćkowi - chłopcu, którego matka nie ma zaufania do lekarzy i od wielu lat korzysta wyłącznie z usług znajomego bioenergoterapeuty.odc.125 Podczas rozmowy z jedną z podopiecznych domu seniora, Zofią, ksiądz Mateusz dowiaduje się, że właściciel placówki Marian Bruzda regularnie zabiera pensjonariuszom emerytury. Jakiś czas później dochodzi w ośrodku do kradzieży. Staruszka, której pieniądze zniknęły, umiera na zawał. Policjanci rozpoczynają śledztwo. Zatrzymują pielęgniarza Adama, który znalazł ciało kobiety w jej pokoju. Mężczyzna zgadza się współpracować. Mateusz opowiada Noculowi o wcześniejszej rozmowie z Zofią. Funkcjonariusze postanawiają zweryfikować zdobyte przez duchownego informacje i zorganizować prowokację. Niebawem w domu spokojnej starości zatrudnia się Karolina. Nieoczekiwanie wpada na trop handlarzy narkotyków.


Singielka

odc.44 Bez Tomasza w redakcji Elka czuje się nieswojo. Sytuację utrudnia Dorota, która próbuje zyskać sprzymierzeńców wśród byłych podwładnych. Natalia i Robert próbują ponownie rozpalić namiętność w swoim związku.

odc.45 Elka szuka wymówki, aby skontaktować się z Tomaszem. On również chce się z nią spotkać i przekazać jej niepokojące informacje o Mikołaju. Dorota i Krzysiek rywalizują o stanowisko naczelnego.

odc.46 Elka spotyka się z Tomaszem. Kolega próbuje delikatnie wybadać, jakie są jej relacje z Mikołajem. Patryk wpada na pomysł, jak szybko zrzucić dodatkowe kilogramy.

odc.47 Sława urządza randkę dla Krystyny i Staszka. Elka pomaga Mikołajowi przygotować prezentację. Nie może jednak zapomnieć o sprawie jego rodziców.

Skandal 2

odc.27 Podczas śledztwa doradcy z zespołu Pope dokonują szokującego odkrycia. Fitz nakazuje Jake’owi ochraniać Olivię, która nadal znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie. W Białym Domu Mellie stawia ultimatum. Cyrus musi zająć się naprawianiem szkód.

Ocalić Grace 2

odc.3 Ed Ligari wdaje się w barze w sprzeczkę z Zekiem. Wkrótce Grace i Ham znajdują jego ciało. Tymczasem Earl odwiedza Leona Cooleya w celi śmierci. Grace mówi Hamowi, że znaleźli poszukiwanego kuriera, lecz on już nie żył. Ślady prowadzą do zabójcy Eda.


Grimm

odc.6 Hap Lasser jest pół człowiekiem, pół wilkiem. Gdy w jego domu dochodzi do eksplozji, cudem przeżywa. Jego brat ginie w przyczepie, w której mieszka. Nick i Hank podejrzewają, że ktoś poluje na rodzinę Lasserów. Okazuje się, że Hap jest znajomym Eddiego Monroe.

Czas honoru. Powstanie

odc.12 Orlicki chwali Michała za złamanie szyfru Sowietów. Nie może jednak wykorzystać zdobytych informacji, ponieważ w odczytaniu wiadomości miał swój udział Niemiec. Przed przenosinami na Czerniaków Konarski spędza noc z Halszką.

Trzynasty apostoł

odc.3 Claudia postanawia zbadać przeszłość jezuity. Demetrio nie wierzy w nadprzyrodzone zdolności bratanka. Uważa, że umysł płata młodemu duchownemu figle ze zmęczenia i stresu. Niepokoi go również znajomość Gabriela z Claudią.

Egzamin z życia

odc.49 Tatiana trafia do szpitala. Michał dostaje propozycję wyjazdu na dwa tygodnie za granicę. Odmawia ze względu na ukochaną. Piotr chce zabrać Perkoza do Wiednia. Zdenerwowany Kuba wdaje się w bójkę i zostaje aresztowany.


Skazany na śmierć

odc.9 Agenci Kellerman i Hale chcą zastraszyć Lincolna. W tym celu zastawiają pułapkę na jego syna. LJ zostaje niesłusznie oskarżony o podwójne morderstwo. Burrows jest przerażony. T-Bag szuka nowego więźnia, który mógłby zostać jego "niewolnikiem".

Gwardia

odc.3 Ochotników czeka egzamin, który zadecyduje, czy będą mogli złożyć przysięgę, czy zostaną odesłani do domów. Wszystkim udaje się sprostać wyzwaniu. Zaraz po uroczystości młodzi gwardziści wyruszają w rejon działań wojennych.

Determinator

odc.6 Wejman słyszy rozmowę Gołębiowskiego z podwładnym o planowanej interwencji u Skotnickiego. Wkrótce u Piotra zjawia się brygada antyterrorystyczna, która znajduje tam broń i narkotyki. Ludzie Boguckiego ścigają sklepikarza Pecia.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje