Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!
Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


M jak miłość

odc. 1178 W wynajętym przez Alę i Pawła domu praca wre. Zduńscy robią wszystko, by jak najprzytulniej urządzić swoje nowe gniazdko. Niestety, Ala cały czas jest niezadowolona z wyprowadzki na wieś. Zwierza się Ewie, że mimo wszystko przyjęła pracę dla angielskiej firmy i planuje wysyłać materiały przez internet. W tym samym czasie Paweł, pod czujnym okiem Marka, zaczyna wdrażać się w swoje nowe obowiązki związane z pracą w przetwórni. Kilka godzin później do Zduńskich przyjeżdżają pierwsi goście - Kinga i Piotrek. W czasie kolacji pani psycholog zachwyca się urodą gwiazd, a Ala cicho wyznaje, że najchętniej uciekłaby natychmiast do miasta. Tymczasem Marta i Ania nadal ukrywają się w siedlisku przed Sebkiem. Kobieta nie może cały czas wybaczyć mężowi, że kolejny raz ją zawiódł i naraził na niebezpieczeństwo ich córkę. W czasie swoich odwiedzin w Grabinie Andrzej przez przypadek słyszy, jak Marta przez telefon umawia się z nieznanym mu Jankiem. Prawnik jest mocno zaintrygowany ale i zaniepokojony. Dzwoni więc do Łukasza. Chce się od pasierba dowiedzieć, czym żona zajmowała się za granicą. Chłopak niechcący zdradza, że matka świetnie się bawiła. Ale niestety nie z nim, tylko z jakimiś bliżej nieokreślonymi znajomymi...


odc. 1179 Ośrodek adopcyjny, do którego się zgłosili Magda i Olek, odrzuca ich wniosek. Niedługo później Chodakowski zauważa, że Marszałkówna źle wygląda. Postanawia więc przekonać ukochaną do wizyty u lekarza. Dziewczyna umawia się na popołudniową wizytę. W drodze do gabinetu nagle zaczyna się fatalnie czuć. Zanim traci przytomność, wzywa na pomoc ukochanego. Olek po dotarciu do zemdlonej Madzi, natychmiast wzywa pogotowie i rozpoczyna reaniację. Na szczęście karetka pojawia się szybko i Magda zostaje przetransportowana do szpitala. Tuż przed odjazdem Marszałkówna wyznaje Chodakowskiemu, że mimo różnych problemów, dzięki niemu czuje się bardzo szczęśliwa.


Klan

odc. 2840 Po ostrej wymianie zdań z Moniką, Feliks ma ogromne wątpliwości. Nie tylko nie jest przekonany, czy dobrze zrobił, przyznając się kobiecie do zdrady i zrywając z nią. Dręczą go również wyrzuty sumienia związane z formą, w jakiej to uczynił. Natomiast Ross jest wściekła. Opowiadając Gabrieli o całej sytuacji, podkreśla, iż najbardziej denerwuje ją, że została porzucona! Tymczasem Ola znowu spotyka sąsiadkę, która poszukuje kupca na dom. Kobieta dopytuje się, czy siostra dziewczyny podjęła już decyzję. Lubiczówna prosi, by sąsiadka dała Agnieszce jeszcze chwilę do namysłu.

odc. 2841 Do Warszawy z Brukseli wracają zwycięscy uczestnicy festiwalu Euro Etno Song. Wiga proponuje, by na ich cześć wyprawić małe powitalne przyjęcie. Równocześnie deklaruje, że chętnie się wszystkim zajmie. Tymczasem na Sadybie Jerzy nie ukrywa swojej złości na Michała - mężczyzna nie może zrozumieć, dlaczego syn chce podarować Sandrze pieniądze ze sprzedaży mieszkania. Przecież nie ma pewności, że po takim geście żona do niego wróci... Michał jednak nie zamierza zmienić zdania.

odc. 2842 Przed wyjściem z domu na spotkanie z szefem kanadyjskiej centrali, na którym ma ogłosić swoją ostateczną decyzję, Janusz znowu pyta Agnieszkę, czy wyjedzie z nim do Francji. Dziewczyna po raz kolejny odmawia. Kilka godzin później mężczyzna zjawia się w mieszkaniu Oli, gdzie czeka na niego Aga z Zosią i oznajmia, że... zrezygnował z awansu, bo nie chce zostawiać rodziny na tak długo. W tym samym czasie Elżbieta odbiera telefon od Sandry. By nie denerwować Michała, wychodzi z pokoju, ale po zakończeniu rozmowy okazuje się, że Chojnicki jest bardzo zainteresowany stanem zdrowia dziewczyny. Matka w końcu informuje go o przebiegu operacji nienarodzonego dziecka.

odc. 2843 Beata proponuje Jaśkowi wspólne wyjście do teatru. Sugeruje, by zaprosił na spektakl Jowitę. Chłopak w rozmowie z Ramoną wyznaje, że ma już dosyć okłamywania rodziny. Dziewczyna jednak twierdzi, że taka sytuacja jest dla nich korzystna - nie muszą się nikomu z niczego tłumaczyć. W tym samym czasie Beata, robiąc zakupy, przez przypadek dostrzega Jowitę, która czule wita się z jakimś obcym chłopakiem. Kobieta jest niemile zaskoczona. Czesia wpada na chwilę do Grażynki, która wypytuje ją o właściciela herbaciarni. Kurzawska żali się kuzynce, że mężczyzna bardzo ją rozczarował.

Barwy szczęścia


odc. 1355 Mimo sporych obaw Sabiny, jej ślub z Andrzejem przebiega bez większych zakłóceń. Aż do momentu, w którym Tomala odbiera telefon i oznajmia, że musi natychmiast pojechać do pracy. Kobieta jest wściekła, ale gdy jej mąż wraca z Mają na rękach, nie potrafi ukryć łez radości. Natomiast Stefan próbuje Kasi wyperswadować wyjazd do Zakrzewia i tłumaczy córce, że powinna zrozumieć racje Łukasza.

odc. 13356 Po przeanalizowaniu dowodów Nina oskarża Jacka o wyciek danych. Natomiast Zenek, po dłuższym zastanowieniu, postanawia przyjąć zadośćuczynienie proponowane przez Chowańskiego. Borys nie zgadza się z decyzją wuja. Uważa, że to za mała kara dla Ernesta. W domu Grzelaków zjawia się Adam.

odc. 1357 Powrót Adama sprawił, że Basia, Sara i John są szczęśliwi. Na spacerze chłopak wyznaje Brown, że przyleciał do Polski po to, by ułożyć sobie na nowo z nią życie i być wreszcie ojcem dla Jasia. Tymczasem Rosjanie zaczynają swoje rządy w wydawnictwie. Pierwsza decyzja dotyczy zwolnienia zarządu.

odc. 2158 Basia martwi się, że syn nie mówi jej o wszystkim i w każdej chwili może znów wyjechać bez słowa wyjaśnienia. Natomiast Jakubik dowiaduje się, że w Polsce jest jego była dziewczyna - Agnieszka. W tym czasie Piotr oskarża Artura, że skontaktował go z Rosjanami, by mu zaszkodzić.

Pierwsza miłość

odc. 2184 Wojtek w bezwzględny sposób ściąga należności od dłużników. Mieszkańcy Wadlewa poruszeni taką niesprawiedliwością starają się dochodzić swych praw na... plebanii, ale ksiądz też ma swoje kłopoty. Natomiast we Wrocławiu Ewa robi awanturę Michałowi.

odc. 2185 W czasie pogawędki Artur sugeruje Bartkowi, by zainteresował się Izą. Kulczycki twierdzi, że Miedzianowski podoba się dziewczynie, ale lekarz wszystkie swoje myśli poświęca Emilce, która w Wadlewie próbuje uporządkować sprawy pożyczek udzielanych przez Wojtka.

odc. 2186 Relacje Krystiana z matką zaczynają zagrażać jego związkowi z Melką. Dziewczyna stara się przekonać ukochanego, że Ewa coś knuje. Natomiast Emilka ustala, że w aferę z pożyczkami zamieszany jest proboszcz.

odc. 2187 Do Wadlewa przyjeżdża Daniel Skowronek, szef Wojtka. Mężczyzna próbuje zorientować się w stanie majątkowym dłużników. Najbardziej zainteresowany jest sprawami dotyczącymi Pauliny...Na Wspólnej

odc. 2180 W biurze Elżbiety pojawia się Jakub. Kobieta ma pretensje do męża, że z egoistycznych pobudek skłócił ją z Igorem. Marcinek nie wytrzymuje i złośliwie sugeruje żonie, że gdy znowu będzie miała kłopoty finansowe, to na pewno się do niego zgłosi.

odc. 2181 Po południu Hofferowie orientują się, że Tosia zniknęła. Przeraża ich fakt, iż dziewczynka zabrała wszystkie swoje rzeczy. Natychmiast wyruszają na poszukiwania. Tymczasem Ula ma ogromne poczucie winy - to ona przyczyniła się do ucieczki Tosi.

odc. 2182 W końcu, po kilku godzinach poszukiwań, Hofferowie wpadają na ślad swojej nowej podopiecznej. Okazuje się, że dziewczynka trafiła do pogotowia opiekuńczego. Zuza i Kamil natychmiast chcą zabrać ją do domu. Tosia jednak uparcie twierdzi, że chce iść do domu dziecka.

odc. 2183 Adam jest zdenerwowany - jego nowa klientka, żona prokuratora Solskiego, targnęła się na swoje życie. Prawnik tak bardzo przejmuje się całą sprawą, że zaczyna mieć problemy z sercem. Kiedy jednak czuje się trochę lepiej, jedzie do kancelarii.


Na dobre i na złe

odc.616 Ola po raz kolejny powierza opiekę nad córką swojemu ojcu. Młoda matka nie wie, że mężczyzna wrócił do nałogu i nie powinien zajmować się dzieckiem. Po powrocie z Luksemburga Wiktoria dowiaduje się, że Adam przyjął ofertę doktora Malczyka i zamierza odejść z Leśnej Góry. Krajewski zaczyna również trenować ze Szczepanem MMA. Na zajęciach poznaje atrakcyjną Anetę Gniewosz, która jest nim wyraźnie zainteresowana. Kolega Matyldy zostaje ciężko ranny w wypadku. Grozi mu amputacja nogi. Falkowicz, który nie zgadza się z diagnozą profesora Kosika, przerywa prowadzoną przez lekarza operację. Na ginekologię trafiają dwie pacjentki, Anna i Kamila. Kobiety dawniej się ze sobą przyjaźniły, ale teraz nie mogą na siebie patrzeć.odc.124 W rezydencji Jerzego Cholewy zostają znalezione zwłoki ochroniarza. Policjanci ustalają, że z domu skradziono obraz Kossaka. W tym czasie Mateusz udziela pomocy ojcu Sandry. W jego aucie duchowny znajduje zaginione dzieło sztuki.


Singielka

odc.40 Tomasz jest świadkiem, jak Elka całuje się z Mikołajem. Podejmuje ostateczną decyzję o porzuceniu redakcji. Patryk postanawia wzbudzić w Gośce zazdrość.

odc.41 Natalia wyjeżdża na wieś, by spokojnie pomyśleć o związku z Robertem. Poznaje przystojnego Marka. Skrywa on pewną tajemnicę.

odc.42 Koledzy z redakcji organizują imprezę pożegnalną dla odchodzącego z pracy Tomasza. Elka nie jest pewna swoich uczuć do niego.

odc.43 Dorota wraca do redakcji. Elka umawia się na obiad z ojcem. Dołącza do nich Mikołaj. Dziewczyna jest zadowolona, że się poznali.


Skazane

odc.13 Norbert wychodzi na wolność. Oskarżenia w jego sprawie zostały wycofane. Mężczyzna dowiaduje się o zdradzie Natalii. Nie potrafi sobie z tym poradzić. Jan przychodzi do Anny. Po ostatnich wydarzeniach postanowił zwolnić się z pracy i wyjechać do rodzinnego miasta. Olaf wciąż się upiera, że jest niewinny. O wszystkie popełnione przez siebie przestępstwa oskarża matkę. Anna w obliczu ostatnich zdarzeń jest zmuszona podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu... Ludzie Adama przebywają w areszcie. Sylwia również spędza noc za kratkami. Wygląda na to, że biznes małżonkow legł w gruzach. To niestety nie koniec złych wiadomości. Ludzie Krzysztofa Cara planują zemstę. Chcą wykorzystać do tego dzieci Millerów - Łucję i Maćka.

Grimm

odc.5 Nauczyciel muzyki w prywatnej szkole zostaje zagryziony przez szczury. Głównym podejrzanym jest uczeń zmarłego, Roddy Geiger, którego ojciec jest deratyzatorem. Nick sądzi jednak, że chłopak jest niewinny i szuka na to niepodważalnych dowodów.

Mentalista 3

odc.15 W Kalifornii zostaje zamordowany poszukiwacz złota Rick Loomis. Z powodu kontuzji Lisbon na miejsce razem z Jane’em udaje się Hightower. Wśród podejrzanych są syn ofiary, właściciel lokalnego sklepu oraz diler kruszcu Wes Atwood.

Trzynasty apostoł

odc.2 Studentka kolegium dla dziewcząt płacze krwawymi łzami. W trakcie śledztwa Gabriel znajduje niebezpieczne rysunki, które mogą stać się przyczyną kolejnych dramatycznych zdarzeń. Jezuita próbuje poznać tożsamość twórcy malowideł.

Egzamin z życiaodc.48 Niepokój w domu Chełmickich wywołał list z Czerwonego Krzyża. Okazuje się, że ktoś poszukuje Ani. W przededniu egzaminów maturalnych paczka przyjaciół tradycyjnie postanawia się spotkać. Znajomi zastanawiają się nad przyszłością.


Skazany na śmierć

odc.8 Michael spotyka się na dziedzińcu z Sucre’em i Abruzzim. Przedstawia im plan ucieczki. W mieszkaniu Veroniki wybucha bomba. Wygląda na to, że ludzie, którzy grozili jej i Nickowi, mają tak szerokie wpływy, że stoją ponad prawem.

Gwardiaodc.2 Do obozu szkoleniowego przedostaje się polska dziennikarka. Tymczasem ochotnicy decydują się zostawić dawne konflikty za sobą w imię służby ojczyźnie. Razem trenują. W końcu podejmują decyzję, by ruszyć na front. Dołącza do nich ich dowódca Dziadek.

Determinatorodc.5 Paula jest świadkiem zabójstwa Zaremby. Michta zamierza się pozbyć Skotnickiego. Spotyka się z szefem lokalnej mafii, Wujem. Piotr i Radek odbierają telefony z pogróżkami. Ludzie Michty kradną samochód Anki. Wkrótce traci ona pacjentki.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje